Opinie o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. w Antoninek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. w Antoninek

Michaśka Nowy wpis

Cześć. czy pracował ktoś może jako sprzedawca części i by opowiedział o atmosferze na miejscu oraz tym czy zakres rzeczywistych zadań jest adekwatny co do wynagrodzenia? chłopak znalazł ofertę i ją rozważa. Zastanawiamy się tylko ile maksymalnie mógłby zarobić?

M Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Oferta lakiernik samochodowy Jakie są zarobki? Ogłoszenie ciągle aktywne ? Jakie zmiany? Czy jesteście zadowoleni ?

Marzena Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych w mile widzianych ma wpisane wcześniejsze doświadczenie. skoro tak to w jakiej formie przeprowadzana jest rozmowa? Czy są może odgrywane scenki sprzedażowe?

@tasmanski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

I znów kolejna oferta na olx na doradcę serwisowego to już chyba z 10 przez dwa lata przypadek?aż tyle osób zrekrutowanych się nie nadaje?czy coś nie tak z kierownictwem,nawet słynny doradca serwisowy o oryginalnym kolorze włosów odszedł rok temu,omijajcie szerokim łukiem Seata w Suchym Lesie jeśli chodzi o serwis,a do handlówki się nie dostaniecie tam od lat stała ekipa tylko na serwisie brak zdjęć doradców bo nie nadążają robić taka rotacja buhahahha

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Mobilny Sprzedawca Części powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Zarobki na poziomie 3,500 zł na rękę? Tak przynajmniej teraz niedawno tu napisano. Zastanawiam się przy tym o które stanowiska chodziło a na których zarobki mogą być a pewno większe? zastanawiam się nad wysłaniem dokumentów na specjalistę ds. kontaktów z klientami. Czy jest tu ktoś z tego działu? Jaką macie atmosferę?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy chciałbyś pracować za nędzne 3-3.500 zł netto ? Do tego dochodzi atmosfera w pracy i kierownictwo. Mechanicy mają układy z kierownictwem i wybierają sobie co lepsze szybsze roboty. Ciebie wpakują w najgorsza robotę i radź sobie sam, nikt ci nie pomoże, dodatkowo jeszcze rzuca ci kłodę pod nogi żebyś się potknął. Jak uszkodzisz coś to musisz koszty pokryć z własnej kieszeni . Firma nie korzysta z ubezpieczenia .Kierownictwo wola o pomstę do nieba. Kierownik serwisu siedzi cały dzień w swoim biurze czatując z kolegami na FB i oglądając filmiki na (usunięte przez administratora) najgorzej jak mu się przerwie … Zostali tam mechanicy którzy pracują ponad 25 lat i są po 50 roku życia. Narzekają na wypłaty co miesiąc ale nic z tym nie zrobią. Mowa tu o serwisie na ulicy Gorzyslawa. Nie polecam tam pracy w żadnym wypadku.

Nie wiem za bardzo jak odnieść się do tych poprzednich opinii, są w ogóle jakieś wybrakowane i w sumie dość dawne… jest więc ktoś tutaj na bieżąco i by opisał warunki pracy? właśnie szukany jest księgowy oraz mechanik. Mnie to drugie stanowisko interesuje. : ) nie ma podanych zarobków a to jednak dla mnie kluczowa sprawa. Możecie się do nich odnieść? dodatkowo jacy są inny koledzy ze stanowiska? idzie się dogadać? Co z atmosferą?

MACIEK

chłopie nie są wybrakowane nie pracowałeś tam to nie wiesz czas sie tam zatrzymał, zarobki pożal sie boże. Daj sobie spokój szkoda czasu

@MACIEK

Cześć. Zaoszczędzisz zatem nieco mojego czasu i jednak to wyjaśnisz? Tez ciekawi mnie ta praca. W ogóle widziałem, że oferta była tez wystawiana z 7 miesięcy temu. to ile osób na robotę teraz potrzeba? I czy jest szansa na podwyżkę skoro występują jakieś braki?

Św. Czesław

Święta prawda! Dlatego nie ma co się tutaj udzielać bo i tak guzik mądrego się dowiesz. Czytając opinie o różnych pracodawcach (nie tylko z branży motoryzacyjnej) odnoszę wrażenie, że wszystkim pracownikom (określających się jako „były pracownik”) dzieje się tylko krzywda - pracodawca zbyt dużo wymaga i jest „be - krwiopijcą, wyzyskiwaczem”, tak jakby w XXI wieku nadal panowało (usunięte przez administratora) Każdy ma prawo wyboru - jeśli gdzieś jest lepiej to przecież nikt nie broni i tutaj pojawia się kolejny kłopot - znowu, bynajmniej w jego mniemaniu jest „wyzyskiwany”, byleby poskakać na okresie próbnym i jakoś to zleci. Co dziwi najbardziej gro pracowników danej firmy się nie zmienia - dlaczego skoro jest tak źle? Na wieki, wieków. Amen!

Nie polecam. Firma zatrzymała się na czasach Polmozbytu można to zobaczyć po przekroczeniu progu siedziby w Antoniku. Czas zatrzymał się w miejscu tak jak i myślenie osób na "górze". Szefostwo uwielbia na puszczać na siebie pracowników. W skrócie praca dla ludzi którzy lubią lizać tyłki i donosić oraz nie wyznają wartości takiej jak uczciwość. Oczywiście niewszyscy tacy są ale kierownicy czy dyrektorzy umiejętnie manipulują żebyś taki się stał. Nie dziwcie się jak będziecie musieli zostać nadgodziny a nie zostaną one wam zapłacone.

XYz

Zdecydowanie jeden z najgorszych, o ile nie najgorszy pracodawca na wielkopolskim rynku. Przynajmniej jeśli chodzi o S.Las. Furiatyczny kierownik serwisu rzucający obelgami, który najpierw obiecuje złote góry, a później potrafi upodlić najlepszego pracownika. Tragedia, brak profesjonalizmu i słabe wynagrodzenie, manipulowanie czasem pracy i najzwyklejszy mobbing. Świetne dla kogoś, kto chce zostać poniżony i skarcony. Zdecydowanie odradzam.

@XYz

Dobrze że piszesz bo akurat myślałam czy nie wysłać CV. A to słabe wynagrodzenie to ile mniej więcej, okolice najniższej krajowej czy jednak więcej? Z tym kierownikiem ktoś próbował coś robić, zgłosić do góry zachowanie? Szkoda żeby jedna osoba psuła wszystko...

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

MACIEK

Szkoda czasu tracić czas

Aplikowaliście na Sprzedawca w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

psarus

odradzam generalnie

Barbara
@psarus

mógłbyś napisać dlaczego? Chętnie się dowiem czy warto bo mam niedaleko tą firmę i zastanawiam się czy wysłać im moją aplikacje

tasmański

Omijać szerokim łukiem salon, serwis, Seat w Suchym Lesie,wyzysk pracownika na każdym kroku nadgodziny na porządku dziennym (spróbuj wyjść punktualnie,może uda ci się w sobotę)oczywiście nie płatne,''słowa kierownika posiedzisz dłużej więcej zarobisz'',jak idziesz na śniadanie to patrzą na ciebie jakbyś im ukradł 5zł z kasy albo kierownik cie z niego przegoni (usunięte przez administratora) pierwsza liga,salon serwis z zewnątrz rewelacyjnie się prezentuje ale wewnątrz jeden na drugim siedzi bo nie zaplanowali więcej miejsca budując salon,poczekalnia dla klientów praktycznie przy biurkach doradców,lub w rogach salonu,dział handlowy jeden na drugim siedzi,brak kasjera wszystkie płatności przechodzą przez serwis,nie wspomnieć o nastawieniu kierownictwa które potrafi zbesztać z błotem pracownika przy klientach i personelu,rotacja ludzi jak widać na stronie osoby nowe z brakiem zdjęć zmieniają się co chwilę,reasumując praca dla ludzi bez rodzin nie mających żadnego hobby i żołądka (bo w sumie po co jeść)szkoda czasu można pracować,praca od 8 do 21 to podoba się szefostwu kategorycznie nie polecam!!!

Kamila
@tasmański

Kiepsko z tego co piszesz. W ogóle co to za teksty do pracownika, masakra :/ I to jeszcze pewnie nie wiem ile dni pod rząd taka robota? Nie brzmi jak pon-pt.

@Kamila

po pierwsze tematy sa związane z pracodawcą to raz,może tam nie pracowałaś to nie wiesz spróbuj wtedy rozpocznij konwersacje

Pracownik schroniska
@tasmański

Zarówno opinia jak i komentarz napisane przez tego samego hejtera - malkontenta, któremu futrzak wyjadł zupę z talerza lub nie podniósł ogona odpowiednio wysoko. Szkoda, że nie ma strony, na której pracodawcy mogliby zamieszczać wpisy z oceną i opiniami nt. pracowników, ich zaangażowania oraz wypełniania powierzonych zadań i obowiązków -> zapewne dla „wybranych” pozostałaby tylko emigracja na odległe tereny byłego ZSRR lub szybka wizyta u dr. Szczyta w połączeniu z wizytą w urzędzie stanu cywilnego. Nie ma jak to ponarzekać i zaopiniować, szczególnie gdy pozostaje się anonimowym obojnakiem, to zdecydowanie poprawia humor i pozwala z uśmiechem rozpocząć kolejny dzień!

@Pracownik schroniska

@pracownik schroniska, całkowicie się z tobą zgadzam. Trolle internetowe to zazwyczaj malkontenci którzy niczego nie osiągneli bo nie maja ani pomysłu ani planu ani tez checi pracy. Najłatwiej ponarzekać, wytknąć kogoś pomyłkę i chełpić się tym bo wtedy żal (usunięte przez administratora) nieco mniej ściska a codzienna masturbacja nie przynosi ulgi.

Nikt

Rzeczywiście POL CAR

Stefano Terrazino

Najlepszy autoryzowany punkt obsługi z jakim do chwili obecnej miałem do czynienia, zarówno sprzedaż a przede wszystkim serwis. Kompetencje i obsługa na najwyższym poziomie! Zdecydowanie polecam korzystanie z usług Aso Seat Pol-Car Suchy Las!

śmiech na sali
@Stefano Terrazino

i tutaj mamy przykład pracownika o ile można tak napisać bo ciśnie mi się wulgarne słowo bierny mierny ale wierny klakier łysego który został kierownikiem tylko przez wątpliwe znajomości z VGP, kompetencje jego pozostają wiele do życzenia, rotacja doradców jest ogromna ten kto nie gra tak jak łysy wylatuje. Co do obsługi jest to tak sztuczne i obłudne ze sie nie dobrze robi

Maciej
@śmiech na sali

Osobnik, który takie oszczerstwa wypisuje jest w 99% pozbawiony mózgu, reszta gąbki pozwala na tworzenie swojej chorej rzeczywistości. Znalazłeś sobie kiepskie miejsce na lokowanie nieprawdziwych wypowiedzi, z zazdrości?, z zawiści, z powodu braku jakichkolwiek osiągnięć czy może niedorozwiniętego przyrodzenia wielkości zapałki? Masz coś rzeczowego do powiedzenia to zapraszam. Pamiętaj o jednym -> karma wraca, kwestia czasu. Przypomnisz to sobie w chwili gdy cię spotka.

tasmański

garb ci sam sam wyrośnie jak mówi przysłowie ,rób i uważaj jak chcesz jest demokracja,najlepsze z tego ze wszystkie wpisy są na końcu miesiąca przypadek czy premia za ładne wpisy ????czym więcej analiz i ludzi piszących tym i tak cała wasza firma traci reputacje pomyślcie zanim coś piszecie praca od 8 do 21 polecam ludziom bez mózgu

karola
@tasmański

Dość ciekawy wątek dotyczący godzin pracy, mógłbyś coś bliżej na ten temat napisać? Firma pracuje od 9-18 wiec czy na pewno wpisy dotyczą Pol-Car w Suchym Lesie? Dłuższe godziny otwarcia dotyczą raczej głównej siedziby.

@tasmański

Totalne kłamstwa tutaj zamieszczasz, godziny pracy odbywają się w godzinach otwarcia, chyba ze doliczasz sobie czas dojazdu i powrotu do cudownej miejscowości podpoznańskiej. I jeśli dobrze kojarzę to mózg twoja boja była wyposażona ale rozumu jak sam wskazujesz niezbyt w nim wiele. Zalecam dobrego specjalistę choć w fazie COVID może być dość trudno i w tym przypadku rokowania tez raczej mało obiecujące…

@karola

praca jest jak w korporacji na Domaniewskiej w Warszawie z palca sobie tego nie wysysam,jak przychodzisz od do to na pewno wylecisz ,wiadomo są przypadki ze trzeba zostać ale tu to jest nagminne,dział handlowy dopiero o 18 zamyka drzwi dla klientów idzie na papierosa i dopiero robi zaległości co chwilę przedłuża alarm żeby nie przyjechała ochrona bo oni jeszcze siedzą w budynku i pracują ,niektórzy nawet w urlopie przychodzą i wydaja samochody klientom,nie mówiąc o mechanikach którzy do 20 czasem pracują bo coś zawsze jest ,ja rozumiem raz po raz ale to jest codziennie,dziwne że nikt nie odniósł się do mojego wpisu o kierowniku który potrafi przy klientach którzy są przy ladzie i ludziach pracujących obok poniżyć pracownika i się śmiać z tego,,za dużo pracy na jednostkę pracującą tak samo na serwisie w biurze i na warsztacie ale pewnie zaraz odezwą się hieny które napiszą o ''covidzie masturbacji i innych głupotach'' niech sam zapyta pracowników czy im się dobrze pracuje,nie polecam kolejny raz i nie chodzi tu o niechęć do pracy

mario
@tasmański

czy możesz napisać o kogo chodzi o (usunięte przez administratora)czy o sfrustrowanego życiem dyrektora

@mario

Niech cię to nie interesuje ,reprezentujesz sobą poziom opisany przeze mnie wcześniej.

mario
@@tasmański

rozumiem twoją frustrację pojechali z tobą już nie napiszę jak ale chłopie głowa do góry czas wycofać się z branży motoryzacyjnej i wejść w coś innego nikt normalny w dzisiejszych czasach nie kupuje nowego samochodu a tym bardziej serwisuje go w ASO przepracowałem ponad 30 lat w samochodach w większości serwisów w Poznaniu widziałem wiele różnych sytuacji i zdarzeń które jak bym tu napisał to i tak by nikt nie uwierzył książkę mógłbym napisać także nie przejmuj się.

@mario

@mario zajmij się pracą a nie pisaniem ''kto go kogo itd.'' bo później nie wyspany do pracy przychodzisz i robisz błędy a jutro ciężki dzień czeka

Helios

Pracuję w Pol-Car Seat od kilku lat i nie jest to moja pierwsza praca. Sytuacje bywają oczywiście różne jak wszędzie, natomiast codzienna atmosfera jest bardzo przyjazna. Większość pracowników zatrudniona jest tutaj od samego początku i raczej nie narzekają na warunki ani kierownictwo firmy, a Ci których już nie ma „skaczą” po kolejnych pracodawcach nadal narzekając jak to źle i niedobrze… Wypłata zawsze na czas. Jedyne o co mogliby bardziej się postarać to dodatkowe zaplecze socjalne.

@Helios

@helios, całkowicie się zgadzam z twoją opinią. Na codzień nie ma korporacyjnego cisnienia a tak jak piszesz jest robota do wykonania i już (to chyba jest normalne). Jak komuś falbanka przy gaciach uwiera to będzie gryzła i tu i tam. Wynagrodzenie przeciętne jak i w innych podobnych firmach ale zawsze na czas i płacone na konto a nie kombinacje że połowa pod stołem. Nie ma co narzekać na kierownictwo firmy bo można wyjaśniać wszystkie tematy bez zapisów na terminy audiencji a i zawsze jest pomocne bez większego wypraszania.

Artur Woźniak

Niestety dziś jestem zmuszony wystawić negatywną ocenę. Byłem dziś ns pierwszym przeglądzie i po oddaniu mi auta około godz. 11:00 okazało się że nie ma w nim mojej słuchawki bluetooth. Niby nic 120 złotych ale tak się nie robi pozdrawiam Pana któremu się spodobała. Woźniak Artur

dandiego
@Artur Woźniak

Dlaczego nie wróciłeś o tym poinformować ?

Elita

Zapraszamy do salonu aut poleasingowych w Swarzędzu, ul. Poznańska 49 mamy lepsze auta i serwis. Poprawiamy po innych! Przebijamy każdą ich ofertę!!!

Strzeż się analizy finansowej

Jeżeli nie masz tam cioci, wujka, mamy itd nie idź - bez pleców jesteś gorzej traktowany, większość pracowników to rodzina. Płace tak jak wszędzie, plus że jest godzina 16 i wychodzisz. Kierowniczka analiz finansowych nie panuje nad działem, oddaje sprawozdania z błędami do prezesa, ale jej błędy nigdy nie są istotne, twoje będą świadczyły o twoim opóźnieniu w rozwoju. Praca z nią w dziale tylko dla osób z doświadczeniem, bo ona w niczym nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Tego działu nie polecam, chyba że lubisz słuchać jaki/ jaka jesteś niekompetentna.

@Strzeż się analizy finansowej

Nigdy nie miałam zamiaru kogokolwiek skrzywdzić, obrazić ale jeśli tak się stało to przepraszam.

beata

niestety potwierdzam poniższe opinie, no ale czego można oczekiwać(usunięte przez administratora)robiony, a do tego pozostała ekipa kolesi i znajomych skutkuje tym co piszą byli i obecni pracownicy. (usunięte przez administratora)

Szymon

Szkoda czasu na rozmowy o pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora), nie ma pomysłu nawet o co pytać przeprowadzając rekrutację, (usunięte przez administratora) Nawet Panie z recepcji nie wiedziały gdzie owy pan ma biuro...

Kamila
@Szymon

Właśnie chciałam się dowiedzieć, jak wygląda rozmowa o pracę w Pol Car. Myślę, że takie obrażanie pracowników na forum nie ma trochę sensu. A o co Cię pytano?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. - Antoninek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gorzysława 9
    61-057 Antoninek
  • NIP: 7820073272 REGON: 630179675 KRS: 0000021190

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol Car Sp. z o.o.