Opinie o Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM), i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) w Warszawa

Beata Nowy wpis

Mam ważną sprawę: natknęłam się w sieci na fajną ofertę stażu od firmy Citroen. Oferują mianowicie staż w dziale marketingu i ponoć można tam pracować w godzinach uwzględniających dyspozycyjność, wynikającą z obowiązków studenckich. A wiecie, czy po odbyciu stażu jest możliwe stałe zatrudnienie?

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM)? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

aaa
Klient

Proszę o informację na temat warunków pracy w serwisie na Al. Krakowskiej. Jaka jest atmosfera, relacja praca vs wynagrodzenia, kadra zarządzająca. Warto aplikować?

Helena Nowy wpis
@aaa

Rozumiem, że myślisz o tym by podjąć się pracy w serwisie na Al. Krakowskiej. Zgadza się czy pytasz jedynie orientacyjnie? Ostatni wpis w tym wątku pojawił się w 2019 roku więc wychodzi na to, że już od dłuższego czasu nikt tu nie zagląda. Najlepszym wyjściem będzie udanie się do firmy w celu uzyskania wszelkich potrzebnych informacji. Jak się dowiesz czegoś więcej to podziel się tym też tutaj, proszę.

aaa Nowy wpis
Klient
@Helena

A ja nie rozumiem w jakim celu opublikowała Pani swój post. Nie uzyskałam odpowiedzi na swoje pytania, tylko jakieś pouczenie. Już wolałabym, żeby nikt się nie odezwał.

Jarek

Czy od ilości sprzedanych aut jest jakaś prowizja?

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Staż w dziale marketingu?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Andrzej

Nie szukajcie dziury w całym. Doceńcie , że pracujecie w bardzo dobrej firmie.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM)? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

bez

Wyścig szczurów. Od mechanika po kierownika. Płaca słaba, brak szkoleń, premie wyliczane z palca. Brak możliwości awansu, tylko znajomi znajomych. Kadra zarozumiała "z wyjątkami" tolerują mobbing, znęcanie się psychiczne na podwładnych. jeden typ taki z Ra. Pensje wypłacane regularnie, pakiet socjal, czysto i papierologia.

Nikt

O samej firmie nic złego powiedzieć nie mogę. Jednak kierowniku ds. sprzedaży cześci zamiennych do klientów detalicznych już mogę. Cwaniaczek, lubi stosować mobbing, udaje miłego, a wcale nie jest. Otto król cwaniaczków !

Macie doświadczenie w pracz w firmie Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM) - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Citroen Polska Sp. z o.o. (D3KBHM)