Opinie o Cichoński Piotr Cichoński w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cichoński Piotr Cichoński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cichoński Piotr Cichoński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cichoński Piotr Cichoński w Kielce

Kupujący

W firmie pracują niekompetentni ludzie . Wystawiają samochód w ogłoszeniu a nawet nie wiedzą jaka wersja ( FAJNA I BOGATA WERSJA) Na pytanie o ofertę specyfikację samochodu Pan mówi nie mogę zrobić bo nie wiem i bezczelnie mówi Dowiedzenia . Zyczę sukcesu z takim podejściem do klienta

@Kupujący

Szanowny Panie po pierwsze ta strona dotyczy pracy w firmie, po drugie proszę o przesłanie linku do oferty na adres: marketing@hondacichonski.com.pl, po Pana opisie jesteśmy przekonani, że opisuje Pan nie naszą ofertę, gdyż nie praktykujemy takich działań. Działa Pan wówczas na szkodę firmy, której nie jest Pan klientem. Proszę się upewnić czy ogłoszenie wystawiła firma Cichoński Cichoński Piotr ul. Łódzka 274 w Kielcach, NIE MAMY siedziby w innej lokalizacji w Kielcach.

Klient

02.02.2024r pozwoliłem sobie zadzwonić aby spytać o ofertę sprzedaży samochodu mitsubishi, niestety trafiłem na pana któremu to przeszkadzało i okazał się wyjątkowo niegrzeczny i niekompetentny (delikatnie mówiąc chyba że w tej firmie to taka norma). Bardzo przepraszam że pozwoliłem sobie zadzwonić, oświadczam "więcej tego nie zrobię i znajomym też polecę by tak zrobili" a wydawało mi się że telefon służy choćby po to by porozmawiać i zdobyć jakąś informację. Jeszcze raz przepraszam więcej nie będę przeszkadzał w pracy.

Halina

Jeden Pan pisał, że od 5 lat tu serwisował furę swoją i ciekawa jestem czy przez ten okres cały czas tę robotę wykonywali Ci sami pracownicy. Wiecie coś w temacie rotacji i aktualnych warunków na serwisie? Warto, żeby chłopak starał się tu o pracę? Ile płacą?

@Tomek

Obsługę klienta? Ktoś poprzedni odszedł czy dorzucane jest stanowisko? Praca polega tylko na współpracy z klientem czy też trzeba czasami coś naprawić? Pytam, bo może sama się zainteresuję, ciekawe jak sprawy z wynagrodzeniem wyglądają

Ja Nowy wpis

Tragedia!! Wystawiają samochody na sprzedaż, nikt nie odbiera telefonu przez tydzień, nie oddzwania. Niepoważne podejście

123 Nowy wpis

Cześć. Opiszecie mi konkretnie jak grafik kierowcy tu wygląda? wypisali wszystkie dni tygodnia prócz niedzieli. Zjazd jest zawsze co tydzień i dają wolne czy jak? zazwyczaj w opisach ofert widzę systemy ale w tej z kiedyś ich nie opisali jeszcze

NASTĘPNY NIEZADOWOLONY KLIENT Nowy wpis

Chamstwo, (usunięte przez administratora), aroganstwo i brak kultury osobistej. Tak wygląda kontakt z tą firmą. Pracownicy chyba pracują za kare. Klientów traktują jak zło konieczne. Kultury osobistej już się nie nauczy, ale może jakieś szkolenia z obsługi klienta wypada wykonać. Pewnie będzie odpowiedź, że to portal dotyczący pracy w firmie. Ale takie zachowanie w stosunku do klienta, jedynie świadczy co sobą reprezentuje firma i jakie panują w niej relacje. W dzisiejszych czasach jest trudno o klienta i sprzedać pojazd, ale z takim nastawieniem myślę, że klienci sami wchodzą drzwiami i oknami.

A w tym roku jak wygląda sytuacja mechaników? Jeszcze w tym ubiegłym nawiązywali w postach do tego, że kogoś poszukiwali. Nie mogłem odkopać tej oferty, chociaż te za kółko jakoś odnalazłem. Nie wiecie przypadkiem czy nie będą jeszcze szukać? chce sprawdzić najpierw jakie są wymagania i co oferowane będzie w zmian

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Cichoński Piotr Cichoński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Klient

Dzień dobry, proszę o informację: na jakich stanowiskach można się u Państwa zatrudnić? Doszło chyba do nieporozumienia względem firm, a przynajmniej na to wychodziłoby z powyższego wątku. Znalazłem oferty pracy dla kierowców C+E sprzed paru miesięcy. Czy firma wciąż oferuje taką właśnie formę zatrudnienia? Na jakiej potencjalnej stawce?

Kupujący

@Kupujący

Pan S.

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat. Szkolenia, wiele się nauczyłem. Fajny zgrany zespół, wspólne imprezy. Płacili w terminie, stała umowa, ubezpieczenie itp. Lepsze zarobki musiałem wypracować - premią od wyników liczyli. polecam

@Pan S.

O premii to jeszcze chyba nie czytałam. A co z tymi wynikami jakie muszą w takim razie wyjść, żeby zostały lepiej wynagrodzone? Wiele udało się nauczyć? Czyli czego tak konkretnie?

Pan S.
@Halina

To są informacje poufne, nie wolno mi podawać takich informacji.To zależy kto na jakie stanowisko. Tam są na serwisie mechanicy, obsługa klienta, części, auta sprzedaż. Nie wiem jak na każdym dziale jak jest dokładnie. Ja poszedłem na rozmowę z CV na mechanika douczającego się i jak się zdecydowaliśmy na współpracę dogadaliśmy temat płatności, co mam robić itd. Co mam Pani pisać co na serwisie się nauczyłem pracując z mechanikami?? Jakie szkolenia robiłem?

@Halina

mam kolegę, który tam pracuje większość pracowników pracuje tam od kilkunastu nawet lat, są w fajnych relacjach, wspólne imprezy, wyjazdy, a płacą jak wszędzie - dowieziesz wyniki to będzie kasa

@Tomek

O to fajnie akurat. Ale czy to oznacza, że wszystko pozajmowane? Ilu ich tutaj pracuje i czy każdy wszystkim się zajmuje czy jakoś się dzielą obowiązkami?

@Halina

Nie no każdy ma swój dział swój handlowiec sprzedaje samochody a na serwisie obsługuje kto inny, mechanik wiadomo naprawia. Pytałem teraz można pytać o pracę bo szukają mechanika i chyba kogoś do obsługi klienta serwis lub do sprzedawania samochodów.

Miro.

Serwisuję swoją Hondę od 5 lat tylko w tym serwisie.Nigdy nie było żadnych problemów.Pełen profesjonalizm kierownika Pana Piotra oraz pracowników.Dziękuję Panie kierowniku.

Honda

Osoba, z którą rozmawiałem w sprawie serwisowania auta wykazała całkowity brak kultury, kompetencji oraz opryskliwość. Jeśli właściciel dba o jakość obsługi to powinien w formie zaufania kontrolować pracowników, którzy wystawiają wizytówkę jego firmie. No chyba że kawa 26 minut po otwarciu oraz wolna niedziela jak wskazał pracownik, nie pozwala rozpocząć pracy w poniedziałek punktualnie. Dramat...

Ale ta firma czasem nie upadła ? Wie ktoś coś więcej ?

Przemysław

@DAREK, czy pytałeś sprzedawcę salonu Honda dlaczego cena tego pojazdu wzrosła w ostatnim czasie? Może wcześniejsza cena była po prostu akcją promocyjną? Czy pytałeś o cenę tego samochodu w innych salonach, jaką odpowiedź usłyszałeś? Chciałbym także przypomnieć, że forum GoWork.pl dotyczy spraw pracowniczych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów lub aktualnych pracowników. Od czasu do czasu udzielają się tutaj także i klienci.

DAREK

Miesiąc temu chciałem kupić HR-V .Miała kosztować 77.900 tak ja w reklamie pisało.wstrzymałem się z kupnem bo była ostatnia sztuka.dwa dni temu zapytałem sprzedawcę jaki wybór ma obecnie a on pokazał mi ten sam samochód co miesiąc temu i powiedział że to ostatnia sztuka tylko kosztuje 79.900.wolna amerykanka.polecam zakupy w Krakowie lub w Warszawie.

Dorota

dzisiaj miałam kontakt telefoniczny z działem części zamiennych.Z taką opryskliwością i chamstwem jeszcze nigdy sie nie spotkałam.Jak ktoś chce pokazywać swoje fochy klientowi to niech lepiej siedzi w domu albo sie zwolni. Powinni umieścić nad sobą napis "nie znamy się na żartach" to wiedziałabym z kim mam do czynienia.Czy właściciel tego nie widzi?!

planowo

powiem tak, faktycznie czasem można spotkać się ogólnie rzec ujmując z czyimś gorszym dniem, ale honda cichoński ma rzetelne podejście do klientów i naprowadzają mnie zawsze na odpowiednie toki rozumowania

Opinia po kilku wizytach/telefonach do tego salonu: zła by nie rzec bardzo zła. Informacje na telefon są podawane w bardzo nieprzyjemny sposób, na prośbę o powtórzenie ceny danej części usłyszałem opryskliwe "no przecież panu podawałem cenę!". Ceny usług/częsści serwisu wzięte z kosmosu, po podaniu informacji że w Warszawie ta sama usługa/części kosztują kilkaset mniej, gość się reflektuje że faktycznie jest promocja i jej koszt jest niższy. Po wykonaniu usługi, przy rozliczeniu należy pilnować wyliczonych wcześniej ulg od części/usługi i upomnieć się o nie, inaczej zostanie usługa policzona bez umówionych rabatów. Przykład z ostatniej mojej wizyty (więcej już tam nie wróce!): do recepcji serwisu wchodzi kierownik, bez uprzejmego "dzień dobry" pyta o co chodzi? Chodzi o cenę odzyskania kodu do radia, podaje cenę 80 zł (!), pytam czy ta cena jest do negocjacji, ponieważ ta sama usługa w Wawie kosztuje 50 zł a w innych miastach nawet poniżej 50. W bardzo niemiły sposób odpowiedział: "to proszę jechać do innego miasta!" Tak też zrobię a do Hondy Cichoński w Kielcach na pewno nie wrócę!

ck

to chyba ty !

to chyba pracowałes w innej firmie;)

jak dla mnie praca oki dobrze platna i warunki dobre

Zostaw merytoryczną opinię o Cichoński Piotr Cichoński - Kielce

• Jak się pracuje w Cichoński Piotr Cichoński?

Zobacz opinie na temat firmy Cichoński Piotr Cichoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cichoński Piotr Cichoński?

Cichoński Piotr Cichoński
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Łódzka 274
    25-655 Kielce