HONDA Cichoński

Kielce

Opinie o HONDA Cichoński

planowo

powiem tak, faktycznie czasem można spotkać się ogólnie rzec ujmując z czyimś gorszym dniem, ale honda cichoński ma rzetelne podejście do klientów i naprowadzają mnie zawsze na odpowiednie toki rozumowania

ja

Opinia po kilku wizytach/telefonach do tego salonu: zła by nie rzec bardzo zła. Informacje na telefon są podawane w bardzo nieprzyjemny sposób, na prośbę o powtórzenie ceny danej części usłyszałem opryskliwe "no przecież panu podawałem cenę!". Ceny usług/częsści serwisu wzięte z kosmosu, po podaniu informacji że w Warszawie ta sama usługa/części kosztują kilkaset mniej, gość się reflektuje że faktycznie jest promocja i jej koszt jest niższy. Po wykonaniu usługi, przy rozliczeniu należy pilnować wyliczonych wcześniej ulg od części/usługi i upomnieć się o nie, inaczej zostanie usługa policzona bez umówionych rabatów. Przykład z ostatniej mojej wizyty (więcej już tam nie wróce!): do recepcji serwisu wchodzi kierownik, bez uprzejmego "dzień dobry" pyta o co chodzi? Chodzi o cenę odzyskania kodu do radia, podaje cenę 80 zł (!), pytam czy ta cena jest do negocjacji, ponieważ ta sama usługa w Wawie kosztuje 50 zł a w innych miastach nawet poniżej 50. W bardzo niemiły sposób odpowiedział: "to proszę jechać do innego miasta!" Tak też zrobię a do Hondy Cichoński w Kielcach na pewno nie wrócę!

ck

to chyba ty !

to chyba pracowałes w innej firmie;)

jak dla mnie praca oki dobrze platna i warunki dobre

Zostaw opinię o HONDA Cichoński - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HONDA Cichoński