Opinie o Kabe aquatex (Farby Kabe) w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farby Kabe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Farby Kabe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farby Kabe w Katowice

nero

Wydaje mi się, że dużej wagi do tego nie przykładają @Zbyś, ponieważ i tak wszyscy pracownicy mają odpowiednie kombinezony i maski, a co za tym idzie nic im raczej nie zaszkodzi, sama praca spoko tylko trzeba już posiadać 2 letnie doświadczenie przychodząc

Zbyś

Witam serdecznie przodowników i całą klasę robotniczą. Zastanawiam się czy uznane są szkodliwe warunki pracy?

Cio -ota

Bartek i inne osoby myślicie że zrobicie furorę w Kabe, to się mylicie bo gostek z Woli Batorskiej ma przejść do Katowic i zrobić porządek.

Ni ci 5

jak szukacie takiej osoby na stanowisko techniczne to zgłoście się do woli batorskiej , tam jest facet że wszystkie stanowiska ma opanowane do perfekcji .

Rozmowa w porządku, raczej w normie Niestety brak obiecanej informacji o zatrudnieniu bądź odmowie

Standardowe

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
karisma

zgloszona zostala rekalamacja do produktu firmy KABE Aquatex - pomieszczenie pomalowane ta farba w Cieszynie smierdzi juz miesiac, jak zwykle zrzucono cała wine na firme która wykonywala usługe, klient rzada powtornego malowania, oczywiscie gratis, nie polecam wiec KABE Aquatex

nowa

Pojawiło się takie stanowisko: pracownik działu obsługi klienta - czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie netto?

ostry

Na jakie zarobki może liczyć Doradca Techniczno Handlowy. Zaaplikowałem na to stanowisko

do konkret

Zapomnij o dobrych zarobkach.

Do Adik

Adik - dobrze zrobiłeś. Jesteś potrzebny w KABE. Twoje ostatnie zdanie jest oszałamiające. Musisz koniecznie dołączyć do zespołu - musisz mieć świetny towar - to co ćpiesz i co Ci zrobiło taki huragan w głowie weź ze sobą na pierwszy dzień dla wszystkich. Po tym nawet Tobie to, że będziesz musiał jeść na szatni bo nie ma tyle miejsca na jadalni i to, że jest jeden kibel na hali bo reszta, które są w szatniach jest zamknięta na klucz będzie Ci się wydawało całkiem normalne. p.s. weź tego więcej.

facio

Kiedyś było dobrze ,teraz jest kicha ,a jak tak dalej będzie to wątpię czy ktoś będzie chciał pracować w kabe.

to sem ja netoperek

Mistrz to może być z Shaolin - w Kabe są brygadziści ;] Masz problem, że ktoś pije? To zasuwaj do biura i to zgłoś cwaniaczku, a nie oczerniaj ludzi na publicznym forum anonimowo - internetowy kozaczku. Nie zrobisz tego? To się zwolnij i będzie luz. Pytanie o ilość godzin? dużo dają? Gdzie Cię uczyli składać zdania? Takich właśnie ludzi potrzebujemy w Kabe jak Ty!!! Kiedyś po znajomości można się było dostać na produkcję - teraz nikt nie chce tu przyjść - na 5 osób, którzy przychodzą czterech już nie ma po miesiącu - tak tutaj jest super i tacy właśnie to stoją "za bramą" i czekają na pracę - jak to zostało powiedziane - "stos CV leży w kadrach" - właśnie takich cudownych ludzi - doceńcie w końcu doświadczonych pracowników bo coraz mniej ich zostaje na hali.... obudzicie się kiedyś....

mc50

szukaja ludzi bo sezon sie zaczyna :)

igor

Też słyszałem wiele dobrego o farbach kabe, ale to forum o pracy, więc może wróćmy do tematu, nie wiecie, czy nie szukają aby ludzi? Pozdrawiam.

ij

Podobno farby kabe sa bardzo cenione wśród klientów, prawie tak samo jak dulux, czy inne duże marki, a są tańsze.

Mateusz

Pewnie i rodzi pewne wątpliwości, chociaz nie wiem, czy mamy to samo na myśli w kabe, może napisz, żeby nie było wątpliwości.

Rutek

Byłoby to bardzo niebezpieczne z ich strony. Bo dochodów może nie notują niższych niż w poprzednich miesiącach ale to mogłoby rodzić pewne wątpliwości.

an

Nie chcę nikogo bronić. Ale przynajmniej są jakieś inwestycje w kierunku poprawy warunków roboty. Zarobki bez zmian od dłuższego czasu, ale wiemy ze za sprawy finansowe odpowiada zarząd. Wszędzie słyszymy , że kryzys.

PSYCHO-OLEJ

Bolec87 - 2013-02-18 12:27:43 Witam Dostałem z urzędu pracy propozycję zatrudnienia w tym zakładzie. Podobno 10 osób szukają. Mam kilka pytań do ludzi pracujących w tej Firmie. Jak wyglądają zarobki?? tzn ile mniej więcej się wychodzi na miesiąc. Kolo z urzędzie mówił, że praca na trzy zmiany i czasem w sobote?? To jeżeli praca na trzy zmiany to jest jakiś dodatek za pracę w nocy? jeżeli sobota to nadgodzinowo płacą?? pozdro i z góry dziękuje jeżeli będzie ktoś miły udzielić mi informacji.zarobki byly za godzina 12 zl brutto robi sie na 2 zmiany nocek niema i nadgodzin tez niema a jak sa to bardzo bardzo rzadko pozdrawiam były pracownik

Bolec87

samuraj

tak, po fakcie to pusto.. nikt, kto pracuje nie waży się odezwac.. cisza jak makiem zasiał.. ciekawe dlaczego???????

Zostaw merytoryczną opinię o Farby Kabe - Katowice

• Jak się pracuje w Farby Kabe?

Zobacz opinie na temat firmy Farby Kabe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farby Kabe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farby Kabe?

Kandydaci do pracy w Farby Kabe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farby Kabe