Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

klamka

Wszystkiego najlepszego dla naszych liderow ;)

Janusz

Czesc to znowu ja, pisałem ostatnio o tym, że przyłapałem dwie osoby w ubikacji.. Ku mojemu zdziwieniu, dzisiaj na zmianie te osoby nic sobie z tego nie robiły, a wręcz przeciwnie z uśmiechem i głowa wysoko podniesiona chodziły po hali... Postanowiłem nic nie zgłaszać, nie będę robił z siebie głupka. Jak myślicie, powinienem napisać tutaj kto to był? Czekam na Wasze zdanie na ten temat i odzew,bo poki co tylko jeden wpis od jakiegoś "ruchacza", że powinienem się dołączyć... Miłego wieczoru

Xxx
@Janusz

Idź z tym do lidera a nie wypisujesz na forum które dotyczy pracy itp.

Xx
@Janusz

Pewnie nic takiego nie miało miejsca wogule

Dyrko
@Janusz

Lepiej nigdzie z tym nie idź bo panienka powie że była nękana w tej ubikacji i gościu bedzie miał problemy.WĘGRZYN nie jest za bardzo lotny w postępowaniu z ludźmi szczególnie jak ma przed sobą skamlącą panienke...

J.

Czy szukają jeszcze kogoś na pordukcję w Jasztrzębiu widzialam jakis czas temu ogloszenie na olx, ale juz nie ma.

Wizę ze prymasie robić testy na korona wirusa dobrze by było przynajmniej by każdy wiedział stan zdrowia a tak to firma nie patrzy na pracownika tylko patrzą na siebie testy powinni robić wszyscy koszty pokrywa prawodawca myślę ze każdy prymasie jest zarażony ponieważ nik nie robi testu na korona wirusa Holona

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Matejko

Niestety już nie pracuje ale z tego co słychać w kuluarach to odkrył w sobie pasje malarskie. Jego słynny obraz "zbakany królik" można oglądnąć w paryskim Luwrze. Polecam, obraz jest przepiękny.

Rafik

Jeden z najbardziej doswiadczonych magazynierow

Lucyna

czy wiedziecie o tym ze Sebastian W i Ania R są najlepsi pracownicy magazynu a wiecie o tym ze Sebastian W i Ania R mogą być parą prymasie myślicie że to się uda Jeżeli by się udało fajnie było jak zostali premie roczną na dobry start

Witam serdecznie Mam pytanko , czy kadziowy koniu wziął się do roboty czy dalej to samo ?

Koniu

Dlaczego nie przyjdziesz i nie powiesz mi tego w twarz, tylko jak tchórz anonimowo piszesz tutaj swoje żale. Pewnie widząc się na hali mijamy się z uśmiechem, a kiedy wracasz do domu piszesz te bzdury. Szkoda mi Cie bo widać, że jesteś bardzo zakompleksioną osobą. Mimo wszystko pozdrawiam

s

Pracowałem tam prawie dekadę i tak do roku 2006 wszystko było piękne super atmosfera i niezłe zarobki. Później było już tylko gorzej, wyciskanie pracownika jak cytrynkę i zeznań kolegów wiem, że nic się nie zmieniło i jest mało przyjemnie.

@s

Prymat

Firma żenada. Zarobki wcale nie takie wysokie jak tutaj niektórzy piszą. Kierownictwo to nieporozumienie. [usunięte przez admina]

@Prymat

bo niestety są źle naliczane plany na poszczególne regiony, widocznie pracowałes tam gdzie są nie doszacowane plany. Nikt nad tym nie panuje i nie robi analizy. To widać jak regiony bogate mają niskie plany a co po niektóre to ledwo ledwo ciągną. Tak ajest prawda - część leży bykiem bo inna część polski na nich zasuwa i jeszcze taki ma czelnośc się tym chwalić

Pracus

Czy sa przyjecia niewiem raczej tak jest duza rotacja ludzi zapraszamy na produkcje unikaj magazynu smieszne pieniadze

To ja
@Pracus

A może Pan napisać z czego wynika ta rotacja?

Its me

Witam wszystkich. Mam pytanie czy ktoś z Was został przyjęty/zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z tej oferty pracy, która była na olx? Ponieważ wysłałam swoje CV już niespełna miesiąc temu i dalej cisza.

T.....

Czy w dobie korona wirusa są przyjęcia do prymatu?

yes
@T.....

tak, w Prymacie było ostatnio dużo przyjęć, ale nie wiem, czy jeszcze szukają... zobacz na olx.

Szukam pracy

Dzień dobry czy są przyjęcia do waszej firmy z zawodu jestem informatykiem straciłem pracę i szukam czegoś na chwilkę nie będę sobie sam lajkowal posta bo to nic nie da proszę odpowiedź przesłać mi na meila aron @wp.Interia.pl jestem zdrowym człowiekiem z góry dziękuję za odpowiedź proszę się nie obawiac korona wirusa nie mam

Fred

@Stefan jak pisałem szukam innej pracy i wtedy się zrywam z tego syfu chociaż mam już coś na oku i czekam na drugą rozmowę siedzę 2 lata i starczy.

Pakowaczki TPM

A my kochamy naszego operatora który jeździ starym golfem :)

Net

Jesteś jakimś debilem takich tam nie brakuje

Fred

ta firma to porażka pracowałem w Kamisie jako PH i myślałem ze w prymacie będzie lepiej odradzam puki co pracuje ale szuka lepszej pracy .

stefan
@Fred

widzę że nie nadajesz się do pracy ani w Kamisie ani w Prymacie , zwolnij się bo blokujesz miejsce innym PH którzy czekają

Siłaczka

Chłopie dalej się podajesz za inne niki uczepiles się tego prymatu jak rzep psiego ogana zabolu produkcjo napalony ulanie Andrzeju hiena prośba hiena następna Paulina Natan też hiena MP byle zabłysnąć ...Jeju Dziwne Wyjaśnienia Siłacz (: to się nazywa rozdwojenie jaźni co ty myślisz że jak sam sobie będziesz pisał i odpisywał to ktoś się wystraszy powodzenia bo wszystko się niebawem wyjaśni z góry przepraszam że piszę na prymacie ale nie mogłam się powstrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.