Opinie o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prymat sp.z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prymat sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prymat sp.z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Do xxx

Co ty gościu za brednie piszesz.czyli jak długo jeszcze ma trwać ten hejt żebyś raczył (usunięte przez administratora)zabrać do adwokata? Tydzień, miesiąc? Masz coś zrobić to zrób to teraz.Jedyny który biega po adwokatach sądach prokuraturach to (usunięte przez administratora).Bez szumnych zapowiedzi. Piszesz o szacunku a nawet jej imienia nie potrafisz z dużej litery napisać.potraficie się powymądrzać na portalu pod nickami a problem narasta.Naprawde nie ma ani jednej osoby która by potrafiła to wszystko zebrać do kupy żeby wszystko wyjaśnić i zakończyć.ludzie co z Wami.pół jastrzębia bedzie w to zaangażowanych i (usunięte przez administratora)z tego wyniknie.idź gościu w poniedziałek z nią do tego prawnika albo sie nie udzielaj

Jajo

To jest forum o pracy a nie o pracownikach. Żenujące są te komentarze. Ta która to pisze to chyba jest bardzo sfrustrowana Grażyna kiedyś życie ci odda z nawiązką za to co wypisujesz. Prawda sama się obroni.

@Jajo

Na razie życie zaczyna oddawać (usunięte przez administratora).ale masz racje.prawda sie obroni

Dokladnie. SYLWIA sama sobie rzuciła tym błotem w twarz

Sprawdź swoje ręce...

Matka
@Jajo

Są ludzie, którzy swoje szczęście próbują zbudować na nieszczęściu innych osób. Pamiętaj jednak, że karma łapie wszystkich. Któregoś dnia życie rzuci im pod nogi kogoś z równie podłym charakterem jak oni. Ich lustrzane odbicie stanie się dla nich najlepszą nauczką.

@Matka

To prawda.teraz karma wraca do Sylwii. Wyciągnęła wnioski z tej nauczki? Ten hejt nie dlatego ze jest taka swieta...

@Andrzej

Za chwilę wróci do Ciebie z podwójną siła na rozprawach sądowych poczekaj ????

I możesz dzwonić żeby kasowali nie martw się już wszystko skserowane jest

@Andrzej

Teraz ty sobie rzucasz błotem w twarz udostepniajac na forum imie tej pani ktorzy wszyscy znaja. To jest karalne.(usunięte przez administratora)A wszyscy cie znaja i nie wszyscy są po twojej stronie. Nie czyn drugiemy co tobie nie mile. Znasz to? Czy we wiezniu tego nie uczą?

@Ktoś

Nie sądzę żeby ktoś wogule był po mojej stronie

@.

Skseruj swoje IQ bedziesz mieć większe

Nie dziwie sie wcale.

Szilaczka

A o IQ proszę się nie martwić jakieś dwa tygodnie temu zawiozlam dowody do sprawy cały profil Pana byłego wieznia z fb i on miesięcy wszystko to co tu się dzieje na tym portalu i nie mogę się doczekać na sprawe

Kto

ale ty jesteś jednak większym kretynem.Nikomu nie pomożesz takimi wpisami

Kto

A ktoś wogule pomaga. Przeciez Andrzej chce jasnej odpowiedzi od dyrektora i wszystko sie skończy. I gdzie ten dyrektor teraz jest.ile on empatii wykazał w tej całej sprawie?

@Kto

Wiadomo ze dyrektor bedzie patrzył swojego tylka. Ale to wy jestescie odpowiedzialni za to ten caly hejt w necie. Przez takich ludzi jak wy inni sie zalamują

Że jak????
@Ktos

Czyli co?! on nie musi sie liczyć z drugim człowiekiem bo on to PAN DYREKTOR i broni swego tyłka?wszystko mu wolno a jakby co to pieniążki prymatu go wybronią?!

Rozmowa trwała ok 30min, spytalem sie osoby rekruterącej mnie "jak bedzie wygladal dalszy przebieg rekrutacji" on odpowiedzial ze dzadza znac czy beda mnke chcieli czy tez nie. Jednakze po miesiacu oczekiwania kontaktu z nimi nie otrzymalem

Nie polecam

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ona jest gorsza niz baba z Radomia.nawet czekolade za rekord chciala wyrwac za dyche.dwa dni mi o tym truła

A co ciebie to obchodzi

@Andrzej

Chwalisz sie czy sie żalisz?

Ktoś

Jak juz wymieniasz imie tej pani na forum gdzie wsztscy ją znają to czemu sam kryjesz sie za nickiem? Boisz sie czegos. Łatwo w necie oskarżać. Co nie supermanie?

Znajomy
@Ktoś

To zacznijmy od twego imienia supermanie.przedstaw się daj przyklad innym

@Znajomy

Ty zacznij

ona

może zróbmy zrzutke na komputer dziecko się chociaż ucieszy

@ona

Tak chcesz pomóc to ile dasz jako pierwsza?

ona

20 zł ja nie mam 4tys dochodu miesięcznie ale grosz do grosza . to dla dziecka

I bedzie ok
@ona

No to mamy otwarcie.kto dołoży jeszcze coś? Sylwia daj numer konta

@ona

Ty tak serio? Naprawde robicie z tej kobiety pomiota. Nie znacie jej sytuacji materialnej a wielce sie wypowiadacie. Skad wiecie ze dziecko nie ma na czym pracowac. Moze ma tableta i to mu narazie wystarcza. Moze sylwia zbiera na laptopa i chce dziecku kupic nowy a nie uzywany. Moze ma jakies zobowiazania ktore spalaca. Wy tylko siedzicie jej w portfelu i liczycie jej kase. Niech kazdy patrzy swojego. Masakra jak mozna byc tak podlym.

magaznier

czy na żory szukają kogoś? na magazyn - mam papier na wozki widłowe.

Ktoś

Masakra jak to czytam. Wpieprzacie sie komyś w zycie. Sami bierzecie 500 + i wszystko co daje państwo a rzygacie innemu? Co za hipokryzja. Macie aż tak nudne własne życie że zyjecie życiem kogoś innego? Cholernie wam współczuję. Chciałam złożyć cv do prymatu ale wspolczuje rządzącym że mają na hali takich plujących jadem i hejtem pracowników. Strach normalnie sie was bać. Jesteście żałośni i niech każdy patrzy swojego syfu jaki ma pod własnym nosem.

Franka

Dramat tej firmy polega na tym że zatrudnia ludzi bez szkoły. Czytając te komentarze nóż mi się otwiera w kieszeni. Wróć do szkoły naucz się ortografii i napisz potem coś mądrego.

Fran
@Franka

Serio, ortografia to największy problem teraz? Tylko tyle z tego zrozumialas?

Niektórych zezra za to jak postępują z innymi

to ja

z tego co mi wiadomo to niektórzy bardzo się zintegrowali w tej firmie, ale nie chodzi o stosunki służbowe... :(

@to ja

Ciekawe jak blada pakowaczka podziekowała ważniakowi na stołku za pomoc w swoich porachunkach...

Nono
@.

Czyżby chodziło o Sylwie J?.Kto by przypuszczał. .

Rozumiem ze piszesz o Sylwii. I tak pomyślą ze to ja sam napisałem

do Grażyny

zawsze mnie przerażają takie baby jak ty. Po ludzie gadają...Po tej twojej wypowiedzi, to tez nie widzę po tobie zbyt wysokich lotów. Skąd w tobie tyle jadu, hejtu? Taka łatwośc oceniania innych. Takie to nasze polskie...obgadać za plecami z usmiechem na ustach, nie robiąc nic aby poprawić sytuację. Teraz to i dzieci derektorów banków tez latają samopas, bo co mają robić. A jak tak żle sie dzieje i o tym wiesz, to w razie czego będziesz współodpowiedzialna. Łatwo pisac anominowo na gołorku, ale cos zrobić, zadziałać, to juz słabo, prawda? Powiedz, jesli to takie zero, nie dba o dziecko i zaraża to napisz, co zrobiłaś w tej sprawie?

Zbakany królik

A propo bakania.nie wiem czy niektórzy zdają sobie sprawe ale pewna osoba której imienia sie w prymacie nie wymienia dzieki swojemu ..koledze..Radkowi oraz dzieki waszym długim językom ma sporą wiedzę o tym kto co jara i bierze i od kogo i za ile.ciekawe ze ćpóna ahoja wymienił z imienia i nazwiska a nie wymienił tego który mu jaranie załatwiał,a to przecież ..przyjaciel..naszej Sylwii o której tak głośno było w ostatnich miesiącach.wiecie jak to jest.plotka do plotki i kłopoty dla ćpónka.policja też umi czytać.jak myślicie, czemu milczy i jeszcze tego nie zrobił? Do kogo ma jeszcze żal.i jak bardzo jest mściwy?cierpliwości jeszcze kilka nazwisk padnie.napisałaś ..siłaczka..że póĺ jastrzębia wie o tej sprawie . nie martw sie drugie pół też sie dowie-o was panienkach od gwałtu.

Piotrek
@Zbakany królik

Andrzej znowu wróciłeś? Dajcie już spokój z tą nienawiścią, tymi plotkami, obrażaniem, wyzwiskami! Jesteś dorosłym facetem, bądź mądrzejszy i odpuść! Aż mi żal ludzi, którzy na hali debatują na temat, który ktoś z nudów poruszył na gowork. Widać, że macie smutne życie, rutyna w domu i jedyne co potraficie to wsadzić nos w nie swoje sprawy. Niech każda z osób, która to czyta zastanowi się czy nie rozmawiała z kimś z pracy na temat goworka, jeżeli tak to chce Wam uświadomić że jesteście daremni i prości. Dobranoc

@Piotrek

Nie.nie wróciłem. Nie mam zamiaru odpuszczać dopóki nie poznam prawdy co sie wydarzyło. ..Ty tego nie zrozumiesz..(usunięte przez administratora)musze sie dowiedzieć żeby wrócić do normalności. Potrzebuje tej prawdy do zycia..

Jaramy
@Piotrek

A jak miał nie wrócić skoro Fatyga zaczła wysyłać mu mmsy.po co? Usunął wpisy z fb ale ona mu wszystkie poprzypominała mmsami.Był spokój już ale widocznie to niektórym nie pasowało.chciała go sprowokować no to sie jej udało

Jaramy

Ciekawe czy coś będzie o tym zjaranym z brodą. Co trzeba miec we łbie zeby wyzywac kogos kto cie powołał na świadka do sądu.ciekawe jak wytlumaczy sądowi swoje podejscie do roli swiadka w tej sprawie.pewnie ma jakis filmik dla sądu który pokaże że żadnym świadkiem nie bedzie.a może ma fimik jak były nachodzone pracownice? Przydałby sie prymatowi taki film skoro swoje nagrania z kamer pokasowali

Test

Pewnie bys go oblał

Beata

Jak ten Sebastian W wszystkim pomaga na sortowni a Adam M nic nie robi tylko stoi miejscu

ania
@Beata

Podobno Adam M i Darek T ido do zwolnienia a Sebastian najlepszy jest na kucharek kilo albo 500 i jeszcze tez pomaga a darek wogule tylko spi

xbo360
@ania

ania mam twoje ip i podam na policje

ip
@xbo360

A niby skąd je masz?

Beata

Ania R i Ania K to najlepsze pracownice bardzo dobrze pracują i pomagają a nie gadają wogule tylko pomagają tym pracownikom należy się premia

\\\\\\\\xcbn

ania nic nie robi tylko stoi rozmawia na magazynie

Xbox

Komentarz tepaka.

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamknij pysk.kim jesteś pociskaczem sylwi, zjaranym ćpunem czy przydupasem dyrektorka?

Smacznego

Ale co ma (usunięte przez administratora) Przyprawy z prymatu? Te co nękane panienki pakują? Pajace jesteście

Agnieszka

Z tego co mi wiadomo to na 14 pracuje w tym tygodniu

Agnieszka

Jeśli mogę wiedzieć to chodzi o duża kwotę?

Pilne

Sporą

Paulina
@Agnieszka

Aga który to ?

kOMPAKT

To prawda. Łukasz jest niepełnosprawny a Wy sie z niego naśmiewacie. W S T Y D!

spawacz
@kOMPAKT

Zawodowo odzyskuje długi, również z inwalidy. Zostaw do siebie kontakt. Spawacz

Beatka

Zakres egzekucji wobec osoby niepełnosprawnej został - na gruncie nowelizacji kodeksu postępowania cywilnego - znacznie ograniczony. Od 18 września 2014 roku spod egzekucji komorniczej wyłączone są przedmioty niezbędne ze względu na niepełnosprawność dłużnika lub członków jego rodziny, np. wózki inwalidzkie, specjalistyczne łóżka lub balkoniki.

Prym.

Tak, Sylwia J.oskarżyła go o klepnięcie w tyłek

Ciekawe czemu post ze nie klepnal sylwi w tylek został usuniety przez admina a te inne posty z wyzwiskami gowork nie usuwa. Dziwne podejscie

Zostaw merytoryczną opinię o Prymat sp.z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Prymat sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prymat sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prymat sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 169, z czego 41 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prymat sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prymat sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prymat sp.z o.o.