Opinie o Optimes sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Optimes sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Optimes sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Optimes sp. z o.o. w Bydgoszcz

Anita
Inne

Rekrutacja przebiegła profesjonalnie, szybko, a także w bardzo miłej atmosferze. Rekrutacja podzielona na etapy: rozmowa, zadanie rekrutacyjne, rozmowa. Wszystko jasno opisane.
Po każdym etapie rekrutacji dostałam informację zwrotną, która w dzisiejszych czasach jest rzadkością dla wielu firm - bardzo duży PLUS dla tej organizacji za takie działania. W rezultacie otrzymałam pracę, liczę na owocną współpracę. Polecam :)

Olcia
Inne
@Marta

Oooo dla brzmi całkiem ok. Mi się podobała oferta pracy dla asystentki zarządu. I to była praca zdalna. Czy do tej pensji ustalonej na start doliczana jest kasa np. dodatek do rachunków za prąd, wodę lub kasa na meble biurowe do domu do pracy??

Anita
Inne

Rekrutacja przebiegła profesjonalnie, szybko, a także w bardzo miłej atmosferze. Rekrutacja podzielona na etapy: rozmowa, zadanie rekrutacyjne, rozmowa. Wszystko jasno opisane.
Po każdym etapie rekrutacji dostałam informację zwrotną, która w dzisiejszych czasach jest rzadkością dla wielu firm - bardzo duży PLUS dla tej organizacji za takie działania. W rezultacie otrzymałam pracę, liczę na owocną współpracę. Polecam :)

Mari
Inne
@Anita

Cześć, to ja dopytam. Te rozmowy to odbywały się stacjonarnie czy online?? I zadanie, ile czasu było na wykonanie i co właściwie trzeba było tam zrobić? I z kim kandydat rozmawia na każdej z tych rozmów?

anonim
Inne
@Anita

O, wygląda to super. A czy podczas rekrutacji była mowa o tym, jak wygląda onboarding nowej osoby? Mówili coś o szkoleniach wstępnych albo o tym, czy na ten okres początkowy kasa jest mniejsza??

Marta Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Nie mamy czegoś takiego jak okres próbny. Umawiamy się na wynagrodzenie, które jest twoją strefą komfortu i co do zasady - nie negocjujemy go. Umawiamy się na dane wynagrodzenie na rok współpracy. Po roku siadamy do tematu podwyżki. Tak to działa w przypadku wszystkich współpracowników.

Olcia Nowy wpis
Inne
@Marta

Oooo dla brzmi całkiem ok. Mi się podobała oferta pracy dla asystentki zarządu. I to była praca zdalna. Czy do tej pensji ustalonej na start doliczana jest kasa np. dodatek do rachunków za prąd, wodę lub kasa na meble biurowe do domu do pracy??

anonim Nowy wpis
Inne

Firma na swoim profilu na pracuj.pl szuka wdrożeniowca systemów ERP. Podane widełki wynagrodzenia to 4000-8000 zł. Zakładam, że kwota końcowa jest już że wszystkimi premiami. A czy obejmuje też np dodatek paliwowy czy koszty noclegów (w ogłoszeniu jest mowa o kilkudniowych wyjazdach)?

Marta Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Hej, kwota to wynagrodzenie netto za dostępność w ramach pełnego zakresu godzin stanowiska. Do tego są premie + oczywiście zwrot za delegacje (kilometrówka, dodatkowe koszty typu parking czy autostrady, koszty noclegu). Co więcej - płacimy również za godziny spędzone na dojeździe do Klienta - to także jest czas pracy.

Dawid
Inne

Rekrutacja przeprowadzona fenomenalnie, doskonała komunikacja na każdym etapie. Dostęp do wszelkich informacji. Serdecznie polecam !

Jakub
Pracownik

Doświadczenie, jakie miałem z rekrutacją w OptiMakers, było naprawdę świetne! Cały proces przebiegał bardzo sprawnie i zorganizowanie, co świadczyło o profesjonalizmie firmy. Podczas rozmowy rekrutacyjnej czułem się komfortowo, pytania były trafne i dawały możliwość lepszego przedstawienia moich umiejętności. Coś, co szczególnie mi się podobało, to regularne dostarczanie feedbacku po każdym etapie. Dzięki temu wiedziałem, gdzie się znajduję i co jeszcze mogę poprawić. Zadanie, które musiałem wykonać, było jasne i precyzyjne, a otrzymana po nim opinia bardzo mi pomogła. Ostatnia rozmowa była doskonałą okazją do omówienia szczegółów i wzajemnego zrozumienia oczekiwań. Ogólnie rzecz biorąc, cały proces rekrutacji w OptiMakers był jednym z najlepszych, jakie miałem okazję przejść, i sprawił, że czuję się jeszcze bardziej przekonany co do chęci firmy do budowania dobrych relacji z kandydatami. Całość zajęła ok. 2 tygodnie i dziś jestem już pracownikiem.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na początku szybka rozmowa wstępna i zaproszenie do następnego etapu. Następnie rozmowa z zespołem developerów.

Pytania

Pytania o doświadczenie, umiejętności itp. Wszystko w formie rozmowy i wymiany wiedzy, bez stresu i zbędnych formalności

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(43 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Frontend Developer
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Optimes sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Asystent / Asystentka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Napisz, co sądzisz o tym spotkaniu. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

JB
Pracownik

Proces rekrutacji bardzo przyjemny i sprawny, wszystko załatwione po 3 spotkaniach i 2 tygodniach

anonim
Inne

Powie ktoś coś o aktualnych warunkach na programistę ASP. NET? widzę że jakieś ogłoszenia mi się stare wyświetlają tutaj, no i jeszcze nic tam przeczytać nie można, bo treść zniknęła, ale w sumie wygasło we wrześniu poprzedniego roku. Wciąż zdalnie się robi? A sprzęt zapewniają?

Michał
Były pracownik

Zdecydowanie polecam Optimesa jako doskonałego pracodawcę. Zespół stanowią silne jednostki, które tworzą doskonałą atmosferę, wspierają się i wspólnie rozwijają. Firma ma dobrze przemyślane procesy i jasno określony podział obowiązków pomiędzy działami. Jest to na prawdę fajne miejsce pracy.

KF
Kandydat

Rekrutacja bardzo profesionalna, wzór do naśladowania dla innych firm z branży IT. Informację zwrotną po wysłaniu CV dostałem bardzo szybko. Rekrutacja podzielona na jasne i klarowne etapy. Prowadzona jest w pełni profesionalnie z podsumowaniem i informacją zwrotną po każdym etapie przez świętną kadrę HR. Jednym z etapów jest zadanie rekrutacjyne, które jest wymagające acz do zrobienia w miare krótkim. Jestem bardzo zadowolony z całego procesu, pracę dostałem :)

anonim
Inne
@KF

O jakie stanowisko się ubiegałeś i czego dotyczyło zadanie? Ile czasu zajął cały proces rekrutacji? Czy odbywa się on w całości zdalnie i w godzinach popołudniowych?

Agata
Pracownik

Rekrutacja przebiegła pozytywnie, w miłej atmosferze. Proces był wymagający, składał się z kilku etapów: 1. Rozmowa zdalna, 2. Rozmowa w siedzibie firmy, gdzie miałam w oparciu o materiały na stronie i filmiki na (usunięte przez administratora) przygotować się do zadania obsługi Leada'a i poprowadzić go przez cały proces sprzedaży, uwzględniając takie fazy jak : kwalifikacja /zbadanie potrzeb/prezentacja produktu, domknięcie sprzedaży. 3. Dzień próbny, miał na celu sprawdzenie moich kompetencji handlowych z potencjalnymi Klientami. Do moich zadań należało: wyszukiwanie leadów i ich kwalifikację oaz prezentację produktu. Zadanie jakim było przygotowanie prezentacji systemu wymagało ode mnie zapoznania się z systemem Pracodawcy, wprowadzeniu danych i pokazanie procesu od Ofertowania poprzez Zamówienie Handlowe, Zlecenie Produkcyjne , Planowanie aż po Pakowanie , z uwzględnienie surowców, maszyn, dostępnością pracowników. Cały proces odbywała się z udziałem prezesa oraz trenera personalnego. Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze.

emeł
Pracownik

Bardzo przyjemny i profesjonalny proces rekrutacji, pracę dostałem i jestem pełen nadziei na fajną współpracę.

Dominika
Inne
@emeł

Ile jest tutaj etapów, rozmowa odbywa się w cztery oczy czy może online? Długo czekałeś na feedback po całym procesie?

Jakub
Pracownik

Rekrutacja przebiegła miło i szybko, profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.

Kinga
Pracownik

Rekrutacja przebiegła miło i szybko, profesjonalnie.

Kamil
Inne
@Kinga

Czego wymagali? Ciężko się dostać? No i najważniejsze - przyjęli cię?

Kuba
Kandydat

Profesjonalizm w każdym calu. Polecam z czystym sumieniem!

Gabriela
Inne
@Kuba

Ale to obsługę klienta tak oceniasz czy jakąś konkretną usługę?

Nick

Jak Wam sie pracuje? Firma prowadzi rekrutacje, warto skladac papiery? Czym zajmuje sie inzynier wdrozen w tej firmie?

Marta
Były pracownik
@Nick

Cześć! Inżynier wdrożeń w firmie Syneo.pl zajmuje się bezpośrednimi wdrożeniami systemu OptiMES u Klienta. Nie jest to sprzedaż :) Ta praca to analiza przed wdrożeniowa sytuacji Klienta (fabryki), którą możesz robić z biura lub domu (praca zdalna to w Syneo standard!) oraz modyfikacji narzędzia, a później wprowadzenie rozwiązania na miejscu i przeszkolenie Klienta i jego pracowników z działania systemu. Połączenie pracy z systemem wraz z kontaktem z Klientem.

Irena
Inne
@Marta

Kto ostatecznie ocenia wyniki tej analizy? Ktoś w późnym etapie jeszcze to weryfikuje prawda? Jak dalej to wygląda?

Marta
Były pracownik
@Irena

Analizy przedwdrożeniowej dokonuje Konsultant OptiMES we wspólpracy ze swoim Liderem. Zostaje ona zweyfikowana i zatwierdzona przez Klienta.

Irena
Inne
@Marta

A czy po zatwierdzeniu oczekujecie na feedback i ewentualnie bierzecie na jego jeszcze jakieś dodatkowe poprawki jako na informację zwrotną?

daras

omijać szerokim łukiem

Marta
Kandydat
 Pytanie
@daras

Cześć Darek! Dlaczego masz taką opinię?

Andrzej
Pracownik
@daras

Każda opinia jest cenna, pracuję w firmie Syneo.pl od listopada 2021, jeżeli komuś chce się pracować, ma wiedzę i poczucie humoru to warto aplikować, a reszta wyjdzie w praniu. Osobiście polecam

Irena
Inne
@Andrzej

Uwielbiam gdy ktoś pisze te teksty o tym, że jeśli komuś się chce pracować. No tak, to już powinno wyjaśniać wszystko. xd Ale chyba może być tak, że komuś się serio chce ale firma nie daje do tego serio dobrych warunków? Co wtedy?

Marta
Pracownik
@Irena

@Irena warunki są znane w momencie podpisywania umowy i jeszcze z Syneo nikt nie odszedł w powodu kiepskich warunków :)

Irena
Inne
@Marta

Czyli nie ma takiej najmniejszej możliwości, żeby nagle warunki się zmieniły w czasie trwania umowy?

Olga
Inne

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. Firma bardzo dobra więc inaczej być nie może.

ADA

(usunięte przez administratora)

Elżbieta
Inne

Podbijam pytanie zadane przez @Nick. Czy wiecie jak wygląda praca na wspomnianym przez niego stanowisku? Nie byliście dłuższy czas obecni na forum, ale liczę na to, że pomożecie nam w tej kwestii. Warto dzielić się aktualnymi informacjami odnośnie Syneo.pl.

Bolo
Inne

Może nie każdy spełnia oczekiwania firmy i dlatego ma wątpliwości co do firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Optimes sp. z o.o. - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Optimes sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Optimes sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Optimes sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Optimes sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Optimes sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Optimes sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 39 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Fordońska 246 lok. 1006
  85-766 Bydgoszcz
 • NIP: 5542948235 KRS: 0000671620
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Optimes sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii