Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

ona

jedzie ktoś moze do Groenlo na hamburgery ? albo był i moze cos napisac jak praca i warunki ?

madlen
@ona

O kolejna opinia z cyklu "nie wiem to się wypowiem". Nie pracowałem, ale nie polecam. Dobre sobie! a ja pracowalam i jakos mogę polecic. Pran przynajmniej bierze odpowiedzialnosc za swoich pracownikow i jesli ktos ma problem z pracodawca np randstadem to przynajmniej staraja sie pomoc, robia co w ich mocy, a to ze pracodawca nawala to nie jest wina pranu. ja pracowalam w idl gdzie byla masakra z godzinami i Pran zalatwil nam inna dodatkowa prace bo wiedial jaka mamy ciezko sytuacje, wiec takie bezsensowne pisanie zostaw dla siebie.

Janusz Chabior

Przypominam, że PRAN nie zatrudnia tylko rekrutuje dla innych agencji pracy. PRAN nie ma żadnego wpływu na ilość godzin itp..

Patrycja

Ludzie kto dał się wrobić w gierki sk***iela Tomasza Pawłowskiego proszę was o kontakt żeby go złapać i pokazać mu gdzie jego miejsce. Nr 531944650

martuch1097

Współczuję Pani ja też się dałam nabrać ale na 200zł człowiek pracy z robi wszystko a ludzie to wykorzystują. Takich jak my jest pewnie kilkadziesiąt facet wymyślił sobie dochodowy interes szok.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Nati

Witam ja niestety również dałam się nabrać na oszusta z firmy tence. Przestrzegam przed wpłacaniem kasy za 1 tydzień mieszkania przed wyjazdem..Wpłaciłam Panu Matuszewskiemu ( z waszych wpisów sądze że jest to jedna i ta sama osoba) 520 zł -miałam wyjazd z mężem, niestety po wpłacie tej kwoty kontakt się urwał..sprawę zgłosiłam dzisiaj na policji ale wątpię że gościa znajdą..mam nadzieję że ludzie przed wyjazdem wpadną na forum i się w porę zorientują. NIE PŁACIĆ NIC Z GÓRY!!! Drugi raz nie dam nabić sie w butelkę

Simon

Ktos jedzie do Tilburg we wtorek 15.05.2015 na magazyn Rhenus

jfiii

Siema ludziska, ktos pracowal przez firme PRAN w holandii jako operator CNC ? szukam opini

x

czy ktoś pracuje w hoogereen w holandii. proszę napisać coś na temat pracy

B

CZY KTOS WYBIERA SIE LUB PRACUJE HEIJS FOOD PRODUCT PROSZE ODPISAC

nowa

czy ktos jedzie do almelo, prosze odp jezeli ktos tam jest jak tam jest

jAAA

Witam ktoś wybiera sie na produkcje truskawek do Ommel? Pozdrawiam

jnjj

Oczywiście gamoniu. Nie jeżdżę po wiochach.

martuch1097

Witam ma pan/i rację dobry zarobek sobie wymyślił. Najgorsze jest to ze wyłudzenie można zgłosić od kwoty 300zl. Wychodzi na to ze facet może bezkarnie sobie nabijać ludzi w butelkę... W PRANie też już wymyslaja-do uzupełnienia swojego profilu chcą nr dowodu i skany! Może jeszcze podpis elektroniczny im złożyć... I kredyty będą wyłudzalli... szok co się dzieje

Burza

Tomasz Pawłowski to także : Łukasz Kowalczyk z firmy Morgan Hunt - Londyn Jakub Smith z firmy Timing - Holandia oraz Filip wieczorek, Wojciech Olszewski itp. Zazwyczaj oferuje prace na terenie Holandii lub Anglii, wysyła e-maile o podobnej treści, zmienia tylko kwoty i numer telefonu. Numer konta pozostaje bez zmian (NL27 ABNA 0491 3452 32). Prawdopodobnie działa tak już od listopada 2014, wynika to z informacji które znalazłem w sieci. 18 kwietnia sam dostałem od Tomasza Pawłowskiego e-maila z pracą z firmy Accord, praca przy pakowaniu ciastek w Almere, e-mail prawdopodobnie został wysłany z Dronten, Holandia ( dokładnie ul.Walvisstraat 26, 8251 CR choć nie jestem w 100% pewien), jest to miasto w okolicy Almere, więc duże prawdopodobieństwo że może tam przebywa. NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH PIENIĘDZY I OSTRZEGAJCIE INNYCH PRZED TYM FRAJEREM!

Dwight Eisenhower

I co? Jesteś gamoniem. Kto nie myśli ten traci. Powodzenia.

@Dwight Eisenhower

Za gamonia w ryj byś dostał kozaku internetowy!! Zapraszam na Chorzów!!Pajacu!

aten Pran też schodzi na psy myślałem ze chociaż jeden pośrednik w Polsce bedzie w porządku ale tutaj wszyscy na to lache kładą...byle by samemu sie nachapać za każdego fizycznego...taka prawda...najlepiej poświecić czas nauczyć sie języka komunikatywnie i szukać bez pośrednio albo przez znajomych ale z językiem..pracowałem 2 lata w Irlandii bez żadnego biura i dało rade..teraz żałuje ze wróciłem 5 lat temu..

...pociskaj!! to z nerwów jak czytam takie coś!!

No i co mi też sie zdażyło wpłacić i co jestem gamoniem??już wiem że nikomu już nigdy nic nie wpłace i tyle..a od gamoni to sobie kumpli na podwórku posiskaj!!!

James Carter

To było do ciebie. Trzeba być kompletnym gamoniem, żeby wpłacać obcym ludziom pieniądze na konto. Nawzajem pomóc się już nie da. Taką głupotę się leczy, tu nie ma w czym pomagać.

Patrycja

Tak jest!!! Panie Lincolnie :D

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN