Opinie o Polomarket (Polomarket Sp. z o.o.) w Giebnia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polomarket Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polomarket Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polomarket Sp. z o.o. w Giebnia

Aj

Pan rekrutujący do sklepu na Kuźnikach flegmatyczny i niesłowny. Jeśli obiecuje Pan kontakt po rozmowie proszę dzwonić z informacją.Taka postawa że strony kierownika nie wróży niczego dobrego .Szkolenie w Kątach? szkoda ,że nie w Sopocie ! Polski sklep polskie dziadostwo .

NOWA

Mam pytanie do kierowników. Jak wygląda praca? Jak wy to widzicie? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdziło się wszystko co obiecywali? Mam dojazdu daleko i nie wiem czy warto jechać na rozmowę. Jakie są zarobki ? Będę wdzieczna. Pozdrawiam!

sobinska99

No nie jest tak zle moim zdaniem jak niektórzy pisza. Ja przeszłam przez Lidla, Bieronke, Kauffland. Ktoś powie ze jestem zmiennym pracownikiem, ale po prostu wybrałam to miejsce w którym najlepiej mi sie pracuje, ze dostane dobrą pensje. A w Polo moge na to liczyć. Po prostu.

Żaneta

Brak odzieży roboczej i obuwia, brak dostępu do stałej wody pitnej w postaci dystrybutorow wody (kodeks pracy!), nieprzestrzeganie zasad bhp, praca ponad siły, brak narzędzi jak np elektryczne maszyny do krojenia. A ugniatanie nogami kartonów to już jest szczytem. "polo market. Polski sklep"

Przywitały mnie trzy Panie. KRSka, HRka, kierowniczka sklepu. Zadawały pytania dotyczące treści CV, przedstawiły warunki finansowe, ogólne oczekiwania, odpowiedziały na moje pytania i się pożegnałyśmy. Na następny dzień otrzymałam telefon, że zapraszają mnie po skierowanie do lekarza medycyny pracy. Po badaniach dostarczyłam orzeczenia o zdolności do pracy. Niestety gdy poprosiłam o udostępnienie mi regulaminu pracy zanim podpiszę oświadczenie, że się z nim zapoznałam, usłyszałam, że to wewnętrzne dokumenty firmy i będę miała możliwość zapoznać się z nimi w pierwszym dniu pracy, ale by sporządzić umowę teraz potrzeba oświadczenia, że już znam jego treść. Mimo iż pierwotnie miałam zacząć pracę na następny dzień, usłyszałam, że umowa jest nie gotowa i żebym ponownie przyszła jutro. (Wtedy to miałam zapoznać się z regulaminem pracy i podpisać umowę.) 40 minut później zadzwoniła do mnie Pani z HR z informacją, że bardzo jej przykro, ale jednak nie może mnie zatrudnić, ponieważ ich stara pracownica wraca z macierzyńskiego pod koniec miesiąca i mieliby za dużo pracowników. Przypadek? Nie sądzę.

O obowiązki w poprzedniej pracy, jaki był powód rozwiązania umowy, czy jestem dyspozycyjną osobą, czy mam aktualne badania dc sanitarno-epidemiologicznych i czy je powtórzę na własny koszt w razie potrzeby. Czy odpowiada mi najniższa krajowa + 200zł dodatku "motywacyjnego"

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Monika Kowalska

Jak kazdy pracowałam w innym sklepie gdzie stawka była trochę wyższa ale byłam niezadowolona, zostawiona sama sobie (bez doświadczenia, chociaż mówili że wszystkiego mnie naucza, pokażą objaśnia itd.),Do tego nie narzekam na kierownictwo. Ludzie rozasdni i tacy którzy rozumieją inni.

Klient

Rzadko robię zakupy w tych sklepach Jedyny ale jak ważny powodu to obsługa szczególnie tam gdzie te "miłe" panie kroją ser Gdy się poprosi o ukojenie sera na twarzy widać smutek i pytanie "czemu mi zawraca pan głowę" Pakują tak beznadziejnie że powinna być samoobsługa Nie polecam Polomarket na skarpie w Toruniu I poproszę o podwyżkę dla tych pani może wtedy będzie jak w innych sklepach

Była

Pracowałam w POLO 5 lat i o 5 za dużo ! Brak sprzętu, obówia, ludzi do pracy, godziwej wypłaty, brak szkoleń bhp i szkoleń na wózki. A co jest : praca ponad siły, 1 osoba na dwóch lub trzech stanowiskach, mikrofalówkę i czajnik do socjalu za nasze składkowe i wypłata ???????? na szczęście już tam nie pracuje

Dda@
@Była

Pracowałam w Polomarket 3lata,nie wspominam mile tego czasu,wręcz zmarnowane lata pracy,nie wspomnę o kombinowaniu z wedlinami na dziale mięsnym,czasami zajrzę na zakupy i obserwuję pracowników,pani na kasie wygląda jakby tu była za karę,niemiła,bez kontaktu wzrokowego z klientem mówiąc dzień dobry,kwiaty cięte przy kasie bez wody,kupiłam ,wstawiłam w domu do wody,a one zamiast rozkwitnac to suszki się zrobiły,nie polecam pracy w Polo.

Jacek

Moje sugestie dla Polomarket Sp. z o.o.: Czy polomarket, czy biedronka czy też inna firma, wszystko zależny do nas samych i ludzi. Są dni takie że bym rzucił pracę, a są dni takie że nie wyobrażam sobie pracować gdzieś indziej.

Xxx
@Jacek

Atmosferę tworzą ludzie - masz rację. Ale samą atmosferą nie wyżyjesz... rachunki się same nie opłacą.

@Xxx

W ramach programu "POLOmarket - Wspólnie dbamy o zdrowie" Polomarket zapewnia swoim pracownikom prywatną opiekę medyczną finansowaną przez firmę. Oferowane w ramach pakietu świadczenia, uwzględniają warunki i specyfikę pracy w sektorze handlu. Czy posiadasz wiedzę, jak pracodawca wywiązuje się z tego programu? Czy przeznaczony jest on dla wszystkich pracowników?

Maciej
@Agnieszka

Jest to przeznaczone dla wszystkich pracowników. Są różne pakiety. Podstawowy jest bezplatny a za opłatą można wybrać wyższy A więc większą liczbę specjalistów oraz zapisać członków rodziny- żonę, męża, dzieci

MCZF
@Agnieszka

Bzdura piszac wszystkim, pracownicy CL będący na działalności gospodarczej nie dano mozliwosci przystąpienia do zadnych pakietow.

Maciej
@Maciej

Wypowiadam się na temat sklepów.

Agnieszka

W ramach XI edycji Ogólnopolskiego Programu - Liderzy Społecznej Odpowiedzialności jednogłośnie przyznano firmie Polomarket tytuł "Dobrego Pracodawcy 2018". Organizatorzy programu wysoko ocenili i nagrodzili działania związane z wdrażaniem zasad Odpowiedzialnego Biznesu przez nią. Czy zgadzacie z takim wyróżnieniem firmy? Co składa się na jej sukces?

Monika Kowalska

W Polo pracują ludzie rozasdni i tacy którzy rozumieją inni. Bardo pozytywne odczucia i dla mnei dobra płaca.

@Monika Kowalska

To fantastycznie! Takie opinie są tu bardzo potrzebne, a zatem serdecznie Ci za nią dziękujemy. Od jak dawna sprawujesz swoje obowiązki w firmie Polomarket? Czy oprócz normalnej pensji macie tam możliwość uzyskania jakieś premii - kwartalnej czy też rocznej? Mam nadzieję, iż zechcesz w dalszym ciągu uczestniczyć w dyskusji o tym pracodawcy. Zachęcam!

?
@Monika Kowalska

Jeżeli dobra płaca to 1800 netto to gratuluję .Zwolnili połowę ludzi i nie dali podwyżki a wymagają żeby zapieprzać za 3!

Pluszak widmo z polo

Smięrdzące mięso, kiełbasy śliskie sałatka we wiaderkach z pleśnią , bo podobno ziemniaki zgnite były , oszukują że jak zbiorą klienci naklejki to mogą otrzymać kubek lub maskotkę , ale w żadnym punkcie POLO nie mają na wymianę pluszaka nie odbierają telefonów , wogóle odączyli infolinię poniżają pracowników koszmar , chcą aby akceptować regulamin, a sami nie przestrzegają regulaminu, nic dziwnego że ludzie nie chcą w POLO pracować bo są poniżani i mają oszukiwać klientów że niby mięso dobre? Jak tak można

Nowa

Witam Zamierzam zacząć pracę w Polo markecie. Napiszcie proszę jak wygląda zmiana dzienna? Odbijacie się przykładowo o 6, i każdy ma rozpisany zakres swoich obowiązków, trzeba czekać na wytyczne kierownika? Ile macie przerwy? Trzeba zgłaszać pójście na przerwę? Jak z nadgodzinami, odbiera się je wychodząc np w inny dzień wcześniej czy są płacone?

Klaudia
@Nowa

Przychodzisz rano każdy wie co ma robić, gdy przyjedzie towar rozkładany palety w miedzy czasie porządki obsługa kasy na przerwe schodzimy pojedynczo każdy kiedy musi na koniec najmilszybko punkt dnia rozliczanie kasy i do domu

Rehabilitant

Sklep ,, polo market,, w Helu to najgorszy punkt tej sieci, w jakim robiłem zakupy!!!! Ceny na pułkach niezgodne ze stanem faktycznym przy kasie, pod wieczór brak pieczywa, są bułki, wymieszane i twarde, wszechobecny brud! Personel strasznie nie miły, gdy się zwróci uwagę (starszy pan ,, Krzysztof,, na kasie), potrafi naubliżać klientowi, podnosząc przy tym ton. Reasumując, nie polecam tego sklepu, szkoda zostawiać w nim swoich pieniędzy, gdyż klient jest traktowany, jak niechciany gość.

Joanna

Pracuje od ok pół roku. Wcześniej pracowałam w innym markecie. Polo to koszmar! Brak podstawowych narzędzi pracy takich jak elektryczna krajalnica, zliczarka kas, na cały sklep jeden paleciak, stołówka przypomina schowek na szczotki. Brak obuwia roboczego, sklep zagracony, rollsy pamiętają chyba czasy króla ćwieczka. Wyzysk totalny. Robisz za 5 osób za najniższą krajową. Tak ludzie narzekają na zagraniczne markety, ale różnica jest ogromna. Moje sugestie dla Polomarket Sp. z o.o.: -zainwestować w lepszy sprzęt ułatwiający pracę, przede wszystkim zwiększyć pensje bo za tą jałmużnę to nikt nie zostanie na stałe, zmienic procedury, bo oklejanie każdej rzeczy osobno kupione na przerwę i latanie za kierownikiem żeby podpisał jest totalną głupotą. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwiększyć pensję, poprawić zaplecze pracownicze (stołówka to ma być stołówka, miejsce odpoczynku a nie stolik i taboret niczym u babci klozetowej), dlaczego pracownik nie dostaje obuwia roboczego?? Tu się jeździć wózkami!!

Niezadowolona

Pracuje w polomarkecie juz od kilku lat, jak dotąd bylam zadowolona z pracy. Jednak to sie zmienilo. Same zakazy i nakazy. Zakaz dawania klientim kartonow czy skrzynek ktore nie sa do zwrotow. Glupich lisci po kopuscie tez nie mozemy dac tylko wyrzucac do kosza i zasmradzac okolice. W dodatku z pracownikow robia najgorszych (usunięte przez administratora) Codziennie sprawdzac im paragony, kto ma na to czas. Zamiast doceniac pracownikow bo nie ma wielu chetnych do pracy zeby tak tyrac jak na polu to ich zwalniaja z byle powodu. Masakra. Przyjda czasy kiedy czesc sklepow beda musieli zamknąć bo nie bedzie komu robic.

Adela
@Niezadowolona

Ja pracowałam w polo 8 m-cy i twierdzę że o8m-cy za długo tam jest wyzysk człowieka na mięsnym masakra człowiek musiałby mieć trzy pary rąk a wypłaty pożar Cię Panie Nie polecam pracy w tym polskim kolchozie

Gosc
@Adela

NAJNIZSZA KRAJOWA PREMIA 50ZL SKRZYNKI Z MIESEM PO 45 KG BO NA MAGAZYNACH TAK PAKUJA....ZAWOLAJ KOGOS ZEBY CI PONOGL TO SIE NASLUCHASZ. (usunięte przez administratora). .

Pewnie zaraz mnie zablokują ale to nic. Jestem pracownikiem. Zastępca kierownika. Czy to praca lekka? Tak się wydaję. Każdy myśli że zmianowa ma lekko brawo wy. U nas noe ma różnicy kierownik pracownik. Robimy papiery nabiał mięsny pieczywo przyjmujeny towar. I co? Służ panu wiernie to pan ci piernie. Zarobki zdechł Azorek. Robią z nzs (usunięte przez administratora) a na magazynach sami nas oszukują. Wiele by tu jeszcze pisać. Pracy tu nie polecam zarobki marne a człowiek to nic. Grunt że góra ma za co do Grecji z rodziną wyjechać. Pozdrawiam wszystkich pracowników polomarket nasz nie ulubiony????

Ktoś
@anonymous

O to to. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Też obecnie zastępca pracownika ale czekam do grudnia i składam wypowiedzenie. Już mam dość. A premia świąteczna w postaci bonów uzależniona od tego czy byłam na chorobowym. Śmiech na sali. 30 dni w roku na chorobowym i tracisz premię świąteczną. Widać, że pracodawcy w ogóle nie zależy na pracownikach. Jeżdżą po nas zastępcach jak mogą. Dokładają nam obowiązków i płaca ciągle tak samo śmieszna jak była.

Pracownik roku

Polo market Reda, kierowniczka bardzo super, może czasami za spokojną. Co do godzin i dni pracy bardzo ugodowa. Pracownicy sklepu to raczej zgrana i wesoła ekipa. Nawet po pracy potrafią się razem śmiać i żartować. Jak wszędzie są czasami gorsze dni ze każdy na każdego narzeka, ale i tak zgrana ekipa. Za nadgodziny jest wypłacane albo oddawane zależności jak można. Choć pracowników troszkę mało to praca nie jest zbyt ciężka w porównaniu z halą produkcyjną. Jak to się mówi jak komuś nie pasuje to zawsze wyjść może, nikt nie trzyma na siłę. Ja pracuje w tym sklepie ponad rok i ciężko by było mi z tamtad odchodzić. Zbyt miła atmosfera żeby opuszczać.

Gosia
@Pracownik roku

Gdzie tak jest

Katarzyna

Polomarket w Piotrkowie Trybunalskim na Slowackiego to tragedia, wieczne kolejki do kasy, kasa otwarta jedna, ogonek ludzi, kasjerka nie panuje, nie dzwoni po nastepna, trzeba prosic zeby ktos przyszedl. W soboty rano zero swiezych warzyw, jakies zmarmuszale pietruszki, unikam tego sklepu jak moge Moje sugestie dla Polomarket Sp. z o.o.: Ogarnijcie obsluge na kasach, panie nie znaja kodow produktow typu cukierki luzem, jedna dzwoni po druga, ta druga kierowniczka tez nie ma pojecia, klient czeka i potem i tak odchodzi bez produktu bopani nie wiekak gonabic na kase, kolejka czeka, horror. Kasjerki ruszaja sie jak zolwie, makarbra. Polomarket Piotrkow Trybunalski na Slowackiego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kompenetne kasjerki!!!

Anusia
@Katarzyna

To proponuje aby Paniu usiadła na kasę i zobaczyła jak to działa i dopiero skomentowała nasza ciężka prace

Pracownica

Praca jak praca jest ciężka ale jak trzeba to co zrobisz ja jestem kasjerka na start dostaję 200 lub 300 zł ludzie płacą grubymi brak drobnych masakra od gadania buzia boli proszę o drobne nikt niema sami bogacze wydawanie zdrapek spowalnia. wieczne kolejki. Klienci niezadowoleni piszą skargi a co ja mam zrobić jak tu normalnie niemam z czego wydawać ale kierownictwo to nie obchodzi . niech jedna z drugą siada na kasę to zobaczą jak jest fajnie .dla klientów to jest fajny sklep a dla pracowników kierat roboty nie przerobisz i za dużo rządzących we wtorki wychodzimy z drugiej zmiany po północy bo trzeba zrobić gazetkę kolejna głupota wymyślona przez nieroba w tym czasie to pół sklepu byśmy wytowarowaly nogi wchodzą w pupę niewiem jak jeszcze długo tam wytrzymam

Karine

Nie polecam pracy w polo market w gdyni na helskiej Wykorzystują z każdej strony, wulgarnie się odnoszą. Jednym słowem (usunięte przez administratora) za marne pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Polomarket Sp. z o.o. - Giebnia

• Jak się pracuje w Polomarket Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polomarket Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polomarket Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polomarket Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polomarket Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polomarket Sp. z o.o.

Polomarket Sp. z o.o.