Zepter International Poland

Łódź

Opinie o Zepter International Poland

wujkn

ona, to zdecydowanie. Słyszałem również, że w pierwszej kolejności przyjmują znajomych pracowników. W sensie nić o rekrutacji jest wewnętrznie puszczana. Czy ktoś spotkał się z przyjęciem spoza grona ? Mam nadzieję,że nie jest to takie niemożliwe skoro daja umowę o pracę

Strata czasu

Elo elo cytuje ogloszenie o prace : "Oferujemy: * Stabilne zatrudnienie i wysokie prowizje od sprzedaży" Liczysz na prace w Zepter ?? Zapomnij !!! Szukają jeleni na umowę zlecenie/dzieło!!! To nie praca to AKWIZYCJA - jak sprzedasz to zarobisz. Gdybym wiedział że to umowa agencyjna a nie umowa o pracę zaoszczędziłbym czas i nerwy stracone w korkach na dojazd :P Ich oferta pod tytułem STABILNE ZATRUDNIENIE nadaje się na zal.pl heheh

Przedsiębiorczy poszukiwacz

Praca w sprzedaży bezpośredniej: firma oferuje materiały reklamowe, nie oferuje: wynagrodzenia zasadniczego, narzędzi pomocnych przy sprzedaży ani żadnych zwrotów poniesionych kosztów. Firma oferuje bardzo ciekawe prowizje! Praca jako organizator spotkań u ludzi z prezentacją produktów (czyt. manager).

Zostaw opinię o Zepter International Poland - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zepter International Poland