Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

Czy ktoś pracował z Ranstard w Amazon i powie mi kilka słów na ten temat chodzi mi o wynagrodzenie i ile się dni w tygodniu pracuje

@Anna

Cześć. Jestem pracownikiem Amazon pod agencją Randstad od października. Ja akurat pracuje 4 dni w tygodniu po 10,5 godz, gdzie te pół godz to bezpłatna przerwa. Jestem zadowolona. Zarobki ok 2800 wychodzę bez dnia wolnego. Pozdrawiam

Szymon
@Ania

2800 euro miesięcznie?

Kuter
@Ania

Jak 2800 euro to Oki ale zł???????????? Ludzie,,,,,, kiedy wy zaczniecie się szanować????? Za około 200 godz w miesiącu to normalne (usunięte przez administratora)????????????

Grzegorz

Jeśli ma ktoś namiary do pracy w niemczech, w magazynie proszę o kontakt. Jestem gotowy na wyjazd od zaraz. W magazynie przy komisjonowaniu przepracowałem wiele lat. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Luki

Randstad service jakieś doświadczenia z tą spulką macie

Grzegorz

Ubiegałem się w tej firmie o pracę, wysłałem CV, do dziś nikt z tej firmy się nie zameldował. Szkoda bo mam wieloletnie doświadczenie w magazynie, nie wiem jakich ludzi oni szukają.

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Witam wszystkich, chciałabym uzyskać jakąś informację na temat tego, jakiego rodzaju umowy można spodziewać się we współpracy z agencją zatrudnienia Randstad. Oferują pracownikom jedynie umowy zlecenia czy jest szansa na - bardziej stabilną - umowę o pracę?

Joanna
@Anna

Witam, najczęściej Randstad proponuje umowę o pracę tymczasową.

Zuzanna

Flakony do perfum ktoś coś ?

Lllllll

Nie polecam jeśli chodzi o biuro siemiatycze Pani czaruje A potem jest jak jest ..... zero walki o pracownika...... A jeśli agencja popełni jakiś błąd to na pracowniku wywiera żeby za to odpowiadał. Ludzie jak macie inne oferty to z nich skorzystajcie.

Luiza

Hej,Po jakim czasie od rozpoczęcie pracy,Przysługuje świadczenie chorobowe?

Zirytowana użytkowniczka

Wasza HEADHUNTER Agata K.-B. jest wysoce nieprofesjonalna. Wyraźnie mam zaznaczone w profilu jakie stanowiska mnie ewentualnie interesują (działy kontroli finansowej) a ona wysyła mi oferty DO OBSŁUGI KLIENTA. Żenada

Ann

Kiedyś brałam tutaj krótkie zleceniówki i to wspominam dobrze, natomiast cytat z opinii poniżej: "Muszę przyznać, że jest to jedna z najbardziej nowoczesnych i profesjonalnych agencji rekrutacyjnych obecnych na rynku (ogólnopolskim)" jest dość ciekawy, ponieważ aplikowałam parę razy na pewne staże, nie sposób dostać żadnej odpowiedzi mimo spełnionych kryteriów w ogłoszeniu (wcześniej byłam w drugim etapie, zostałam odrzucona, co nie jest akurat istotne - o odpowiedź sama się dopominałam, przez miesiąc zero kontaktu, na rozmowie usłyszałam, że decyzja zapadnie w ciągu kilku tygodni, w tym czasie znalazłam inną pracę, sytuacja niepoważna, czekanie i jedna wielka niewiadoma). Obecnie pracuję u zupełnie innego Pracodawcy, u którego akurat zawsze można liczyć na odpowiedź zwrotną, i jest to chyba dużo bardziej profesjonalne niż podejście do pracownika w Randstadzie. :)

Jaka jest stawka początkowa w Randstad Polska Sp. z o. o.? 29 grudnia na Nuzle.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Pakowacz i zastanawiam się czy aplikować.

Joanna

Stawki są różne dla różnych klientów. Proszę wysłać aplikację to oddzwonią i powiedzą ile płacą.

Karol

To nie jest Polska firma?

BM

Na jakie zarobki może liczyć analityk AML z 3 letnim doświadczeniem?

Micky

Opinia o moim pracodawcy jest bardzo negatywna. W biurze panuje niewyobrażalny chaos. Brak wsparcia pracowników wyższego szczebla. Wynagrodzenie śmiechu warte!!!! Pracownicy fizyczni, których zatrudniam otrzymują większe wynagrodzenie. Podejmując pracę w Randstad (nie ważne na jakim stanowisku) nie zyskasza zbyt wiele. Wyzysk i ucisk. Nadmiar obowiązków powoli niszczy moje życie prywatne. Nowy rok nowa praca???? NIE POLECAM

Niecierpliwa

Pracuję w Amazonie przez tą firmę od czwartku, umowa miała być w ten dzień, jest sobota, a jeszcze jej nie ma. Czy to normalne, martwić się? Dzwoniłam na infolinię to mówili, że zajmą się sprawą, ale do tej pory nikt do mnie nie zadzwonił.

On

Prosze o kontakt osoby ktore pracowaly Hermes Haldensleben (duzy) ktore dostaly premie w czasie pandemii dziekuje djbeat1980@gmail.com

AAA

nie polecam pracy przez tą agencję. Powiedziałem, że chcę chodzić do pracy tylko na 1 zmianę, powiedzieli że to nie problem i zawsze będę mieć te 5 dni pracujących. Grafik dostawałem na różne zmiany, nocki, drugie zmiany. Musiałem dzwonić, pisać, że chodzę tylko na 1 zmianę i wtedy dostawałem max 2 dni pracujące. Biurwy co układają grafik nawet nie pokwapiły się żeby to zapisać.

Jola

Randstad Tychy - ludzie niekompetentni , brak kontaktu z pośrednikiem. Osoba prowadząca (niski brunet) unika telefonów, nie odpisuje na wiadomości. Nie można się do niego dodzwonić. Jeżeli już odpowie na wiadomość, to bez kultury na odczepnego. Nie informują , że coś się zmieniło w sprawie pracy - rekrutacji, że już nieaktualne. Człowiek jedzie nadaremno, by tylko się dowiedzieć, że niepotrzebnie tutaj przyjechał, oczywiście bez żadnej informacji wstecznej.(usunięte przez administratora)

Janek

Specyficzna rekrutacja na bardzo niskim poziomie.Znikomy feedback, niska kultura osobista rekrutera. Bardzo często używający przekleństw wobec kandydatów, aroganccy i bezczelni. Omijać szerokim łukiem

Jaa

Miałam rozpocząć pracę w firmie amazon dostalam zaproszenie na day1 wraz z rozkladem autobusu, po czym gdy przyjechałam na day1 okazalo sie ze nie ma dla mnie badge (identyfikatora) i zostałam odesłana do domu. Wszystko ok ktoś miał do mnie zadzwonić i wyjaśnić zaistniałą sytuację, ale niestety tak się nie stało... kontakt z firmą jest bardzo ciężki, gdyż jak dzwonię i pytam co z moim badge to nikt nie wie o co chodzi i prosi mnie żebym czekała i '' ktoś '' ma do mnie przedzwonić i wyjaśnić sprawę lecz niestety można sobie czekać i tak nikt nie zadzwoni! mijają tygodnie a dalej nic nie jest wyjaśnione

Janek
@Jaa

Mailem dokładnie taka.sama sytuację, tak samo z badaniami umówione a papierów nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 90, z czego 9 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.