Opinie o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan sp. z o.o. w Jaśki

Zack

Czy firma podjeła jakieś kroki w związku z koronawirusem?

Weronika

@Koleżanka, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz wypowiedzieć się coś na temat możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie Silvan? Pracodawca dba o pracownika pod tym względem i organizuje ciekawe merytoryczne szkolenia, które podnoszą kwalifikacje kadry pracowniczej? Napisz proszę coś na ten temat. @Waldi, możesz podzielić się swoimi informacjami na temat pracy w firmie Silvan w sposób bardziej szczegółowy? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

@Weronika

Pracuję już w tej firmie ponad 10 lat i wszystkie opinie które tu czytam są prawdziwe. Niestety firma słabo płaci jak na dzisiejsze czasy . Młody pracownik nie ma co liczyć na więcej jak 1400-1500 zł ,chyba że złapie wszystkie soboty i kilka nadgodzin to nieco więcej. Moje pobory po tylu latach pracy to 2500-2700 za cały miesiąc z dwoma sobotami i kilkoma nadgodzinami także szału nie ma. Inna sprawa że jeśli się obijasz i słabo pracujesz to nie ma co liczyc na podwyżkę. Zależnie od hali warunki pracy są różne, zimą zimno na stolarni i palisadach a znowu latem niemiłosiernie gorąco (czasem ponad 38°). Na montażu i Malarni jako tako z temperaturą . Na montażu niby praca na godzinach ale normy na ilość takie jak w akordzie a placa godzinowa, podobnie na innych halach. Pracuje tu już chyba tylko z przyzwyczajenia i braku chęci na zmiany w życiu. Nie wiem jak inni. Ogulnie nie jest strasznie źle i każdy kto szuka pracy na pewno ją tu znajdzie tylko kiepska płaca. Brakuje premiowania za staż pracy , przez co firma traci długoletnie pracowników którzy szukają lepszej płacy. Brak szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników (nie licząc obowiazkowych szkoleń bhp ). Jeśli ktoś chce jeszcze czegoś się dowiedzieć proszę pytać, postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

@Weronika

Możliwości rozwoju w tej firmie nie ma, zadnych szkolen itp. Mimo ze sie starasz szanse na podwyzke sa slabe.Prawde mowiac szybciej podwyzke dostanie ta osoba co nie robi nic, poza zamiataniem podlogi, (a przeciez w umowie mamy stolarz lub pomocnik a nie sprzataczka).Bylam swiadkiem jak malo dziewczyny sie nie pobily o miotle, bo akurat przez 5min nie bylo materialu.

@Koleżanka

Nie rozumiem. Czy to oznacza, że ktoś chodzi i obserwuje, kto posprzątał stanowisko pracy i za to przyznaje premie? Czy system premiowy/motywacyjny jest jakoś zapisany, np. w Regulaminie Wynagradzania, czy jest to pozostawione zupełnej uznaniowości kierownictwa?

Kolezanka
@Weronika

To oznacza ,że kierownictwo uwaza, ze nie mozemy stac bezczynnie jesli nie ma materialu.A najlepiej to caly material przerobic w 5min, niewazne ze maszyny nie wyrabiaja.Osoba, która stara sie jest olewana, a ta która sie opiernicza i woli z miotla latac ma podwyzki, zalezy od humoru kierownika.

@Weronika

Żadnego systemu ne ma.premie dostaje się za piękne oczy lub opier....nir bo ci co pracują takowej nie mają bądź marne grosze na pokaz.

Tu brzoza tu brzoza...
@Tomek

Miałam nadzieję na lepszą opinię o tej firmie, bo kusiła mnie jedna zmiana. Pracuję od kilkunastu lat u Prawdy i chciałam się przenieść, a tu powtórka z rozrywki.

Ktoś

Na jakie zarobki faktyczne można liczyć w tej pracy? Czy to prawda, że jest to praca jednozmianowa tylko od 6 do 14?

Bulbon
@Ktoś

Zarobki tak jak wszędzie w Olecku, czyli do 3500 na rękę. Co do jednej zmiany, to większość tak właśnie pracuje.

@Bulbon

Żeby wyciągnąć 3500 trzeba mieć przepracowane przynajmniej 2 soboty, czyli nadgodziny. Bez sobot to dobrze jak trójkę wyciągniesz ????

Na prawdę polecam. Pracuje w biurze i nie mam co za naczekac, wykonuje dobrze swoje obowiązki, szef jest ze mnie zadowolony, pochwali, zapyta jak dzień mija. Płaca nie jest ani najlepsza ani najgorsza, myślę że standardowa jak na nasze miasto. 8 godzin i do domu. Jeżeli będzie nabór do biura to polecam, skladajcie cv

Wrrte

Taki analfabeta i w biurze pracujesz? Chyba, że sprzątasz biuro. Przecież pisać nawet nie umiesz.

Zakład znajduje się na wsi a nie w mieście. Jaśki nie mają praw miejskich.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Silvan sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Silvan sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Podczas okresu próbnego obowiązuje umowa o pracę na czas próbny.

Raper

Czemu okres pruny jest tylko na jeden miesięcy

@Raper

Napisałeś, że okres próbny w pracy w Silvan trwa miesiąc. Co do powodu, to pewnie tak zadecydował zarząd firmy. A jaką umowę dostaje nowy pracownik na start?

@Karolina

Nowy pracownik dostaje umowy o pracę na czas próbny, po tym czasie jeżeli wszystko jest dobrze umowa jest przedłużania na rok.

Stefan

Zawsze jest możliwość wyboru i jeśli komuś nie odpowiada niech zmieni firmę.

drewniak

poprostu przejedz się do biura do kadr złóż papiery ludzi trzeba co rusz ktoś przychodzi trzeba samemu szukać nie licz na UP .jeżeli pracowałeś przy drzewie poroś o kontakt z kierownikiem powiesz co potrafisz i jakoś pójdzie mile widziani operatorzy np strugarki wielopiły itd bo ludzi do układania desek to jest w h... chyba że nie masz doświadczenia ale szybko kumasz to też plus .powodzenia

drewniak

ogólnie masz najniższą w dokumentach plus premia ,na początek 30procent ,po okresie próbnym 40 i w zależności jak coś umiesz obczaisz maszynę to możesz negocjować z kierownikiem a uwież że jak coś potrafisz albo się nauczysz np ustawiać wymiary na wielopiłach lub strugarkach samodzielnie to możesz mieć 1800-1900 na łapę na miesiąc gdzie pracujesz od pon -pią. po osiem godzin

@drewniak

Hahaha co ty cpiesz czlowieku?jakie 30 i 40%?!

@drewniak

Ha ha dajcie ta premie mi po 10 latach pracy

Weronika

@Cezary, czy coś się zmieniło w kwestii? @1234, czy na pewno masz na myśli firmę Silvan z miejscowości Jaśki? @Koleżanka, a Ty jaki masz spostrzeżenia na temat tej firmy? Czy chciałabyś coś dodać do wcześniejszych komentarzy? Zapraszam do komentowania i zamieszczania swoich, rzetelnych opinii na temat Silvan. Wasze opinie mogą pomóc osobom zainteresowanym zatrudnieniem w tej firmie.

@Weronika

Moje spostrzeżenia? Zarobki male, praca ciezka,w trudnych warunkach w zimnie lub upale.ja juz tu nie pracuje i podejrzewam że kto ma okazje tez stamtad ucieknie.

@Weronika

Moja opinia jast taka jak chcesz robić to polecam a jak chcesz zarobić to szukaj dalej

Tymon

Czy do tych najniższych poborów nie macie żadnych dodatków? Tak zapomina się o tym wspomnieć?

@Tymon

Co masz na myśli pisząc dodatki? Na umowie napisana jest najniższa krajowa plus premia . Jeśli masz 13.50zł/ godz. brutto to pracujesz za taką stawkę 8 godz więc łatwo policzyć ile się zarobi. Za sobotę, o ile jest pracująca, są setki czyli 27zł/godz brutto. Na kwitku z wypłatą potem masz napisane w jednej rubryce płaca zasadnicza (czyli najniższa krajowa ,która wyszła z godzin) i w innej rubryce premia ( kwota jaka pozostała po odjęciu najniższej krajowej z wypracowanych godzin) . Nie jest to zatem żaden dodatek/premia tylko wypracowane godziny za daną stawkę godzinową. Czasami zdarza się premia uznaniowa 140 zł brutto. Łatwo zatem policzyć ile może wyciągnąć młody/świeży pracownik.

@Tymon

Tak macie wy w biurokracji ale nie szary kowalski co was utrzymuje

Prawie byly pracownik

Podejście do pracownika jest tragiczne. Wynagrodzenie za prace zaledwie 1400. O premi nie ma co marzyć. Brygadzista ze stolarnii p.T.S. mozna się z dogadac jeżeli ma dobry humor

Waldi

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Weronika

@Koleżanka, dziękuję za odpowiedź. Jednak czy możesz w sposób bardziej szczegółowy uzasadnić swoją opinię na temat pracy w firmie Silvan? Jak długo pracowałaś u tego pracodawcy? Co możesz napisać na temat atmosfery panującej pomiędzy pracownikami w tym miejscu pracy? Podziel się swoją opinią w sposób bardziej szczegółowy, będzie ona pomocna dla osób szukających informacji na temat pracy w firmie Silvan.

@Weronika

Pracowalam 3lata. Atmosfera, hmm, jest taka na jaka sobie "zasluzymy", jak w kazdej wiekszej firmie.jeśli bedziemy normalnie ze wszystkimi rozmawiac to i atmosfera bedzie ok, jesli nie to coz...

Weronika

@Prawdziwek, czy mógłbyś odnieść się do wpisu użytkownika @Prawda ? Przypominam, że należy dodawać wiarygodne opinię dotyczące pracy w danej firmie zgodne z prawdą. Czy ktoś obecnie pracuje w firmie Silvan sp. z o.o. i mógłby podzielić się doświadczeniami oraz opinią na temat pracodawcy? Jak obecnie wygląda rekrutacja i na co muszą być przygotowane osoby, które rozważają podjęcie pracy w Silvan?

Prawdziwek.

Jesteście niewolnikami p wolfa za 1530 zł pracować haha jak nisko trzeba upaść ha murzyn za tyle nie robi my w Zpu mamy na rękę od 2300 pomocnik a operator 2800 pracujecie dalej dla szwaba haha...żal mi takich ludzi pracowałem u was 7mcy za 1400zl i pier...ę wasza firmę (usunięte przez administratora) Nara.

Prawda
@Prawdziwek.

ZPU: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,81426 wściekly 10.05.2018 17:50 co to ma być za wyplata ?! ludzie ?! jesteście śmieszni !!!!!!!! sie nie dziwie, ze nie ma komu robić i każdy stąd ucieka, jak sie zarabia po 1'800 z dwiema sobotami! akord wiekszy niż poprzednio wrecz przeciwnie do wyplaty !!!!!!!! sami bedziecie zapie*dalać na swoje stołki, wiecej robi się kadry niż fizycznych i bardzo dobrze, kto was utrzyma darmozjady

Czemu nic nie piszecie na wątku Silvan sp. z o.o.? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Koleżanka

To pewnie oznacza ze wszyscy co sie udzielali juz tam nie pracuja :)

Cezary

Wysokość zarobków zawsze była sporna. Może teraz jak brakuje ludzi do pracy firmy zaczną podnosić?

mareczek

Powiedzcie mi jakie są obecne zarobki i czy w tej firmie poszukują ludzi do pracy

Ktosiek
@mareczek

2100 Brutto Co daję jakieś 1530 zł na rękę

beret

koleżanko OLGA11 upuść ciśnienie to żart, a pozatym w olecku wszędzie to samo.PRAWDA -3zmiany-noc jest do spania! DELPHIA- chemia ! JANEX tragedia-warunki pracy i płacy. tu masz 2 zmiany i drewno i czym ty się zajmujesz że taki zapieprz przecierz maszyny mają swoją przepustowość i musi być jeszcze jakość także bez przesady, boisz się alkomatu to masz coś na sumieniu!kamera służy do sprawdzenia jak doszło do wypadku, ale skoro i ona razi to znak że człowiek naprawdę wali w hu.abo jak się ruszasz i jest spływ materiału to nikt nikomu nic nie zażuci. a tak apropo wyjeżdżam z olecka bo robię w jaśkach aha byłem też w plazie w suwałkach i w ełku na giełdzie haaahaa

Aldik
@beret

Suk** my u prawdy zarabiamy 2700z 2sobotami silvan to syff u szwaba rób dalej za1300 h**j z Tobą ha zal

Garniewska

Silvan to syf zarobki 1300 1400 z sobotą nie polecam ludzie nie pracujcie dla Szwaba chu***a

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan sp. z o.o. - Jaśki

• Jak się pracuje w Silvan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan sp. z o.o.?

Silvan sp. z o.o.