HALUPCZOK S.C.

Opinie o HALUPCZOK S.C.

Timi

Nie polecam za te pieniadze.wykonanie nie jest warte tej ceny

Angleza
@Timi 03.12.2018 17:56

Timi, ale to portal o pracy, a nie produkcie. Masz może jakieś spostrzeżenia na temat pracy w Halupczok? bo jak na razie wyglądasz na złośliwą konkurencję.

kajtek

Witam, Wszystkich, którzy mają zamiar zakupić jakikolwiek produkt marki HALUPCZOK, z całego serca przestrzegam! Pracownicy są mili na potęgę, tylko do momentu w którym nie otrzymają kompletnej płatności za towar. Jak wpada ostatnia część przelewu, zaczyna się wyciąganie kruczków umownych i wszelkie działania firmy aby nie zdążyć wykonać niczego w planowanym umownie terminie. Ludzie są niemili, niedoświadczeni, niekompetentni, aroganccy. Same meble nie są warte swojej ceny! Mamy kuchnie z najnowszej kolekcji, niby super fajna i wytrzymała, fajna i ładna może ona jest, ale wszystko zaczęło się psuć, szczególnie mechanizmy już po 3 miesiącach! A gwarancja o której mowa podczas zakupu to mnóstwo proszenia i nie działająca bujda popierająca się wieloma kruczkami! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poważnie traktować klienta

Zespół Halupczok
@kajtek 05.11.2018 15:17

Witamy Panie Kajtku, Prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą ( nr tel. +48 77 465 14 76, lub email: biuro@meble-halupczok.pl) w celu dogłębnego wyjaśnienia sytuacji, analizy problemu i jego rozwiązania. Stanowi to dla nas priorytet. Portal GoWork jest portalem dedykowanym przyszłym pracownikom i niestety tutaj nie możemy rozwiązać tej sytuacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i pozostajemy w oczekiwaniu na kontakt z Pana strony. Z uszanowaniem, Zespół Halupczok

Kasik

Hej, firma jest bardzo rodzinna, fajna atmosfera i zespół. Aplikuj i przekonaj się sam. Na rozmowie wypytaj o wszystko. Powodzonka!

Agula

Przyjazna atmosfera i sympatyczny team. Polecam wszystkim, którzy do tej pory mieli do czynienia z bezdusznymi korpo. Tu każdy pomysł się liczy i nie jestem jedynie numerkiem na liście płac :-)

B.
@Agula 19.07.2017 13:44

A co sie liczy bardziej? Wyniki czy aparycja?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat HALUPCZOK S.C.. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

Agata

@Agata, rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w HALUPCZOK , jakie stanowisko najbardziej możesz polecić? Teraz widziałam, że rekrutacja jest prowadzona, dużo ciekawych ofert. Czy przyjmują pracowników bez doświadczenia? Jest możliwość odbycia szkoleń? Możesz napisać jak wyglądają kwestie umowy oraz może są jakieś dodatki socjalne?

@Agata 06.09.2017 15:08

Stanowisko zależy na pewno od kompetencji , jakie masz : wykształcenia i doświadczenia. Ja akurat nie miałam w branży doświadczenia, ale wykształcenie w kierunku projektowania. Wszystkich rzeczy "branżowych" nauczyłam się na szkoleniach i potem z czasem w praktyce. Umowa na okres próbny, a potem chyba już na czas nieokreślony. Normalna umowa o pracę.

Agata

Ja też mogę polecić. Pracy jest sporo, jak wszędzie, ale za to zespół pomocny i fajna atmosfera. Każdy problem można omówić, Kierownictwo otwarte na nowe pomysły.

Rolek

Fajna firma, właściciel ok, otwarty, można porozmawiać jak jest jakiś problem.

Pati

Dla mnie firma z przyszłością. Buduje ponoć kolejną halę i już poszukuje pracowników. Mi pracuje się OK, fajni są ludzie, to podstawa.

Karol

Super team i jasne warunki współpracy. Możliwość rozwoju zawodowego i codziennych ciekawych wyzwań. Ja polecam ( z autopsji).

Polecam każdemu kto ceni sobie pracę zespołową, rodzinną wręcz atmosferę i chce zdobyć cenne doświadczenie które wzbogaci jego wiedzę i poszerzy horyzonty. Praca na pewno nie dla ludzi leniwych tylko kreatywnych i pracowitych którzy dają z siebie 100% i nie narzekają. Zarobki bardzo korzystne.W pracy codziennie dostaję powera i motywacji do dalszych działań by się doskonalić każdego dnia i mieć lepsze wyniki pracy.Szczerze polecam

:P

Prowizje wypłacane pod stołem. Pan manager z brudnymi paznokciami osłabia bo kuchnia kojarzy się z jedzeniem. Presja, problemy z braniem urlopu. Praca po godzinach. Gdyby pan Halupczok wiedział jak odbierany jest pan manager przez klientów, i jakim jest ordynusem za głowę by się złapał. Wielka szkoda, bo meble piękne. Niestety cena 100 % większa niż u innych klasy premium. Podkreślam, że za te same materiały.

piffo

Nawet ten doradca klienta zarobi coś pod 2000 złotych netto

Zostaw opinię o HALUPCZOK S.C. - Krzyżowa Dolina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HALUPCZOK S.C.