HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

NAJLEPSI STANĘLI NA PODIUM
Stało się! Wiosną br. rozstrzygnięto 11. edycję plebiscytu „Adriany”. Tegoroczni finaliści to pasjonaci, którzy perfekcję w dążeniu do doskonałości przekuwają w codzienną motywację do działania, a statuetka jest potwierdzeniem ich wyjątkowego zaangażowania w działania na rzecz firmy. Począwszy od inauguracyjnej edycji w 2012 r., zespoły projektowo-handlowe sieci salonów firmowych Halupczok oraz pracownicy siedziby co roku zmagają się o to cenne trofeum. W tym roku na podium stanęły teamy czterech lokalizacji – Gdańsk i Katowice w kategorii „Najlepszy duży salon” oraz Kalisz i Gliwice, jako „Najlepszy mały salon”. Za imponujący udział w budowaniu sukcesu firmy nagrodzono sześć osób, na co dzień pracujących w siedzibie firmy na Opolszczyźnie oraz Joannę Dix („Najlepszy Handlowiec”) i Paulinę Wasilewską („Najlepszy Projektant”)- menedżerkę i projektantkę w showroomie Halupczok Gdańsk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej realizacji zawodowych pasji!
Iza
Klient

Jestem zadowolona z dwóch kuchni i spiżarki jakie udało mi się zaprojektować z fachową pomocą Pani Karoliny :), konstrukcyjnie dokończyć projekt z jeszcze bardziej fachowym wsparciem i dobrymi radami Pana Wojtka :) , muszę też wspomnieć, cierpliwie znoszącego moje marudzenie, Pana Bartka :) profesjonalnie wykonaną pracę firmy kamieniarskiej ( blaty docięte perfekcyjnie ) i przesympatycznych monterów Romka, Młodego, Witka, którzy wykonywali swoją pracę profesjonalnie, a przy tym bardzo czysto :) poznałam trzy ekipy bo realizowaliśmy jednocześnie dwie kuchnie i spiżarkę. Spełnione było moje oczekiwanie, bo rzuciłam przy pierwszym spotkaniu na stół takie oczekiwanie " kuchnia jest otwarta na salon, ma być elegancka ale ponadczasowa, ale nie może determinować salonu bo mój zamysł jest taki, że kuchnia ma być w salonie, a nie salon w kuchni, delikatnie zdystansowana witryna ma robić eleganckie wrażenie, a widoczna część spiżarki ma być kontynuacją frontów kuchennych" - i taką główną kuchnie udało się stworzyć - dzięki :). Nie mogę też jak już się tak rozpisałam pominąć Pani Elizy i Pana Gabriela, którzy koordynowali terminy i niezwłocznie reagowali na wszystkie drobne moje uwagi, zmiany jakie rodziły się już nawet w trakcje realizacji np. 2 razy wymienialiśmy obłogowaną ławkę żeby dopasować charakter i rysunek słoi do pozostałych drewnianych elementów, firma wymieniała cierpliwie u producenta 2 razy wadliwe zlewy - żadna moja uwaga nie stanowiła kłopotu zwłaszcza dla Pana Wojtka, który pilotował konstrukcyjnie wszystkie zmiany, jak również sympatyczne, pomocne i zawsze uśmiechnięte obydwie Ole z salonu we Wrocławiu. Poczytałam parę negatywnych opinii na tej stronie, hmmmmmm .......... mam za sobą dość dużą realizację i również słabe doświadczenie, na szczęście tylko z jedną ekipą wykonawców, natomiast wszystkie osoby, które poznałam i polubiłam z firmy Meble Halupczok ciepło wspominam, życzę sobie na przyszłość wyłącznie takich zespołów do współpracy przy budowie i remontach. Pozdrawiam Was wszystkich ciepło, a na ręce szefa składam dobre referencje dla wszystkich wymienionych osób :) przydadzą się przy premiach za 2020 :) i podwyżkach w 2021 :), czego w tym trudnym dla nas wszystkich czasie Wam życzę :) ps. nie przejmujcie się tymi kilkoma negatywnymi wpisami tak piszą przeważnie osoby, które nic nie robią :( tylko wtedy jest komfortowo nie mam poprawek i nikt się nie myli. Fajna firma to fajni ludzie i Wy wszyscy taką ekipę tworzycie - tak trzymać. Iza

Dominica
 Rekomendacja

Piszę, aby podziękować firmie Halupczok za projekt, montaż i ogólną obsługę naszej kuchni. Dziś była ekipa montażystów i właśnie mi się przypomniało jaka jest różnica obsługi, profesjonalizmu i zwyczajnego podejścia. Każdy pracownik z którym miałam do czynienia z tej firmy – Pani Monika, montażyści – nawet Pani która dzwoni aby umawiać terminy – był miły, profesjonalny i uprzejmy. To niestety rzadko spotykane cechy w tych czasach. Spędzamy (jak było do przewidzenia) prawie cały dzień w kuchni i nic byśmy nie zmienili. Każdy kto wchodzi do domu – rodzina, goście, inni wykonawcy - wychwalają nie tylko design, ale też detale i standard tej kuchni; no i oczywiście pytają kto robił. Mam nadzieję, że będzie to dla Halupczok dobra reklama, bo szczerze polecam jej usługi. Jeżeli będę w przyszłości znów budowała dom, na pewno znów wrócę się do nich bez chwili zastanawiania.

Sergiusz
Klient

Piszę kilka zdań podziękowań oraz gratulacji ponieważ staliśmy się z żoną niezwykle zadowolonymi klientami Firmy Halupczok i uważamy, że powinniśmy się podzielić tym wrażeniem z innymi. Za sprawą pracowników firmy, w okresie ostatnich kilku miesięcy, staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami (już) dwóch kuchni. To, że zdecydowaliśmy się zakupić meble do drugiego domu potwierdza tylko fakt, że wykonano za pierwszym razem świetną robotę pod każdym względem, a teraz to skutecznie zostało powtórzone. Gratulujemy właścicielowi firmy zespołu. Nie jest to wyłącznie pusty slogan. Jako menedżer z blisko 20letnim doświadczeniem w bankowości, zarządzając obszarami sprzedaży, tworzenia produktów oraz customer experience, a w końcu jako szef-praktyk, gratuluję firmie zespołu, który niezależnie czy w obszarze sprzedaży, czy na etapie projektu, a później, montażu powodował, że przez cały czas mieliśmy z żoną poczucie bycia we właściwych rękach i ani przez chwilę w to nie zwątpiliśmy.

KK

Najpierw odbywałem praktyki w Halupczok, potem przeszedłem na etat i tak już zostało do dziś. Parę lat pyknęło i jestem tu nadal, bo dobrze się pracuje, stabilnie, praktycznie wszyscy się znamy, nawet ostatnio wykonaliśmy #GaszynChallange, czym dowiedliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem. Ja polecam, ale przekonać trzeba się samemu, bo każdemu odpowiada co innego.

Joanna H. Nowy wpis
Klient

Z całą przyjemnością powiem, że jakość wykonania mebli, składania ich w mieszkaniu oraz całego procesu logistycznego od momentu podpisania umowy do chwili zakończenia realizacji oceniam na bardzo wysokim poziomie, co w czasach "trudnych" z wielu różnych względów jest to bardzo wymagające, a tym samym zasługujące na wielką pochwałę. Wykańczałam duże mieszkanie i Państwa firma w sposób zdecydowany wyróżniła się jakością i profesjonalizmem usług.Jestem miło zaskoczona!!!

Pracodawca

W dniu dzisiejszym zakończył się montaż naszych mebli. Z tego powodu pragnę wszystkim osobom z Zespołu Halupczok, z którymi współpracowałam w tym czasie, podziękować za wsparcie począwszy od przygotowania projektu i wizualizacji w Salonie Warszawa-Targówek, poprzez wyprodukowanie i montaż wymarzonych mebli. Dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość. Dziękuję ekipie montującej meble za rzetelność i dokładność:) FIRMIE HALUPCZOK życzę wielu sukcesów w opracowywaniu nowości meblowych i wielu, wielu klientów :)) Z pozdrowieniami Anna Kaleta Teresa Kaleta

@HALUPCZOK S.C.

Bardzo nam miło czytać takie słowa. Serdecznie dziękujemy!

Grażyna Nowy wpis
@HALUPCZOK S.C.

O to super! Sama szukam kogoś kto mi zrobi montaż mebli. Dzięki za polecenie!

Iza

Małgorzata W Nowy wpis
@Iza

Witam. Szczera prawda …. Miałam okazje ,poznać prawie całą wymieniona ekipę 4 lata temu . Pozdrawiam Salon z opolskiego???? Pełen profesjonalizm .

Nowy wpis

KUCHNIE HALUPCZOK NA SREBRNYM EKRANIE
Ruszyła wiosenna osłona telewizyjnej kampanii marki Halupczok na antenie TVN24. Emisja sponsorskich billboardów gości tuż przed i po programie „Prognoza pogody”, jak również w sąsiedztwie cieszących się uznaniem programów publicystycznych m.in. „Szkło kontaktowe”. Koncepcję spotu, nagranego w salonie meblowym Halupczok Katowice, oparto na jednej z najnowszych perełek w produktowym portfolio marki – kuchni MADERA. Siłą napędową kampanii są nie tylko walory estetyczne i niepowtarzalna forma, ale również ergonomia projektu i praktyczność rozwiązań. Precyzyjnie wybrane kadry, łączące intrygujący design kolekcji z funkcjonalnością wyposażenia: urządzeń AGD Miele, innowacyjnej generacji 7000 i elektrycznie sterowanego okapu Light, Falmec mają pobudzić wyobraźnię widzów, przenosząc do komfortowo zaaranżowanego wnętrza. Spot wyreżyserowano tak, by oddać ekskluzywny, indywidualny charakter tworzonych od blisko dwóch dekad, kuchni Halupczok – przestrzeni dla osobistych doznań. Zaprosić w podróż do świata kunsztu, stylu i gustownych detali. Oficjalna premiera spotu odbyła się 18 kwietnia br. czasie antenowym, w którym stacja cieszy się największą popularnością.
OBEJRZYJ SPOT - Halupczok_Spot TV 2022

Koncepcja spotu: Zespół kreatywny Halupczok
Realizacja: Rumburak Produkcja Filmowa
Modelka: Agnieszka Praszałowicz
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HALUPCZOK S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Technolog CAD? Podziel się swoimi wrażeniami!
Tadeusz Kołodziej
Klient

Efekt końcowy naszego mieszkania, nasze zadowolenie, jest sumą Państwa profesjonalizmu, całego zespołu: od projektu - do finalnego montażu. A dzisiejsza wizyta- to była przysłowiowa "wisienka" na torcie... jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Tadeusz i Krystyna Kołodziej

@Tadeusz Kołodziej

Serdecznie dziękujemy!

MG

Bardzo przyjazna atmosfera w pracy, a to jest chyba najważniejsze. Zgrany zespół, który służy pomocą. Polecam!

Monika

Przejrzysty i szybki proces rekrutacji, bardzo przyjazna atmosfera w firmie, sprawny onboarding, ciekawe wyzwania, pyszna kawa. No i widok z okna, jakiego z pewnością nie można znaleźć w innym miejscu pracy. Tak w skrócie mogę streścić początki w biurze w Krzyżowej Dolinie. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad aplikacją na otwarte stanowiska.

Betka

Każdemu, dla kogo przyjazna atmosfera w pracy jest ważna polecam firmę Halupczok. Bardzo fajny, pomocny zespół. Poranne spotkania przy kawomacie ładują energią na cały dzień.

K.

Він працює в цій компанії багато років, як і багато людей у ​​нашій команді. Це добре працює, всі привітні та корисні. Всім було дуже приємно, тому що компанія виявила солідарність з нами, коли почалася війна в Україні, запропонували допомогу, організували збір подарунків, віддали автобус для перевезення. Я почуваюся не звичайним працівником, а членом великої родини. Рекомендую компанію. Слава Україні!

@K.

Dziękujemy! Дякую!

NAJLEPSI STANĘLI NA PODIUM

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Montażysta prowadzona przez firmę HALUPCZOK S.C.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

New

Zdecydowanie rewelacyjny pracodawca!! Zespół zgrany, otwarty na nowych. Firma stawia na rozwój szkolenia wewnętrzne, szkolenia od przedstawicieli (chociaż w pandemii ciut na mniejsza skale) pomocne kierownictwo, dyrektorzy. Jeśli widza potencjał w pracowniku to starają się to wykorzystać :) praca w salonie - grafik dostosowany do potrzeb pracownika, gdy coś wypadnie nawet tego samego dnia można zmienić. Zdecydowanie przyjaźnie nastawieni pracownicy. Praca zespołowa to przyjemność:) z mojej obserwacji wynika ze wracając po chorobie czy macierzyńskim firma dostosowuje się do aktualnych możliwości (czyli aby powrót do pracy przebiegł możliwie najfajniej (np zmniejszenie etatu) )

Aga
@New

Zgadzam się. Świetny zespół i bardzo dobra atmosfera współpracy. Polecam!

@New

Dziękujemy i jeszcze raz witamy w Zespole!

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Księgowości w HALUPCZOK S.C. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

klient
Klient

Bardzo polecam tę firmę jako producenta i dostawcę mebli.

MW

Do teamu Halupczok dołączyłam niedawno, ale mimo tak krótkiego stażu, mogę wystawić firmie bardzo dobrą ocenę za podejście do nowego pracownika. Bardzo dobra atmosfera w zespole do którego trafiłam, szybko wyeliminowała stres i obawy, które mi towarzyszyły, a przywitanie mojej osoby na łamach firmowego biuletynu - z czym spotkałam się pierwszy raz w mojej karierze zawodowej - było bardzo miłym i motywującym gestem. Szereg szkoleń i wsparcie na każdym etapie jest bardzo ważnym czynnikiem dla nowego pracownika, zwłaszcza jeśli ktoś jest spoza branży. Praca jest wymagająca, ale dająca ogrom satysfakcji i możliwości rozwoju.

@MW

Dziękujemy za miłą opinię i jeszcze raz witamy na pokładzie :-)

Społeczność uczniowska
Kandydat

Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia siedziby firmy Halupczok. To była ogromna przyjemność zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny tak luksusowych mebli, jednocześnie poznać doskonałą atmosferę panującą w zespole. Zdecydowanie rekomendacja firmy Halupczok jako rzetelnego pracodawcy, dającego możliwości zawodowego rozwoju, jest tutaj na miejscu. Niezwykle miło nam poinformować, że po wizycie w zakładzie kilku z uczniów, biorących udział w spotkaniu, zdecydowało się kontynuować swoją naukę w zawodzie stolarz, a firma po bliższym poznaniu zyskała wśród rodziców i społeczności uczniowskiej strzeleckiej szkoły podstawowej potencjalnych klientów i przyszłych pracowników.

@Społeczność uczniowska

Bardzo nam miło. Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

Małpek
Kandydat

Bardzo fajna firma w pierwszym odbiorze. Piękna siedziba, ale to nie tylko piękna fasada, jak często bywa, ale równie profesjonalne podejście. Na rozmowę o pracę nie mogłem dotrzeć sam, bo akurat zepsuł mi się samochód i myślałem, że już po ptakach, stracę okazję na fajną pracę, a tu.... Pani, która mnie rekrutowała zaoferowała, że jeśli dojadę pociągiem, to firma wyśle po mnie samochód na dworzec. Wow! i jeszcze raz WoW! Pełen szacun za podejście. Takich firm jak na lekarstwo. Polecam!

Halina i Lech T.
Klient

Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu i późniejszego wykonania segmentu kuchennego w naszym mieszkaniu. Na etapie projektowania - świetne i profesjonalne doradztwo w "ustawieniu" poszczególnych segmentów oraz doborze sprzętów. Przemiły personel salonu opolskiego - nam 70-latkom - służył pomocą w wyjaśnianiu w "naszej nieznajomości w technice". Wykonanie i montaż kuchni oraz jej jakość i nowoczesność jest adekwatna do ceny. Firma dotrzymuje terminów, ustalonych przy podpisywaniu umowy i nie robi żadnych problemów, gdy trzeba je zmieniać z naszego powodu. Cały czas jesteśmy pod wrażeniem miłej, serdecznej i kulturalnej atmosfery, panującej przy kontaktach z paniami Magdą i Agatą oraz panem Michałem. Oby było więcej takich firm na naszym rynku. Będziemy firmę Halupczok polecać naszym znajomym. Z poważaniem, Halina i Lech T. z Opola

@Halina i Lech T.

Niezwykle nam miło, bardzo dziękujemy!

Ernest
@Halina i Lech T.

Portal GoWork służy do opinii pracy w danej firmie a nie do oceny ich produktów.

Anna Ż.
Klient

"Dobrodzień to region pełen stolarzy. Oferta jest spora i profesjonalizm kilku porównywalnych firm jest wysoki. Z mężem zrobiliśmy research rynku i finalnie podjęliśmy decyzję o powierzeniu naszej kuchni firmie Halupczok. A wszystko dzięki pierwszej wizycie w salonie w Dobrodzieniu, po której byliśmy oczarowani. Profesjonalne podejście, szczególnie Pana Grzegorza i Pani Agnieszki, i te kuchnie, które tam zobaczyliśmy. Decyzja co do wyboru jednej była naprawdę trudna, ale projektantce udało się w projekcie połączyć dwie kuchnie, które szczególnie mnie oczarowały- Eleganza i Maron. Dzięki jej zaangażowaniu w każdy etap tworzenia naszej kuchni, przeszliśmy dość spokojnie przez remont, bez niepotrzebnych stresów. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy tak jak my cenią sobie niebanalność, dobrą jakość i święty spokój."

@Anna Ż.

Dziękujemy Pani Anno za miłe słowa i rekomendację.

Anna W.

Wczoraj wreszcie dotarła do nas nasza nowa piękna kuchnia ❤️ Jesteśmy bardzo zadowoleni i super zadowoleni z kuchni i obsługi firmy Halupczok. Wielkie podziękowania dla całego zespołu, wszystko przebiegło idealnie i bezproblemowo. Od początku do końca. Serdecznie polecam. Wielkie dzięki.

@Anna W.

Dziękujemy serdecznie Pani Anno, bardzo nam miło.

Zostaw merytoryczną opinię o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA - Krzyżowa Dolina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Zobacz opinie na temat firmy HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Liczba opinii klientów firmy HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA, to 19, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA