HALUPCZOK S.C.

Krzyżowa Dolina

Opinie o HALUPCZOK S.C.

Agata

@Agata, rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w HALUPCZOK , jakie stanowisko najbardziej możesz polecić? Teraz widziałam, że rekrutacja jest prowadzona, dużo ciekawych ofert. Czy przyjmują pracowników bez doświadczenia? Jest możliwość odbycia szkoleń? Możesz napisać jak wyglądają kwestie umowy oraz może są jakieś dodatki socjalne?

@Agata 06.09.2017 15:08

Stanowisko zależy na pewno od kompetencji , jakie masz : wykształcenia i doświadczenia. Ja akurat nie miałam w branży doświadczenia, ale wykształcenie w kierunku projektowania. Wszystkich rzeczy "branżowych" nauczyłam się na szkoleniach i potem z czasem w praktyce. Umowa na okres próbny, a potem chyba już na czas nieokreślony. Normalna umowa o pracę.

Agata

Ja też mogę polecić. Pracy jest sporo, jak wszędzie, ale za to zespół pomocny i fajna atmosfera. Każdy problem można omówić, Kierownictwo otwarte na nowe pomysły.

Rolek

Fajna firma, właściciel ok, otwarty, można porozmawiać jak jest jakiś problem.

Pati

Dla mnie firma z przyszłością. Buduje ponoć kolejną halę i już poszukuje pracowników. Mi pracuje się OK, fajni są ludzie, to podstawa.

Karol

Super team i jasne warunki współpracy. Możliwość rozwoju zawodowego i codziennych ciekawych wyzwań. Ja polecam ( z autopsji).

Polecam każdemu kto ceni sobie pracę zespołową, rodzinną wręcz atmosferę i chce zdobyć cenne doświadczenie które wzbogaci jego wiedzę i poszerzy horyzonty. Praca na pewno nie dla ludzi leniwych tylko kreatywnych i pracowitych którzy dają z siebie 100% i nie narzekają. Zarobki bardzo korzystne.W pracy codziennie dostaję powera i motywacji do dalszych działań by się doskonalić każdego dnia i mieć lepsze wyniki pracy.Szczerze polecam

Agula

Przyjazna atmosfera i sympatyczny team. Polecam wszystkim, którzy do tej pory mieli do czynienia z bezdusznymi korpo. Tu każdy pomysł się liczy i nie jestem jedynie numerkiem na liście płac :-)

:P

Prowizje wypłacane pod stołem. Pan manager z brudnymi paznokciami osłabia bo kuchnia kojarzy się z jedzeniem. Presja, problemy z braniem urlopu. Praca po godzinach. Gdyby pan Halupczok wiedział jak odbierany jest pan manager przez klientów, i jakim jest ordynusem za głowę by się złapał. Wielka szkoda, bo meble piękne. Niestety cena 100 % większa niż u innych klasy premium. Podkreślam, że za te same materiały.

piffo

Nawet ten doradca klienta zarobi coś pod 2000 złotych netto

Zostaw opinię o HALUPCZOK S.C. - Krzyżowa Dolina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HALUPCZOK S.C.