SOBEX Sobota Spółka Jawna

Trzebicz

Opinie o SOBEX Sobota Spółka Jawna

Maero

Mam ochotę aplikować ale chciałem dowiedzieć się coś na forum i niestety od dawna nie piszecie. Co słychać w firmie?

Maja

Pracujesz w SOBEX? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity można liczyć?

trento

Pracuję tam i prawda jest taka ;że za tak ciężkom prace marne zarobki a do tego cały czas jakieś psychologiczne zagrywki

wx

kisiak, z tego co wiem nikt ci na start nie da 2000. Może po roku..

bubo

Nie polecam tej firmy tragedia jedynie dla Ukraińców się opłaca.Wypłaty masakra a normy coraz wysze i czy zrobisz normę czy nie to i tak wypłata ta sama czyli najnisza krajowa.A sami pracownicy jeden przez drugiego podwyszają normy bo chcom się podlizać kierowniką a wszczgulności na struganiu normalnie obóz pracy

ktośtam

Hej ho hej ho do sobexu by się szło !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pracuś

Polecam

robol

Nie jest święta ? Czyli o co chodzi ?

Robol

Praca ciężka kierownictwo jest lekko mówiąc popierdo.... ciągłe podwyżki norm to norma:)

Zyga

Popieram...jeden wielki syf a zapier...trzeba za nedzne grosze i wiecznie im malo a kierownik czapeczka niezle potrafi naublizac czlowiekowi......

twoja stara

Ogólnie to jeden wielki syf i robota ciężka nie polecam chyba że naprawdę nie macie wyjścia

lanci

no właśnie niestety ale to jest TYLKO i jedynie minimalna krajowa. No takie czasy... nic z tym nie zrobisz

kkkkk

Tak Prezesom

szyfr

i jak tam poprawio sie cos czy nic 1 500 jest! ? ? ?

a

Ogólnie mówiąc w firmie sobex jest syf ciągłe wypadki przy pracy i niska płaca zdecydowanie nie polecam tej firmy chyba ze chcesz pracować jako kierowca tira pozdrawiam

qqqq

co ty nie powiesz nierobie za 1200 max tak to jest jak sie ma 90% normy i nie pisz ze nomy sa za wysokie bo czapeczka je podniesie :) pozdro

nie 600, 800 ale 1200 za 22 dni i trzeba sie nieźle nacharować kilka ton drewna trze[ba przeżucić , a warunki pracy: na hali -10 C hałas co tu wiecj mowic

;o)

[usunięte przez moderatora] tylko tyle mozna powiedzieć 600 i 800zł wypłaty wstyd i hańba

sobex

prawda [usunięte przez moderatora] 1200 i jeszcze batem powinni [usunięte przez moderatora]

Mareq13

[usunięte przez moderatora]... Za 1200 zł ( 920 na próbnym ) robisz jak wół ... Nie opłacalne wynagrodzenie w stosunku do warunków jak i samej pracy ... Z tego co wiem na okres październik 2009 dużo ludzi odchodzi ... NIE POLECAM !!!!

Zostaw opinię o SOBEX Sobota Spółka Jawna - Trzebicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOBEX Sobota Spółka Jawna