Opinie o Glasdon International Limited w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Glasdon International Limited. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Glasdon International Limited na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glasdon International Limited w Toruń

Tenteges Nowy wpis

Jest (usunięte przez administratora)

Wiktor Nowy wpis

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać, tak dobrze się pracuje?

Dejni Nowy wpis

z tego co mi wiadomo to na ten moment nie poszukują nikogo

Ofki

Czekaj nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałe @filemonie. Mówisz, że masz dwie godziny tygodniowo zajęć i możesz nie mieć czasu na pracę ? To o czym tu mowa ? Co Ty robisz przez resztę czasu skoro musiałbyś rezygnować z nauki. Trochę Cię nie rozumiem. No ale do pytania się podłączam bo ja równiez zainteresowany student :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Glasdon International Limited? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
gfhop

czy ktos mi właściwie może napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia?

Ciekawy

I jak Ci dzie w nowej pracy? Jestem ciekawy, bo tez aplikowalem mimo wielu watpliwosci...

Glasdon

Tak się składa, że zostałem zatrudniony przez tą firmę. Nie wiem skąd się wzięła w ostatniej wypowiedzi informacja o własnej działalności gospodarczej i własnych narzędziach. Firma zatrudnia na umowę o prace. W kwestii narzędzi też nieprawda kolego. Firma zapewnia wszystko. Oczywistym jest, że szukali kogoś z doświadczeniem i kontaktami w branży. To jest firma handlowa, a nie fundacja charytatywna. Jest jasne jak słońce, że ktoś z doświadczeniem zapewni szybsze wyniki. Co do produktów niepasujących do polskiej rzeczywistości - nie mogę się zgodzić! Zarówno produkty i ich ceny są absolutnie do przyjęcia dla polskiego inwestora. Wiem o czym mówię, bo sprzedawałem z sukcesami produkty kilka razy droższe (ta sama branża) Ogólnie oceniam firmę bardzo dobrze. Miła odmiana od polskiej "firmowej" rzeczywistości.

kootanga

Proponuje trzymac sie od nich z daleka. Ogloszenia sa dla kogos kto ma KONTAKTY i DOŚWIADCZENIE w identycznej branzy - takowych w pl nie ma wiec szukaja desperacko. Oczywiscie WSPÓŁPRACA na zasadach dz. gosp, własne narzedzia, samochód - rozli8czaja sie faktura pieniadze moze nawet niezłe ale trzeba sprzedawac - produkty oderwane od polskiej rzeczywistosci wiec niesprzedawalne. Niesprzedawalne = zero kasy.

Jacek

a możesz powiedzieć kto się odezwał i w jakim języku prowadziliście rozmowę? czy jakiekolwiek warunki współpracy zostały przedstawione? jakieś konkrety odnośnie rozmowy rekrutacyjnej? również zastanawiam się nad złożeniem tam papierów i będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Moim zdaniem(usunięte przez administratora). Tak samo jak Alfa Transport. Pozdrawiam.

Do mnie odezwali się po kilku godzinach od przesłania CV. I na razie cisza.

Firma chyba istnieje, ale ogłoszenie dziwne

anonim_2

Dołączam się do pytania poprzednika. Strona internetowa raczej nie zachęca, w internecie brak wiarygodnych informacji.

Witam. Ostatnio pojawiły się ogłoszenia rekrutacyjne tej firmy. Co o niej myślicie?

Zostaw merytoryczną opinię o Glasdon International Limited - Toruń

Glasdon International Limited