Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Grupa Eurocash S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Toruń

Szukam pracy Nowy wpis
Kandydat

Pracuje lub pracował ktos w Eurocash Bydgoszcz i może powiedzieć cos na temat pracy czy ciężko fizycznie i jaka atmosfera panuje?

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Grupa Eurocash S.A. na część etatu?

Czy Grupa Eurocash S.A. zapewnia kartę multisportu?

.. Nowy wpis
@Pytanie

Tak zapewnia. Trzeba się zalogować na stronie benefits system bądź poczytać na intranecie login otrzymasz przy podpisaniu umowy natomiast hasło to numer PESEL.

Cześć, czy po przepracowaniu 1 roku przysługuje z automatu 200 zł podwyżki czy trzeba to gdzieś zgłosić? Czy trzecia umowa jest na czas nieokreślony?

Karolina
@..

Szczerze mówiąc to też chciałabym to wiedzieć. Oby w niedługim czasie jakiś dobrze zorientowany pracownik Grupy Eurocash w Toruniu zechce udzielić merytorycznej odpowiedzi. A Ty pracujesz tam już, czy może dopiero rozważasz aplikowanie? Jestem ciekawa.

.. Nowy wpis
@Karolina

Pracuje. Chciałbym otrzymać jakąś konkretną odpowiedź.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jako były pracownik polecam omijac to miejsce szerokim łukiem. Atmosfera beznadziejna, obgadywanie, praca ponad siły i do tego zjebka za wszystko. te wszystkie negatywne opinie to sama prawda

Tomasz

A ja myślę, że trzeba być dobrym pracownikiem a zadowolenie z pracy jest pewne!!!

Cxz

Atomsfera beznadziejna, ten cały kierowniczek i kierowniczka magazynu robia z siebie niewiadomo kogo, jak coś sie spytać to wielka łaska żeby odpowiedzieć, stale tylko szeptają do siebie i obgadują klientów. A taka jest prawda jak nas nie będzie, to oni pracy nie będą mieli.

zorientowany
@Cxz

Cxz po co piszesz głupoty? tam jest kobieta kierowniczka hurtowni i kobieta kierowniczka magazynu. więc albo celowo piszesz głupoty i wprowadzasz ludzi w błąd albo nie masz pojęcia o czym piszesz.

Wuja
@zorientowany

A pan Andrzej to kim jest K...

Turbo

Z odejściem Pana Witka i z przejęciem przez Panią B.. Jest tam dramat katorga nieszanowanie klientów co to powinno być na pierwszym planie żal co niektórych fajnych pracowników jak się patrzy jak wysysaja ją z nich krew również pani I.. Zero szacunku dla pracowników i klientów.

Xxxx

Kierownictwo się zmieniło atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Praca w sobie nie jest ciężka ale trzeba uczciwie i sumiennie pracowac bo nikt za nas tego nie zrobi. Wystarczy słuchać poleceń i dobrych rad. Polecam

klient
@Xxxx

no tak, a wraz z kierownikiem zmieniła się większość załogi. czyli chyba jednak coś nie tak z tą atmosferą. zakupy robi mi się tam gorzej, bez doświadczonej obsługi.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jak prowadzą rekrutacje?

Brtek

Ja tam chyba też długo nie popracuję bo mam już dość patrzenia na tą niby kierowniczkę Iwonę która tak się do ludzi odnosi że człowiek by najlepiej napluł jej w twarz i wyszedł. Nie polecam.

@Brtek

Zgadzam sie z Toba. Cieszę sie ze juz nie pracuje w tym piekle z diablica na czele

@Brtek

przestań pić, to ci szkodzi

Brtek
@tomcio

Nie wiem co miałeś na myśli ale to co napisałem to tylko prawda. Część ludzi to (usunięte przez administratora) a reszta poprostu boi się odezwać.

Karolina
@Brtek

Rozumiem, że nie byłeś zadowolony ze współpracy z firmą. Czy wciąż jesteś tam zatrudniony? Widzę, że największym problemem są dla Ciebie relacje z przełożonymi, a czy pod jakimiś względami praca Ci się podoba? Sądzę, że znajdziesz jakieś dobre strony. Napisz proszę, czy byłeś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę. To - moim zdaniem - jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia.

3 słowa prawdy

@Rozważna / @Negatywnie / @Omijajcie - co ty masz z głową żeby wbijać negatywne komentarze w jeden dzień co 3-4 minuty z jednego IP? Myślisz że nikt tego nie widzi ? Może zacznij od siebie bo Twoje zachowanie na forum 1. zaśmieca wątek, 2 pokazuje Ciebie jako frustrata, który jest fałszywie przekonany o krzywdzie, która go spotkała, a prawdopodobnie nie dostrzega obiektywnych powodów swojego rozstania z firmą. 3 obraża osoby, które pracują , chcą pracować i dobrze się z tym czują. Ja pracuję do dziś i wiem że zasady są proste: nie chlać, nie ściemniać, nie kraść, nie kłamać. Ale jeżeli faktycznie z nami pracowałeś/aś to bardzo dobrze o tym wiesz.

@3 słowa prawdy

No i właśnie takie odpowiedzi swiadcza tylko o tym co tam się dzieje. Na szczęście mnie to już nie dotyczy. A po to istnieją fora aby móc wyrazić swoją opinię a nie siedzieć cicho. Z resztą kto tam pójdzie to się dowie.

Byly pracownik
@anonymous

@anonymous Szczególnie jesli chodzi o początek zdania. Takie słowa można było nie raz usłyszeć, najczęściej od samej kierowniczki.

Miałem okazje pracować w tym miejscu jakiś czas temu. To co się tam działo przechodziło ludzkie pojęcie. Totalny brak organizacji, chamskie odzywki do nowych pracowników ze strony kierowniczki. Skorzystanie z przerwy śniadaniowej graniczyło z cudem. Ogromne kolejki do kas, już nie mówiąc o tym jaki (usunięte przez administratora) panował na hali. Sytuacja między pracownikami również nie wyglądała zbyt ciekawie, szczególnie między dziewczynami które na każdym kroku obgadują nowych pracowników. Zarobki marne do tego inwentura wychodząca cały czas na duży minus. Ciągła rotacja nowych pracowników czemu nie ma się co dziwić.

Niezadowolona
@Były pracownik

Wyjales mi to z ust. Ja tez mialam okazje tam chwile pracowac. Pieklo nie praca!!!!!

niedawno pracowałam
@Były pracownik

całość do (usunięte przez administratora) tylko jedno się zgadza. atmosfera miedzy pracownikami bardzo słaba. chłopaki i kierownik spoko, ale dziewczyny, które pracują najdłużej są tragiczne. tu niby do ciebie się uśmiechają, a jak się odwrócisz, to już ci obrabiają (usunięte przez administratora) albo polecą do kierownika że się nie nadajesz. a ta mała to już szczyt bezczelności.

@Były pracownik

gdybyś był uczciwy , pracował byś nadal. Tyle w tym temacie

@tomcio

Skąd możesz wiedzieć czy byłem uczciwym pracownikiem bądź nie? Sam odszedłem z tego bałaganu nikt mnie zwalniać nie musiał. Coś mi się wydaje, że za dodawanie pozytywnych komentarzy zabrały się osoby które zarządzają tym bałaganem.

Rozwazna

Z tego co tam sie dzieje bylby dobry material i do gazet i do lokalnych programow albo i nawet do Uwagi. Moze czas napuscic tam jakas lokalna dziennikarke na krotki okres pracy?!?!

Omijajcie

P.s. Idąc do tej pracy sugerowałam się pozytywnymi komentarzami z forum. Największy błąd jaki do tej pory popełniłam. Uważajcie na siebie i omijajcie to miejsce!!!

Negatywnie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Śmiać mi się chcę jak czytam te "pozytywne" komentarze. Które z kierowników je pisze? Pracowałam tam trochę i przysięgam, nie było nikogo kto byłby zadowolony z tej pracy. Najgorszy był mobing-dopiero w tej pracy poznałam to pojęcie.

Pozytywna

Zgadzam się z pozytywnymi wypowiedziami. Pracowałam tam kilka lat odeszłam bo dostałam dużo większą pensję Na początku w nowej pracy było super teraz jest coraz gorzej Zaczynam żałować że odeszłam. W Eurocashu jest dużo pracy ale atmosfera jest dobra mili klienci , pracownicy i kierownictwo. Z załogą z która pracowałam nadal utrzymujemy kontakt. Zastanawiam się nad powrotem do firmy EC

ZADOWOLONY@@@

Praca dla chętnych do nauczenia się wielu nowych rzeczy : fakturowanie , sprzatanie, przyjmowanie dostaw, obsługa wózka widłowego. Pracuję od wielu miesięcy , bywa różnie czasem wesoło, innym razem trochę mniej, ale gdyby było tak źle jak niektórzy piszą to bym tu nie pracował. Pracy jest dużo, ale atmosfera jest dobra, nie można narzekać. Niektórzy wypisują bzdury !!!. Jak chcesz się rozwijać to jest bardzo dobre doswiadczenie, jeśli chowasz się po kątach i masz dwie lewe,( ktoś musi za ciebie pracować ) albo nie jesteś uczciwy, to musisz odejść , albo nie masz przedłużanej umowy. Pensja na czas, zawsze 10. Premie dostajemy całą, i kierownictwo nas docenia +20% premii. Nie narzekajmy , wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A pracować trzeba wszędzie .

Pozdrawiam M.

Pracowałam tam już jakiś czas temu, nie tak krótko bo prawie 1,5 roku. Uważam że większość z tego co jest tu napisane to są bzdury. Dużo ciężkiej pracy, ale wynagrodzenie na czas, możliwość dodatkowego zarobku - nadgodziny, konkursy, inwentaryzacje. Ale nie przypominam sobie żeby ktokolwiek był do czegoś przez kierownika zmuszany. Sytuacje jak wszędzie nieraz jest spokojnie, nieraz jest ostro, ale jak ktoś przyszedł i nie ściemniał to mógł się z kierownikiem dogadać. Jak ktoś cwaniaczył to był na przegranej pozycji. A pracę zmieniłam bo dostałam taką, o jaką się starałam od dawna zgodnie z moim wykształceniem, a nie dla tego że tu się tak niby źle pracowało.

@Pozdrawiam M.

W pełni zgadzam się z tobą, ja nadal pracuję , jestem bardzo zadowolony, jak człowiek wykonuje swoją pracę uczciwie to i kierownictwo jest ok. Na tę chwilę nie mam zamiaru zmieniać pracy. Pracuję ciężko i intensywnie , ale mi to odpowiada

anonymous

Dlugotrwale nekanie pracownika. Opr.np za "glupia mine". Brak jakiejkolwoek przerwy. Ciezka praca fizyczna!!! Tak wspominam prace tutaj

Wspominam nienajgorzej
@anonymous

Ciężka praca fizyczna tak. Ale o tym wiedziałem jak się zatrudniałem, więc nie było zdziwienia. Po za tym nie przypominam sobie żebym oberwał od kierownika za "głupią minę". Co innego jak się próbujesz wymiksować od roboty, ale tu raczej też zdziwienia nie ma. Krótko robota ciężka i nie dla leni. Ale uczciwie warunki jak miałem powiedziane na początku tak było. Większy problem z dziewczynami, które tam pracują. Niby takie doświadczone, taki wszystko wiedzące, ale żeby nowemu pomóc coś podpowiedzieć to nie ma co liczyć.szybciej by się chyba w (usunięte przez administratora) ugryzły niż komuś coś pomogły.

@Wspominam nienajgorzej

Ja tu pisalam o kierowniczce, ktorej odzywki to juz nawet nie chce mi sie przytaczac.

@anonymous

Przesadzasz, ja tu pracuję od jakiegoś czasu, pewnie jest duzo pracy. Przyjęcie towaru, rozłożenie go, jak trzeba to też stanie przy kasie, albo sprzątanie toalet. Na rozmowie wstępnej o tym wszystkim nam mówiono, kazdy z nas na to się zgadzał. Na atmosferę nie narzekam, Przełożeni są ok, wymagań dużo , ale w granicach normy. Atmosfera jest taka jaką sami stwarzamy, wiem po sobie czasami jak mi się udaje to też sciemniam jak tylko mogę. Może lepiej opisz jak ty pracowałeś ? i dlaczego nie dostałeś dalszej umowy ? Trzeba być uczciwym wobec siebie i innych, co ci daje oczernianie innych ? Dlaczego nadal nie masz pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grupa Eurocash S.A.