Opinie o Leroy Merlin w Toruń Szosa Lubicka 155

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Toruń Szosa Lubicka 155

Natalia

Mam prośbę, powiecie coś więcej o kierowniczce z działu kas i atmosferze? Podobno poszukują na kasy na sezon ale czy warto?

Masakra
@Informator

Dwie pierwsze odpowiedzi to ewidentnie korporacyjna propaganda. "Rozwój, wszystko zależy od ciebie", tak są tym przesiąknięci, że nawet nie potrafią dwóch zdań normalnie napisać.

@polecam pracę w LM

Pracuję tu już wiele lat i jestem zadowolony. Nie dostanę takiego wynagrodzenia, takiej atmosfery i pracy z tyloma pozytywnymi osobami nigdzie indziej w Toruniu. Doceniam... dziękuję wszystkim współpracownikom że - pomimo roznych chwilowych trudnych okoliczności- tworzycie taką atmosferę że chce się do pracy przychodzić

Ktoś Nowy wpis

Dla nowych pracowników ustalili minimalną . Tym co nie mieli minimalnej jaką ustaliło całe królestwo Lm wyrównali a starych pracowników zostawili bez żadnego grosza wiecej . Chyba firma nie widzi że wszystko wzrosło poszło w górę od nowego roku .Każdy jest stratny 3 mce bo podobno rzuca czymś w kwietniu .Może zróbmy zestawienia naszym poniesionych kosztów przez 3 mce .ale przecież lider w płacach ma to gdzieś. Porażka

Czy urlop w Leroy Merlin jest płatny 100%?

Natalia

Zadowolony pracownik
@Natalia

LM to dobry pracodawca a atmosfera w dziale kas jest bardzo dobra - jedna z lepszych działów w sklepie - przekonaj się sama. Zawsze możesz zrezygnować jak Ci się nie spodoba. Wielu przyszło tu na chwilę a zostało na długo... :)

@Zadowolony pracownik

A jak wyglada praca na stanowisku magazyniera logistyka?

Dobry pracodawca
@Zadowolony pracownik

Dobra atmosfera, można się rozwijać, wszystko zależy od Ciebie i na czym Ci zależy

Informator
@Natalia

Jak, najdalej od działu kas roboty do ogarnięcia bardzo dużo z powodu redukcji załogi obcięte podwyżki, kierowniczka lubi stosiwać nagany wobec podwładnych za pierdół. Grafiki to drugie nieporozumienie, jak weźmiesz urlop na żądanie to lądujesz na dywanik. To tak w srócie

Masakra Nowy wpis
@Informator

Jaka umowa obowiązuje w Leroy Merlin podczas okresu próbnego?

Umowa Nowy wpis

Umowa na okres próbny to umowa na 3 miesiące

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Leroy Merlin?

@polecam pracę w LM

Jak wygladaja grafiki? Kiedy sa przygotowywane i czy zmiany sa o stalych godzinach dla magazynierow? Od ktorej do ktorej pracuje sie na zmianie porannej czy popoludniowej? Pracuja tez na zmianie nocnej?

Jak wyglada proces rekrutacyjny na stanowisko logistyk/magazynier w Toruniu i ile moze potrwac selekcja kandydatow? Pozdrawiam!

Czy w Leroy Merlin występują paczki/bony świąteczne?

Paczki

Były paczki świąteczne w ostatnim roku

@Paczki

bony są w formie elektronicznej albo bardziej kasa w aplikacji którą możesz zamienić na bony m.in do biedronki, smyka itd z

Co się dzieje ?

Obroty dzielą na pracowników. To coś nie mieści się w głowie. Im mniej obrotu tym mniej pracowników.... blokada etatów. Jak centrala taka mądra niech ich z tej Burakowskiej po sklepach porozsyłają każda pomoc się przyda a nie tam pełno nowych a w sklepach brak ludzi do pracy Powodzenia LM Polska

Jak wygląda sprawa grafiku w Leroy Merlin. Czy pracodawca idzie na rękę?

Grafik

Tak, kierownicy zbierają prosby do grafików. Wiadomo jednak że pracujesz w zespole i to z ekipą musisz się zgrać, każdy ma swoje potrzeby i nie da się czasem abybkazdy miał w grafiku na 100% jak chce. Każde stanowisko wiąże się też z określonymi godzinami i dniami pracy które znasz na starcie.

Hanna

Bardzo uprzejmi, pomocni i profesjonalni ludzie pracują w tym sklepie. Otwarci na potrzeby klientów i chętni do pomocy. Dziękuję wszystkim za zawsze miłą obsługę.

...
@Hanna

Zawsze chcemy pomoc klientom najlepiej jak potrafimy tak po prostu. Mamy zawsze dobrą wolę i najlepsze intencje. Niestety niektórzy klienci nie zawsze tak nas widzą i niektorzy już na starcie zakładają ze jest inaczej:/

gebels

jestem budowlańcem,Wasze wystawy są do kitu. Łazienki i podłogi oczywiście. Podłogi wystarczy zmienić wystawę ,natomiast łazienki- dwadzieścia lat do tyłu

Martyna

Witajcie, mam pytanie, czytam te opinie, czy nadal nic się nie zmieniło, interesuje mnie dział kas, czy nadal jest tak jak opisujecie? Chciałabym złożyć CV, ale jeśli nadal jest taka sytuacja tam to nie będę ryzykować.

Pracownica
@Martyna

Tam się nigdy nic nie zmieni do puki te trzy.... Tam żądzą

@Pracownica

Do póki tak piszemy w języku polskim a nie do puki nie dziwię się że tak tam się dzieje skoro pracują w tej firmie analfabeci którzy na forum robią tak rażące błędy ortograficzne

Karo
@Martyna

Szczerze odradzam Ci pracy w tej firmie, a co dopiero w tym sklepie. Pozdrawiam

My
@Karo

Zwolniła się z tego syfu kolejna osoba, za chwilę Pani kierownik działu kas skończa się znajomości.. Czyżby nikt, nie chciał tam pracować?!!

Lm
@Martyna

Niestety nie..., nadal nikt się tym nie zajął

@Martyna

Hej, Tu jest teraz ok.nie wiem o co chodziło z tymi wpisami starymi. to dawne czasy chyba były, bo obecnie jest spoko. Ja czuję że jest dobrze. Dział kas, jak i cały sklep ok. Pracują tu fajni, mili ludzie. Atmosfera ok. Nie jak we wcześniejszych moich pracach. Aż dziwne że się tym, co dobre na forum nie dzielą. Nie ma trudnych tematów, to nikt nie pisze. To tak jest właśnie

Jest naprawdę ok

To prawda, atmosfera jest naprawdę ok. Widać zaangażowanie by pracowało nam się dobrze. Lubię swoją pracę i ludzi z którymi pracuję. Wszyscy nowi, z którymi rozmawiam mówią podobnie. Nie mam pojęcia co było te kilka lat temu

Zdziwiona

Weszłam na to forum przypadkiem i się zadziwiłam bardzo tą starą historią. W sklepie i w dziale panuje bardzo dobra atmosfera. Ludzie uśmiechnięci, chce im się. Co było kiedyś nie wiem, ale wiem jak jest dziś i nie pracowałam wcześniej w żadnej firmie w której czułam się lepiej. Wszędzie można ponarzekać, a docenia się pracę wtedy gdy miało się gorzej lub gdy się odejdzie i trafi się gorzej.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Leroy Merlin?

Spotkania integracyjne

Są kolacje działowe, kajaki w sierpniu/wrześniu, była impreza sklepowa w czerwcu, są też konkursy i w ramach wygranych wtedy wyjście działowe jako nagroda lub nagrody w kartach podarunkowych, wyjazdy to rzadko

Miło
@Spotkania integracyjne

mimo ciężkiego roku, bo inflacja i klientów mało to i tak coś się odbywało, impreza sklepowa była bardzo fajna i pizze działowe też są z różnych okazji to też miłe

Marża
@Miło

Ciężkiego roku? Proszę się pochwalić marża i obrotami to zobaczymy czy rok był ciężki mimo spadku klientów. Jak zwykle, Leroy Merlin jest mistrzem w naciąganiu faktów.

Karty
@Spotkania integracyjne

Karty podarunkowe do Leroja, zapomnieliście dodać. Kolejne piękne zagranie. Niby karta, a pracownik parę groszy dorzucić do obrotu a i w marży zostawi. Ciekawe czy chcą tym samy zmotywować tylko osoby co się remontują lub budują.

Wiesław

Wzorowa obsługa pracownika o imieniu Wiesław z działu drzewnego. Bardzo kulturalne doradcze podejście do klienta.Życzę sklepowi wszystkich takich pracowników. Dla Pana Wiesław z działu drzewnego wnioskuję o dodatkową premię za tak profesjonalną obsługę.

Bardzo miła obsługa
@Wiesław

Potwierdzam, wielu pracowników jest bardzo sympatycznych i pomocnych

zuzman1

Sklep,pracownicy starają się wykonują swoje obowiązki w sposób zadowalający. Należy jednak uważać na kierowników niektórych działów.Szczegolnie na kierownika działu techniki.Falszywego, zadufanego w sobie małego czlowieczka, stosującego mobbing wobec swoich pracowników. Nie radzę zatrudniać się do działu pod kierownictwem Andrzeja Jarzyny który zrobił wiele krzywd pracownikom. Niestety dyrekcja to toleruje, ponieważ wygodny jest dla 'ich taki pracownik który oskarża innych by podbudować swój wizerunek. Taki ktoś wybiera się do Centrali w Warszawie,teraz zacznie się poniżanie pracowników

Totor
@zuzman1

Jest zgodna z rzeczywistością Sam tego doświadczyłem

@zuzman1

Racja

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Leroy Merlin?

Robert

W żaden, głównie liczy się otwartość i doświadczenie

Leroy

Witam serdecznie, na jakie zarobki może liczyć koordynator działu kas ? Czy są premie?

Jojo

Jakieś opinie na temat pracy jako logistyk?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Toruń

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin