Opinie o Piotr i Paweł w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr i Paweł. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piotr i Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Toruń

Eryk

Czy firma jeszcze funkcjonuje? Mieli kłopoty ale może niektóre placówki uda sie utrzymać?

Fancy

Stanowczo wole inne sklepy typu Lidl lub chociażby Torimpex.Nigdy nie kupie w tym sklepie niczego z prostej przyczyny,drogo a lidzie tam pracujący zarabiają grosze.Dziwie się że ludzie chcą tam jeszcze pracować

Pioter

Gdy pojawiło się ogłoszenie o pracy z sieciówki Piotr i Paweł, to postanowiłem zaaplikować. Zadzwoniła Pani i umówiła mnie na spotkanie kilka dni temu o 11:30. Pojawiłem się o wyznaczonej dacie o 11:20 i zgodnie z instrukcjami od Pani, która ogarniała spotkanie podszedłem do kasy alkoholowej i powiadomiłem o moim przybyciu. Dodatkowo powiedziałem, że kupie sobie napój, wypiję poza terenem sklepu i wrócę za 5 min. Jak powiedziałem, to też tak zrobiłem i o 11:25 znowu byłem przy kasie alkoholowej. Pani mnie zauważyła, także nic nie musiałem mówić. W całym zgiełku jaki panował przy kasie Pani gdzieś dzwoniła, ale nikt niestety mnie nie odebrał na rozmowę. Ja mam taką zasadę, że osobom z którymi się umawiam daję 15-to minutowy bufor na spóźnienie z którego nie muszą się tłumaczyć, ale jeśli przekroczysz ten czas, to warto uprzedzić i przeprosić. O 11:37 Pani z kasy alkoholowej w końcu znalazła zastępstwo i zaprowadziła mnie na zaplecze i postawiła przed drzwiami kierownika i kazała czekać. O 11:40 jakaś inna Pani wtargnęła do pokoju kierownika, bo coś musiała pilnie dopytać . Przez otwarte drzwi spojrzał na mnie młody człowiek w okularach z taką pogardą, że mógłby schładzać tym spojrzeniem alko na półkach w sklepie. Domyślałem się, że to kierownik. I zacząłem się zastanawiać czy ma zły dzień i zaraz dostanę rykoszetem za zły humor, czy w ogóle jest d..pkiem. Odpowiedź na moje pytania przyszła o 11:45, kiedy zgodnie z moim zasadami postanowił nie marnować więcej mojego czasu. Podszedłem do pierwszej lepszej osoby, żeby mnie odprowadziła do wyjścia. Wtedy się dowiedziałem, że miałem być na 11:10 i jeszcze wymyślam. To moje - rzekome - spóźnienie mogło być przyczyną okołozatwardzeniowego spojrzenia Pana 'kierownika'. Oczywiście spotkanie było umówione na 11:30 i tak miałem w SMSie z potwierdzeniem. Albo kierownik nie umie zapisać godziny spotkania albo Pani organizująca spotkanie nie umie przekazać poprawnie prostej informacji w mejlu. Oczywisty błąd w wew. komunikacji w firmie był powodem nieporozumienia, ale i tak próbowano mi wmówić, że to ja. Jeśli kierownik jak normalny człowiek wyszedł by na chwile i zapytał czemu się spóźniłem ( z jego perspektywy) wtedy bym wyjaśnił, że miałem info na 11:30 jak w SMSie. Oczywiście lepiej siedzieć jak buc w biurze i wysyłać spojrzenia jak po przedawkowaniu Stoperanu... Prosty wniosek. Skoro nie szanują Ciebie i Twojego czasu i próbują na Ciebie - jako potencjalnego kandydata - zrzucić winę za własną zawodową niepełnosprytność, to jak traktują zwykłego pracownika ?? Nie polecam tam nawet aplikować. Pozdrawiam

Anies

Chciałabym zeby mięso w tym sklepie bylo świeże bo niestety za każdym razem jak kupuje filet z kurczaka to śmierdzi .Nie polecam.Słodycze tez drogie.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
lik

Lubię atmosferę w Piotr i Paweł za: Zamkniete niedziele.żart

Paulina
@lik

Twoja wypowiedź nie wnosi zupełnie nic wartościowego do wątku o firmie Piotr i Paweł. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź lub ją uzupełnić? Domyślam się, że jesteś klientem tej firmy. Forum GoWork.pl jest forum na temat warunków pracy, ale może zdarzyło Ci się wcześniej pracować w tej firmie lub znasz kogoś kto w niej pracuje?

Chciałbym jako klient podziękować całemu personelowi sklepu na Legionów podziękować za szybką i miłą obsługę

Paulina

Wiecie, że Piotr i Paweł jest otwarty również na praktykantów i stażystów? Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: http://www.piotripawel.pl/praktyki-i-staze,144.html

mika

czy byłaś u nich na stażu @kaja??Spotkałam te ofertę i zastanawiam się nad aplikowaniem do Piotr i Paweł. Ważne jest , że ten staż trzymiesięczny jest płatny ale chciałam sie dowiedzieć czy rzeczywiście jest możliwość dokładnego poznania specyfiki całego działu handlowego

Jagna

W porzadku? Najdrozszy sklep z zywnoscia w toruniu, ktory reklamuje sie tym, ze wszytko ma najwyzszej jakosci a zarobki to 1200-1300 zl. A o jakie normy godzinowe ci chodzi? Nadgodziny musisz zrobic bo nie masz wyboru. Wychodzisz wtedy kiedy uporzadkujesz sklep. Co na tradycji robi sie dopiero po zamknieciu sklepu. Czyli siedzisz ponad 8 godzin. Jak sie zbuntujesz to masz przez miesiac albo dluzej same popoludniowki. I jak pisalam jak masz malo nadgodzin mozesz sie lodzic ze dostaniesz wieksza premie, a jak masz duzo nadgodzin to nie licz na wysoka premie( maksymalnie 300 zl minus podatki i skadki :)). Przecietna premia to 100 -150 zl. Masz racje szacun dla nich

Jagna

Zarobki na kasie to najnizsza krajowa plus premia uznaniowa maksymalnie 300 zl. Tradycja, czyli tak zwane mieso i sery ma dodatkowy bonus 50 zl. W praktyce wyglada to tak, ze albo masz nadgodziny albo premie. Czarek b. czyli prezes wie jak wyjsc na swoje i na reke nie zarabiasz wiecej niz jakies maksymalnie 200 zl wieecej - a to sukces jak tyle wyciagniesz. Rozumiem, ze pracowac wszedzie trzeba ale selekcja tam jest masakryczna. Pracuja tylko ci co nie maja wyboru, czyli przewaznie matki z dziecmi bo musza za cos wyzywic swoje pociechy. Ten kto nie ma zobowiazan szybko rezygnuje bo nie da sie wykorzystuwac. W czasie swiat przygotuj sie na prace po 10 godzin a co miesiac na siedzenie nocki, bo przeciez iwentaryzacje trzeba zrobic. Nie licz na pichwaly. Moj rekotd to 20 godzin w pracy. Zaczelam o 12 w niedziele. Skonczylam o 8 rano w poniedzilek. Wyplata byla jak co miesiac. Na teadycji przygotu sie na mycie miesa i rozpakowywanie np.salatki z gotowego opakowamia na wage bo termin sie skonczyl. Jak nie widzicie na wladne oczy terminu spozyc fo lub przed nie kupujcie. Pracowalam tam ponad 5 lat i za nic tam nie wroce.

natka

ja pracowalam w PiP i cztajac te wszstkie opinie sie usmialam bo o wszystko szczera prawda nic sie nie zmienia od lat wspolczucia dla pracownikow.

Wieczny klient

Jako klient ocieniam PiP na Legionów pół na pół. Cześć kasjerek ma miny wiecznie skwaszone i nie odpowiada na dzień dobry. ale niektóre to fajne laski. Szczególnie pozdrawiam taką dwie brunetki w długich włosach, co pracuje od jakiegoś czasu. Jedna trochę starsza ale obie fajne:)

zenek

Kiepsko zarabiają to mało powiedziane... Moja kobieta pracuje wraz ze mną w jednym z tych sklepów' niestety po prawie roku pracy musiała wziąść chorobowe... To po powrocie do pracy miała za karę 4 tyg samych popołudniowek a do tego ciężka prace na warzywach przecież to była zwykła zemsta wielkie pani kierownik która myśli ze wszystko może... A może poprosić tak się dowartościowuje

olma

Piotr i Paweł to całkiem porzadne delikatesy, sama się teraz zastanawiam, czy nie spróbowac tutaj poszukac pracy. Słyszałam, ze na dziale tradycja, czy generalnie na krojeniu wedlin, czy to seró zarobki sa największe, prawda to? Nawet gdzies wyczytałam, że jest 2 z przodu, ktoś to może tutaj potwierdzić?

Sklep jak sklep

SZczerze wam powiem, że pracowałęm jużw paru sklepach i w każym praca wyglądałą tak samo i nie za bardzo się różniła od siebie. nie ważne jaki to sklep w każym trzeba pracować i nie ma co sięnastawiać na lenistwo w pracy. pozdrawiam was wszystkich serdecznie mam nadzieje, ze sie uda to wszystko zrobic.

ew

bo tam nie pracujesz dlatego nie rozumiesz, zapraszam jeden dzień na kasę!

byla pracownica

Nie wiem jak jest w innych marketach, ale wiem jedno że na rubinkowie jest porażka pracownik jednego z działów zapierdziela same popoludniowki zatrudniając się miała być praca zmianowa co się okazało ponad 4 miesiące były same popoludniowki, a wszystko przez to że były braki personelu i jedną wiecznie miała chorobowe, a jak nie to ranki albo między zmiany chyba musi niezle komuś dawać bo ma przywileje i chyba do dzisiaj tak jest także nie polecam a zarobki najniższe. Jeśli chcesz mieć zrypana pychę i problemy w rodzinie to zapraszam do pracy w piotrze i pawle na rubinkowie

mała

Śmieszne jest to gdy pani lub pa kierownik mów pracownikowi kiedy ma wziąć urlop wypoczynkowy w Kodeksie Pracy napisane jest wyraźnie że termin urlopu podaje pracownik a nie jak się komu podoba moje pytanie brzmi co z urlopem na żądanie 4 dni w roku ?? to również zapewnia KP każdy ma prawo poczuć się źle nie wiem czy ci kierownicy nie maja rodzin ?? mam cichą nadzieję że mają odrobinę człowieczeństwa w sobie bo to co robią z ludźmi jest ohydne troszeczke władzy nad innymi i odbija !!!!!

noob

ten sklep to (usunięte przez administratora) !!! miesięczny ekwiwalent za pranie na kwitku = 5 zł. pensja = najnizsza krajowa + 25 zł premii + 100 zł manka! :)

CIEKAWA

WITAM WSZYSTKICH MAM ZAMIAR ZŁOŻYĆ PAPIERY DO TEGO SKLEPU NA BRONIEWSKIEGO CZY MOŻE KTOŚ POWIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ JAKIE ZAROBKI I ATMOSFERA?

byly pracownik
@CIEKAWA

Nie polecam!w kazdym innym sklepie tyle samo placa i zapiepszac musisz rowno,na kwitkach masz tyle i tyle a tak naprawde miesiac w miesiac dostajesz tyle ssamo.Za nadgodziny nocne masz 0,50gr(smiech)nie daj Boze musisz miec wolne to kierownictwo wielka obraza majestatu!Kadrowa nigdy nei ma czasu na wystawienie zaswiadczenia (ktore potrwa to zaledwie kilka minut)bo w tym czasie rozlicza 3 sklepu(usunięte przez administratora)Ogolnie do bani,a atmosfere tworza ludzie(pracownicy)Ci co sa na nizszym szczeblu niz kierownictwo dyrekcja itp.wspolczucia tylko dla prezesa,bo dobry z niego czlowiek a taka (usunięte przez administratora)ma pod soba....

niezadowolona
@CIEKAWA

W pasażu Zieleniec nie polecam kierownictwo okropne szczególnie jeden pan M. Jezeli idziesz na L4 albo broń Boże zwolnienie na żądanie idziesz do niego na "czarną listę " Zarobki najniższa krajowa dodatki śmieszna sprawa. Atmosfera którą tworzą również pracownicy porażka.... szkoda gadać lepiej omijać prace tam pracowalam ponad rok ale więcej nie dało się wytrzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Toruń

• Jak się pracuje w Piotr i Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr i Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr i Paweł?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr i Paweł?

Kandydaci do pracy w Piotr i Paweł napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr i Paweł