Arpol Motor Company

Toruń

Opinie o Arpol Motor Company

Julita

@kdj przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażania. W jaki sposób zostałeś oszukany? Czy ktoś z pracowników może się odnieść? Również innych użytkowników, którzy mieli styczność z firmą Arpol Motor Company poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Julita

@Armani rozumiem, że nie jesteś zadowolony z współpracy z kierownikiem, jednak przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Poproszę o opinię ogólną o firmie, by osoby zastanawiające się nad pracą w Arpol Motor Company znaleźli informacje, które ich satysfakcjonują.

Tomasz

Popieram opinię poprzedników. Po wejściu do bydgoskiego oddziału jedyną pozytywną kwestią którą widać są sprzedawcy. Pan I, Pan R i Pani K. Jako detaliczny klient nie znoszę chamstwa, i niecenzuralnych odzywek ostatniego z siedzących "pseudokierownika" pana Dariusza. Wiele moich znajomych przeszło już do konkurencji czyli Inter Carsu, Gordona czy innych hurtowni ze względu na zachowanie "kierownika" oddziału. Jak tak dalej pójdzie to Arpol Bydgoszcz będzie hurtownią zaopatrującą wąską rzeszę klientów. Szkoda, że ludzie z kierownictwa nie widzą co wyprawia pan Dariusz.

Armani

Witam i ja dodam swoje 5gr. A zatem wypowiem sie na temat Pracy w Bydgoskim Arpolu Praca sama w sobie w porządku jak i również pracownicy :)... Ale niestety Pan Kierownik Darek to kawał buca, który na początku jest milutki jak baranek, a koledzy współpracownicy ostrzegali mnie przed nim... i mieli racje pokazał kim jest potrafi obrażać, poniżać swoimi głupimi tekstami i nie ma żadnego szacunku do pracowników... Dziwie sie pozostałym ze dają rade znosic jego głupie teksty i komentarze obraźliwe... Ten człowiek nie ma żadnego szacunku... I nie dziwie sie ze każdy stamtąd uciekaj bardzo dobrze.. Pod sumując... Nie polecam pracy dopuki niw zrobi dyrekcja porządku z Panem D. Reszta ekipy to naprawdę sympatyczni ludzie

Alek

Znam ludzi którzy pracowali w Arpolu i są jeszcze znajomi którzy pracują. Poprzednie opinie prawdziwe. Bardzo duża rotacja pracowników. W ostatnim czasie odchodzą ci którzy pracowali ponad 10 lat. Zarobki coraz gorsze, premie symboliczne, częściej brak. Ostatnio furorę robi kierownik serwisu z Bydgoszczy który ubliża wszystkim i traktuje jak bydło. Mechanicy jacy tacy. Obsługa zmienia się jak pasażerowie w autobusie miejskim. Wielu młodych potraktowało to jako odskocznie. Jak w filmie Barei - Zmiany Panie , Zmiany. Nie polecam

Gabi
@Alek 14.07.2017 22:31

Faktycznie masz prawdziwe informacje. Kierownika z Bydgoszczy już Bozia pokarała. Teraz jeszcze większy bałagan, bo remonty. Z tego co słyszałem to będą znów szukać pracowników, lub szukają.

Psia noga

Firma wyzysku, magazyn rotacji, pałac psich wypłat, salon pomyłek.

Ikar

Opinie ludzi wypowiadających się powyżej jak najbardziej trafne. Praca jak w ruskim gułagu. Zawsze za coś cię ochrzaniają. Nawet jak wszystko idzie dobrze i zgodnie z planem, to prezes przyjdzie i cię ochrzania, tak dla zasady. W ogóle prezes Kolas i zarządzanie ludźmi, to jakieś nieporozumienie. Jedyne co potrafi, to co chwile biega ze swoim laptopem po firmie od pracownika do pracownika i rozlicza ludzi z efektywności ich pracy. Oczywiście zawsze jest za mało i za tanio sprzedane i tak na prawdę to ty generujesz niepotrzebne koszty w firmie. W związku z tym masz po premii. Chyba, że donosisz na kolegów, to o kasę się nie musisz martwić. Jeżeli chcesz się zniechęcić do pracy w salonie samochodowym, to polecam pracę w salonie w Arpolu. Jeżeli jednak chcesz popracować i wiedzieć, że twój wysiłek jest doceniany, to uciekaj stamtąd czym prędzej.

fajny

Dokładnie nie polecam tej firmy, chyba że na miesiac aby zdobyc doswiadczenie i uciec. Stres jaki tam panuje jest nie do opisania. Ludzie którzy tam pracują nie pracują dla siebie tylko z przymusu.

byłypracownik

Zgadzam się z opiniami poprzedników. Firma pod rządami prezesa Kolasa schodzi totalnie na psy. W ogóle nie potrafi motywować ludzi do pracy. Jedyne co potrafi to opierdzielać i czepiać się za wszystko. Nigdy nie usłyszysz od niego słów pochwały, choćbyś sobie żyły wypruł. Nie dziwię się, że znowu szukają pracownika. Ja też stamtąd uciekłem po kliku miesiącach. Parafrazując powiedzenie Piłsudskiego, to o Kolasie można powiedzieć tak "Jemu kury szczać prowadzić, a nie ludźmi zarządzać".

Były pracownik salonu

Arpol - zdecydowanie odradzam!!! Paca w salonie: Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia, to przyjmą cie z otwartymi rękami. Zaproponują ci najniższą krajową i premie od sprzedaży. Jeżeli będziesz miał okazję rozmawiać z ich prezesem Adamem Kolasem to się pewnie dowiesz jakie tu kokosy możesz zarobić. Ale prawda jest taka, że co miesiąc musisz się wykłócać o należne ci pieniądze, a które tnie ci ten nibyprezes przy każdej okazji, za byle co i zawsze jest to coś innego. O jego braku kultury i taktowaniu ludzi jak bydło nawet nie będę się rozpisywał. Ale masz za to zagwarantowany mobbing cały czas, pracę w soboty (a czasem w niedzielę, bo prezes ma taki kaprys) bez wynagrodzenia. A i premie tylko od czasu do czasu, ale głównie w kopercie i masz się cieszyć jak pies, na którego pan spojrzał łaskawym okiem. Możliwości awansu żadne. Jeżeli jednak zdecydujesz się tam pracować, to uciekaj stamtąd po kilku miesiącach - jak zdobędziesz jakieś doświadczenie - do konkurencji. Ja tak zrobiłem i sobie chwalę. Branża samochodowa, to nie tylko mordor w Arpolu.

klient

Tragedia ,a chyba najgorszy jest ten niedouczony kierowniczek Adam Kolas.Człowiek który powinien sprzątać klatki,a nie prowadzić ludzi

tomek

Specjalista ds. Sprzedaży Lakierów-Kolorysta jest u nich poszukiwany z tego co teraz widze tak naprawde.

Jarek

Poczytałem opinie i już teraz wiem dlaczego jak odstawiłem im auto do naprawy blacharsko lakierniczej to trwało grubo ponad miesiąc! Wspomnę tylko że mieli do wymiany zderzak i lampy. I oczywiście nie dostałem auta zastępczego. Robota spartaczona nigdy bym nie pomyślał że autoryzowany serwis reprezentuje poziom pana Zenka czy Gienka z warsztatu obok. I teraz już wiem że bez pracowników i z rosnącą masą niezadowolonych klientów długo nie pociągną!

eryk

Miałem okazje pracować w Hotelu Pałac Romantyczny P.Kierownik L.P. zero pojęcia o swojej pracy i stanowisku fakt powinna zostać kierowniczką pokojowych bo czepiała sie że smierdzi z kanalizacji na barze i o smieszne rzeczy i za to obcinała premie jak to ona mówiła 50zł. haha grafik zmieniający się 3razy w tygodniu Załoga dla właścicieli jest murzynami do roboty i nic po za tym. A i najwarzniejsze zabieraja kase z nadgodzin za stłóczki i urlop i tak 4 razy w roku płacisz za stłóczki które są nazywane brakami na magazynie hehe Firma masakra tak samo jest w pałacu jak i w Arpolu Nie polecam tej pracy tej firmy zanim za aplikujesz to sie 3 razy zastanów

bylydobrypracownik

Mobbing, mobbing i mobbing! Dziedzic od kiedy jest szefem firma idzie w dół jak titanic. Wymagają od ciebie bóg wie czego a złotówki nie dostaniesz. Zabierają nadgodziny, obcinają pensję kombinują byle jak najmniej dać. A ty haruj na fortunę. Ludzie super, duza pomoc od innych pracowników, kierownictwo i szefostwo do bani. Kasa na czas ale nigdy nie pasuje. Robią cię jednym słowem w (usunięte przez administratora) !

Niezadowolony Pracownik

Kolega pracuje w innej firmie mniejszej na magazynie jakoś nie narzeka na pieniądze czy atmosferę. Każdy taki mądry to zapraszam do arpolu do pracy. Wyraziłem swoją opinię, umiem ciężko i sumiennie pracować a zakres obowiązków znam. Pozdrawiam

Niezadowolony Pracownik

Nie nie jeszcze raz nie !!. Pracowałem wcześniej jako kierowca w innej firmie i pracując po 12 godzin wracałem spokojny. W arpolu przewinąłem się jako sprzedawca części. Nie polecam podejście góry do pracownika jak do psa, mają cię w nosie. Najniższa krajowa, obiecują złote góry których i tak nie zobaczysz. Jest wielka rotacja, ludzie się zwalniają szczególnie z magazynu ponieważ tam to jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dużo by mówić, pracownicy są w wporządku ale jeszcze zależy gdzie, ale co z tego skoro szefostwo to jeden wielki śmietnik. Nie pozdrawiam i nie polecam, jak chcecie pracę za te marne 1200 z groszem to uwierzcie już lepiej chyba pójść do KFC. A i był zapomniał wymagają megaaa dużo a nie przekłada się to na pieniądze !!. Psychicznie męczą człowieka. Zastanów się 100 razy czy chcesz tam pracowac ? Czytałem wcześniej komentarze tutaj i mówię mimo tych negatywów spróbuje. ŻAŁUJE !!!

koko

piksi, a jakie to osoby z kierownictwa odeszły? ja pracowałem tam dwa lata, po zmianie prezesa było tylko gorzej. najniższa krajowa i frustracja.

kolasz

Praca w tej firmie jest tylko dla tych którzy mają silną psychikę. Roboty jest pełno i nie każdy daje rade . Firma składa się z kliku oddziałów tak więc inaczej pracuje się na hurtowni jako sprzedawca, na magazynie, na salonie czy w serwisie. Jeden powie tak drugi jeszcze inaczej trzeba pytać się ludzi którzy pracują kilka, kilkanaście lat jak jest faktycznie. Każdy powie - "nie jest lekko".

driksi

Po półtora miesiąca braku wpisów pojawiły się jednego dnia dwa pozytywne :D Myślę że lepszą koncepcją na robienie dobrego PR-u będą bardziej przemyślane zagrania.

piksi

być może są działy w firmie w których pracuje się lepiej i te w których pracuje się gorzej jednak po odejściu w połowie ubiegłego roku kilku osób z kierownictwa w końcu zapanowała normalność. Jestem przekonana ze powyższe bzdury piszą osoby którym się w tej firmie nie powiodło i muszą jakoś wyładować złość.

nick

pracowalem w arpolu kilka lat ale ze wzgledu na przeprowadzke musialem zrezygnowac. warunki pracy byly normalne, a wyplaty ok i na czas. bardzo milo wspominam czas spedzony w tej firmie i uwazam ze nie ma na co narzekac. jezeli ktos chce sie rozwijac to ma do tego warunki. narzekaja tylko ci co nie robili nic i oczekiwali ze beda coraz wyzej...

lolo

@amelka90 - uważasz że ciągle pojawiające się ogłoszenia o pracę to pozytyw? Rotacja personelu to przecież negatywne zjawisko... a mamy do czynienia z rotacją.

Masta

Nie wycofali tylko ich wniosek został odrzucony. Jak z jednym salonem nie mogą sobie poradzić i mają taki bałagan organizacyjny to jak tu zapanować nad dwoma?

Ziomek

Czy to prawda że wycofali się z budowy nowego salonu?

bronks

ja tam niedawno pracowałem w odziale w Płocku. Tak jak wcześniej pisaliście na podwyżke to nie można liczyć. Przez trzy lata nie dostałem nic. Premia z reguły do 50zł ale nie każdego miesiąca. Cały czas nagonka. Jak by mogli to by batem lali po mordzie. Nie polecam nikomu.

qwerty

Witam. Jakie warunki zatrudnienia są dla PH ? jaka podstawa i premia czy dają samochód sluzbowy ?

Błysk

Jeśli ktoś ma smykałkę do sprzedaży samochodów to nie jest tak głupi, żeby tam pracować za najniższą krajową + premia (która w dniu wypłaty nagle jest obcinana) :D P.S. słyszałem, że w salonie Arpolu jest progress i teraz kandydaci do pracy na wstępie dostają do podpisu dokument, że jeśli zrezygnują w ciągu kilku tygodniu od zatrudnienia to będą musieli zapłacić karę! Gratuluje pomysłu i życzę powodzenia w drodzę na sam dół. P.S. nadal nie znaleźliście chętnego, żeby dzierżawić salon ? :D

Błysk

haha Eddie podoba mi się Twój sarkazm :) Na ambitnych planach rozwoju to tam się zaczyna i kończy ;D

Ziomuś

Arpol owszem ma i salony i hotel, ale dorobił się tylko na tym że pracowników grabił. Co miesiąc po wypłacie odchodzą pracownicy bo podejście prezesa jest takie że jak nie ty to następny przyjdzie. W kopertach potrafią dać 10 pln za 3 soboty. Samochody jakie posiadają do dostarczania towarów to stare rupiecie nie sprawne technicznie a wizualnie tragedia. Każdy szanowany mechanik śmieje się z kierowców że mają takie samochody. Żenada przez duże Ż.

Błysk

Fortuna? Ciekawy jaki procent tych inwestycji jest na kredyt... Co do ich majątku to właśnie takie małe rodzinne firmy największą korzyść czerpią z wyciskania do krwi pracowników. Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę swojego zdrowia do majątku właściciela to śmiało. Tak się tu robi biznes.

błysk

Wystarczy spojrzeć na to obiektywnie stając z boku. Powodów jest wiele- niskie pensje,niepłacone nadgodziny, nigdy nie zaspokojone apetyty przełożonych. Czy w firmie Arpol ktokolwiek usłyszał komplement za dobrze wykonaną robotę? Ja nie słyszałem...

Arpol away :D

Ja tam pracowałem, podwyżki ci nie dadzą, nawet jak masz doświadczenie. W tej chwili są po prostu dużym sklepem, kupują nawet od hurtowni w okolicy i sprzedają drożej, polityka rozwoju zerowa(czy firmy czy pracownika), w końcu znikną z rynku, a przychód wyrabiają tym ze zatrudniają ludzi za najniższą.Ci co mają lepiej toi siedzą już długo, i dlatego tego "G" się trzymają.

błysk

Mam podobną zdanie jak przedmówca. Wystarczy pójść do dowolnego oddziału Arpol i popatrzeć na wiecznie niezadowolone miny pracowników i bałagan jaki tam panuje. To chyba najlepszy komentarz.

Oferty Pracy

Kierownik oddziału Arpol Motor Company 2014-07-07 Żródło: pracuj.pl Płock (mazowieckie) Arpol Motor Company Arpol Motor Company – nowoczesna firma z ponad 22 letnim doświadczeniem na rynku aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:KIEROWNIK ODDZIAŁU Miejsce pracy: Płock Region: mazowieckieWymagania:dobra organizacja pracykomunikatywność i umiejętność pracy w zespolerealizacja założonych planów sprzedażowychumiejętność obsługi komputerauczciwość i sumiennośćprawo jazdy kat. BMile widziane:pasjonaci motoryzacjidoświadczenie w bra

gość
@Oferty Pracy 10.07.2014 11:54
Kierownik oddziału Arpol Motor Company 2014-07...

Odradzam pracę w tej firmie. Dużo obiecują a potem na każdym kroku Cię prześladują. [usunięte przez moderatora] na porządku dziennym.

MM

Wypłata to podstawa, a jak się postarasz, dostaniesz 50zł premii w kopercie. Tak jak pisałem wcześniej. Warto iść do Arpolu z zerowym doświadczeniem. Wytrzymać jakoś rok i szukać pracy w branży u konkurencji.

o ja cie

werderli! 1800 na ręką hahahahah!! na serwisie?? chyba po 15 latach pracy. Minimum o ile dadzą umowę o pracę bo może być umowa zlecenie za parę stówek:-))) ARPOL TO ŻENADA!!!!!

MM

Nie ma sensu Aplikować. Chyba że nie masz żadnego doświadczenia. Arpol słynie z tego że szkoli zielonych pracowników dla konkurencji. Zarobki są minimalne, a wymagania, cisnienie i stres conajmniej jak na stanowisku kierowniczym.

xxx

To co się teraz wyprawia w Arpolu można nazwać tragikomedią.Duuuże zmiany-ale na gorsze-dużo gorsze.Kiedyś miałem dobre zdanie o tej firmie-już nie mam.

Eryk

Potwierdzam poprzednika, który się tak wyraził w komentarzu wyżej. W arpolu się spoooro zmieniła, jeżeli macie szanse tam pracować to odmawiam, po prostu lepiej poczekać jeszcze tydzień, dwa na nową oferte niż pakować się w takie dno.

Arpol Dno 2014

Nie słychajcie głupott! Pracowałem ponad rok w arpolu na magazynie! Jest to totalne dno , praca sama w sobie nie nagorsza ale gdy weszły skanery mierza czas pracownika , ciagle im wolno i malo . Zarobki wygladaja tak 1237 zł podstawy jest 10 zawsze na czas. Za nadgodziny w tygodniu oraz soboty 7 zł hahaha wypłacane pod stołem w kopercie którą sie podpisuje na ogól sie zgadza . Jebac arpol dno. pozdro

szok

Od pewnego czasu pracuję a raczej haruję w Arpolu.Postanowiłem odejść z tej pracy, ponieważ nie jestem z niej zadowolony i nie jestem frajerem,którego można wykorzystywać do cna.W tej firmie nie warto się starać i pokazywać co się potrafi, ponieważ nikt tego nie doceni a jak już ktoś z kierownictwa czy dyrekcji zauważy że pracownikowi zależy na robocie to zajeżdżą człowieka jak konia.Wypłaty są na czas,ale co to za wypłaty(śmiech na sali-minimum) za ciężką i stresującą pracę.O niekompetencji przełożonych już nie wspominam,szkoda pisać.Jeżeli jesteś fachowcem w jakiejkolwiek dziedzinie to w Arpolu kariery nie zrobisz:(

prawda

(usunięte przez administratora)...zaangażowanie nie ma sensu i tak cie nie docenia...jak zaczniesz się upominać o swoje to zostajesz zwolniony,nie można wyrazac swojego zdania glosno...pracownicy nie potrafią ze sobą wspolpracowac każdy tylko patrzy żeby powinela ci się noga...o kierownictwie szkoda wspominać...stanowiska obsadzone rodzina i znajomymi prezesow,kierownikow,itd...w tej firmie człowiek nie może liczyc na to ze go docenia...im więcej robisz tym więcej od ciebie wymagają...a pensja stoi w miejscu...bo dla arpolu wzrastajaca najnizsza krajowa jest już podwyzka wiec na nic więcej nie możesz liczyc...powodzenia dla tych co tam jeszcze pracują i wspolczucia dla tych co zamierzają...

ODW

Co Ty gadasz, pierdoły jakieś ! Dostrzegą jedynie swój czubek nosa a nie czyjeś zaangażowanie. Ludzie tu nawalali nadgodziny tonami (usunięte przez administratora). Aż w końcu odeszli, bo mieli serdecznie dosyć. Wymienić Ci ? Dyrektorzy hotelu-już kilku, wiceprezes, dyrektor handlowy, księgowa jedna, księgowa druga, potem główna księgowa. To wyższy szczebel ale ilość osób pokaźna. Nie będę wymieniać pracowników szczebla niższego - za dużo pisania. Więc nie pisz bzdur w obronie firmy, (usunięte przez administratora). Żaden pracownik nie ma się czym pochwalić, że tam jest lub był w przeszłości.....

ovahs

Hehe czesto wystawiona opinia zalezy od tego, jak potoczyła się kariera danej osoby w Arpolu. Ja na szczescie nie moge narzekac. Arpol to firma, gdzie powiedzenie "czy sie stoi czy sie lezy X zł sie nalezy" nie ma racji bytu. Na wszystko trzeba zapracować. Zaangazowanie i sumiennosc w moim przypadku została dostrzeżona i wynagrodzona. Kazdy zaczyna od 0 i trzyma los we wlasnych rekach. A firma to potrafi docenic (nawet jezeli nie od razu).

ambit

Czy ktoś może coś przybliżyć o pracy w Arpolu wybieram się tam do pracy i chciałbym przeczytać parę opini

anonymous

A co? Tak źle?

Zostaw opinię o Arpol Motor Company - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpol Motor Company