Montex S. A.

Lublin

Opinie o Montex S. A.

erty

@cenko fakt szukaja caly czas w Częstochowie wymagane tutaj jest wykształcenie wyższe ekonomiczne - obsługa biura - obsługa komputera (pakiet MS Office)

litości!!!

litości!!!

taaa, firma Montex S.A. z Lublina faktycznie nie ma już żadnych problemów, bo od dawna nie istnieje, upadła w roku 2003. kto wypisuje te głupoty???

Pracujesz w firmie Montex S. A. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o Montex S. A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montex S. A.