Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka w Lublin

Jerzy
Inne

Bardzo profesjonalne podejście do zleconej sprawy jak i samego klienta. Duże zaangażowanie dobry kontakt. Został mi polecony przez sąsiada, ja również mogę polecić.

Agnieszka S, Lublin
Inne

Pan adwokat jest świetny w sprawach spadkowych. Dzięki jego reprezentacji moje dwie sprawy zakończyły się bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona, będę polecać. Dziękuję Panie Marcinie.

anonim Nowy wpis
Inne

Szukam kancelarii na zrobienie aplikacji. Tu są takie możliwości żeby znaleźć patrona i przy okazji pracować i zarabiać? Jakie stawki dla młodych jeszcze nie do końca w zawodzie bo zastanawiam się czy dam rade się utrzymać.

Agnieszka S, Lublin Nowy wpis
Inne

Pan adwokat jest świetny w sprawach spadkowych. Dzięki jego reprezentacji moje dwie sprawy zakończyły się bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona, będę polecać. Dziękuję Panie Marcinie.

Pola Nowy wpis
Inne

Jeśli kancelaria m tak świetne opinie to może przyjmują studentów na praktyki? Bo myślę sobie, że przez takie doświadczenie można się sporo nauczyć. W jakich godzinach pracują tu praktykanci? Można się dogadać na płatne praktyki?

Jerzy Nowy wpis
Inne

Bardzo profesjonalne podejście do zleconej sprawy jak i samego klienta. Duże zaangażowanie dobry kontakt. Został mi polecony przez sąsiada, ja również mogę polecić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
(403 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Rysiu
Inne

Tu jeden z komentujących podkreślał, że jest takim fachowcem z doświadczeniem i w ogóle. No a jest w stanie to jakoś przekazać dalej, jak się pójdzie to jest jakieś porządne przeszkolenie? Czy na umiejętności pracowników nie zwraca uwagi, żeby się rozwijali czy coś? Bo mi zależy jednak, żeby coś umieć.

Grzegorz
Inne

Potwierdzam inne pozytywne opinie. Pan Mecenas jest fachowcem, bardzo rzetelnym i posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie. W mojej sprawie to zaprocentowało i dało efekty w postaci końcowego sukcesu.

Dawid
Inne

A jak pracuje się w kancelarii? Chyba kancelaria zatrudnia pracowników?

Danuta Bochniarz
Pracownik

Pełny i bardzo wysoki profesjonalizm ,rzetelność,Pan zasługuje na ocenę w skali 1-10 na +50 !!!dziękuję bardzo za współpracę i życzę dalszego niezmiennego powiedzenia!!!

Magda

Skrupulatny i kompetentny w swojej pracy. Cała sprawa korzystnie się dla mnie zakończyła. W razie potrzeby na pewno będę wracać.

Michał

Uważam, że jest to świetny adwokat. Bardzo mi pomógł w mojej sprawie spadkowej, a koledze, który mi go polecił w sprawie o rozwód. Fachowy, pomocny, rzetelny. Duże doświadczenie i obycie w sądach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka?

  Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka
5/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Tomasza Zana 11a lok. 6
  20-601 Lublin
 • NIP: 7141863675 REGON: 061703122
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka
Przejdź do nowych opinii