Auto Broker Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Auto Broker Sp. z o.o.

Gawriek

Przyznaję się bez bicia - pracuję w Auto Broker od 5 lat. Dla mnie super firma, jestem bardzo zadowolony ! Oprócz kasy, która jest ok, atmosfera jest świetna. Uwaga ! Szef jest bezwzględny ! Dla próżniaków miejsca tu nie ma...

Kalifornia

Właśnie zakończyłem tam pracę po ładnych kilku latach ... niestety ze względu na przeprowadzkę. Na przestrzeni tych kilku "ładnych" lat firma zmieniła się nie do poznania - oczywiście w pozytywnym kierunku. Pełen szacunek dla "kogoś" kto tym wszystkim steruje ! Mam wielu znajomych w branży na lokalnym rynku, wymieniamy się opiniami ... wydaje mi się, że teraz, kiedy już nie pracuję w Auto Broker jestem obiektywny: myślę, że jest to najlepsza firma dealerska w Lublinie !

eta

Byłem na rozmowie parę lat temu z niejakim panem ŁJ, straszny buc mający wysokie mniemanie o sobie. Przyczepiał się do sfery prywatnej, zadał pytania czy jestem żonaty, dlaczego nie itd. W kulturalny sposób zwróciłem uwagę, że jego pytania są na miejscu i nie mają związku z przeprowadzaną rekrutacją i jeżeli mamy w taki sposób prowadzić rozmowę to dziękuję za zainteresowanie moją osobą ale dalszy jej ciąg nie ma sensu. To, że osiągnął takie stanowisko w młodym wieku (jest kilka lat młodszy ode mnie) w niczym nie uprawnia do wywyższania się. Trochę to chyba zaskoczyło tą personę, bo zaczął się tłumaczyć, że nie o to chodzi etc. Odezwał się po pewnym czasie z propozycją pracy z tekstami "cukrującymi", jednak odmówiłem. Na szczęście jestem osobą doświadczoną i wtedy miałem zaczynać inną, jak zapytał gdzie nie poinformowałem ale usilnie chciał dowiedzieć gdzie i za ile. Jak zadałem pytanie ile jest mi w stanie zaproponować, usłyszałem słabą stawkę ale interesujące było dla mnie bardziej stanowisko a nie kasa (bardziej chodziło mi o specjalistyczne szkolenia, nigdy tego za wiele). Jednak samo to, że musiałbym pracować u takiej osoby dyskwalifikowały z miejsca propozycję. Ten Pan mógłby się bardziej przeszkolić z HR oraz stosunkach międzyludzkich, bo tak nie przeprowadza się rozmów rekrutacyjnych. Nie życzę mu źle, ale sądzę, że jego wiedza i umiejętości nie były przyczyną tak szybkiego awansu. Także Panie ŁJ, więcej pokory i szacunku dla rozmówców.

Obecny

Komfort pracy 10, Wynagrodzenie 8, ogólnie uważam że wszystko jak najbardziej ok.

waldek
@Obecny 29.03.2015 17:10

nie konkurencja a klient

Chyba konkurencja działa i jest mocno zazdrosna. Socjal i zarobki jak na nasze miasto są ok. a jeżeli chodzi o jakość napraw zwłaszcza lakierniczo blacharskich to jestem pewien że informację "Omijać szerokim łukiem - zwłaszcza blacharnie" dodała konkurencja która jest po prostu zazdrosna.

Pozorant
@Klient 04.01.2017 10:44
Niestety ja również nie byłem zadowolony z pracy blacharni/lakierni i na pewno nie jestem z konkurencji. Sytuacja miała miejsc...

A napisz mi co to ma wspólnego z opinią o pracodawcy? Znalazłeś portal i nawet nie zrozumiałeś do czego jest. Gorzkie żale to nie tu. Normalnie tłuk z ciebie

Swiatowid
@Pozorant 16.02.2017 23:58

A gdzie mozna gorzkie żale wpisywać jeśli taki z Ciebie docent? Prosimy o link.

KLIENTY

Omijać szerokim łukiem - zwłaszcza blacharnie

Zostaw opinię o Auto Broker Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Broker Sp. z o.o.