Opinie o Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński w Lublin

Prezes Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i kretacz jeden tyle co można onim powiedzieć tam się nie robi na jakość tylko na ość i aby się mu kasa zgadzała w portfelu

Damian Nowy wpis

Złożyłem CV na stanowisko biurowe do obsługi klienta na serwisie i przeglądach aut. Umówiłem się na konkretną stawkę godzinową, z której wynikało, że na początek zarobię trochę ponad 2tys. zł plus ewentualne soboty płatne dodatkowo. Okres próbny miał trwać miesiąc. Przez 80% czasu pracowałem na serwisie przy nabijaniu czynnika do układów klimatyzacji oraz pomagałem mechanikom, wysłano mnie też do zakładu na przeciwko gdzie regenerują turbiny, wtryski itp. abym UWAGA sprzątał i pomógł przy remoncie...W biurze miałem okazję przepracować kilka dni gdzie nawet nie zostałem porządnie wdrożony w temat, nie było kiedy i jak się wykazać. Dodatkowo, aby pokazać że mi zależy pracowałem we wszystkie soboty, przy czym do pracy codziennie dojeżdżałem 50km w jedną stronę. Ostatecznie nie doczekałem się żadnej umowy, a zapłacili mi za ciężką pracę 1400zł. Same koszty dojazdu plus jakiś posiłek w pracy wyniosło mnie ponad 1000zł więc szkoda gadać. Ogólnie rzecz biorąc zostałem (usunięte przez administratora) i już nigdy nie pojawiłem się w tej "firmie". Zdaję sobie sprawę, że to po części moja wina, ponieważ dałem się naciągnąć Januszowi biznesu, ale ostrzegam innych. Mają ludzi za nic i nie płacą tego co obiecują. Nie warto. Z tego co wiem nie jestem odosobnionym przypadkiem.

Łukasz Nowy wpis
 Problem
@Damian

Potwierdzam, Pan Dariusz obiecuje złote góry i nie wywiązuje się ze swoich deklaracji. Odradzam każdemu, kto rozważa tam pracować. Ogólnie pracownicy są traktowani jak gorszy sort, wykorzystywani.

Kreuj rynek pracy. Dodaj wypowiedź o firmie Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński w miejscowości Lublin. Napisz co sądzić o tym pracodawcy. Twój wpis ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dakro Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Dariusz Kroczyński
0/5 Na podstawie 0 ocen.