Opinie o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie De Rooy Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

NIE POLECAM! Żenada, ta firma to (usunięte przez administratora)XXIwieku! Holenderska firma w Polsce zatrudniająca ludzi z Białorusi i Ukrainy, wszystko było by Ok, gdyby nie fakt ze ich na potęgę poniżają i wykorzystują! Brak szacunku do człowieka , który musiał uciec z własnego kraju! Szantażują niewypłaceniem wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) W głowie się nie mieści ! Nigdy żadna firma mnie tak nie upokorzyła jak firma DE ROOY! Kierowcy są zmuszani do pracy ponad normę , przekroczenie tacho jest na porządku dziennym !! Systematycznie (usunięte przez administratora) na godzinach pracy żeby im nie płacić wypracowanej należności ! Kierowca jest zmuszany do jazdy na ostatniej kropli paliwa do wyznaczonej stacji , w wyniku takiego postępowania i więcej kierowca jeździ w notorycznym stresie. Wyzysk kierowców ! Wyzysk dyspozytorów ! Żadne pieniądze nie są warte poniżenia, które firma bezkarnie uskuteczniania na pracownikach ! Totalne bezprawie a wręcz sprawiają wrażenie jakby byli ponad prawem !! Omijać szerokim łukiem !

Kandydat

Witam , proszę o informacje na temat firmy. zaznaczam ze jestem bez doświadczenia kierowca kat CE

Interesuje mnie praca jako Spawacz MAG w firmie De Rooy Poland Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Wąski Nowy wpis
@Administrator

Nie polecam, to kuźnia a nie spawalnia

szybki zbychu Nowy wpis

Pracowalem kilka lat,ciagle slyszalem za wolno szybciej.musisz,jedna wylpata dobra druga slaba i tak ciagle godzin brakowalo minimum 10 co miesiac.pit na koniec roku slaby jedyny plus to wyplata na czas,na naprawy brak czasu i miejsca na warsztacie planer muwi to nastepnym razem i tak ciagle.brak szaunku szalka pracownicza w son mam na zewnatrz super.nie polecam polakow nie widac nowych firma bardzo znana w polsce ze zlej strony/tylko jeszcze ukraina daje sie nabrac dostaja mniej od polakow i sie ciesza ale do czasu,oni teraz nie maja wyjcia .nie polecam.

WELDER
Kandydat

Widziałem kwatere na żywo i pojechałem do Polski w dniu jak przyjechałem do Holandii. Jak ktoś lubi takie warunki to gratulacje. Odnośnie rozpoczęcia pracy to może warto zadbać o porządek na kwaterze, lub może warto ogarnąć lepsze warunki dla ludzi . Pozdrawiam serdecznie.

Justyna
@WELDER

A co konkretnie z kwaterą było nie tak? Brudna, zakurzona czy nie wszystkie sprzęty sprawne? Możesz opisać?

Kryspin Nowy wpis
@Justyna

Tego nie da się opisać. To są baraki zdewastowane, zagrzybiałe nory

Beata Nowy wpis
@Kryspin

Aż tak? To gdzie to było, gdzieś na peryferiach?

Zyciowy
Kandydat

Jak oni traktują kierowców Gorzej jak świnie widzieliście baraki gdzie ludzie mają spać ? W son są dostępne prysznice gdzie ludzie srają taki jest tak klimat kurniki zarzygane śmierdzące nie dość że transport ciężki to cię poganiają z twoim zdrowiem się nikt tam nie liczy parę dni temu był wypadek śmiertelny Przez ciągle pospiesznie przemęczenie nagiete racho Kondolencje dla rodziny zmarłego Kolegi !

Kryspin
@Zyciowy

Zgadza się z Tobą. Dlaczego nikt z tą firmą nie zrobi porządku? Były już programy w TV o dramatycznej sytuacji kierowców z de rooy, sprawy prokuratorskie, naloty policji i inspekcji na siedziby firmy, rezygnacje z kontraktów z de rooy-em przez producentów....I wiele jeszcze syfu z którym nikt nie robi porządku, bo firma zalatwia wszystko grubą kasą, a obciąża się i tak kierowców.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca Międzynarodowy w firmie De Rooy Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierowca C+ E
Altervita Sp. z o.o.
logo firmy Dyspozytor
(247 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Praca kurier Glovo - elastyczne godziny pracy!
Citydrive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy DEKARZ - ATRAKCYJNE WARUNKI!!
ES-PERFEKT
(234 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kryspin

Firma porażka, ciągłe problemy z policją, załadunki i rozładunki po kilka godzin, nawet kilka razy dziennie w skwarze lub deszczu...a zarobki nie adekwatne do tego wszystkiego. Pracowników mają za nic.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Dorota
@bez doświadczenia CE

Ale jakie konkretnie informacje Cię interesują? Bo tak ciężko żeby ktoś odpowiedział. Już składałeś CV czy na razie robisz rozeznanie?

@Dorota

nie składałem jeszcze CV robię rozeznanie , chciałbym się dowiedzieć jaka panuje atmosfera we firmie , jak ogólnie się pracuje , jak zaczynają młodzi ?

Justyna
@bez doświadczenia CE

Dostałeś jakieś informacje? Mój znajomy też szuka pracy.

@Justyna

niestety żadnych informacji nie dostałem :/

Szalnona Irka

Czy to prawda ze szefostwo w NL zaznacza że: "NO PAPER - NO JOB"

Maja
@Szalnona Irka

What kind of paper oni chcą? Chodzi o prawo jazdy?

Firma De Rooy Poland Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Dyspozytor. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 5200 .

Czy De Rooy Poland Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mr.Welder
Kandydat

Wie ktos jakie zarobki oferuje firma dla spawacza w Holandii?

żal
@Mr.Welder

13 brutto, nad godzine ,soboty troche lepiej, ale i tak żal wstawać z kanapy. także nie ma co się szarpać za takie psiepieniądzę

Czy w De Rooy Poland Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

shrek

a mnie z jednej strony wkurza to panikowanie,osobiscie znam osobe która tam pracowała i owszem mówił że jest ciezko ale tragedii nie ma,no ludzie co z Wami?? prysznic Was przeraża urwany czy zimno? w wojsku byliscie? gorsze rzeczy sie zdarzają!!! jak ktos ma jaja to sobie poradzi i tyle!! a w żadnej firmie nie ma cudów,ale jak czytam ze kogos takie rzeczy smieszne przerazaja to nie idzcie na tiry robic bo w tracie trzeba sie wszedzie nagimnastykowac.pozdrawiam!!!

Radek12
@shrek

To też mnie śmieszy odnośnie tych warunków zakwaterowania :p Widocznie ktos był złota łyzka karmiony ale tatus go chyba wydziedziczył i musi zabrac sie za prawdziwa robote. Ale sprawa z tacho jest poważna no chyb a że przekrecaja tylko w tych krajach co paka nie grozi.

kroki

Zaproszono mnie wcześniej, na 13-go stycznia, bo podobno sporo ludzi uciekło i zrobiło się miejsce.Nie mam już wyjścia. Wszystko postawiłem na jedną kartę, więc jadę.Z egzaminem nie będę miał żadnych problemów, bo dobrze sobie radzę.Ciekawi mnie jednak, jak będzie dalej i dlaczego tyle ludzi jednak ucieka...

shrek

he he o tacho akurat nie pisałem a o warunkach zakwaterowania...a takich mami synków to tam nie przyjmuja których nawet karaluch przeraza ;)

Radek12
@kroki

I jak?

kroki
@Radek12

Zdałem wszystkie testy-egzaminy w Żarach.Teraz jadę do Son w Holandii. Wykłady w Żarach były prowadzoneprzez(usunięte przez administratora)Naprawdę ma potworną wiedzę. Jest w porządku... spoko koleś. Uczycie się jeszcze raz czasu pracy, jak zrobić by pracować więcej...dłużej, szybciej,czytanie map(jeździsz według wskazówek planera więc z mapą a nie z nawigacją),obsługa tachografów analogowych i cyfrowych,,wypisywanie tarczek do tacha,obsługa board computera który służy m.in do komunikacji planera z kierowcą, jazda po mieście i parkowanie na placu w tzw rajkę, wypełnianie dokumentów przewozowych które nie są po polsku(ani jeden).Wszystko kończy się egzaminami codziennie rano.W tym czasie są robione badania i zdjęcia do wizy.Dobrze mieć paszport, bo będziecie jeździć na Rosję. Nie liczcie więc, że będziecie gdzie indziej jeżdzić :-) Po zdaniu ostatniego egzaminu w Żarach, podpisywane są umowy na 3 lata z lajalnościówką na pół roku. Czyli jak rzucicie kluczykami, płacicie dla De Rooy'a 10 000 zł. Zobaczę jak jest w Holandii i napiszę wam.

Kk
@kroki

Nie ma czegos tskiego jak lojalnosciowka. W kszdym sadzie sprswa wygrana

Mao
@shrek

Drogi kolego. Tak, po 100 kroć TAK. Urwany prysznic i wiecznie pozapychane brodziki mnie osobiście przeszkadzają. No może tobie nie przeszkadza wchodzenie do śmierdzącej brei żółto szarej barwy , wycieranie nóg ręcznikiem trzymanym w zębach i swędzawka po paru dniach. No, jak sie ma w domu wychodek na polu, i mycie w misce, to woda w SON, lecąca z węża bez słuchawki, to prawdziwy luksus. Wszak w gumiakach pod prysznic iść można

Maro
@shrek

Jeśli mieszkasz na wsi zabitej dechami, i załatwiasz się pod jabłonką, to urwany prysznic, brodzik pełen wody , bródów i spermy to już dla Ciebie luksus.

Kamil
@shrek

Osobiście znasz osobę która tam pracuje ale TY tam nigdy nie pracowałeś. W derooy u janka pracowałem 6 lat temu przeż 6 miesięcy i większość co tu jest napisane to prawda tylko dziwi mnie to że przez ten okres czasu 6 lat nic się tam nie zmieniło, jeśli w tamtych czasach były takie możliwości z pracą jak dzisiaj nawet nie pomyślałbym o jeżdżeniu jankowozami u janka, i trzeba mieć nie pokolei w głowie jeśli sie tam pracuje wiecej niż rok.

Joanna
@Kamil

Cieszymy się, że włączyłeś się do tej dyskusji, ale powinieneś wiedzieć, iż nie wolno tu używać żadnych danych personalnych. Mówi o tym regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Jak sam nadmieniasz - w De Rooy Poland pracowałeś sześć miesięcy, a wiec mogłeś wyrobić sobie zdanie o tym pracodawcy. Czy kiedy tam pracowałeś, wysokość wynagrodzenia podstawowego była zadowalająca?

@Radek12

Jeśli całe zycie chodzisz do klopa na podwórku lub za stodołę, to warunki w Son sa dla ciebie odpowiednie. Zwłaszcza zapchane , pełne wody brodziki, do których , zeby nie zlapać grzyba, najlepiej iść w gumiakach.

Joanna

Chciałabym wiedzieć, co sądzicie o powołanej przez De Rooy Poland Akademii dla nowych kierowców? Praca w firmie wymaga dużej wiedzy od kierowców, o czym firma zdaje sobie sprawę, dlatego też chętnie w nią inwestuje. Pracę w firmie na tym stanowisku poprzedza dwutygodniowe szkolenie, które rozpoczyna się testem z jazdy. Odbywać się ono będzie od poniedziałku do soboty włącznie, między 8.00 a 20.00. Zajęcia teoretyczne będą się odbywały wieczorem, w czasie jednego tygodnia szkolenia, reszta poświęcona jest praktyce. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego każdy kandydat będzie mógł przystąpić do pracy już jako kierowca. Jakie macie zdanie o takim działaniu?

@Joanna

Aśka, co ty piszesz!!!!!!?????? Jaka akademia????? Plac manewrowy i prysznice z zapchanymi brodzikami????

Marucha

Odradzam, po stokroć odradzam. Pracowałem w kilku zachodnich firmach w swoim zyciu, ale to co oferuje De Rooy to praca w warunkach gorszych niż warsztat na zadupiu w Bieszczadach. Mam na myśli ,,warsztat'' w Son, gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować przy naprawie naczep. Gruby G. poganiał ludzi jak niewolników, a gdy zobaczył, ze nie tędy droga, że także jest Polakiem etc, to go Jaan wyrzucił, bo był zbyt powolnym poganiaczem. Warunki BHP- żadne, jeden drugiemu po oczach szlifuje i spawa. Warunki mieszkaniowe masakra. To co ludzie piszą to tylko ułamek ,,atakcji'' mieszkania na wyasfaltowanym placu manewrowym w barakowozach. Firma działa tylko dlatego, że ludzie mają w głębokim poważaniu podawanie do sądu przedsiębiorswa, które ma swą główna siedzibę w Holanii. Walka z wiatakami. hehe Lepiej znaleźć coś innego i olać Derooya. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Zamknąć ten kołchoz i nie szukać przez kolejne lata desperatów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie mógł by zrobić, bo gdyby zrobił, to musiałby zamknąć działalność, gdyż firma pewnie nie przynosiłaby oczekiwanych dochodów. Jestem pełen pogardy dla przedsiębiorców, którzy za wszelką cenę chcą osiągnąc sukces kosztem ubogich pracowników mamionych wizją pięknej kariery.

Czorcik
@Marucha

O czym ty chłopie piszesz?!Grzesiek nie pracuje już od ponad 5 lat i sam się zwolnił a nie został zwolniony! Wszyscy pracujący na warsztacie mieszkają od DAWNA w normalnym domu!

Antek
@Czorcik

Haha, ten normalny dom to barak na placu manewrowym ???

marcin
@Czorcik

normalny dom? te baraki które stoją w krzakach kontenery które robią za szatnie

@Antek

dokładnie, on ma na mysli ten barak, no ale sam w PL mieszka gorzej, to u taki ,,standard,, nie przeszkadza.

Zzzz

Firma zatrudnia dilerów i kryminalistów.

@Zzzz

Pracowałem nie polecam, dyspozytorzy wrogo nastawieni do kierowców opryskliwi, auta tragedia mówię tu o stanie techniczny pomijając kabinę. Wynagrodzenie zależy od prykasu góry, wypłata nie adekwatna do wykonywanej pracy i warunków. Za mojego czasu to samo mogłeś zarobić na plandece. To prawda przyjmują kryminalistów z paragrafami które nie pozwalają wykonywać tego zawodu, nie dziwię się bo kto normalny chciał by tam pracować

Pan P.
@Zzzz

Tacy ludzie, też muszą gdzieś pracować :).

Filantrop
@Zzzz

Przynajmniej nie będziesz się nudzić w weekendy. ;)

Czy w firmie De Rooy Poland Sp. z o.o. praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Mechanik, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

zainteresowany

Zastanawiam się dlaczego przestaliście być aktywni na forum? Czy są szanse teraz na pracę i można złożyć cv?

pozdrochlopaki

Praca sama w sobie jest ok, współpracownicy też w większości koleżeńscy (polacy, bułgarzy, rumuni, słowacy, belgowie) jednak odniosłem wrażenie, iż kadra kierownicza ma zbyt wygórowane wymagania odnośnie wiedzy, umiejętności oraz zakresu obowiązków swoich podkomendnych. Tak czy siak polecam pracę na warsztacie - to dobry sposób na szybki zarobek, nie żałuję spędzonego tam czasu. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Sugeruję bardziej doceniać swoich pracowników wszystkich szczebli - to oni tworzą firmę, pomimo tego co myślą kierownicy Lubię atmosferę w De Rooy Poland. Sp. z o.o. za: Przyjazna atmosfera i poczucie wspólnoty z resztą pracowników.

Rafał
@pozdrochlopaki

Fajnie, że byłeś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami. Praca w przyjaznej atmosferze stanowi ważny element zatrudnienia. Czy starając się o zatrudnienie w warsztacie, też przechodziłeś szkolenie w Akademii De Rooy, czy tylko przyszli kierowcy są zobowiązani do zrobienia tego kursu?

X2
@Rafał

Nie mialem szkolenia gdyz pracowalem na myjni obok warsztatu Swoja droga przydaloby sie tam kilka mocniejszych lamp

Zostaw merytoryczną opinię o De Rooy Poland Sp. z o.o. - Żary

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Rooy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

De Rooy Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 119 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.