Adres: Poznańska 21 lok. 48, 00-685 Żary

NIP: 9281919804 KRS: 0000220266

3 112 196 5 1

Opinie o De Rooy Poland. Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

martin

Witam czy pracował ktoś w tej firmie jako lakiernik i mógłby coś opowiedzieć jak to wygląda ? Z góry dziękuje za odpowiedz

Teresa
@martin

W ostatnim czasie na bieżącym wątku wypowiada się nieco mniej osób (co nie do końca jest zrozumiałe), ale miejmy nadzieję, że jednak jakiś pracownik De Rooy Poland zareaguje na Twój wpis, udzielając konkretnej odpowiedzi. Udało mi się dowiedzieć, iż pracodawca od osób aplikujących na sto stanowisko wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku w autoryzowanym serwisie lub warsztacie samochodowym. Czy posiadasz właśnie takie doświadczenie? Jestem bardzo ciekawa.

pozdrochlopaki

Praca sama w sobie jest ok, współpracownicy też w większości koleżeńscy (polacy, bułgarzy, rumuni, słowacy, belgowie) jednak odniosłem wrażenie, iż kadra kierownicza ma zbyt wygórowane wymagania odnośnie wiedzy, umiejętności oraz zakresu obowiązków swoich podkomendnych. Tak czy siak polecam pracę na warsztacie - to dobry sposób na szybki zarobek, nie żałuję spędzonego tam czasu. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Sugeruję bardziej doceniać swoich pracowników wszystkich szczebli - to oni tworzą firmę, pomimo tego co myślą kierownicy Lubię atmosferę w De Rooy Poland. Sp. z o.o. za: Przyjazna atmosfera i poczucie wspólnoty z resztą pracowników.

Tak2Nie2

Rafał
@pozdrochlopaki

Fajnie, że byłeś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami. Praca w przyjaznej atmosferze stanowi ważny element zatrudnienia. Czy starając się o zatrudnienie w warsztacie, też przechodziłeś szkolenie w Akademii De Rooy, czy tylko przyszli kierowcy są zobowiązani do zrobienia tego kursu?

Ktoś

Do nowych kierowców. Koszty przyuczenia do stanowiska pracy nie powinny stanowić podstawy do zawarcia umowy szkoleniowej. W przypadku posiadania takiej umowy z pracodawcą warto zatem skonsultować się z prawnikiem – może okazać się, że nawet umowa szkoleniowa, nie gwarantuje pracodawcy tego, że może domagać się zwrotu kosztów szkolenia pracownika.

Ktoś

Ludzie, co Wy piszecie? Mieszkanie w chlewie ma być normą??? Takie warunki jak opisujecie, to gorzej niż u mojej babci na wsi 30 lat temu! Poważnie. Szanujcie się!

Tak5Nie1
Joanna

Chciałabym wiedzieć, co sądzicie o powołanej przez De Rooy Poland Akademii dla nowych kierowców? Praca w firmie wymaga dużej wiedzy od kierowców, o czym firma zdaje sobie sprawę, dlatego też chętnie w nią inwestuje. Pracę w firmie na tym stanowisku poprzedza dwutygodniowe szkolenie, które rozpoczyna się testem z jazdy. Odbywać się ono będzie od poniedziałku do soboty włącznie, między 8.00 a 20.00. Zajęcia teoretyczne będą się odbywały wieczorem, w czasie jednego tygodnia szkolenia, reszta poświęcona jest praktyce. W przypadku uzyskania wyniku pozytywnego każdy kandydat będzie mógł przystąpić do pracy już jako kierowca. Jakie macie zdanie o takim działaniu?

Tak1Nie1
Marucha

Odradzam, po stokroć odradzam. Pracowałem w kilku zachodnich firmach w swoim zyciu, ale to co oferuje De Rooy to praca w warunkach gorszych niż warsztat na zadupiu w Bieszczadach. Mam na myśli ,,warsztat'' w Son, gdzie miałem wątpliwą przyjemność pracować przy naprawie naczep. Gruby G. poganiał ludzi jak niewolników, a gdy zobaczył, ze nie tędy droga, że także jest Polakiem etc, to go Jaan wyrzucił, bo był zbyt powolnym poganiaczem. Warunki BHP- żadne, jeden drugiemu po oczach szlifuje i spawa. Warunki mieszkaniowe masakra. To co ludzie piszą to tylko ułamek ,,atakcji'' mieszkania na wyasfaltowanym placu manewrowym w barakowozach. Firma działa tylko dlatego, że ludzie mają w głębokim poważaniu podawanie do sądu przedsiębiorswa, które ma swą główna siedzibę w Holanii. Walka z wiatakami. hehe Lepiej znaleźć coś innego i olać Derooya. Moje sugestie dla De Rooy Poland. Sp. z o.o.: Zamknąć ten kołchoz i nie szukać przez kolejne lata desperatów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie mógł by zrobić, bo gdyby zrobił, to musiałby zamknąć działalność, gdyż firma pewnie nie przynosiłaby oczekiwanych dochodów. Jestem pełen pogardy dla przedsiębiorców, którzy za wszelką cenę chcą osiągnąc sukces kosztem ubogich pracowników mamionych wizją pięknej kariery.

Tak9Nie1
shrek

a mnie z jednej strony wkurza to panikowanie,osobiscie znam osobe która tam pracowała i owszem mówił że jest ciezko ale tragedii nie ma,no ludzie co z Wami?? prysznic Was przeraża urwany czy zimno? w wojsku byliscie? gorsze rzeczy sie zdarzają!!! jak ktos ma jaja to sobie poradzi i tyle!! a w żadnej firmie nie ma cudów,ale jak czytam ze kogos takie rzeczy smieszne przerazaja to nie idzcie na tiry robic bo w tracie trzeba sie wszedzie nagimnastykowac.pozdrawiam!!!

Tak7Nie1
Radek12
@shrek

To też mnie śmieszy odnośnie tych warunków zakwaterowania :p Widocznie ktos był złota łyzka karmiony ale tatus go chyba wydziedziczył i musi zabrac sie za prawdziwa robote. Ale sprawa z tacho jest poważna no chyb a że przekrecaja tylko w tych krajach co paka nie grozi.

kroki

Zaproszono mnie wcześniej, na 13-go stycznia, bo podobno sporo ludzi uciekło i zrobiło się miejsce.Nie mam już wyjścia. Wszystko postawiłem na jedną kartę, więc jadę.Z egzaminem nie będę miał żadnych problemów, bo dobrze sobie radzę.Ciekawi mnie jednak, jak będzie dalej i dlaczego tyle ludzi jednak ucieka...

shrek

he he o tacho akurat nie pisałem a o warunkach zakwaterowania...a takich mami synków to tam nie przyjmuja których nawet karaluch przeraza ;)

Radek12
@kroki

I jak?

kroki
@Radek12

Zdałem wszystkie testy-egzaminy w Żarach.Teraz jadę do Son w Holandii. Wykłady w Żarach były prowadzoneprzez(usunięte przez administratora)Naprawdę ma potworną wiedzę. Jest w porządku... spoko koleś. Uczycie się jeszcze raz czasu pracy, jak zrobić by pracować więcej...dłużej, szybciej,czytanie map(jeździsz według wskazówek planera więc z mapą a nie z nawigacją),obsługa tachografów analogowych i cyfrowych,,wypisywanie tarczek do tacha,obsługa board computera który służy m.in do komunikacji planera z kierowcą, jazda po mieście i parkowanie na placu w tzw rajkę, wypełnianie dokumentów przewozowych które nie są po polsku(ani jeden).Wszystko kończy się egzaminami codziennie rano.W tym czasie są robione badania i zdjęcia do wizy.Dobrze mieć paszport, bo będziecie jeździć na Rosję. Nie liczcie więc, że będziecie gdzie indziej jeżdzić :-) Po zdaniu ostatniego egzaminu w Żarach, podpisywane są umowy na 3 lata z lajalnościówką na pół roku. Czyli jak rzucicie kluczykami, płacicie dla De Rooy'a 10 000 zł. Zobaczę jak jest w Holandii i napiszę wam.

Kk
@kroki

Nie ma czegos tskiego jak lojalnosciowka. W kszdym sadzie sprswa wygrana

Mao
@shrek

Drogi kolego. Tak, po 100 kroć TAK. Urwany prysznic i wiecznie pozapychane brodziki mnie osobiście przeszkadzają. No może tobie nie przeszkadza wchodzenie do śmierdzącej brei żółto szarej barwy , wycieranie nóg ręcznikiem trzymanym w zębach i swędzawka po paru dniach. No, jak sie ma w domu wychodek na polu, i mycie w misce, to woda w SON, lecąca z węża bez słuchawki, to prawdziwy luksus. Wszak w gumiakach pod prysznic iść można

Tak9Nie

Maro
@shrek

Jeśli mieszkasz na wsi zabitej dechami, i załatwiasz się pod jabłonką, to urwany prysznic, brodzik pełen wody , bródów i spermy to już dla Ciebie luksus.

Tak7Nie

Kamil
@shrek

Osobiście znasz osobę która tam pracuje ale TY tam nigdy nie pracowałeś. W derooy u janka pracowałem 6 lat temu przeż 6 miesięcy i większość co tu jest napisane to prawda tylko dziwi mnie to że przez ten okres czasu 6 lat nic się tam nie zmieniło, jeśli w tamtych czasach były takie możliwości z pracą jak dzisiaj nawet nie pomyślałbym o jeżdżeniu jankowozami u janka, i trzeba mieć nie pokolei w głowie jeśli sie tam pracuje wiecej niż rok.

@Kamil

Cieszymy się, że włączyłeś się do tej dyskusji, ale powinieneś wiedzieć, iż nie wolno tu używać żadnych danych personalnych. Mówi o tym regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Jak sam nadmieniasz - w De Rooy Poland pracowałeś sześć miesięcy, a wiec mogłeś wyrobić sobie zdanie o tym pracodawcy. Czy kiedy tam pracowałeś, wysokość wynagrodzenia podstawowego była zadowalająca?

Joanna

@Mao Dobrze, że postanowiłeś nam zobrazować warunki pracy, jakie daje swoim pracownikom De Rooy Poland. Niestety - z Twojej relacji można wywnioskować, iż nie wyglądają one najlepiej. Ale powiedz nam jeszcze, czy pracując w tego rodzaju firmie pracodawca zapewnia swoim pracownikom pełne ubezpieczenie?

Mao

Najgorsza firma w moim zyciu Holender założył sobie firmę z siedziba w Polsce by zaoszczędzić na kosztach. Deleguje pracowników do Holandii. Pencje polskie, najniższa krajowa, a reszta to dodatki. Praca jako kierowca - zła, a na warsztacie to wielkie dno. Żadnych warunków, jeden drugiemu po oczach spawa lub szlifuje. Kupa godzin, za małe pieniądze. Warunki mieszkaniowe - tragedia. Baraki budowlane na placu manewrowym, postawione na asfalcie. Latem tragedia, zimą - jeszcze gorzej. Robota dla desperatów. Łazienki - jedna wielka wylęgarnia grzybicy. Pozapychane brodziki, jak chcedsz sie kapać, musisz wejść w te breję, po 100 innych , ręcznik w zębach, bo nie ma na czym powiesić. Byłem widziałem. A załoga z biur w Son arogancka i wiernie poddana holenderskiemu pracodawcy.

Tak10Nie

Joanna

@Edek To raczej nie jest odpowiednie miejsce na rozważania o takim charakterze. Forum dotyczy bowiem ukazywania firmy De Rooy Poland jako pracodawcy. Jeśli w związku z tym posiadasz merytoryczną i sprawdzoną wiedzę na powyżej wskazany temat, to zachęcam Cię do podzielenia się nią z nami. Jesteś pracownikiem tej firmy, czy osobą z zewnątrz?

Edek

Mam pytanie. Czy ladnym kobietom smierdza nogi po calym dniu?

Joanna

@Dawid Jak wiadomo - przyczyn słabnącej aktywności na forum może być naprawdę wiele. Ostatni raz wypowiadałeś się tu miesiąc temu - czy zatem od tego czasu zdecydowałeś się na aplikację? Jakie stanowisko Cię dokładnie interesuje? @jacek Widzę, że sporo wiesz na temat specyfiki pracy w De Rooy Poland. Na podstawie jakiej umowy tam pracujecie - i czy młodszy stażem pracownik może liczyć na taką samą?

Kk

Ludzie jesteście żałośni. Jakim trzeba być mułem bagiennym żeby za takie marne grosze jak na holandie łamac tak perfidnie tacho. Załadunki na pauzie. Do czasu aż kogoś zabijesz i wtedy firma powie że nikt ciebie nie zmuszał. Skąd wy jesteście z popegierowskich wsi? Za 5 6 patyków matkę byś jeden z drugim sprzedał

jacek
@Kk

za 5 6 patykow to na krajowce malo kto chce jezdzic. kto lamie tacho. chcesz lamiesz nikt Cie nie zmusza. takze Twoj komentarz jest nierzetelny.

Tak1Nie
Dawid

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Szukam pracy i miałem nadzieję , że dowiem się coś więcej.

Tak8Nie

Jasiek

Praca za granicą nie należy do lekkich bo tam trzeba być wydajnym a nie tak jak w kraju udawanie , że się pracuje!!!

Tak7Nie

Leszek

Jeśli jest tak ciężko można zmieni na lżejszą pracę ale kasy też będzie mnie!!!

Koniuszy

Pracowałem tam 2lata,robota ciekawa, ale załadunku i rozładunku to sztuka,rzeczywiście Polska ekipa,chroni samych siebie,zawsze winny kierowca. 25: fajnie reszta to kierat,zjeżdżałem Europę, ale kabiny porażka przycinane kabiny pod samochody,te i tak najmniejsze,to praca dla odważnych i pasjonatów... ale spróbować warto...

Joanna

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie De Rooy Poland, oferta dotyczyła stanowiska kierowcy. Czy udzieli ktoś informacji, na jakie benefity może liczyć nowy pracownik tej firmy? Co z kwestią premiowania pracowników, premie są dość częste? Rozrost firmy idzie w dobrym kierunku? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe opinie będą tu bardzo pomocne!

smerf

czy moge prosic jakiegos kierowce z rooya o kontakt telefoniczny 696313535 dziekuje

Joanna

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że nie jest to miejsce na plotki dotyczące kolegów z pracy. Jest to forum wymiany opinii o pracodawcach i właśnie temu ma służyć to miejsce. @Pedro, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w De Rooy Poland. Czy zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu? @Nowy, a Ty? Zatrudniłeś się w De Rooy Poland? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę.

Zdzicho nr 2897

Siema,Siema w allone robi jeszcze tow.Ponury?

CEO Janka
@Zdzicho nr 2897

Ponury juz od kilku lat nie pracuje.Wyleciał za alkohol

Tak1Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w De Rooy Poland. Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pedro

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Ja wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale opinie pracowników są ważne.

Nowy

Jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie dla kierowcy międzynarodowego? Czy przyjmują bez doświadczenia i czy ktoś jeździ w systemie 2/1- jak to wygląda w rzeczywistości Jestem wdzięczy za rzetelną informację

Faziorka

Taka firma a te kobiety co w son siedzą dają (usunięte przez administratora) jak w padnie jej jakiś facet w oko oszukują na wypłacie tez i są przez ta firmę rozpadu malzestw to nie firma licz (usunięte przez administratora)

anonymous
@Faziorka

A mogę jakiś kontakt z Tobą?? Potrzebuje skontaktować się pilnie z kimś z de rooy

OBI

MAM PYTANKO DO PRACOWNIKÓW , CZY SZCZURZYCA IRENA JESZCZE PRACUJE MOZE NA PORTIERNI ?/?

Tak18Nie

anonymous
@OBI

Potrzebuje kontaktu do kierowcy de rooy pilne .

@OBI

A co masz na szczuzyce chęć jak inni malo tego to co się dzieje w alon lademajster pijak cpun namawia chłopaków i na firmę soprawadzane są kobiety w sobotę tonie firma lecz (usunięte przez administratora) a Piter nic o tym nie wie co sie dzieje

@Faziorka

Moj maz ci załatwić może bo sam to robi

Przemo

Jadę na spotkanie 8.02.18 z Poznania. Ktoś chętny ?:) 509154698

Były

Niestety Nie piszą w ogłoszeniu że zarobki 7-9 tyś można osiągnąć gdy będzie przeginać się czas pracy i jazdy.Dodatkowo powroty do domu busem z pijaną chołotą gdzie z przestrzeni bagażowej unosi się zapach ropy z kilku baniaków-BEZCENNE. Polecam :-)))

Tak27Nie

nom
@Były

hahahahha

Ryszard

Pracuję już dość długo w firmie De Rooy Poland i nie mam żadnych uwag. Pracę mam ciekawą przy tej okazji zobaczę kawał świata , polecam

Tak45Nie
Joanna

@P4ri czy poinformowałeś już firmę o swojej decyzji i jej powodzie? Może warto otwarcie o tym porozmawiać z osobami rekrutującymi.

Tak2Nie

Zostaw opinię o De Rooy Poland. Sp. z o.o. - Żary

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie