Opinie o GSF Polska Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GSF Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie GSF Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GSF Polska Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Kierowca numer 1

GSF Polska to firma pełna profesjonalizmu oraz zadbania. Pracuje tu już trochę długo i jak czytam brednie na temat tej firmy to sprawdzam czy napewno czytam komentarze firmy GSF jeśli nudzi wam się lub macie ból d*py o to ze ktoś ma się lepiej to się weźcie do roboty a nie róbcie innym problemu bo kto dobrze jeździ i pracuje ten w firmie ma się dobrze.

@Misia

Misia niech mąż przyjdzie i sam się przekona z tego co kojarzę to pierwsza umowa na okres próbny potem na czas nieokreślony, Ja pracuje w GSF od samego początku chyba 8lat. Ja pracuje że na weekendy w domu, Przez te kilka lat może z 6 razy zostałem na weekend, 2 razy startowałem w niedziele. Oczywiście powroty w sobotę też miały miejsca w piątek rano też . Nigdy nie było problemów z wypłatami, urlopami itd.. Ja tu już staram się nie pisać bo zaraz się odzywają super kierowcy (byli albo nie byli ) i cię obrażają anonimowo. Niech przyjdzie i sam się przekona czy mu odpowiada. Z tego co wiem to obsada na auta była pełna ale 2 kierowców straciło prawo jazdy za punkty raczej prędko nie wrócą

Emil Nowy wpis

Kasie to ja już na miejscu będę gadać i po rozmowie stwierdzę czy to biorę czy nie. potwierdzicie tylko ze atmosfera ogólnie jest ok i nikt sobie do gardel nie skacze?

Irek

Nie wiem po co od razu dobre relacje nazywać już jakimś pupilkowaniem… ale fajnie ze jest światełko na pozytywna atmosferę bo na taka liczę. Czyli finalnie fajna kaske można wyciągnąć?

york Nowy wpis
@Irek

tak, chociaż wiadomo ze dla jednego fajna kasa to bedzie 3k, a dla drugiego 10k wiec to takie ciezkie do okreslenia. Ale jest na tyle przezwoita ze można na spokojnie przeżyć i jeszcze troche zostaje ;)

John Nowy wpis
@york

Cześć a te kasę to każdy ma tak prawie po równo? Liczę na lepsza stawkę mam doświadczenie i szkoda byłoby być na równo ze swiezakiem

Gall anonim Nowy wpis
@John

Niestety muszę rozczarować, nie ma co liczyć więcej na wypłacić za doświadczenie. Doświadczenia ci mogę podpowiedzieć, że z Szefem nie ma co iść na jakieś układy, bo czasie cie zniechęci. P.s. Szef ma krótka pamięć i po czasie zapomina to co Ci na obiecywał:)

Szofer

Pozytywne komentarze oddawane są przez prezesa lub kierowców ( prezes prosi aby wystawiać pozytywne opinie ) . Prawda jest taka, ze albo jesteś pupilkiem szefa i żyjesz z nim nawet poza godzinami pracy albo długo nie popracujesz. Jest totalne uzależnienie od szefa. Albo z nim albo wcale. Brak szacunku do kierowcy jest tutaj nagminne . Nie polecam bo tylko stracicie swoje nerwy . Obecnie zatrudniani są ludzie cholera wie skad .. grunt że koła się kręcą , a Polaków może z 3 jest

Wcześniej szukali kierowcy kat. C+E na przewozy międzynarodowe. Głównie na Czechy, Słowację, Austrię i Niemcy. Pisali ze system pracy do ustalenia. Można np. 3/1? To samo z językiem. Wymagają dobrego angielskiego czy tylko aby się dogadać?

Kierowca Międzynarodowy

Żebyś po miesiącu z tej pracy nie odchodził bo ja Ci najlepiej będę płacił nikt inny więcej Ci nie da tyle co ja nawet w Markotranie tyle nie dawaja co u Jarka

Doświadczenie najlepiej 30 lat w zawodzie

logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca
Krzysztof Liberadzki Axel
logo firmy Kierowca kat B Transport Mebli do Niemiec
Wrocław
BEJOT E-COM SOLUTION Sp. z o.o.
Kierowca numer 1

@Kierowca numer 1

Rozbawiają mnie komentarze z biura

Misia
@Kierowca

Czemu masz podejrzenia, że to ktoś z biura pisał? Pytam na powaznie, mąż chce tu złożyć cv, i takie wpisy go przekonują. Dobrze by to było zweryfikować, więc co ty sądzisz o firmie? Co się nie zgadza w tym wpisie wyżej?

@Misia

Kierowca

Jaka jest teraz miesięczna pensja?

Amy

Gdzieś na ukraińskim forum kierowców wyłapałam wpis z zeszłego roku, mówiący, że ze wszystkim wychodzi tutaj za dzień pracy 250 zł. Prawda to? Pisali też, że nie jest trudno dostać pracę za kółkiem kierowcy początkującemu, bez długiego stażu w kat. C+E. Chętnie się dowiem, czy tak faktycznie jest.

Praca

Świetna firma. Polecam

Lidia
@Praca

A co konkretnie polecasz? Rozwiniesz?

@Praca

Jak ktos szuka roboty na szybko polecam resztę w praktyce się nauczy. Jeśli uzywa tego czym się myśli. Pozdrawiam.

Świetna firma polecam

czlowiek pracownik

Nie bede sie rozpisywac na temat firmy bo kto wie ten wie ze firma jest bardzo dobra i chce tylko polecić wszystkim GSF Polska. Pozdrawiam

Człowiek robota

Firma GSF to miejsce które polecę każdemu, uwielbiam prace jako kierowca i pracowałem już w nie jednej firmie lecz GSF jako jedyny wykazał sprawiedliwość i szacunek dla kierowców zwłaszcza Prezes któremu najbadziej chce podziękować za miłe przyjęcie i zaufanie. Polecam każdemu.

Maria
@Człowiek robota

Hejka, a czy byłoby problemem gdybys coś w takim wypadku opowiedział? :) No jaka stawka umowa i ogólnie warunki. Pozdrawiam :)

Kierowca z stażem

Witam, chciałbym tylko napisać ze bardzo polecam firmę GSF. Jestem tutaj już pare lat i nie mam na co narzekać. Nie bede się rozpisywać co dobre co złe lecz polecam każdemu przyjść.

Świetna praca, świetny klimat a najważniejsze stały kontakt z spedytorami w razie problemu oraz szczery szef który dobrze i punktualnie płaci

Jaki dress code obowiązuje w GSF Polska Sp. z o.o.?

Kierowca

Koszulki daja co po 3 praniu widac Pępek.

Barbara
@Kierowca

To na pewno wina prania a nie przypadkiem niezdrowej diety na trasie? ;) Co zazwyczaj jecie na wyjazdach?

@Kierowca

Tak żeś zgrubną a nie koszulka za mała:) moje się skurczyły po 3 latach i zabrałem nowe

@Upssik

No w Gsf to tak bo nie ma czasu na normalny posiłek tylko odgrzewane wszystko z słoika. A koszulki to widzę ktoś mistrz prania jest żeby uczyć kogoś w jakiej temperaturze się pierze.

@Kierowca

Wymieniają te koszulki bez problemu czy niechętnie to robią?

Kierowca GSF

Pracuję od kliku lat jestem bardzo zadowolony, to pierwsza firma która mnie doceniła i pomogła mi się rozwinąć. Szczerze polecam miła, koleżeńska atmosfera, dobre zarobki wszystko zgodnie z umową . Polecam

Łucja
@Kierowca GSF

To super, a czy byś mniej więcej napisał ile jako kierowca masz miesięcznie? Mąż bez pracy, myśli składać do Was papiery :)

Driver 1234
@Łucja

Powodzenia w Gsf zycze. Jest tyle lepszych firm.

Jacobs

Jak chcecie słuchać gupiego gadania to firma pełna poleceń. Tylko z rodziną możecie się pożegnać na dłużej bo obiecanki ze ścisgna was nie koniecznie im wychodzą dając z siebie wszystko. Najlepiej 4 dni w miesiącu bądź w domu wtedy w kieszeni u Jarka gra kapucha a Ciebie on nie interesuje.

@Jacobs

Człowieku ty chyba pomyliłeś GSF z GLS … ? Od kiedy tu pracuje są systemy jak komu pasuje poza tym na 30 aut jest 40 kierowców wiec mam nadzieje że z matematyką u ciebie jest Ok albo ? Inteligentnym nie trzeba tłumaczyć co to znaczy 30 na 40 albo ? Pozdrawiam polecam firma do dogadania !

Ukrainy na wymiane jest chyba... Bo Polaków coś malutko

Zadowolony!

Wszystko Ok. Pracować trzeba wszędzie chyba ze się komis nie chce go wypisuje takie bzdury, tylko ciekawe ma czyje życzenie. Polecam firmę, zestawy Ok wszystko na czas!

@Zadowolony!

Po to jest ta strona żeby opinie dodawać. Nie każdemu chce się chodzić do sądu i patrzeć na takiego typka.

Good Men
@Kierowca

Bo nie masz odwagi powagi charakteru i ku..sa i tyle jesteś słaby i chowasz się za GoWork , odpuść poczekaj wystaw głowę za okno nabierz powietrza , za chwile się okaże kto kogo na GoWork przeprosi za obrazę . Oskarżona już się podobno przyznała do winy .

Witam, szczerze powiem wam ze pracuje w tej firmie bardzo długo jako kierowca i bardzo chwale ją każdemu ponieważ jest tu porządek oraz szczerość miedzy pracownikami oraz samym szefem na którego złego słowa nie mogę powiedzieć. Jak czytam ten fałszywe komentarze na temat GSF to domyślam się ze piszą to osoby które zostali wyrzuceni z tej pracy i naprawdę gratuluje wam wyobraźni bo takich bajek to nawet w sklepie nie ma jak wy piszecie źle na temat firmy. Ja jako pracownik GSF złego słowa powiedzieć nie mogę lecz tylko cieszyć że mogę tu pracować i być szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam

Klient

Macie tyle do powiedzenia, tyle krytyki a brak wam odwagi podpisać sie pod negatywnymi opiniami... są niewiarygodne bo brak wam ja...żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem, żenada....A jak już czytam, że kariery nie da sie w tej firmie zrobić to może wytłumaczysz jakie masz wykształcenie, jakie znasz języki, i jaką karierę może zrobić kierowca??? Z opinii tych, którzy pracują i pracowali jest OK. Poleca,!!!

Były kierowca tyra
@Klient

Prezes Jaro najwięcej ma do powiedzenia .

BDJQP

A kolega USIK to dalej jeździ z antena na dachu i szuka WiFi na dzikusach ?

Zostaw merytoryczną opinię o GSF Polska Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w GSF Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GSF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GSF Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GSF Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GSF Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GSF Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 79 ocen.

GSF Polska Sp. z o.o.