Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Częstochowa

Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Opinie o Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Ukrainka

Najgorsze miejsce pracy we Wroclawiu!!!

Ukrainka

Biuro we Wroclawiu - dno dna!!!! Jesli chcesz pracowac 2-3 tygodnie za darmo aby moc w przyszlosci dostawac minimalna pensje i przebywac caly dzien (9 godzin) w biurze w obecnosci non-stop wyzywajacych sie Ukraincow i w dzikich krzykach - to praca dla Ciebie!!! Nie wiem jak jest w biurach innych miast, ale Wroclaw - zdecydowanie ODRADZAM!!!

Czesław

@polka Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę wyczerpującą i merytorycznie napisaną relację z rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hegelmann Transporte. Szanuję Twój punkt widzenia, ale myślę, że na podstawie samej rozmowy kwalifikacyjnej raczej nie powinno oceniać się na wylot danego pracodawcy. Co sądzisz? Czy jest tu osoba, która pracuje w Hegelmann Transporte i chciałaby coś nam na ten temat powiedzieć? Bardzo Was do tego zachęcam.

Kiszona
@Czesław 03.07.2018 14:46

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam w spedycji przez 2 mies. Nawet jeżeli jestem cudzoziemką, ta praca naprawdę nie odpowiada wymaganiom pracownika oraz Polskiego prawa. Ludzi pracują tam do 20-21 g., w niedziele przychodzą "sprawdzić" zlecenia, i to jest obowiązkowo, ale nie opisane w umowie. Nagodziny tez się nie opłacone i nie jest opisane w regulaminie pracy o wypłatach nadgodzin. Co bardzo mnie rozczarowało jest to, że ta firma nie ma własnej kultury pracy i dobrej atmosfery w biurze, nikt nie może normalnie wytłumaczyć regulamin wypłaty prowizji i t.d. To było naprawdę śmieszne, bo tak mi wychodzi, że można przyjść do pracy pijanym w niedziele i to nie będzie twój problem, odwrotnie to będzie problem firmy, ponieważ przy takiej sytuacji nie będzie możliwości cie zwolnić lub coś innego. Mam złe wrażenia od tej pracy, jak nigdy. Skandaliści i ludzie, którzy nie szanują Kraj w którem prowadzą działalność gospodarczą.

@Czesław 03.07.2018 14:46

@Czesław, złożyłam jakiś czas temu cv i byłam na rozmowie w sprawie pracy w księgowości...stąd moje pytanie , bo chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera w tym dziale. Wnętrze budynku zaniedbane, a to też świadczy o firmie.. w końcu to jakaś wizytówka..Podczas rozmowy obiecywali mi duże zarobki i podywżki, ale zaznaczyli, że umowa jest aneksowana(pierwsza jest na 3mies., druga umowa jest na 2-3lata, a trzecia umowa jest na stałe), ponieważ jak powiedzieli" prawie każdy kto dostaje umowę od razu na czas nieokreślony idzie na L4(nie tylko kobiety)"-co też swoją drogą daje mi do myślenia dlaczego tak dużo osób zaraz korzysta ze zwolnienia?...prezes oprowadził mnie troszkę po firmie...pokazał logistykę, IT i inne działy poza księgowością... byliśmy w jednym dziale gdzie ludzie byli pościskani przy stołach jak sardynki w puszcze (po czym prezes stwierdził że gdzieś tu mnie wciśnie, choć nie była to księgowość)...praca w tygodniu od 8-17 bo jest godzinna przerwa od 12-13... Jak sama sekretarka mówiła mi że sporo osób przez to rezygnuje, a prezes nie zmieni zasad. Pozdrawiam

polka

Nie polecam, byłam w kwietniu na dniu próbnym. Praca w tej "spedycji" polega na przechwytywaniu ładunków z jednego portalu i przerzucaniu ich na drugi, np. oferujesz komuś, że przewieziesz jego transport za 1000 eur., potem znajdujesz kierowcę, który zrobi to za 800, 200 jest dla firmy. Pracownik przez cały miesiąc "zbiera" sobie kwoty tych ładunków, a potem, w zależności od kwoty końcowej, dostaje premię/prowizję. Oprócz tego jest niewielka podstawa, coś koło 1800. Niestety, nie udało mi się dowiedzieć niczego dokładnie, bo człowiek, który niby miał mnie przyjąć do tej pracy, strasznie kluczył. Na pytanie o zarobki odpowiedzi unikał kilka razy, w końcu zapytany wprost powiedział, że jest podstawa i prowizja, zależna od wypracowanych kwot. Na kilkukrotne pytanie, czy kwota podstawy jest brutto, czy netto, nie odpowiedział - jakby w ogóle nie zrozumiał pytania... Kiedy zapytałam, jaki procent od wypracowanej kwoty stanowi prowizja również nie odpowiedział wprost, tylko zaczął mi, już poirytowany, pokazywać jakieś tabelki z klasycznym argumentem: jak się jest w tym dobrym to można zarobić nawet i 5-6 tys. - jasne... Jednym słowem, zdecydowanie odradzam tym, którzy szukają poważnej pracy. Przedmówcy mają rację - cała firma to Ukraińcy, raptem kilku Polaków. I nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że większość z nich raczej b. słabo zna polski, co sprawia problemy np. przy dokładnym wyjaśnieniu obowiązków i działania programów. Poza tym, nie jestem przeczulona na tym punkcie, ale odniosłam wrażenie, że wszyscy tam patrzyli na mnie spode łba. Bardzo nieprzyjemna atmosfera, nie chciałabym tam za nic pracować. Jeden wielki wałek i ściema.

Czesław

@Mini, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą w Hegelmann Transporte? Złożyłaś już swoje CV czy dopiero będziesz to robić a póki co zbierasz informacje o firmie? Może ktoś z pracowników czyta forum i mógłby odpowiedzieć na zadane pytanie?

Mini

Dzień dobry,proszę o opinię i informacje jak wygląda praca w biurze/w księgowości w firmie.

Mini

Dzień dobry. Proszę o informację opinię jak wygląda praca w dziale księgowym/w biurze w firmie?

prawdemówię

Większość Polaków w tej firmie traktowanych jest jak śmieci przez ukraińskie kierownictwo. Nie polecam chyba że ktoś lubi być ośmieszany codziennie przed całym zespołem- za nic.

anonymous
@prawdemówię 05.07.2017 23:34

Potwierdzam opinię przedmówcy , tak niestety jest .Nie ma możliwości upomnieć si eo swoje ,o podwyżkę itp.Jesteś nikim .

Możecie opisać aktualną sytuację HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

anonymous
@Administrator 25.02.2018 11:02

Firma Hegellman wymaga od spedytorów Polskich wyrobienia tzw delty .Niestety realia są takie ze na ten moment nie ma możliwosci wyrobienia DELTY (2500e) . Jezleli nie zrobisz delty zostaje Ci sama podstawa 1650zł

ftl trasnport spedycja czestochowa

Firma FTL Transport Spedycja Czestochowa została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Znajdziesz nas pod tym linkiem: http://ftl-transport.com/

Ziomal

Ukraińska spedycja. Sami pracownicy nazywają tą firmę kołchozem. Pracodawca zadowolony z młodych ukraińców że pracują po 16h a to tylko dlatego, że ich domem to firma. Aby firma mogła trwać, to musi oszwabiać przewoźników

Spedytor

Praca w dziale spedycji w tej firmie polega na przerzucaniu ładunków z Timo na Transa i rżnięciu głupa przed przewoźnikami.

Jak długo pracowałeś w firmie HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Hegelmann Transporte Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hegelmann Transporte Sp. z o.o.