Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Częstochowa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hegelmann Transporte Sp. z o.o.

Administrator

Możecie opisać aktualną sytuację HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

prawdemówię

Większość Polaków w tej firmie traktowanych jest jak śmieci przez ukraińskie kierownictwo. Nie polecam chyba że ktoś lubi być ośmieszany codziennie przed całym zespołem- za nic.

ftl trasnport spedycja czestochowa

Firma FTL Transport Spedycja Czestochowa została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy.Znajdziesz nas pod tym linkiem: http://ftl-transport.com/

Ziomal

Ukraińska spedycja. Sami pracownicy nazywają tą firmę kołchozem. Pracodawca zadowolony z młodych ukraińców że pracują po 16h a to tylko dlatego, że ich domem to firma. Aby firma mogła trwać, to musi oszwabiać przewoźników

Spedytor

Praca w dziale spedycji w tej firmie polega na przerzucaniu ładunków z Timo na Transa i rżnięciu głupa przed przewoźnikami.

admin

Jak długo pracowałeś w firmie HEGELMANN TRANSPORTE SP. Z O.O.? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Hegelmann Transporte Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hegelmann Transporte Sp. z o.o.