Hegelmann Poland

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hegelmann Poland

anonim Nowy wpis
Inne

Miał ktoś z was styczność z praca jako analityk finansowy? Mam już jedną ofertę pracy w garści, ale kusi mnie sprówanie szczęścia tu u was w firmie. Nie będę żałował?:) Ktoś z was może mnie jakoś nakierowac, napisać jakieś plusy czy minusy pracy na stanowisku? Jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego? Już na starcie możliwe jest ustalenie indywidualnej ścieżki kariery? Pisza, że zespół jest młody. Sam nie wiem, jak to mam odebrać? Nie chodzi przypadkiem o rotacje? ;) Za znajomość Microsoft BI, Power QUERY i VBA można liczyć na lepsze wynagrodzenie?

anonim Nowy wpis
Inne

Hej, jestem w podobnej sytuacji co kolega wyżej, byłbym wdzięczny gdybyś napisał coś więcej, czemu lepiej omijać firmę. Z dwa lata temu mój dawny znajomy niby chwalił tu prace, a przynajmniej tak mi się wydaje, że o tę firmę chodziło.. myslałem, że jest ok i mozna smialo aplikować:/

Pracownica Nowy wpis
Pracownik

Stało się być zwyczajem oraz norma,że w naszym zakładzie wszystko wygląda dobrze na zdjęciach. Każde spotkanie jest tylko dla reklamy,nic prawdziwego,tyle aby dobrze wypaść i pokazać się z dobrej strony.Jak te dzisiejsze spotkanie w Żarskiej Wsi,nie wszyscy będący w pracy,mieli okazję na poczęstunek.

Nowy wpis

Pracodawca

@Pracownica

Dzień dobry, Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że wszyscy pracownicy są na bieżąco informowani o poczęstunkach oraz innych wydarzeniach organizowanych w naszej firmie. W tym przypadku informacja o dostępności pączków została rozesłana drogą mailową do wszystkich pracowników biurowych oraz do kierowników poszczególnych zmian w warsztacie. Jesteśmy świadomi, że komunikacja wewnętrzna wymaga ciągłego doskonalenia, i zobowiązujemy się do pracy nad jej poprawą, aby w przyszłości unikać podobnych nieporozumień. Serdecznie dziękujemy za Pani za wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych uwag lub sugestii zachęcamy do kontaktu pod adresem: hr.pl@hegelmann.com.

anonim
Inne

Witam serdecznie:) Sporo tu mieszanych opinii o pracy w firmie, dlatego ciężko wyrobić mi sobie zdanie. Jednak mimo wszystko chciałabym aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju. Wiecie może coś więcej o obowiązkach i warunkach na nim? Atmosfera w biurze chyba jest na plus, prawda? Pracujecie również hybrydowo? Daje mi do myślenia jedynie ten ostatni zarzut o aneksach i wyrównaniu wynagrodzenia. Czy na tym stanowisku również zarobki oscylują w granicach pensji minimalnej? Może macie dla mnie jakieś złote rady, jeśli doszłoby do rozmowy kwalifikacyjnej?

1

Pracodawca

@anonim

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju pełni jedną z kluczowych ról w zespole HR. Do głównych obowiązków należy projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych, śledzenie potrzeb rozwojowych pracowników oraz ocena skuteczności działań edukacyjnych. Jeśli chodzi o atmosferę w biurze, staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy, wspierające rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników, a Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju będzie miał na to ogromny wpływ. Model pracy hybrydowej, niestety na tym stanowisku nie jest przewidywany. W kwestii wynagrodzeń, staramy się oferować konkurencyjne i adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności kandydata. Podczas rozmowy rekrutacyjnej omawiane jest dotychczasowe doświadczenie zawodowe, umiejętności interpersonalne, podejście do rozwoju zawodowego oraz oczekiwania finansowe. Zachęcamy i jesteśmy otwarci do zadawania pytań podczas rozmowy, aby uzyskać pełniejsze zrozumienie naszej firmy i oczekiwań związanych z danym stanowiskiem. Zapraszamy do składania aplikacji i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.

Kierowca
Kandydat
 Pytanie

Witam. Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda praca kierowcy, w szczególności organizacja dojazdów, kierunki jazdy, systemy pracy, wynagrodzenia. Czy czas pracy i prawo pracownicze, są szanowane w tej firmie ? Często firmy to podkreślają w swojej ofercie, niestety później dochodzi do, fałszowania wpisów manualnych po dojeździe do pracy, czy wyjmowania kart na pauzę 45h. Proszę o opinię, pozdrowionka

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hegelmann Poland. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Bogusia
Inne

Hejka. Szukają na Częstochowę spedytora. Piszą o znajomosci języków i zastanawiam się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Z ilu składa się etapów? Czy język jest weryfikowany w jakiś sposób na rozmowie? Piszą ze mile widziany jest język rosyjski. Jest możliwość na przykład dofinansowania kursu językowego? Nie mam z nim nic wspólnego niestety ale chętnie się nauczę :)

Maria
Inne

Drogi autorze komentarzu swojego do którego udzieliłs komentarza,pragnę cię uświadomić aby czytać ze zrozumieniem,gościłam u państwa w hotelu w porownianiu do przedniej uprzejmości a teraz jestem bardzo zadowolona komentarz do jakoby kopalni nie jest adekwatny milo,że zauważył pan bądź pani jak było w latach 90 lecz to nie na miejscu,cenię sobie wygodę oraz kulturę a więc tym razem wystawiam ocenę 5 Bardzo dziękuję za wspaniałą gościnę oraz uprzejmość względem klienta człowieka oraz Noclegu ????

Darek
Pracownik
 Pytanie

Zwyczajnie nie uczestniczę w tego typu forach jednak po informacji znajomej postanowiłem zajrzeć,wiecie co aż włosy na głowie stają i zdębiałem. Obrzucacie się tu błotem niczym politycy w sejmie,jak dzieci a nawet gorzej. Ludzie razem pracujemy wszyscy w tej samej firmie niektórzy od początku inni krócej kryjecie się pod nikami nie macie odwagi napisać imion ale odwagę pisać macie! Robicie jakieś show? W pracy uśmiechy a na forum smrody robicie może tak pracować wspólnie na dobre imię firmy nota bene wiadomo,że piszą to ludzie z Ż.Wsi.Natomiast wpis o podwyzki i paskach to raczej tego nie załatwia się tu,żenada wygląda to na żalenie się i co mają do tego Ukraińcy czy inni .Serio nie wiedziałem,że pracuje z takimi ludźmi no ale ludzi poznaje się przez całe życie. Wstyd mi za was pracuje od ponad roku i jakoś nikomu w (usunięte przez administratora) Nie wchodziłem i nie narzekam.Pozdrawiam

anonim
Inne

Czy ktoś może starał się do firmy dostać na bhpowca? Wiem ze szukają na czestochowe i wystarczy złożyć cv elektronicznie albo do nich zadzwonić. Atmosfera wydaje się także okej, ale nie widzę żadnych informacji o benefisach. Chodzi mi dokładnie o to czy mogę dodać swoją rodzine do ubezpieczenia ?

Pracodawca

@anonim

Witamy, Wszystkie korzyści prezentujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której możecie również zadać interesujące Państwo pytania. W zakresie ubezpieczeń oprócz podstawowego ubezpieczenia ZUS oferujemy dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną, gdzie każdy pracownik może oprócz siebie zgłosić dodatkowe osoby. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy do aplikowania.

anonim
Inne
@Hegelmann Poland

Czy ta opieka medyczna i ubezpieczenie obowiązuje od pierwszego dnia zatrudnienia? Czy dopiero po okresie próbnym w firmie można z tego korzystać? Czy bez dołączania rodziny te benefity są w pełni finansowane przed firme?

Pracodawca

@anonim

Od pierwszego dnia obowiązują wszelkie przepisy związane z ubezpieczeniem pracownika. W przypadku możliwości przystąpienia do programu prywatnej opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin taka możliwość istnieje po okresie próbnym. Programy te są płatne przez pracowników, ale w preferencyjnych stawkach wynegocjowanych przez pracodawcę. Pozdrawiamy.

anonim
Inne
@Hegelmann Poland

To znaczy że firma tylko dopłaca do prywatnej opieki medycznej? Ile procent? Są też inne atrakcyjne benefity dla pracowników z których można korzystać za free?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry Koszt prywatnej opieki medycznej w całości pokrywa pracownik. Niemniej jednak korzystając z firmowej opieki, oferta i warunki są korzystniejsze niż przy wariantach indywidualnych. Poniżej lista naszych benefitów: - pakiet gadżetów powitalnych dla pracownika, - urodziny pracownika - dodatkowy płatny wolny dzień, - narodzin dziecka pracownika – zabawka + voucher do sklepu dziecięcego - ślub pracownika – voucher do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego - śmierć członka rodziny pracownika – wsparcie finansowe - dofinansowanie dojazdów do pracy - nagrody jubileuszowe za 5, 10, 15 i 20 lat pracy Szczegóły w/w benefitów omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

anonim
Inne
@Hegelmann Poland

Witam:) Jak wygląda kwestia dofinansowania dojazdów do pracy? To jakaś jedna, określona kwota, czy kwestia indywidualna? Wlicza się w to jedynie komunikacja miejska, czy inne środki transportu również? Jeszcze tak podpytam, czy w zakładzie jest stołówka?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry Kwota dofinansowania dojazdów do pracy jest stała - o której informujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. W celu otrzymania dofinansowania pracownik w okresie danego miesiąca musi być obecny w biurze minimum 80% czasu pracy. Odliczane są wszystkie nieobecności np: z tytułu zwolnienia lekarskiego, urlopów czy pracy zdalnej. Pracodawca wypłaca dodatek bez znaczenia jakim środkiem komunikacji porusza się pracownik do pracy i nie weryfikuje tego. Jeśli chodzi o stołówki to w każdym z naszych biur są one dostępne wraz z aneksem kuchennym, w którym znajduje się czajnik elektryczny, mikrofala i lodówka. Dodatkowo w naszych biurach znajdują się automaty z kawą oraz przekąskami do samodzielnego zakupu. Codziennie w godzinach porannych odwiedzają nasze biura firmy zewnętrzne, które oferują zakup kanapek i sałatek. Pozdrawiamy

Madzia
Inne

Przymierzam się do aplikacji na stanowisko Specjalista ds. ochrony środowiska. Jak rekruterzy sprawdzają znajomość języka rosyjskiego? Będzie rozmowa z kimś z firmy, dla kogo jest to język ojczysty? Czy trzeba znać branżowe (z dziedziny ochrony środowiska) terminy?

anonim
Inne

w sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko dyspozytora międzynarodowego z językiem rosyjskim lub ukraińskim. chciałabym wiedzieć, na jakim poziomie musi być ta znajomość? poza tym, firma oferuje bezpłatne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. czy dzięki uczestniczeniu w nich można liczyć na awans na wyższe stanowisko? :) kusi mnie, aby tu zaaplikować. :p

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, Cieszymy się, że zainteresowała Cię ta propozycja. Odpowiadając na Twoje pytanie dotyczące wymagań językowych, zazwyczaj oczekujemy znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie komunikatywnym, ponieważ jest to bezpośrednio związane z wykonywaniem zadań na tym stanowisku - najczęściej język ten jest potrzebny do kontaktu z kierowcami. Warto sprawdzić dokładne wymagania zawarte w ogłoszeniu lub skontaktować się bezpośrednio z rekruterem w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Jeśli chodzi o kwestię szkoleń i kursów oferowanych przez firmę, to udział w tego typu inicjatywach może znacząco podnieść kwalifikacje zawodowe, co może przyczynić się do awansu na wyższe stanowisko. Oferujemy również szkolenia dla osób bez doświadczenia, które mogą pomóc w oswojeniu zupełnie nowego zawodu. Warto jednak również zapytać bezpośrednio podczas procesu rekrutacyjnego lub skonsultować się z przedstawicielem działu HR, aby uzyskać pełniejsze informacje na ten temat. Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało pytaj. Powodzenia w procesie rekrutacji!

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

@Pracodawca Pytanie, czy firma pamięta o wchodzącym z nowym rokiem obowiązku podniesienia płacy minimalnej i przygotowała już aneksy do umów dla wszystkich pracowników zarabiajacych obecną najniższą krajową? Czy od nowego roku sprzątaczka pracująca w naszej firmie będzie zarabiać tyle samo, co pracownicy biurowi z językami, studiami, i oczywiście większą odpowiedzialnością ? (Z całym szacunkiem dla Pań sprzątaczek, pozdrawiam wszystkie). Czy firma planuje podwyżki dla pozostałych pracowników biurowych, może nowe, realne premie? Niestety, ale za obecnie oferowane benefity naprawdę ciężko popłacić rosnące koszty życia, nawet bilet miesięczny jest droższy niż premia za dojazdy...., nie mówiąc o paliwie. Oferowane przez firme dodatkowe płatne benefity jak m. in. PZU Sport dla mnie i mojej rodziny uważam że są naprawdę fajną opcją, zwłaszcza zimą, ale mnie osobiście nie stać na skorzystanie z tych ofert. Szkoda. Fajnie by było gdyby w firmie w której lubie swoją pracę, oraz kolegów, i szefa- były jasne zasady możliwości awansu, podwyżki, comiesięczne paski, o premiach świątecznych, czy wczasach pod gruszą nie mówiąc, a polityka firmy w tych tematach była jasna dla każdego pracownika, bez konieczności indywidualnego kontaktowania z działem HR, które jest krępujące... Proszę firmę o poważne podejście do kwestii wynagrodzeń. Proszę o odpowiedź.

Majka
Inne
@Pracownik

To na dzień dzisiejszy, ile można tutaj zarobić, będąc pracownikiem biurowym? Jesteś w stanie podać jakieś widełki? Oczywiście chodzi mi o kwotę bez tych różnych dodatków. Piszesz o jasnych zasadach awansu, że takowe by się przydało. To teraz nie ma żadnych wytycznych, które chociaż mniej więcej są w stanie pokierować, aby móc tutaj progresować? Jest w ogóle taka możliwość? :) Czekam na rozwianie moich wątpliwości i później składam aplikację.

Pracodawca

@Pracownik

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na kwestie związane z wynagrodzeniem i warunkami zatrudnienia w naszej firmie. Doceniamy Twoją otwartość w podniesieniu tych ważnych spraw. Odpowiadając na Twoje pytania: Płaca minimalna: Tak, jesteśmy świadomi nowych regulacji dotyczących podniesienia płacy minimalnej. Chcemy poinformować, że przygotowaliśmy aneksy do umów dla wszystkich pracowników, których wynagrodzenie jest powiązane z minimalną krajową. Nowe warunki zaczynają obowiązywać od 1 stycznia. Podwyżki i premie: Rozumiemy, że kwestie związane z benefitami i wynagrodzeniem są ważne, zwłaszcza w kontekście nowego zakładu, który dopiero zaczyna na siebie zarabiać. Doceniamy Twoje zrozumienie i chęć współpracy. Jesteśmy świadomi wyzwań związanych z budowaniem stabilności finansowej nowego zakładu. Aktualnie skupiamy się na osiągnięciu rentowności, co pozwoli nam lepiej zadbać o benefity i wynagrodzenia dla naszych pracowników w przyszłości. Twoje sugestie dotyczące możliwych awansów, podwyżek i innych aspektów kariery są dla nas cenne. Planujemy wprowadzić klarowne wytyczne dotyczące możliwości rozwoju zawodowego oraz wynagradzania, aby każdy pracownik mógł śledzić swoje postępy. Chcemy również podkreślić, że naszym celem jest stworzenie satysfakcjonującego środowiska pracy dla wszystkich pracowników, nawet jeśli obecnie musimy skoncentrować się na aspektach finansowych. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. Jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę i chętnie odpowiemy na ewentualne dodatkowe

lana
Były pracownik

Работали с мужем два месяца в  Hegelman,  в Жарской Вси и работали б дальше если б (usunięte przez administratora),которая имеет право (usunięte przez administratora), не смотря даже на возраст работников которые старше её значительно по годам, человек (usunięte przez administratora), при всем нашем уважении к компании,(usunięte przez administratora)

Grzegorz Oleksiuk
Inne

Drodzy komentujący panie oraz panowie komentujący firmę oraz współ pracę z kadra a zarazem nawiązania jakich kolwiek stosonkow interpersonalnych, pragnę wyrazić ubolewanie na temat kdry tym że pracowników w firmie Hegelman Poland jak również Heleglman w Zarskiej Wsi, pragnę wyrazić ubolewanie na temat tamejszego oddziału ponieważ to bardzo doskonała profesroferujaca firma miałem okazję współpracować z ludźmi którzy byli bardzo dobrze doświadczeni zarówno kadra kierownicza tu składał wielki pokłony Panu dyrektorowi Zarskiej Wsi, zarówno kierownikowi technicznemu oraz innym współpracowników poznanym w czasie pracy, znajdując czas na to aby spojrzeć na było firmę bardzo mnie to wzruszyło ponieważ tak wspaniałego dyrektora kierownika nigdy nie spotkałem w swoim życiu, to przykre gdy szkaluje się osoby które są godne szacunku pełnego oraz zaufania i docenienia po przez pracowników, zadręczam już jako osoba prawie duchowana oraz wręczać za wspolpracjacych oraz śmiejąc do czynienia z tymi osobami, że są godne zaofania oraz profezjalizmu wyszkolenia na powierzonych mim stanowiskach. Choć mi nie przystoi mieszać się w politykę społeczności firmy, prawie znam każdego z tych znam. (usunięte przez administratora)

PracownicaXX
Pracownik
 Pytanie

Podzielę się moim nie zadowoleniem od strony zwykłego pracownika a pracownika siedzącego na stołku, w firmie odbyły się dwa spotkania przed świąteczne jednak góra zapomniała o swoich ujmę to (usunięte przez administratora), którzy robią najgorsza robotę a panie i panowie z biur pięknie maszerują na takie nazwijmy to imprezy, nie każdy z nas zwykłych pracowników został poinformowany i zaproszony na herbatkę czy też na ciasto wszystko odbyło się w takim tępię, że zapomniane kto tu pracuje na tą firmę panie i panowie z biur? Cóż pracuje tu od roku a dokładnie we Zarskiej Wsi i jak do tad było ok co się stało, że w zeszłym roku jeszcze było ok a teraz nie? Czy to dla tego iż w tedy zakład był jeszcze w budowie i aby pokazać się dobrym to nie zapominano a teraz gdy prosperuje w miarę dobrze to już nie trzeba? Dziękuję kierownikowi jak również Szefowi. Nikt mi nie wmówi, że może nie dosłyszałam lub nie było mnie w pracy poniewaz nie doszła do mnie taka informacja a co do pracy zapewniam, że byłam. A tak na poważnie to zastanawiam się po roku pracy tu nad zmianą zakładu i pracy a i wynagrodzenie nie jest zadowalające do wykonywanej pracy, pięknie nam się opowiada i opowiadało a realia są jednak inne. Pracownica, która najwięcej ma do powiedzenia nie tylko prywatnie ale i w pracy jest bardzo aktywna chętnie zamienię się z tą panią na stanowisko i wynagrodzenie.

Pracodawca

@PracownicaXX

Witaj Po pierwsze nie ma w naszej firmie roboli, robotów, kropek i jakiegokolwiek innego etykietowania i różnicowania pracowników. Każdy z nas ma swoje zadania. Przykro nam, że tak postrzegasz nasz zespół. Organizowany niedawno w ramach świątecznego miesiąca „Dzień herbaty i piernika” był komunikowany do wszystkich pracowników, a przygotowane słodkości oraz herbaty zostały wystawione w ogólnodostępnych kantynach oraz recepcji naszego Ośrodka Szkoleniowo-Noclegowego. Dostarczone tam produkty nie były dostępne przez jeden dzień, a do wyczerpania. Drugie spotkanie, o którym mówisz, nie było spotkaniem firmowym a oficjalnym otwarciem nowej restauracji w naszym kompleksie. Nie miało nic wspólnego z jakąkolwiek formą integracji czy działań jak to sugerujesz wyłącznie dla pracowników biurowych. Nie zmienia to faktu, że po Twoim zgłoszeniu postanowiliśmy zainstalować dodatkowe tablice ogłoszeń w przestrzeniach wspólnych, by mieć pewność, że wszyscy, którzy są zainteresowani życiem firmy, mogli znaleźć wszystkie informacje w jednym miejscu. Już wkrótce pojawią się na nich kolejne wydarzenia, które szykujemy w okresie przedświątecznym. Pozdrawiamy

Maria
Inne

Dzień dobry. Chciała bym się podzielić z Państwem moja opinia oraz wrażeniami w miejscu w mojej ocenie Bardzo dobrym w dobrej lokalizacji w nie dalekiej odległości od granicy Niemieckiej jednak nie do końca pewne tryby w kole współpracują. Goscilam w hotelu firmy Hegelman Żarska Wieś ponieważ że względu na lokalizację jak już wspomniałam po wyżej odpowiadało mi to, jednak za nim zameldowałam się postanowiłam skorzystać z restauracji (wcześniej kierując się opiniami oraz poleceniem, nigdy nie korzystam z czegoś po przedniej rekomendacji) i tu zderzyłam się z pierwszych z trzech nie przyjemnych SYTUACJI. Pani która kręciła się przy ladzie z potrawami po moim zapytaniu o ceny potraktowała mnie obcasów, natomiast po wejściu na zaplecze miała czelność wyśmiewana się z mojej osobistości do Pana który stał nieopodal jej"slowa(usunięte przez administratora)" nie adekwatnie pasuje do mojej osoby, oczywiście udałam że tego nie usłyszałam, owszem posiłek jest godny polecenia wyśmienite potrawy jednak obsługa zasługuje na wiekszy szacunek i uprzejmość. Kolejna sytuacja miała miejsce przy meldowanie się w recepcji, młoda pani w blad włosach nie dość że nie uprzejma ze specyficznym żartami i zainteresowaniem w jakim celu jestem w hotelu (to raczej moja osobista sprawa) to na dodatek podając długopis w prost rzuciła go na lade recepcji, kolejna sytuacja na korytarzu hotelowego piętra pierwszego pytając panią porządkowa o numer pokoju wręcz mnie zamurowało slowo(usunięte przez administratora) A co ja jestem informacja) po czym przeprosiła. Żenujące doznanie z doświadczenia z obsługą jednak jeżeli chodzi o sam fakt hotelu oraz lokalizacji jak również posiłków jest w mojej ocenie Bardzo dobre jednak jeszcze przed obsługa wiele do nauczenia oraz nabrania szacunku i uprzejmości do gościa, nie spotkałam się z podobnymi doświadczeniami a nadmieniam że dużo podrukuje w interesach biznesowych. Chciała bym podziękować za pyszny posiłek wygodne łóżko oraz wygodny pokój lecz za obsługę stawiam duży minus i nie polecam nikomu takiej obsługi. Pozdrawiam. Maria

Pracodawca

@Maria

Szanowna Pani Mario, Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami z pobytu w Centrum Szkoleniowo-Noclegowym. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i nieprzyjemności, które mogły być wynikiem nieodpowiedniego traktowania. Przekażemy Pani uwagi odpowiednim osobom w naszej firmie, aby upewnić się, że podobne sytuacje nie zdarzą się w przyszłości. Doceniamy także Pani pozytywne komentarze dotyczące lokalizacji, posiłków i komfortu pobytu, jednak jesteśmy świadomi, że obsługa odgrywa kluczową rolę w jakości doświadczenia klienta. Chcielibyśmy zapewnić, że podejmiemy wszelkie niezbędne kroki, aby poprawić obsługę i sprawić, że ewentualny kolejny pobyt u nas będzie znacznie bardziej satysfakcjonujący. Dziękujemy za zgłoszenie tych kwestii, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt na marketing.pl@hegelmann.com i życzymy Pani miłego dnia. Pozdrawiamy,

VN
Pracownik

Takie dzieje to tylko w Zarskiej Wsi...... Ale radził bym ci (usunięte przez administratora) i będziesz miał dobrze(usunięte przez administratora) i chyba ma lekko ale u nas to ci będzie ciężko chyba że z HR.

anonim
Inne
@VN

Dlaczego u was jest ciężko? Chodzi o to, że jest dużo pracy czy o co? I czemu w HR lekko w takim razie? Z uwagi na to, ze to praca w biurze?

VN
Pracownik
@anonim

HR to lizusy zrobią wszystko żeby być ponad to od zwykłego pracownika a szefo lubi takie osoby tylko do T. Nie potrafią podlizać się.

Pan
Inne
@VN

No co ty? Jak ktoś się podlizuje to ma lepiej w firmie? Nie trzeba aż tak się przykładać od pracy bo można nadrobić komplementami do szefa? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Naprawdę szef akceptuje takie zachowania?

Pracodawca

@VN

Drodzy Państwo, Serdecznie dziękujemy za przekazanie nam Państwa opinii na temat pracy w naszej firmie. Chcemy wyrazić nasze zdanie i odnieść się do pojawiających się komentarzy na temat kultury wewnętrznej. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na zasady wzajemnego szacunku, równości oraz współpracy. Nie tylko nie promujemy, ale również wyraźnie nie pochwalamy praktyk, które mogą prowadzić do faworyzowania pracowników w celu uzyskania lepszych warunków pracy czy jakiejkolwiek innej korzyści. Prosimy serdecznie o zachowanie szacunku wobec siebie nawzajem, zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim, zwłaszcza w kontekście mediów społecznościowych oraz innych platform online. Takie postawy nie tylko wpływają negatywnie na atmosferę w naszej firmie, ale także mogą mieć wpływ na wizerunek całej organizacji, dla której pracujecie oraz na relacje z naszymi klientami. Zachęcamy każdego do otwartej, konstruktywnej komunikacji, wyrażania swoich opinii kontaktując się bezpośrednio z działem HR: hr.pl@hegelmann.com. Jesteśmy gotowi do rozmowy i wspólnego działania, aby nasza firma nadal była miejscem, gdzie każdy pracownik może czuć się szanowany i doceniany. Raz jeszcze zachęcamy Państwa do wzajemnego szacunku jak na stronach internetowych tak i w miejscu pracy. Pozdrawiamy,

zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Witam serdecznie zauważyłam państwa ofertę, chciała bym się dowiedzieć czy doświadczenie Hotelarskie jest potrzebne do tego etatu/stanowiska?

POLAK
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Hm
Pracownik

(usunięte przez administratora)

xxx
Pracownik
 Pytanie

Dla czego w naszej firmie nie jest skrócony czas pracy w dziś? W innych firmach pracują krócej a już na pewno nie mają drogiej zmiany jak już tyrać to w Hegelman. Ludzie też mają groby rodziny w innych miastach i chcieli by dojechać przed 1 Listopada a nie w ostatniej chwili lub na szybciutko. PANIE z biur w szpileczkach dobrze mają cóż jak się ma względy i do tego polizanie się to i urlop się dla nich znajdzie a zwykli tego nie mają Dziękuję Dyrekcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Hegelmann Poland - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Hegelmann Poland?

    Zobacz opinie na temat firmy Hegelmann Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Hegelmann Poland?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hegelmann Poland
Przejdź do nowych opinii