Hegelmann Poland

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hegelmann Poland

Jakie to benefity?

@misiapysia

Nie ma dofinansowania do wypoczynku letniego tzw. Gruszy, nie ma dofinansowania do kolonii dla dzieci, nie ma bonów na święta, nie ma ZFŚP!!!ale za to jest dzień loda za 2,50 PLN

Kasia
@Mag

To się nazywa Pijarowe Podejście. My w ksiegowości już się skapnęliśmy że to tylko chodzi o ocieplanie wizerunku firmy. Jaka to super firma, lody, herbata, imbir, wszystko ładnie się sprzedaje na Facebook’u. Rzeczywistość jest inna! Dlatego, My Polki z księgowości nie chodzimy już do zdjęć robionych na potrzeby Facebook’a mimo tego ze nas Prezes woła.

@misiapysia

Witam, Od 1/06/2021 poszerzyliśmy listę benefitów, które oferujemy swoim pracownikom. Lista zawiera, między innymi, dofinansowanie dojazdu do pracy, dofinansowanie okularów, możliwość udziału w bezpłatnych kursach językowych. Dodatkowo firma przewiduje dodatki urodzinowe, certyfikaty z okazji ślubu i urodzin dziecka, zniżki pracownicze, bony za długoletnią współpracę. Ciągle pracujemy nad udoskonaleniem naszych benefitów - przez ostatni czas, ze względu na stan epidemiologiczny, staramy się przygotowywać lokalne wydarzenia i konkursy. Informujemy kandydatów o benefitach na spotkaniach rekrutacyjnych, dodatkowo jesteśmy otwarci na propozycje i zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hr.pl@hegelmann.com Pozdrawiamy dział HR

Dżesika
@Mag

(usunięte przez administratora)zamiast klimatyzacji! To jest podejście w te upalne dni!

Kolia
@Hegelmann Poland

Fest benefity, jest się czym chwalić. P.S. Jeśli chodzi o kwestie okularów. Na jakiej podstawie badacie wzrok jak lekarz podczas badań wstępnych nie wykonuje takich badań?! Wróżycie z ręki czy fusów?

@Dżesika

Witam, Pomieszczenia biurowe są wynajmowane i firma nie ma wpływu na klimatyzację, usterki są zgłaszane na bieżąco do zarządcy budynku. Staramy się wspierać pracowników w upalne dni i organizujemy zimne poczęstunki. Pozdrawiamy dział HR

Brajan
@Hegelmann Poland

To rozłożcie nam baseny dmuchane na parkingu, będziemy sie schładzać między jednym, a drugim księgowaniem.. Może wtedy by się lepiej pracowało..

Ag
@Kasia

A my się cieszymy się z takich miłych niespodzianek - raz lody, innym razem soki, owoce, ciasteczka czy inne miłe rzeczy (co wbrew pozorom nie jest takie powszechne). Zawsze są jakieś prezenty ma większe święta, co również jest miłe. Teraz jeszcze ogłosili nowe benefity i jest ich sporo i uważam, że są konkurencyjne. Jasne, że zawsze może być lepiej i zawsze znajda się niezadowoleni, ale nie zgadzam się, że jest źle

nina
@Ag

Super cieszę się ze burzecie aktywny udział w wypowiedzi o fimie. Brawo

@Hegelmann Poland

Proszę otworzyć w firmie Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych. To podstawa. Każdy zatrudniony generuje miesięcznie około 200 zł, a te dostępne benefity to kropla w morzu... Proszę o odpowiedź, czy za ciągły 14 dniowy urlop przysługuje nam świadczenie urlopowe w wysokości ok 1000 zł- tak jak to jest w innych firmach???

@Kolia

Witam, akceptujemy badania wykonane przez okulistę w ramach badań medycyny pracy, ale równierz badania wykonane we własnym zakresie. Pozdrawiam

@Mag

Witam, od 1.06.2021 udostępniliśmy benefity, które wejdą w pierwszej kolejności, w przyszłości planujemy pracować nad poszerzeniem listy. Pozdrawiam

Aleksandra
@Mag

Zapomnij o świadczeniu „pod gruszą” Mogę Ci zaoferować loda za 2,50, tylko uśmiechnij się do zdjęcia jak Ci go podaje z koszyka :D Chcemy wrzucić to na Facebook’a

Ruda
@Mag

Z całym szacunkiem dla Pań z księgowości i wszystkich którzy narzekają na socjal firmy. Pozwolę sobie zauwazyc że każdy kto zatrudnił się w tej firmie wiedział na jakie warunki się zgadza. Kto jak kto ale księgowa to raczej nie jest niski stopień zaszeregowania jeśli chodzi o wynagrodzenie. Zawsze można zmienić firmę na taką która ma bardzo bogaty socjal, grusze, premie świąteczne itp oraz "atrakcyjna pracę" w systemie 3 zmianowym za całe 2800 brutto, i jeszcze normę godzinową do zrobienia. Moim zdaniem firma jak na lokalne warunki i zarobki wypada całkiem nieźle. Ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dużo zdrówka życzę w tych czasach i pozdrawiam. PS. Mnie pomysł z lodami bardzo mile zaskoczył i w oddziale w którym pracuje, (a jest nas sporo) nie było żadnej osoby która by się nie uśmiechnęła na widok wielkiego kosza wypełnionego łakociami. Osobiście doceniam kreatywność oraz możliwość zjedzenia loda w tak upalny dzień. Brawo za inicjatywę.

krysia
@Ag

Firma dba o pracownika, stara się, w innych firmach jest gorzej. Starają się wprowadzając stopniowo korzyści dla pracownika,nie od razu wszystko .Wszystko idzie ku lepszemu.

KLIENT TRANSPORT
@Mag

WOW. POSZLI PO BANDZIE ....

Masza
@Kasia

a my ukrainki chodzic bedziemy , bo wlasnie jak prezes karze to tszeba : )

ciekae kto to pisal
@Ruda

pewnie ktos z pokoju : ) nr 1 gdzie siedza panie kierowniczki :) ktoz inny by tak wychwalal firme :)

Nikola Nowy wpis
@ciekae kto to pisal

SiedzĄ i rosnĄ w biodrach.

Arkadiusz
Kandydat

Hejo. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Częstochowy. Proszę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Hegelmann? Czy mają wysokie stawki? Czy jest jadłodajnia z obiadami dofinansowanymi przez pracodawcę? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Arkadiusz

@Arkadiusz

Witam chcialem sie zapytac , jak jest z tolernacja innych upodoban seksulanych w firmie, bo ja jestem Bi i wlasnie chcialem zlozyc papiery, ale troche sie boje ze moga , reprezentuje srodowisko (usunięte przez administratora)

Zielona Fiona Nowy wpis
@Arkadiusz

Dla Twojego dobra - OMIJAJ szerokim łukiem i zapomnij o istnieniu tej firmy.

Krewki Minotaur z Ciasta Nowy wpis
@Zielona Fiona

Doradca z ciebie słaby, co na amazonie przerwe masz?

Czy pracownicy w Hegelmann Poland dogadują się między sobą?

Aniołek
@Pytanie

A co oznacza „dogadują się”? W jakim sensie? Czy chodzi o język? Czy relacje biznesową czy osobistą? Moim zdaniem, jeśli chodzi o relacje w pracy, to w moim zespole dobrze się ze sobą dogadujemy. Przynajmniej taka jest moja subiektywna opinia jako pracownika.

Julia
@Aniołek

Nie dogadują się. OBGADUJĄ SIĘ, jesli chodzi o księgowość to potrafią „hej” rzucać po 100 razy mijając się na korytarzu, a później w boxach obgadywać każda-każdą ile wlezie.. Nie wspomnę o ploteczkach podczas przerw na papieroska, tylko trzeba stanac w odpowiedniej odległości od uchylonych okien obgadywanych, będących w tym czasie w budynku..

ja

mgda, czy to Ty?

MisiaPysia
@Pytanie

raczej obgaduja sie miedzy soba i donosza do prezesa :) az ktos wyleci to taka lokalna rozyrwka : )

UWAGA Nowy wpis
@Aniołek

nie lubisz pracowac w HG ??? jest proste roziwazanie, to nie jedyna spolka (usunięte przez administratora)

Czesław

@polka Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tę wyczerpującą i merytorycznie napisaną relację z rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hegelmann Transporte. Szanuję Twój punkt widzenia, ale myślę, że na podstawie samej rozmowy kwalifikacyjnej raczej nie powinno oceniać się na wylot danego pracodawcy. Co sądzisz? Czy jest tu osoba, która pracuje w Hegelmann Transporte i chciałaby coś nam na ten temat powiedzieć? Bardzo Was do tego zachęcam.

Kiszona
@Czesław

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam tam w spedycji przez 2 mies. Nawet jeżeli jestem cudzoziemką, ta praca naprawdę nie odpowiada wymaganiom pracownika oraz Polskiego prawa. Ludzi pracują tam do 20-21 g., w niedziele przychodzą "sprawdzić" zlecenia, i to jest obowiązkowo, ale nie opisane w umowie. Nagodziny tez się nie opłacone i nie jest opisane w regulaminie pracy o wypłatach nadgodzin. Co bardzo mnie rozczarowało jest to, że ta firma nie ma własnej kultury pracy i dobrej atmosfery w biurze, nikt nie może normalnie wytłumaczyć regulamin wypłaty prowizji i t.d. To było naprawdę śmieszne, bo tak mi wychodzi, że można przyjść do pracy pijanym w niedziele i to nie będzie twój problem, odwrotnie to będzie problem firmy, ponieważ przy takiej sytuacji nie będzie możliwości cie zwolnić lub coś innego. Mam złe wrażenia od tej pracy, jak nigdy. Skandaliści i ludzie, którzy nie szanują Kraj w którem prowadzą działalność gospodarczą.

Mini
@Czesław

@Czesław, złożyłam jakiś czas temu cv i byłam na rozmowie w sprawie pracy w księgowości...stąd moje pytanie , bo chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera w tym dziale. Wnętrze budynku zaniedbane, a to też świadczy o firmie.. w końcu to jakaś wizytówka..Podczas rozmowy obiecywali mi duże zarobki i podywżki, ale zaznaczyli, że umowa jest aneksowana(pierwsza jest na 3mies., druga umowa jest na 2-3lata, a trzecia umowa jest na stałe), ponieważ jak powiedzieli" prawie każdy kto dostaje umowę od razu na czas nieokreślony idzie na L4(nie tylko kobiety)"-co też swoją drogą daje mi do myślenia dlaczego tak dużo osób zaraz korzysta ze zwolnienia?...prezes oprowadził mnie troszkę po firmie...pokazał logistykę, IT i inne działy poza księgowością... byliśmy w jednym dziale gdzie ludzie byli pościskani przy stołach jak sardynki w puszcze (po czym prezes stwierdził że gdzieś tu mnie wciśnie, choć nie była to księgowość)...praca w tygodniu od 8-17 bo jest godzinna przerwa od 12-13... Jak sama sekretarka mówiła mi że sporo osób przez to rezygnuje, a prezes nie zmieni zasad. Pozdrawiam

hegelmannWroclaw
@Czesław

Witam Serdecznie Na wstepie mojego krotkiego wywodu chcialbym sie ustosunkowac i podziekowac za slowa krytyki ktore zostaly skierowane pod adresem Spolki Hegelmann u siedziba we Wroclawiu. Kazda Krytyka, oczywiscie ta konstruktywna, powinna byc poparta faktami, ktorych tu oczewiscie zabraklo, a ktore postaram sie przedstawic. Praca w naszej Spolce nie nalezy do latwych o spokojnych, ale daje ogromne mozliwosci samodzielnej i kreatywnej pracy. Kazdy ma mozlywosc wykazywania sie i pokazania z jak najlepszej strony, ale jak kazda praca wymaga indywidualnego zaangazowania. Pracodawca daje mozlywosc kozdaj osobie, nawet bez stazu pokazac co potrafi - jesli chce. Dlatego tez dajemy czas 2 tygodni na upewnienie sie czy praca nam odpowiada, a pracodawcy na ocene przyszlego pracownika. Na poczatek firma oferuje 600€ na reke. Jesli potrafimy sie pokazac i rozmowa z klientami nie sprawia nam klopotu, to mozna liczyc na indywidualne premie, a w przyszlosci na zwiekszenie zarobkow. Spolka Hegelmann jest preznie rozwijajaca sie firma i stawia na ludzi ambitnych i nastawionych na cel. Jak w kazdej firmie przechodzimy krotki staz i realizujemy nalozone zadania. w Spolce Pracuje zarowno Ukraincy jak i Polacy. Atmosfera jest dobra i sprzyja rozwojowi indywidualnemu. Ci ktorzy pracuja rzetelnie z pewnoscia nie pisza, rzecy ktore mijaja sie prawda. Kazdemu dajemy szanse i mozlywosc pracy w Spolce poprzez wyslanie CV i krotka rozmowe kwalifikacyjna. Jestesmy firma otwarta na kazdego, kto chce pracowac a nie narzekac. Roman, siedziba Wroclaw.

WUC
@Kiszona

czy niemcy wiedza jak sie to odbywa w PL?

Wp.
@hegelmannWroclaw

Nie wieżę ze w tej firmie pracuje jakiś Polski kierowca .Jak często widuje na drogach to są sami Ukraińscy imigranci

Marek
@hegelmannWroclaw

Proszę zwrócić większą uwagę na swoich kierowców!Sam jestem kierowcą zawodowym w Szwajcarii i bardzo często spotykam waszych „przedstawicieli” na granicy lub w głębi Szwajcarii -moje spostrzeżenia- -higiena jest straszna-brudni czy to ubranie(wiele czasu nie prane dresy)ręce i ten zapach od człowieka!Wiem każdy ma prawo podczas pracy pobrudzić się,ale na miłość boską nie w poniedziałek rano na spedycji np.St.Louis -całkowity brak komunikacji!!!ani angielski,niemiecki...żaden!!,a maja LSVA otwierane z polskimi rejestracjami-i na spedycjach myślą ze tak wyglada typowy Polak (a to Ukraina!!) Firmo miej chociaż minimum wymagania co do kierowców w sprawie komunikacji językowej za granicą,co będzie skutkowało większym prestiżem dla Was i zarazem dla rodowitych Polaków,bo wybaczcie ale Wstyd często jest patrzeć jak spedycja czy celnicy śmieją się z kierowców Hegelmanna mówiąc-popatrz jaki brudny Polak!Wiem,ze ten problem dotyczy wielu kierowców,ale zwracam się do szefostwa HM i przytaczam przykłady kierowcow Waszej firmy!pozdr

@Marek

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za Pana informację i spostrzeżenia, gdyż każda opinia jest dla nas ważna. Informacje zostały przekazane do osób zarządzających działem transportu. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia nowego systemu szkolenia, w którym planujemy zwiększać kwalifikacje naszych kierowców, ale również zwracać szczególną uwagę na profesjonalizm i kulturę osobistą. Pozdrawiam

Slowo PRAWDY
@hegelmannWroclaw

ATMOSFERA JEST DOBRA ??? TO CZEMU W CZESTCHOWIE ZATRUDNIA SIE PRACOWNIKOW I PUSZCZA NA GLEBOKA WODE BEZ SZKOLENIA I PRZYGOTOWANIA, BEZ POKAZANIA FIRMY, ROZOWJ OSOBISTY OWSZEM OPLACONY NADGODZINAMI W BIURZE I SZUKANIEM ROZWIAZAN BO LENIWE KIERWNIXCTWO WOLI BEZROSKO SMIAC SIE PO KORYTARZACH CHODZIC SOBIE SWOBODNIE A KAZDY KTO PRZYJDZIE Z PROBLEMEM TO JEST DO ZWOLNIENIA POTEM

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Administracyjny oferowane przez firmę Hegelmann Poland? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Jakie są warunki zatrudnienia w Hegelmann Poland?

Mala MI
@Pytanie

niestety okropne, (usunięte przez administratora) nie udolne kierownictwo, ktore nie umie pomagac ,zatrudniaja ludzi i rzucaja samych sobie od 1 dnia nikt ci nie pomaga jak trafisz na jagielonke w czest, to licz sie ze tylko mozesz jescze spotkac sie z niechecia i agresja wspolpracownikow .. raczej nie polecam tej firmy no i zarobki na okresie prbonym okolo 2500 a potem 3000 o ile dostaniesz, bo mozesz zostac z tym jak obiecaja ze beda podnosic pensje za jakis czas w pewnych okresach jest to firma ktora nalezy omijac szerokim lukiem !!!!!!!! OSTRZEZCIE INNYCH

Kandydat

Jakieś opinie o pracy w księgowości? Czy ta przerwa godzinna w trakcie pracy jest obowiązkowa? Nie ukrywam, że jest to bardzo duży minus i firma powinna pomyśleć o zmianie tych godzin..

@Kandydat

Dzień dobry. Jesteśmy międzynarodową firmą i ze względu na różne strefy czasowe pracujemy w godzinach 8.00-17.00. Nasi Klienci są głównie z Europy Zachodniej i np. we Francji lub Hiszpanii przerwa obiadowa trwa godzinę lub nawet dwie godziny. Staramy się zapewniać najlepszą obsługę naszym Klientom dlatego nasze biura pracują w takim czasie. Jednocześnie dłuższa przerwa obiadowa jest chwilą na regenerację, relaks, wyjście na spacer, szybkie zakupy. Pozdrawiamy

Spacerniak
@Kandydat

Przerwa nie jest obowiązkowa i nie jest płatna, ale w czasie przerwy wszyscy pracują bo nie ma co robić, ewentualnie chodzą po parkingu z fają jak obłąkani na więziennym spacerniaku. Zreszta boxy, w których się pracuje wyglądają jak więzienne cele, malutkie, okna na wysokości 2metrów z brakiem możliwość normalnego otwarcia, w dodatku mleczne. Brak klimatyzacji. Ciekawostka! Jeśli się pojawia PIP lub ZUS na kontrole wówczas wszyscy muszą opuszczać boxy podczas przerwy.

@Spacerniak

Dzień dobry. Wszystkie stanowiska pracy są urządzone ergonomicznie i z zachowaniem wymaganych standardów. Przerwa obiadowa jest wyznaczona w konkretnych godzinach 12-13, i każdy samodzielnie decyduje o tym jak spędza czas, przeznaczony na odpoczynek. Jest to prywatna decyzja i sprawa naszych pracowników, w które nie ingerujemy. Pozdrawiamy

Ksiegowosc
@Hegelmann Poland

Jaka ergonomia?! Brak okien w pokojach na ul. Jagiellońskiej to normalne? Brak klimatyzacji też normalne? Brak przerw przysługujących przy pracy przed monitorem to normalne, ale co się dziwić jak nie przekazujecie pracownikom skierowań na badanie wstępne, w którym winna być uwzględniona informacja odnośnie ilości godzin która będzie spędzana przed monitorem. Winne być również wskazane inne czynniki ryzyka, zagrożenia występujące na danym stanowisku - pracownika biurowego. Niestety, my Polki, pracujące w księgowości na ul. Jagiellońskiej spędzamy przed monitorem po 8 godzin bez żadnych przerw. I jeszcze ten brak okien - doskwiera strasznie. Sztuczne światło. Czlowiek po pracy jest strasznie wykończony. Oczy bolą masakrycznie.. Nie dziwie się, że cały czas szukają do tej księgowości..

@Spacerniak

Rozumiem, że jeśli podczas tej godzinnej przerwy pracuję to i tak siedzę do 17 wtedy? Nie ma możliwości skończyć pracę o 16?

@Kandydat

Nie ma takiej możliwości żeby wyjść wcześniej pomimo pracy podczas przerwy. Mało tego, nie jest również mile widzialne kończenie pracy o równej 17tej i wychodzenie z budynku o tej godzinie. Szef na Jagiellońskiej często stoi w oknie i patrzy kto, o której wychodzi..

Nieważny
@Ksiegowosc

Nikt nikogo nie zmusza do wyboru danego zawodu. Wybierając zawód w księgowości czy po prostu pracownika biurowego logiczne jest że praca jest w pozycji siedzącej przy komputerze. Zapraszam Panie z księgowości do pracy na produkcji. Praca przez 8h w pozycji stojącej, monotypowej, wymuszonej z racji obsługi maszyny i jedna 15 minutowa przerwa w ciągu dnia. Odejść od stanowiska można tylko za potrzebą gdyż taśma lub cykl produkcyjny jest ciągły i ktoś musi nas zastąpić. Do tego dźwiganie ciężarów, pył, kurz, nieprzyjemny zapach. Hala blaszana, w całości oświetlana sztucznym światłem a okna tylko w dachu o klimatyzacji można pomarzyć. Praca w systemie 3 zmianowej lub cztery brygadowej. Każdy z nas ma inny poziom oczekiwań w zależności od pozycji ale jedno jest pewne że "byle jakiej baletnicy, przeszkadza rąbek od spódnicy" i szanuj pracodawcę swego po możesz mieć gorszego. Łatwo jest oceniać nie mając pojęcia jakie są koszty zatrudnienia i utrzymania pracownika, wynajem biur i inne koszty związane z prowadzeniem działalności. Jak nie pasuje praca u kogoś, śmiało polecam założenie swojej firmy i wtedy się okaże że nie jest tak kolorowo.

@Ksiegowosc

Dzień dobry, W biurach w Częstochowie w każdym pomieszczeniu są większe lub mniejsze okna, które są z opcją otwierania. W każdej chwili można otworzyć okno i wpuścić do pomieszczenia trochę świeżego powietrza. Klimatyzacja również jest w obydwóch biurach na ul. Jagiellońskiej, ale została tak zamontowana, że w części pokoi jest, a w części jej nie ma. Niestety nie mamy na to wpływu, ponieważ budynki nie są naszą własnością, tylko są wynajmowane i nie możemy nic zmieniać. Zgodnie z Kodeksem Pracy każdemu pracownikowi pracującemu przy komputerze przysługuje 5 minut przerwy po każdej przepracowanej godzinie. Pracodawca nie zabrania skorzystania z takiej przerwy. Dlatego też m.in. jest przerwa w godz. 12-13, dzięki, której można odpocząć od pracy i się zregenerować. Rekrutacje do Księgowości nie są spowodowane rotacją pracowników, tylko zwiększonym zapotrzebowaniem na te stanowiska. Nasza firma rozwija się i w planach jest budowa nowego biura. Tu będziemy mieli wpływ na przestrzeń i jej ergonomię. Powstanie nowoczesne biuro dla wszystkich pracowników z Częstochowskich biur. Ale nawet teraz, w przypadku jakichkolwiek uwag, czy niedogodności związanych ze stanowiskiem pracy, zawsze odsyłamy do bezpośrednich przełożonych lub przedstawicieli działu HR. Zawsze szukamy rozwiązań. Pozdrawiamy

Monika
@Nieważny

W każdej pracy bez znaczenia czy na produkcji czy w biurze pracodawca musi prxrsttzrgac przepisów BHP. Koszty zatrudnienia pracownika nie mają tu żadnego znaczenia. Jak pracodawcy nie stać na pracownika to niech to nie zatrudnia. A jak zatrudnia to niech przestrzega prawa i tyle w temacie.

Betty
@Hegelmann Poland

Przerwa na regenerację - jaka regenerację, przecież posiłków regeneracyjnych nie otrzymujemy, nawet stołówki nie ma.. Przerwa na relaks - jaki relaks, nie ma nawet foteli na holu głównym żeby spokojnie usiąść, relaks jedynie siedząc na krawężniku albo na betonie przed budynkiem w pełnym słońcu i na pełnej patelni bo nawet drzew brak. Zakupy - jakie zakupy jak wszystko kiśnie w samochodzie na pełnym słońcu do tej 17tej, pozostaje jedynie alkohol kupić i się solidnie nawalić..

Ruda
@Hegelmann Poland

Może wyposażyć te pomieszczenia które nie mają dostepu do klimatyzacji w wiatraczki, bądź większe stojące w zależności od wielkości pomieszczenia?

Wiktor
@Hegelmann Poland

a nie przypadkiem firma z ukrainy udajaca spolke niby z litwy itd ??? caly menagment jest ukrainski prezesy dyrektory itd to towrzystwo przywiezoone z teczki ukrainskiej, ciekawe skad ta tendencja : )

Ewka
@Nieważny

moj drogi ale na produkcji, nie tzreba cos umiec, a my jestesmy kwalifikowanymi specjalistkami i nie zycze sobie takich porównań, zresztą robotnik fizyczny a pracownik umyslowy to dwie rożne sprawy, nas się nie szanuje , koleżanki z innych oddziałów mają dość....

Хейтем

Фирма которая имеет четкую стратегию развития ,плюс стремление стать лучше ,есть свои и минусы ,но в этой фирме готовы посвятить время на обучение работника ,с зарплатой 10 числа каждого месяца ,есть люди которые работают и не нашли себя в сфере логистики,не готовы до конца брать ответственность за свои поступки ,и при лишних расходах да хегельманн заплатит . Есть люди которым не подходит работа со стороны водителя дальнобойщика и они озлобленные на себя в первую очередь , угнетенные ,но терпят , поскольку жена дома , кредит ипотека, иногда делают саботажи ,но не понимают что бы сберечь лицо нужно во время уйти и не мучить людей ,не дарить им озлобу ,в данной фирме встречал людей которым работа в кайф как в офисе так и на работе и я уверен что данные люди имеют хорошую мотивацию в данной фирме ,и на хорошем счету,а по поводу меня ,остался в большинстве доволен работой в хегельманн она дала мне хороший опыт в жизни ,находить подход к разным людям и специфику работы в логистике ,и дала понять что лучше попробовать себя в другой сфере ,в данной фирме если человеку по кайфу искать решение задач , общаться с совершенно разными по характеру людьми ,данная работа подойдёт вам.

Czym Hegelmann Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

@Pytanie

Nie ma żadnych dodatków, ani socjalu.Praca ok., zależy od działu, gdzie się trafi....

Ania
@Mag

A właśnie tutaj mogę powiedzieć, że się zmieniło, bo firma wypłaca dodatki za dojazd do pracy i to nawet dla wszystkich (nie jest ważne czy autem czy rowerem czy na piechotę ktoś do pracy idzie), dodatki na urodziny, rocznicy pracy, śluby i urodziny dzieci są, pomagają tez pracownikom w żałobie (co jest bardzo rzadkie wśród pracodawców). Są bezpłatne kursy językowe angielski i rosyjski (i chętnie korzystam). Widać, że firma się rozwija i super, że chcą też poszerzać benefity dla pracowników. Dodam również, że pracuję w zespole bardzo zgranym zespole. Ktoś tu pisze o plotkach i złej atmosferze, ale to przecież nie od pracodawcy, a od samych pracowników zależy - jak ktoś sam obgaduje innych i tak niemiło odzywa się o kolegach, to nie ma co się dziwić, że to samo dostaje. P.s. pracuję w HTWR - Hegelmann Wrocław

Kandydat

Czy macie tam ubezpieczenie grupowe dla pracowników? Jakieś dodatkowe benefity?

@misiapysia

Dzień dobry, tak nasi Pracownicy mają możliwość dołączenia się do ubezpieczenia grupowego, które płatne jest przez Pracownika. Jeżeli chodzi o benefity to oczywiście posiadamy pakiet benefitów pozapłacowych dla pracownika. Pozdrawiam

A jakie to benefity?

Kandydat

Czy macie ubezpieczenie grupowe na życie? Kto je finansuje?

@misiapysia

Dzień dobry, tak nasi Pracownicy mają możliwość dołączenia się do ubezpieczenia grupowego, które płatne jest przez Pracownika. Pozdrawiam

Jeżeli Pani robiła manikiur na Ukrainie to Pani od jutra zaczyna prace w dziale faktur. Jeżeli Pani pracowała nauczycielką języka angielskiego przez 10 lat ( na chwilkę start „kariery” zaczął się od 17 lat...) a w rzeczywistości nie mogę jedno zdanie wymówić prawidłowo to niech Pani od dziś idzie na stanowisko przyłożonego prezesa. Jeżeli wchodzisz w dziesiątkę osób na całej firmie wśród obcokrajowców którzy dobrze mówią i piszą po polsku to musisz biegać i prosić o rozwój zawodowy w innym oddziale a w końcu dostaniesz kopa i powiedzą: „Od soboty musisz iść na swoje mieszkanie, ale bez zmiany minimalnej stawki” a dziś jest czwartek i jesteś nie w Wawie gdzie możesz załatwić sobie pokój za 20 min. Za badania lekarskie jest prawda co pisali niżej. Potraktowany jest każdy jak bydło i Polak i Ukrainiec. Za dispo ja już w ogóle milczę tylko szkoda chłopaków, którzy siedzą w biurze od 6 do 23, a praca w niedziele jest nieopłacalna. Kierowcy to samo. No cóż.. było fajnie z wami i dziękuje za doświadczenia wraz z kolejnym przekonaniem, że najgorzej co może być to pracować z rodakami w cudzym kraju.

byly pracownik Hegelmann WR
@Były pracownik

all correct )) its worst days if my life in Hegelmann Wroclaw) I was on dispo , after this they decided to move me to invoices no medical care, no multisport nothing to do there

Były Pracownik

Pracowałem jakiś czas w biurze we Wrocławiu (z powodu pewnych okoliczności). Jak masz głowę na karku - to nie masz co robić w tym cyrku Szapito. Po zwolnieniu nie wypłacają ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy. Jak znasz że “London is the capital of Great Britain” - u Ciebie Mega poziom znajomości angielskiego - możesz iść na kierownika działu. Teraz, wstydzę komuś powiedzieć że miałem tutaj doświadczenie.

@Były Pracownik

Witam, Zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę, w świadectwie pracy dostał Pan liczbę wykorzystanych dni urlopowych , jesli informacja się nie zgadza, proszę o kontakt z działem kadr albo na maila hr-htwr@hegelmann.com , zweryfikujemy sytuację. Natomiast jeśli chodzi o znajomość jezyków obcych w firmie funkcjonują bezpłatne kursy języka angielskiego, ciągle pracujemy nad rozwojem językowym. Pozdrawiam

buly pracownik Hegelmann WR
@Były Pracownik

Tak, tez pracowalam w HG WR . Nie polecam (((

Mark

Witam czy pracują tam Polscy kierowcy czy tylko UA

Terenia

Dlaczego na ulicy Jagiellońskiej, w dziale księgowości na parterze - nie ma pomieszczenia socjalnego w którym można swobodnie zjeść posiłek podczas tej nieszczęsnej przerwy? Jedzenie w samochodzie na parkingu jest mało wygodne..często sie zalewam!

JacekWalczak
Kandydat

Witam serdecznie. Czy obecnie są przyjęcia kierowców CE? Jeśli tak to jakie są wymagania od kandydatów i czy rekrutacja odbywa się przez internet czy osobiście należy składać cv? Jakie są systemy pracy i zarobki?

@JacekWalczak

Dzień dobry. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E. Szczegóły oferty można znaleźć na naszej firmowej stronie www.driver.hegelmann.pl lub w ofertach pracy GoWork. Pierwszy etap rekrutacji czyli składanie aplikacji, odbywa się online. Proszę o przesłanie swojego CV na adres: hr.pl@hegelmann.com. Pozostałe warunki zatrudnienia omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy

Nikola

W firmie jest wszystko okej zgodnie z przepisami i normami

Anna
Kandydat

Dzień dobry. Chciała bym pracować w Hegelmanie ale mam problem z językiem angielskim. Czy sa jakieś oferty gzie język angielski nie potrzebny?

@Anna

Dzień dobry, pracujemy w środowisku międzynarodowym i język angielski ułatwia komunikację ze współpracownikami oraz kontakty z Klientami naszej firmy, dlatego znajomość języka jest wskazana. Jednak każdy kandydat jest przez nas indywidualnie weryfikowany w związku z tym zapraszamy do przesłania CV na maila: hr.pl@hegelmann.com Pozdrawiamy

Agnieszka
@Hegelmann Poland

Jeśli kandydat jest tak weryfikowany jak kierowca ciągnika to ja dziękuje.. Potencjalni kierowcy - Ukraińcy przyjeżdzają do Częstochowy, są to zazwyczaj młodzi bez doświadczenia. Podczas jednego dnia załatwia im się uprawnienia, a w ciągu około 2 minut przeprowadza badania lekarskie.. (usunięte przez administratora) i 2 metry mułu ..

@Agnieszka

Dzień dobry, każdy nowozatrudniony Pracownik niezależnie na jakie stanowisko został zatrudniony przechodzi proces adaptacji i szkolenia. Oczywiście jesteśmy otwarci dla osób młodych bez doświadczenia, którzy chcą rozpocząć swoją ścieżkę kariery. Umożliwiamy to wydłużając czas szkolenia i nauki oraz wspierając ich podczas wykonywania codziennych obowiązków, tak aby pozyskali wiedzę i doświadczenia do samodzielnego wykonywania przydzielonych im zadań. Jeżeli chodzi o stanowiska kierowców - to uzyskanie wszystkich pozwoleń i kwalifikacji oraz szkolenie to proces trwający znaczenie dłużej i wymagany prawnie. Pozdrawiamy

Szok i niedowierzanie
@Hegelmann Poland

Jakie szkolenia? O czym Ty piszesz? Ty widzisz co piszesz? Dlaczego zakłamujące rzeczywistość? Ilu macie BHP-owców na stanie? Jak wyglada szkolenie BHP? Czekam na odpowiedz!

@Szok i niedowierzanie

Dzień dobry, szkolenia BHP są wymagane prawem, w związku z tym przeprowadzane są zgodnie ze standardami oraz wymaganiami w danym okresie czasu. Pozdrawiamy

Szok i niedowierzanie
@Hegelmann Poland

Masz problemy z czytaniem? Pytałam o ilość BHP-owców w firmie Hegelmann? BRAK ODPOWIEDZI I WSZYSTKO JASNE! Pytałam w jaki sposób są przeprowadzane szkolenia BHP bo są mi obce!!! BRAK ODPOWIEDZI I WSZYSTKO JASNE! Jeśli chodzi o standardy to daleko wam do takowych W czasach pandemii nie przestrzegacie podstawowych zasad, min. dystansu. Ludzie pracują w pokojach napchanych ludźmi jak szproty w puszce..

@Szok i niedowierzanie

Dzień dobry, zgodnie z przepisami do 600 zatrudnionych pracowników w dalej firmie należy zatrudnić 1 Pracownika BHP na pełny etat. W naszych firmach zatrudniamy obecnie od 1 do 2 osób na tym stanowisku. Odpowiadając ponownie na wcześniejszej zadane pytanie, sposób przeprowadzania szkoleń BHP w naszej firmie jest zgodny z obowiązującymi przepisami, które konkretnie je określają i regulują. Jeśli chodzi o przestrzeganie zasad dotyczących obostrzeń to zapewniamy Pracownikom wszystkie możliwe środki ochrony (płyny dezynfekujące, maseczki, rękawiczki oraz kilkukrotny pomiar temperatury). W celu zmniejszenia ilość osób przebywających w danych biurach wprowadziliśmy również pracę zdalną. Pozdrawiamy P.S. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie, ale emocje, zwłaszcza te negatywne, nie pomagają.

Szok o niedowierzanie
@Hegelmann Poland

Piszesz nieprawdę, ale pewnie masz takie polecenie.. Ze mną nikt NIE PRZEPROWADZIŁ wstępnego szkolenia BHP, NIE PRZEPROWADZIŁ instruktażu ogólnego, NIE PRZEPROWADZIŁ instruktażu stanowiskowego, NIE OTRZYMAŁAM SKIEROWANIA NA BADANIE WSTĘPNE! Sprawa dla PIP, niech sprawdzi czy w moich aktach osobowych są LEWE badania.

Mic

Imigranci Ukrainscy w Polsce istnieje taki organ który się nazywa inspekcja pracy można tam zadzwonić i popytać co i jak i poprosić aby sprawdzili tą firmę, Jeśli wykonujesz załadunek, Rozładunek na TZW.MLOTKACH to pracodawca ma obowiązek te nadgodziny wam zapłacić.Bo macie to na karcie tachografu zapisane .Nie dawajcie się ludzie oszukiwać nie pracujcie za miskę ryżu..W Polsce najnizsza krajowa wynosi 2800 brutto ,miesięcznie czyli 160godz miesięcznie, za 4tyg.czyli to jest 40godz.tygodniowo reszta to sa wasze nadgodziny .

@Mic

Dzień dobry, wszyscy nasi Pracownicy, niezależnie z jakiego kraju pochodzą, zatrudnieni są na podstawie umowy o pracę. Wszystkie aspekty zatrudnienia oraz wynagrodzenia rozliczane są zgodnie z Kodeksem Pracy, a regionalne Inspekcje Pracy systematycznie kontrolują naszą firmę. Pozdrawiamy

Monika K.
@Mic

My Polacy dobrze o tym wiemy, ale Ukraińcy nie są tego świadomi wiec najlepiej im o tym nie mówić. Więcej będzie dla Nas - POLAKÓW. POLACY GÓRĄ! NIE DAMY SIĘ UKRAIŃSKIEJ FIRMIE!

@Monika K.

Dzień dobry, nasi Pracownicy mają świadomość na jakich zasadach są zatrudniani, a dokumentacja kadrowa zawsze jest przygotowana i podpisywana w dwujęzycznych wersjach. Jeżeli są jakiekolwiek niejasności, każdy Pracownik może zgłosić się o pomoc i wsparcie do Działu Kadr/HR, który udzieli potrzebnych informacji. Pozdrawiamy

Weronika
Kandydat

Ja niżej czytałam że w Hegelmanie sa kursy języka angielskiego. Czy to jest prawda?

@Weronika

Dzień dobry, niestety w związku z pandemią w chwili obecnej kurs języka angielskiego został zawieszony. Pozdrawiamy

Marek

Cześć :) słuchajcie orientujecie się może czy firma zapewnia każdemu umowę o prace ?

@Marek

Dzień dobry. Każde zatrudnienie w naszej firmie jest na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Hegelmann Poland - Częstochowa

Hegelmann Poland