Hegelmann

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hegelmann

Byly pracownik

Brak szacunku dla pracownika. Panika. Zastraszanie przez kierowniczke. Krzyki. Stres. Brak profesjonalizmu. Nie polecam.

Pracownik Nowy wpis
@Byly pracownik

Podobnie dzieje się w Żarskiej Wsi w Częstochowie było podobnie dużo o tym słyszałam,wciąż dochodzi do takich incydentów mimo,że HR piszą na stronie iż przyjrzą się i dbają o dobrą atmosferę to w głębi nadal dzieją się takie rzeczy i gorsze.Zagadzam się z poprzednikiem nie polecam właśnie jestem sama w trakcie poszukiwania innej pracy,tu gdy nie potrafisz się dobrze zakręcić i pod lizać to nie osiągniesz szacunku nawet kosztem ciezkiej pracy

Czy jest możliwość pracy w Hegelmann na część etatu?

Kracz

Rekrutacja przerwana, brak kontaktu. Zachowanie nieprofesjonalne.

Maria Nowy wpis
@Kracz

Na którym etapie przerwana? Ciekawe jaki mógłby być powód. :( Może jeszcze wznowią?

Nowy wpis

@Kracz

Dzień dobry Rekrutacja nie została przerwana. Zapraszamy do kontaktu: telefonicznego, whats app, viber: 515218606 mailowego: kierowcy@hegelmann.com Pozdrawiamy

Emilia

Dlaczego według Was w tej firmie się tak dzieje jak mówicie że starzy pracownicy są zwalniani i nowi zatrudniani, i potem tak w kolko ? Jakie korzyści z tego mają że tak co chwilę zwalniają i przyjmują nowych ? Tylko wykrusza im się zgrany zespół.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hegelmann? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Paniczna atmosfera. Kierowniczka Poznaniu nie radzi sobie z własnymi emocjami. Często krzyczy na pracowników, po chwili by usprawiedliwić swoją agresję zaczyna płakać. Absolutnie niekompetentna. Nigdy dotychczas nie spotkałem się z czymś takim. Gnębi się w tej firmie wszystkich. Nie tylko Polaków. Swoich rodaków zapraszają do pracy, ściągają zza granicy i po kilku tygodniach rozwiązują im umowę na tak zwanej mocy porozumienia stron. Straszny wyzysk. Brak wlasnej floty, zajmują się odsprzedażą ładunków z innych giełd, nic ciekawego. Ciągła rotacja, na bieżąco są zatrudniani nowi a zwalniani "starzy" pracownicy. Co do wyników jest to odrębny temat. Niby te procenty są nawet konkurencyjne,lecz wyrobienie tej marży jest trudne do zrobienia skoro cały oddział w Poznaniu zarówno wszystkie pozostałe oddziały mielą tą samą giełdę. Ci którym się udaje wyrobić dobry wynik są zwalniani. Przykładem jest zwolnienie trzech chłopaków parę miesięcy temu w sposób niezgodny z prawem i nie zapłacenie im wypłaty. Pozwali oni pracodawcę do sądu. Reasumując: (usunięte przez administratora) wyzysk, brak perspektywy rozwoju, koniec końców i tak zostaniesz zwolniony. Omijać szerokim łukiem. Żenada

Spedytor

Witam. Jaki są zarobki w tej firmie na stanowisku spedytora? Mam doświadczenia 10 miesięcy na podobnym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Hegelmann - Poznań

• Jak się pracuje w Hegelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Hegelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hegelmann