Opinie o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie De Rooy Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Rooy Poland Sp. z o.o. w Żary

qwerty

Karolina jak bys mogla to napisz do mnie jak najszybciej :) (darek471@wp.pl) lub ktos inny kto wczesniej tutaj pytal o opinie a teraz sam juz wie na prawde dokladnie co i jak.. pozdro! :)

misza

Hej .mam pytanko babka z DE ROOYA zadzwoniła do mnie i zaprosiła mnie na szkolenie jesli jestem zainteresowany. czy moze mi ktoś powiedzieć jaka jest ta firma DE ROOY? Z GÓRY DZIĘKUJE

poison

jedzie ktos na szkolenie w piatek 28 listopada do Zar?

kierowca

Taka jest prawda DE ROOY ma w dupie kierowców kasa tez nie jest dobra jak za taka prace tacho maja gdzieś płaca ale to ty ryzykujes bo planet musi się wykazać ze plan wykonał grafy smierdzace brudne ciasne i szkoda slow ta firma to wielki syf

@kierowca

Do tego dają teraz aneksy do umowy żeby się nie upominać o kasę za noclegi w kabinach nie zgodzisz się na ich warunki to cie zwolnia tak jest w tym napisane ta firma okrada kierowców z każdej strony na szkoleniu opowiadają jak to pięknie a to jedno wielkie bagno

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w De Rooy Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
kierowca

firma ktora wykorzystuje kierowcow slabo placi bardzo duzo wymaga od pracownika poprostu dnoooooooo kierowca w de rooy traktowany jest jak smiec najgorszemu wrogowi nie zycze takiej pracy i pracodawcy byly kierowca z dlugoletnim stazem

Piotr.

Witam mam jechac w piatek na godzine 11 . 31.10.2014 ale po przeczytaniu wszytkich opinii nie wiem czy to ma sens , szarpanei po 20 h czy 15 h bez przerwy ... rozumiem gdyby na 10 opini jedna była negatywna to mozna powiedziec ze koles nie chce pracowac ale tu kazdy jedzie po tej firmie ...

polak

Własnie sie wybieram i po przeczytaniu sam niewiem hymm jutro mam rozmowe w Zarach ale bez doswiadczenia gdzie pytam dostaniesz robote myslen ze trzeba sprubowac i tyle sam zobacze i stwierdze a po zatym te poł roku to sie wytrzyma

kroki

Zrezygnowałem w styczniu z De Rooy'a i bardzo się z tego cieszę. Jeżdżę teraz sobie na tzw TIRach i nikt mnie nie zmusza do łamania tacha.Wypłata też na czas i spokój.Ostatnio przejeżdżałem właśnie koło janka bazy.Faktycznie strasznie dużo sprzętu stoi.Więc coś jakoś (usunięte przez administratora)nie idzie :-)

de rooy

koledzy z tego szkolenia ze stycznia robicie jeszcz bo z tego co slychac to janek zwalnia multum osob bo nie ma roboty w son caly plac aut stoi nawet tych prosto z pod igly czyli janka konstrukcja z garazu hi hi smieszna firma pod wzgledem zatrudnien i zwolnien

stabaaaa

zgadzam sie .. prawda głupieee to a brrzydkieee !!!!

Marian

Jeśli chcesz być traktowany jak zło konieczne, (usunięte przez administratora), który ma bezwarunkowo wykonywać nawet najgłupsze polecenia, czy to mentora, czy dyspozytora(poganiacza), czy innego Jaśnie Pana, (usunięte przez administratora)szukasz pracy średnio po 15-20 godzin dziennie (bo zawsze z trasy wraca się w podwójnej obsadzie,tzw. piggy-back, czyli samochód na samochodzie)lub po prostu nie masz nic przeciwko temu wszystkiemu, bo uważasz, że pieniądze Ci to wynagrodzą, to wal do De Roja, czekają na takich z otwartymi ramionami. (usunięte przez administratora)

Puma81

Koszty dojazdu(jesli ktoś ma daleko) życia (żarcie itd) i z 4,5-5k wyjdzie Ci 3-3,5 plus wieczne zmecznie i stres ze przymoczysz na tacho jak cos sie stanie

Puma81

Co do zarobków to od 4,5 max 5,5 z wszytkimi premiami i jak Ci wszytko dobrze pojdzie. Po 2 latach tam dopiero stawka idzie w góre

kroki

To planer ustala ile będziesz w domu. Przeważnie jest planowane tydzień wolnego minus 2 dni (na wyjazd i przyjazd) czyli wolnego około 5 dni. Nieraz jest tak że już po 3-4 dniach, już dzwonią żeby się stawić w pracy. Jak ci takie życie odpowiada to pędź do De Roy'a :-)

siwas
@kroki

O doświadczenie chodzi, tak jak chyba wiekszości. Pół roku dam rade. Wole tam potyrać za większe pieniądze niż u jakiegoś dziada w PL za 1500zl przez 3miechy na przyuczeniu. A odnośnie kasy. Jakie jest faktyczne wynagrodzenie tam? Rozbieżności na forach są od 4,5 do 7tysi.

@siwas

Jak masz blisko do Zar no to luz ale jak masz kilkaset km to juz inaczej sprawa wyglada. No chyba że nie masz rodziny a czas z nia dla Ciebie jesli ja masz to udreka ;)Za taka kase równie dobrze mozna iść do Holandii pracować w szklarnii tak samo bedziesz tyrał Tylko ja chce byc kierowca a nie cyrkowcem po 20h dziennie. A 1500? przez 3 miechy?? No to na prawde dziad :D

kosmos
@Puma81

w Gdańskiej firmie Union Transport (dziad-trans) płacą właśnie 500zł za mies, dla młodych. Sam wyzysk.1500 zł to wszystko co dostajesz na rękę a gonią jak psa by szybciej i szybciej. W szczecińskiej firmie dają dla młodych 3 tys/mies i spokojnie uczą.Nie trzeba pracować dla De Rooy (dziad-trans)

slazak80
@Puma81

No w szklarni zarobisz tylko doliczyć życie opłać mieszkanie, nie opowiadaj farmazonów o holendersiej szklarni.....

siwas

Mam pytanie odnośnie czasu pracy. Czy po zakończonym cyklu pracy 3 lub 4tyg ile ma się konkretnie wolnego? 5,6,7 dni? czy powrót z Holandii już wlicza się do wolnego? jak to wygląda w praktyce?

kroki

:-) hehe... Psychotestów tam nie ma, bo przecież już je masz :-) Ale jak masz problemy z patyczkami to będziesz miał również problemy w Holandii z wjazdem porecyzyjnym na Lohre.

maja

Pytam o badania bo miałem problemy z patyczkami na psychotestach i chodzi mi o to jak dokładnie bada okulista żeby nie cofnoł mnie ten ich doktorek

@maja

tam nie robia psychotestów tylko ogolne tak jak pisał powyzej krew itd. Patyczków tam nie ma

Puma81

Jest dokładnie tak jak mówisz... a z tym brakiem doswiadczenia to nie jest tak zle tyle ze trzeba sie pomeczyc te 6 miesiecy za marna kase u firmy "dziad-transport"i pozniej z nabytym minimalnym doswiadczeniem szukac normalnej firmy.A firm "dziad" w pl nie brakuje przynajmniej w łodzkim co biora bez doswiadczenia ale tam zajmujesz sie w 80% jazda a nie załadunkiem i rozładunkiem na transportery.

Oni są nie poważni

@Puma81

No niestety, oni są śmiertelnie poważni. Janek na przewiezieniu jednej sztuki ma ponad 2000 Euro. Na autotransporterze mieści się od 3 do 6 pozycji. Autotransporterów jest ponad 500 szt(prawie 600). Prosty rachunek - De Rooy zarabia ponad 4500000 Euro co 4-5 dni. Nie interesuje ich kierowca i jego odpoczynek.Dafa ma na wyłączność wieczystą. Dlatego tyle niewygodnych dafów jeździ po świecie. Wygrał też dakar ciężarówką Iveco, więc przybyło mu do wożenia również i te pojazdy. Ale przewozi także ciężki sprzęt typu traktory,koparki...Wozi do ruskich teraz bo to wielka kasa... a że kierowcy ryzykują życie po wschodniej stronienie interesuje go to.Utworzył "nową" formę w polsce o nazwie De Rooy Polska (która również należy w 100% do niego)by uciekać od podatków. I to jest cała prawda o De Rooy. Niestety żyjemy w Polsce i bez doświadczenia nikt nie przyjmie kierowców...prócz oczywiście kogo ??? De RooY Polska!

kroki

Chciałbym króciutko dodać, co mi się nie podoba jeszcze w firmie De Rooy Poland. Otóż w z góry jest narzucane że kierowca ma pracować podczas pauzy. Na board computer wpisuje się młodki ale na tacho ma być łóżko. Czy to jest jakiś problem? Czy to jest ważne? Ważne !!!!! W De Rooy'u kierowca jedzie i śpi. Prowadzi i śpi. I tak przez cały miesiąc. Więc policja i inspekcja we wszystkich krajach pyta się gdzie jest załadunek i gdzie jest rozładunek? Samo się ładuje podczas snu ? A może podczas jazdy ??? Po pierwsze - dochodzi do dziwnych rzeczy że kierowca pracuje po 20 godz dziennie co grozi wypadkiem...Zabijecie siebie lub innych. Po drugie - kiedy dojdzie do wypadku przy załadunku lub rozładunku, nikt wam za to nie zapłaci ! Nie dostaniecie odszkodawania od ubezpieczyciela a możecie nawet nie dostać renty. Dlaczego ? Byliście na tak zwanym łóżku . Na tacho było łóżko, odpoczynek ! Na łóżku ma kierowca odpoczywać i spać w kabinie a nie łazić i zapinać plandekę czy włazić na drabinę czy popychać palety ! Także jest to bardzo ważna rzecz. Zwracam wam na to uwagę młodzi kierowcy. Nie dajcie się wykorzystywać i oszukiwać ! Rozładunek, załadunek - młotki na tacho. Czekamy na załadunek włanczamy dyspozycje. Bo później do czego dochodzi? Z czym wy pójdziecie do sądu pracy ? Z czym ? Nie macie na wydruku ani dyspozycji ani młotków...Młodzi pamiętajcie - Młotki na tacho - to rzecz święta !

Zostaw merytoryczną opinię o De Rooy Poland Sp. z o.o. - Żary

• Jak się pracuje w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Rooy Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Rooy Poland Sp. z o.o.?

De Rooy Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 120 ocen.

De Rooy Poland Sp. z o.o.