Opinie o Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. w Zielona Góra

Polska

Zauważyłem ,że Francepol wspiera swoich przyjaciół z ukrainy , w zamian za to sporo aut francepolu prowadzonych przez ukraińca ma firanki a nawet zakładają koszulki w kolorach czerwono -czarnych!!!!! Nikt w tej firmie nie zna historii i nie wie co to banderyzm ,oraz co się działo na Wołyniu!?. Rozumie ,że dla właścicieli tylko kasa się liczy, i nieważne jaka ideologię propagują ich pracownicy z upadliny.

Ten

A co to ma do rzeczy? Teraz wsparcie dla Ukraińców jest normalnym odruchem bo u nich jest wojna. Dużo ich pracuje w formie? Pół na pół z Polakami czy jednak są w mniejszości? W autach nie można mieć firanek skoro ktoś zwrócił na to uwagę? Wiesz może?

Jeżdżę już 5 rok w firmie. Nie można powiedzieć złego słowa. Zarobki godne i przejrzyste, pieniądze zawsze wypłacane na czas, flota nowa i regularnie wymieniana, fajna kadra pracowników biurowych. Zdecydowanie polecam.

Łukasz
@Andrzej

jaka podstawa jest płacona? godne?

Szukają kierowcy międzynarodowego i podali widełki 10 000–16 000 zł. Po wpisie od jednego z was widzę, że faktycznie można zarobić to 16 tyś, no nieźle :) Szok pozytywny, tylko czy oni serio nie wymagają doświadczenia? W ogłoszeniu to zaznaczyli,ale wielka prośba do was o potwierdzenie, nie chce się niepotrzebnie nastawiać

Aaa
@Andrzej

O to super informacja. Powiesz jeszcze na jakiej jesteś umowie? A co do zarobków to ktoś wspominał w komentarzu że trudno ustalić ile się zarobi. Ty na umowie masz stawkę której się trzymają i wiesz jaka będzie wyplata? Jak masz to dogadane to powiesz jak jest dniówka?

Andrzej Nowy wpis
@Aaa

@Aaa - jestem na własnej działalności, bo jest to dla mnie bardziej opłacalne. Ale wiem, że można też dostać normalną umowę o pracę. Jeśli chodzi o zarobki, jest to % od frachtu. Wszystko jest przejrzyście. Prawdą jest, że trudno ustalić średnią zarobków, ponieważ są różne miesiące - ale jeśli się chce to można bardzo godnie zarobić (+- 15.000/16.000 zł). Dodatkowo są naprawdę przyzwoite dodatki paliwowe (u mnie wahają się między 1.000-2.000 zł na miesiąc).

Łukasz Nowy wpis
@Andrzej

jaka podstawa jest płacona? godne?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 20 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Dyspozytor. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Polska

Ten

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Johny Walker

Nie poważna firma , szef mówi jedno pózniej jego podwładni drugie , nie wiadomo z kim tam rozmawiać , strata czasu na badania lekarskie(prawie dwa tygodnie ) do pracy , przychodzi do podpisania umowy , a tam inna stawka niż ustalona , księgowa dyktuje stawkę za szefa , z którym kontaktu brak bo wiecznie go nie ma ... Ogólnie zarząd chyba nie ogarnia życia bo zgadza się na coś czego nie da się zrealizować .... , księgowa nie ma pojęcia o tym co było ustalone z szefem , a w dodatku bez jego wiedzy pisze na umowie co chce ...nie polecam , zmarnowali trzy tygodnie . A na zakończenie tekst jednego z ,,przełożonych ,, ,, szef nie powinien się tym zajmować bo jest za stary i nie kontaktuje .... żenada

Edyta
@Johny Walker

No co ty :/ Inna stawka? Faktycznie nieprofesjonalnie. Nie było szans na wyjaśnienie tego? Ile ogólnie deklarowali Ci na początku, na rozmowie? Dużo obcięli końcowo? A reszta warunków na umowie się zgadzała z tymi ustalonymi?

Tomasz

No 2 tys to dużo. Myślisz że szef specjalnie znika jak przychodzi do podpisania umowy i nie można z nim skonsultować warunków? Inni pracownicy tez mieli podobnie jak dostawali papiery?

Czy zarobki w firmie Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Mieczysław

Kierowca poszukiwany przez przedsiębiorstwo, dlatego myślę, czy nie uderzyć hehe. Podali w ogłoszeniu, że dają nowoczesną flotę. Rzeczywiście w praktyce auta nówki? Niepokoją mnie też wpisy tutaj o tym że kasa mniejsza niż podają. To tak różowo tylko w ogłoszeniu wygląda a w praktyce różnie? Wolę się dopytać niż później spotkać z problemem.

Stary
@Mieczysław

Co do zarobków to nigdy nie wiesz ile zarobisz.Caly miesiąc gonisz zarobisz 8 a następny cały gonisz i zarobisz 6

Tirmen

Pozdrawiam, piszę po rozmowie z kolegą z Ukrainy pracującym w tej firmie. To jest chore żeby człowiek przyjeżdżał do pracy na trzy miesiące i zarabiał 3500 zł za miesiąc. To jest polska rzeczywistość. Polscy dorovkiewicze. Dajcie spokój.

Polak, Patriota, Nacjonalista,
@Tirmen

tak Ci szkoda ukraińców ?!! Historię znasz tępaku !? zawsze moga pojechać do Donbasu walczyć o swoja banderowszczyznę. jeśli tak ci i ch szkoda to podziel się swoją wypłata z ukraińskimi kolegami ty łajzo.

Roy
@Tirmen

witam,bzdury piszesz kolego jeżeli twierdzisz,że mało zarabiają zobacz czym do nas przyjeżdżają a czym jeżdżą po 3 miesiącach pracy w firmie ,prace maja na nowych samochodach i zarobki tez dobre nawet gdy zostaje mu na czysto od 3500 do 4500 to przelicz ich srednia krajowa 130 dolarow to jest 520 zlotych jest roznica, tak wiec nikt nie krzywdzi kolegow z Ukrainy.Ja uwazam ich za sympatycznych i milych ludzi.Sa oczywiscie wsrod nich tak zw.czarne owce ale czy wsrod polakow takich niema

Патріот
@Polak, Patriota, Nacjonalista,

А ти малолітня польська курва навіть своєї історії на знаєш. і тому не здатен робити хоть якісь висновки.мало вас поділили між комуністами і німцями.мало.нічо.прийде скоро час і знову будете під москалями свій гонор показувати

Патріот
@Polak, Patriota, Nacjonalista,

патріота єбана

Polak ,Patriota Nacjonalista
@Патріот

Powiem Ci tyle ukraińcu. Tylko (usunięte przez administratora) czczą bandere. Jedź ty śmierdzielu bronić swojej banderowskie ukrainy!!! Koniec ukrywania się w Polsce!!!!

Шашка не подумав
@Патріот

забирайся звідси довбаний бандерівець

Marcin Nowak

Jakie są średnie zarobki dla pracownika bez doświadczenia w firmie FRANCEPOL pracującego w systemie poniedziałek-piątek? Pytam, ponieważ na stronie jest informacja, że można liczyć na zarobki od 7500 do 15000 zł netto, co jest bardzo dużą rozbieżnością.

@Marcin Nowak

Pytanie dotyczy pracy jako kierowca c+e.

Olga
@Marcin Nowak

A okej A skąd te widełki w zarobkach? Od czego one zależą?

@Olga

Informacje zawarte na stroni firmy. WYMAGANIA Prawo jazdy kat. C+E Karta kierowcy - pomoc w pozyskaniu Świadectwo kwalifikacji - pomoc w pozyskaniu Chęć do pracy Rzetelność OFERUJEMY Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub pomoc w założeniu własnej działalności Wysokie wynagrodzenie, terminowo wypłacane System 3/1 lub Poniedziałek - Piątek Nowoczesną flotę, tabor co roku wymieniany na nowy z kontraktami serwisowo-naprawczymi Własne zaplecze warsztatowe, z wyspecjalizowaną kadrą, wyposażone w samochody serwisowe oraz lawetę Wszystkie samochody wyposażone w GPS Doświadczoną kadrę spedycyjną Szkolenia, staże dla kierowców, pomoc w zdobyciu doświadczenia Trasy międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej, strefa Schengen Obsada jednoosobowa, praca na jednym samochodzie Praca z poszanowaniem przepisów odnośnie godzin jazdy oraz odpoczynku (konwencja AETR) Doszkalamy kierowców - Staż z doświadczonym kierowcą przed wyjazdem w pierwszą trasę !!!Wynagrodzenie od 7500 zł do nawet 15000 zł netto!!! Prywatne ubezpieczenie grupowe od NNW Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Jeśli masz dodatkowe pytania zadzwoń tel. +48 507 026 120

Elżbieta
@Marcin Nowak

No to faktycznie te widełki to bardzo duża rozbieżność, można zarobić nawet dwukrotność tego minimum, tylko pytanie w jaki sposób ;) Udało ci się tego dowiedzieć? Może aplikowałeś i podzielili się z tobą tą informacją?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.?

Abudabi 2020

Oczywiście ,że tak. WeFrancepolu liczy się to abyś był uczulony na dom ,a najlepiej bezdomny tak aby napie...ć non stop. W firmie myślą ,że wszyscy to ukry i możemy poświęcać prywatne życie.Na dłuższą metę nie polecam.

@Abudabi 2020

Serio sądzisz, że "ukry" mogą na luzie swoje życie prywatne tak poświęcać? A tak na poważnie to czego oni aktualnie oczekują?

Panj

Tak

@Panj

A tak właściwie to na które stanowiska bez tego doświadczenia tu można?

Abudabi 2020
@Dorota

Tak właśnie uważam ukry dla pieniędzy zrobią wszystko, włącznie z Rzezią Polaków

@Abudabi 2020

Całe życie masz takie mniemanie o nich czy odkąd ich tu poznałeś? Swoją drogą to dość skrajnie brzmi

Oskbubi96

Kolego odradzam banda (usunięte przez administratora) i krętaczy. Wiem, pracowałem tam przez kilka miesięcy i sam dostałem wypłatę za trzy miesiące jeżdżenia w trasie gdzie mogłem tyle zarobić będąc codziennie w domu. Pozdrawiam.

@Oskbubi96

A jak do tego doszło, w sensie umówiony byłeś na inną kwotę czy jak skoro twierdzisz, że lepiej gdzie indziej byś wyrobił? to jak te miesiące jazdy tu wyglądały?

Ast

Co nowego we Francepolu? Da się zarobić i spokojnie popracować?

Lik
@Ast

Podbijam. Ktoś? Coś?

xxx

A jak dbają o auta , na bieżąco serwisowane ? Jak z oponami czy wymianą oleju trzeba prosić czy ktoś pilnuje?

Kazimierz

@Roy, z Twojego komentarza mogę się domyślać, iż jesteś pracownikiem Przedsiębiorstwa Transportowo - Handlowego Francepol a praca tam się Tobie podoba. Czy zechciałbyś, więc napisać parę słów o tym jak wygląda przeciętny dzień spędzony w tej pracy. Po ile godzin się pracuje, czy są nadgodziny bądź prace w weekendy? Czy nadgodziny są płatne podwójnie?

Kazimierz

@Polak, Patriota, Nacjonalista, to forum jest przeznaczone dla osób, które chcą zaczerpnąć rzetelnych informacji odnośnie tego, jakie warunki i atmosfera panuje w firmie Francepol. Chciałbym odesłać Ciebie do regulaminu GoWork z racji tego, iż łamiesz tutaj obowiązujące zasady. Wypowiedź na ten stronie musi być merytoryczna a wszelkie obrazy innych użytkowników są zabronione. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem -->https://www.gowork.pl/regulamin

Wróg;)

Nie zgadzam się z opiniami wyżej ! Polecam tu pracę ! a prezesa pozdrawiam i daje mu ocenę celująca ;)

Praca beznadziejna.Nie dość że na zusie to jeszcze co 2 tygodnie zjazdy i to na stopa.Spedytorzy gonią bo czas wyliczaja ile masz pauzy itp.po 16 nie dodzwonisz sie do nich,a jak ty jedziesz nocke i rano idziesz spać to rano już telefon od nich.Jedziesz i nigdy nie wiesz kiedy wrócisz.Wozisz wszystko opony,palety i nawet śmieci ze szczurami.Większość kierowców to Ukraińcy.Nie polecam i odradzam pracy w tej firmie. Weekend stoisz za darmo za granicą a na 2 weekend na stopa zjezdzasz.Polecam firmy w Niemczech i na umowę.

Roy

Witam, pracuję w tej firmie 3 lata zatrudniłem się mając powyżej 60-tki nigdy nie byłem zmuszany do zjazdów na stopa chyba z 2razy musiałem auto zostawić ale tylko dlatego ,że wyjechałem 90 -kę ale spedytor załatwiał zjazd naszym autem i dojazd z powrotem do auta też.a co do wożenia różnych ładunków to zgoda ale to jest transport autami ciężarowymi a nie osobowy.Wozimy to co jest w danej chwili potrzebne a pieniądze nie "śmierdzą".Piszesz polecam pracę w Niemczech a masz za złe ,że koledzy z Ukrainy pracują u nas .a do moich spedytorów to piszę sms-y lub dzwonię nawet pózno w nocy i zawsze mam odpowiedż.Jeżeli miałeś problemy ze spedytorem to trzeba było poprosić o rozmowę z prezesem w obecności tego spedytora.Płaca zawsze na czas i dosyć wysoka jak się chce pracować.Pozdrawiam byłego pracownika.

cała prawda

Praca tam wygląda następująco zjazdy na stopa do domu o busie można zapomnieć.Berlin "michendorf" "fichtenplan", Drezno,Legnica,Hanower "lerte", "borde", to jest baza nr 2 a często nr 1, Dojazdy do auta czasami wyglądają tak że jedziesz często w 3 albo w 4 w ciężarówce a i czasami więcej. Kierownik spedycji szuka jak największych oszczędności co często za głpote jesteś obcoiążony. Normy na paliwo ustalone chyba tylko po to żebyś za dużo nie zarobił. Spedytorzy normalni ale są wyjątki. Przypominam żeby podjąć tam pracę musisz mieć własną działalność gospodarczą. Zarobki wahają się tam od 3800 do 7500 po opłaceniu zusu i podatku. Zależy to od tego jakiego masz księgowego I jak słodzisz spedytorowi. Teraz aktualnie pracuje już kilkunastu kolegów za wschodniej granicy. Szału nie ma ale dla kogoś co zaczyna pracować w tym zawodzie to na początek może spróbować jazdy tam byle nie za długo. Weekendy w aucie często się zdarzają ale pamiętaj że jak stojisz to w tej firmie nie płacą za to! dobre to że masz swoje auto i nikt na to nie siada.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Francepol Sp. z o.o.