Adres: Naftowa 2, 65-705 Zielona Góra

NIP: 9290113182 REGON: 970034410 KRS: 0000394438

3 6 11 5 1

Opinie o Rolexim Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Janosik

@Były pracownik Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i dlatego zaglądamy co słychać w firmie? Jest ok dla tych którzy chcą pracować!

Nazwa działu: Produkcja
@Janosik

Każdy ma prawo do swojej opinii ja takowa wyrazilem.

Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam pracy w tej firmie komunikatywność z ludźmi w tej firmie jest zerowa. Finanse na słabym poziomie plus dziwne rozliczanie etatau( brak rozliczenia nadgodzin) żadnych dodatkowych benefitow. Ogolnie firma zatrzymala sie na latach 90-tych dlatego osobiscie nie polecam tam pracy

Tak3Nie
mała

Niestety ja również nie polecam ich ogłoszenie brzmi szukamy pracownika u góry praca na umowę,w oferujemy brzmiało : wybranym oferujemy umowę o pracę a gdy zadzwonili i pojechałam na rozmowę o pracę okazało się że p.dyrektor proponuje prace przez pierwszy kwartał na umowę zlecenie czuję się oszukana straciłam pieniądze ponieważ dojazd do firmy od mojego miejsca zamieszkania to z przesiadką z powrotem również i straciłam również niepotrzebnie czas a tego mi firma nie zwróci kłamstwem szukają naiwnych !!!

rock
@mała

Firma bez przyszłości, zarobki marne a wymagania takie ze szkoda gadac

Lila
@mała

Dlatego nie poddaja numeru telefonu na ogliszeniach. Przychodzisz i dowiadujesz sie ze umowa zlecenie, ogolnie zauwazylam na rozmowie ze dziwne podejscie do ludzi. Nie polecam

Hanna

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Koksu

Tak nie polecam tej firmy !

Janucha
@Koksu

Dlaczego nie polecasz ?

Koksu
@Janucha

Byłem na rozmowie ktora byla bardzo dziwna + zarobki marne jezeli chcesz pracowac za grosze smialo idz

anabel

czy pracowal badz pracuje tos w tej firmie?? jestem ciekawa opini.

Tak34Nie

Zostaw opinię o Rolexim Sp. z o.o. - Zielona Góra