Opinie o Porzelack Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Porzelack Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Porzelack Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Porzelack Polska Sp. z o.o. w Zielona Góra

Jakie są warunki zatrudnienia w Porzelack Polska Sp. z o.o.?

morgan Nowy wpis

10 lat minęło odkąd zakończyłem pracę u państwa H. I do tej pory mnie ciarki przechodzą!

Hanna Nowy wpis

@halabura, dlaczego? Powiedz więcej na ten temat.

halabura

CHAŁA PFFFFFF :) nie polecam !!!!!!!!

rt

W sumie to się zastanawiam jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na pracownika produkcji. Idealnie, że można liczyć na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, a jak dorzucają do tego odpowiednie benefity socjalne do podstawy zarobków to nie jest to wcale taka kiepska opcja.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Porzelack Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
derok

nie jest tu tak zle ale ta szefowa to jakas maskara :(

6waw

przy wielkim wysilku faktycznie 2k :) o ile wlascicielka cie nie oszuka ;) bo lubi to robic

kaszuba

trafilam tu przypadkiem kiedys zadzwonili do mnie do mojego salonu i wciskali nielegalnie sprzedaz przez telefon jak juz wkoncu zamowilam to co potrzebowalam i czekalam na szefowa ktora miala byc akurat u mnie w salonie to ta mnie zwyczajnie wystawila.....faktycznie traktuja klienta jak g....nie bede sie wypowiadac nawet. nie polecam

___

a ja tam pracowalam i podpisuje sie pod tymi negatywnymi komentarzami ;-) praca za najnizsza krajowa i pelno oszustw, ale o tym juz nie na forum ;-) w tym momencie robię połowę obowiązków wykonywanych w Porzelack i zarabiam dwa razy więcej ;-) (tak, tak 2,5 tys na reke), wiec najwiekszy smiech to tutaj z komentarzy typu takiego jak wystawiane przez te x2, bo widac, ze nie pracowalo w tej firmie, a sie wypowiada :) chcesz to idz, zapier*alaj do porzelacka ;)

x2

No nie Ferdków ... Tylko ludzi dla których w tym kraju nie ma pracy z ich wykształceniem , wymaganiami... To jednak mi Ferdków przypomina :P no ale nic jednak lepiej zostać na bezrobociu bo jak można się dowiedzieć z większości powyższych opinii to nie opłaca się pracować i tak też uczynię :p pójdę do jakiejś pracy to jeszcze mi będą kazali pracować :D KABARET :P

@x2

widze ze wypowiada sie halabura;] pfff

x3

bez kitu tez sie usmialam :D ale z tego co wiuem to ferdkow tam nie przyjmuja tylko ogarniete osoby

x2

HAHAHA , czytając te opinie można nieźle się pośmiać :p widać że w tym kraju naprawdę jest więcej niż jeden Ferdek Kiepski i właśnie oni postanowili wygłosić swoją opinię o danej firmie hahah Dla tych Ferdków nie ma odpowiedniej pracy w tym kraju :D

m Nowy wpis
@x2

no niestety sytuacja w firmie sie nie zmienila pani beata jest okropna

nalewajka

nie bez powodu takie nazwisko - HAŁAbura :) krotko w jednym slowie

kamil

x - Praca w miłej atmosferze- tak ja ją wspominam, tylko pod warunkiem, że ktoś jest rozgarnięty i wie co ma robić, żeby PRACOWAĆ, a nie liczy na to, że dostanie wypłate za siedzenie. BUHAHAHAHAHAHAHA SMIECH NA SALI CZLOWIEKU :) nie da sie tam PRACOWAĆ :)) więc nie chrzań głupot :)

mig mig

co za porażkowa firma radzę wszystkim ktorzy zanim się tam wybiorą przeczytać ww komentarze :D i zgadzam się z negatywnymi komentarzami na 100%

tropikal

romek w wiekszosci jest to branza samochodowa ale nie tylko

x

co wy mowicie... to jasne ze jak ktos chce pracowac to wszedzie sie sprawdzi ale jezeli pracodawca kreci to juz inna bajka.. niestety takie prywatne male rodzinne firmy to jest masakra a ta jest jednym z przykladow. znam rodzine osobiscie a opinie slyszalem tylko od znajomych i wiem jacy potrafia byc niemili i wymyslac sobie rzeczy z kosmosa zreszta niby tez o swoich klientow nie dbaja wiec to swiadczy juz o szefostwie a nie pracownikach!!

paula

tyle negatywow na przelomie tylu lat swiadczy o tym ze tam nikt nie chce pracowac i nie znaczy to ze pracodawca nie daje sobie wejsc na glowe...tymbardziej pracodawca wchodzi na glowe pracownikom i tak jak wczesniej wyczytaliscie....zaglada do torebek, portfeli, to jest juz chamstwo. no i nie znac prawa do pozyskiwania rekordow np majac tyle lat firme to juz jest dramat !!!!!!!!!!!! takze nie ma co bronic skoro nawet tam nie pracowaliscie nie polecam odradzam

X

Praca w miłej atmosferze- tak ja ją wspominam, tylko pod warunkiem, że ktoś jest rozgarnięty i wie co ma robić, żeby PRACOWAĆ, a nie liczy na to, że dostanie wypłate za siedzenie. Jak by sie robilo tak, jak powinno, to nikt za pewne nie mialby o nic pretensji. Kazdy pracodawca ma swoje wymagania i to, że ktoś dba o własny interes i nie pozwala sobie wejść na głowę, to nic dziwnego. Jak sie chce być samemu sobie szefem i robić wszystko, tak jak sie chce- to droga wolna, nikt nikogo nie zmusza do pracy u kogoś. Najłatwiej to mało robić, nic nie wiedzieć a najwięcej gadać- wielu ludziom to o wiele lepiej wychodzi niż pracowanie :-)

k.

Za duzo tu negatywow , jak ktos nie chcepracowac to niech nie pracuje . Niestety dopoki sam sobie szefem nie jestes musisz wykonywac polecenia swojego pracodawcy ! Praca w porzelack nie jest wcale taka ciezka tzeba sie troche wysilic czasami i wniesc wlasna inicjatywe i zostaniesz doceniony i jak masz wyjechane to niestety pracodawca zadowolony nie jest i nie ma sie co dziwic ! Jak byscie mieli swoje firmy na wasTez by nazekali. A kodeks pracy ... z reka na sercu powiedzcie ze go znacie !? Ja ta prace wspomibam dobrze rodzinny biznes ,jak w kazdym bywa nieraz cos nie tak..

naiwna

niestety stoko nikogo nie przyjmowali w tym czasie zeby opinie ucichly :/

Zostaw merytoryczną opinię o Porzelack Polska Sp. z o.o. - Zielona Góra

Porzelack Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Foluszowa 69
    65-786 Zielona Góra
  • NIP: 9730844471 KRS: 0000200235

Porzelack Polska Sp. z o.o.