2 Dodaj opinię
2 88 99 5 1

Opinie o ARTEK Sp. z o.o. sp.k.

Filtruj opinie po kryteriach:

kamada

Firma ARTEK - to takie miejsce, gdzie tylko niewielka część pracowników jest przyjazna i pomocna. Bardzo dziwne miejsce do pracy, dlatego na portalach cały czas potrzebują pracowników do wszystkich działów. Nie ma w tej firmie nic pozytywnego, kompletnie nic i ciężko jest znaleźć choć jeden aspekt, który mógłby być uznany za pozytyw. Wiem że niektórzy powiedzą MALKONTENTKA, ale nie jestem nią. Jak chcecie doświadczyć chamstwa to aplikujcie do firmy ARTEK.

@kamada

Mogłabyś nieco bardziej szczegółowo rozwinąć swoją wypowiedź? Napisałaś, że w firmie trudno jest znaleźć cokolwiek, co można by było uznać za pozytyw, dlatego ciekawi mnie, jak wygląda poziom wynagrodzeń? Czy w Twojej ocenie nie są one adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków? Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej.

TakNie

Opinie pozytywne na temat tej firmy, to po prostu czysta kpina! Pracowałem w hurtowni długi czas. Praca nie należy do lekkich - to prawda! Nie zgadzam się, że atmosfera w tej firmie jest dobra. W mojej brygadzie pracowali sami lesserzy, plotkarze, fermenciarz, narkomanii, donosiciele od magazyniera aż po brygadziste. Mój brygadzista większość czasu spędzał na przeglądaniu różnych portali niż pracy. Szantaż emocjonalny, mobbing (art. 943), wyzwiska pod Twoim adresem i robienie z kogoś idioty to codzienność (mam nagrania, smsy). Najgorzej maja Ci co szykują zamówienia. Idziesz do pracy na 6 rano i nie wiesz o której wyjdziesz - oczywiście w karcie pracy musisz napisać, że byłeś 8 godzin, a jak napiszesz, że byłeś dłużej to brygadzista da Ci nowa kartę do podpisania. Praca tam to kara! Ciekawostki: Były przypadki, że podjeżdżał samochód i brał palety za co później musieli ponosić koszty pracownicy - mimo, że nie jest to zawarte w umowie (z resztą znajdą co miesiąc coś za co Ci przytna z wypłaty). W tej robocie są lepsi i gorsi. Ty będziesz zapier...ć, a brygadzista wyjdzie szczęśliwy o 12 do domu, na drugich zmianach czeka tylko, żeby skończyć trasy 0,1,2, bo może iść do domu i nawet palcem nie kiwnie, żeby Ci pomóc, podobnie jak i magazynierzy, którzy wychodzą po 8 godzinach. Nowi przychodzą pracować od dwóch dni do dwóch tygodni maks. Nikt kto tam pracuje lub pracował nie ma dobrej opinii. Wymiar 8 godzin pracy jest tylko na umowie. Za godziny dodatkowe Ci nie płacą, bo podobno masz wliczone 105 zł do wypłaty. Do pracy chodzisz na trzy zmiany: 1. (rano) zmiana: od poniedziałku do soboty. 2.(środkowa) Od poniedziałku do piątku 3.(nocka) Od niedzieli do do piątku (z piątku na sobotę). W kartach pracy nie zapisujemy, że byliśmy w weekend tylko podpisujesz się w dzień poprzedzający (mowa o 1 i 3 zmianie). Chętnych do pracy tam nie ma. Wiecznie brakuje ludzi, bo nawet zarobki nie przekonują. Kto najczęściej pracuje w tej firmie? Ludzie co nie mają wyboru, którzy spłacają kredyt albo mają dzieci do wykarmienia oraz tacy, którzy nie mają wykształcenia większego niż podstawowe, narkomani wiecznie na nosie. Wolne masz  tylko półtora dnia. Zarobki to 2488 zł plus premie, czyli ok. 2800 zł na miesiąc i jeszcze pani dyrektor powie Ci, że zarabiasz za dużo. Benefit kosztuje ok. 200 zł, gdzie w obecnej mam za 50 zł. W przypadku kierowców obowiązują normy paliwa, jeśli przekroczysz to zabierają Ci z wypłaty (im dłuższą trasa, tym mniejsza norma) płacisz za gary, jeśli się nie zgadzają (jeden pojemnik 16 zł). Jednemu z kierowców brakowało 50 pojemników i się po tym fakcie zwolnił. Mógłbym napisać więcej... Tylko szkoda mojego czasu myśląc o tej firmie. Jeśli wasze podejście do pracowników się nie zmieni to, któregoś sama pani dyrektor będzie musiała szykować zamówienia i je dostarczać. Nie wierzysz to po prostu polecam wysłać CV popracować tydzień (najlepiej miesiąc) i sam będziesz mógł wyciągnąć wnioski. Coraz częściej ludzie się zwalniają, bo każdy ma dość! Szybko zrozumiesz dlaczego na OLX.pl  poszukują ciągle kogoś tutaj do pracy! Drodzy pracodawcy! Artek nie jest niezastąpiony na rynku pracy - są firmy co proponują lepsze warunki niż w tym Auschwitz. Ten zakład to (usunięte przez administratora)! Reasumując Nie polecam!

Tak27Nie
@Pracownik

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa, mimo że było to dla Ciebie trudne w związku z negatywnymi wspomnieniami związanymi z tym miejscem pracy. W opinii zawarłeś poważny zarzut odnośnie do mobbingu. Chciałbym dowiedzieć się, czy wraz z pozostałymi pracownikami próbowaliście może ten fakt zgłaszać i walczyć z tym, aby to zjawisko zostało wyeliminowane w przypadku tego pracodawcy? Mógłbyś napisać, dlaczego pracownicy hurtowni mieli tak nieokreślony czas pracy, a pracownicy magazynowi pracowali równo 8 godzin? Zachęcam do uzupełnienia swojego wpisu.

Anonim
@Patrycja

Oczywiście, że nie. W brygadzie, której byłem na szczeblach byli kolesie. Brygadzista z kierownikiem na nocce oglądali w internecie filmiki wraz z ekspedytorem, a fakturzysta za nich zapierda**ł. Wymiar 8h to fikcja,siedziałem tak długo aż skończyłem trasy w zależności od zmiany: 1. Żubry, 2. Od 10,20,30 do 14,24,34 3. 15,25,35 do 18,28, 38 plus żubry I i II. Prędzej dostałbym się na audiencje do papieża niż dostałbym wolne, bo np. Mam wizytę z dzieckiem u lekarza. Na szczęście jestem w nowej pracy i współczuję ludziom, którzy dostają marne grosze za tyranie. Nie pozdrawiam firmy Artek i nikogo z tej firmy.

@Anonim

Skoro w Twojej opinii fikcją było przepracowanie 8 godzin, ponieważ zawsze zostawałeś dłużej, to zastanawia mnie, czy mogłeś liczyć z tego tytułu na dodatkowe wynagrodzenie? Pracodawca wynagradzał Ci w jakiś sposób te nadliczbowe godziny, które spędziłeś w pracy?

Yyyy

To wszystko prawda, co tutaj napisali. Niestety wykorzystuje się tu pracowników.

Julia
@Yyyy

Widzę, że podzielasz zdanie innych użytkowników w tej kwestii. I oczywiście w pełni respektujemy tu Twoje zdanie. Ale może postarałbyś się wymienić jakieś pozytywne aspekty, związane z pracą w ARTEK? Są oni obecni na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Firma z taką tradycją musi zatem posiadać. jakieś atuty. Możesz zdradzić nam, jak długo oraz na jakim stanowisku tam pracowałeś? Co z atmosferą między pracownikami - była w porządku?

Kkk

Nie ma żadnych.

Julia
@Kkk

Rozumiem. Jednakże to w dalszym ciągu jest wypowiedź, która absolutnie nic nam nie mówi. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na to forum wchodzą osoby, które są zainteresowane pracą w ARTEK i w związku z tym chciałyby uzyskać jakieś merytoryczne informacje na temat firmy. Może powiedz nam coś na początek o samym wynagrodzeniu. Określiłbyś je jako w miarę dobre, czy niekoniecznie? Bardzo zachęcam Cię do udzielenia nam rzetelnej odpowiedzi.

Cruz
@Julia

Ja odpowiem. Pieniądze są nienajgorsze. Jednak w zestawieniu z czasem pracy (6 dni w tygodniu) i tym, że praca ta jest bardzo ciężka fizycznie, to wypłaty nie są powalające.

@Cruz

Wiesz może, czy z upływem czasu od zatrudnienia rośnie również ewentualne wynagrodzenie? Wspomniałeś, że pracujemy 6 dni w tygodniu. Rozumiem, że każda sobota jest obowiązkowa? Liczę na Twoją dalszą dyskusję, ponieważ widzę, że dysponujesz informacjami związanymi z pracą w firmie ARTEK.

Anonim
@Julia

Każda sobota jest obowiązkowa i nie wpisujemy się w kartę pracy, a na nockach w niedzielę wpisujemy się na poniedziałek. Tak jakbyśmy nie pracowali w niedzielę. Kasa? Je...nie ponad 8 h są to małe pieniądze. Idziesz do pracy na 6 i nie wiem czy wyjdę o 14 czy o 18. Także podziękuję. Zainteresowanym odradzam, uciekaj gdzie pieprz rośnie

@Anonim

Praca w nienormowanym czasie powinna być odpowiednio wynagradzana, a według Ciebie tego brakuje. Czy inne dodatkowe bonusy w postaci premii lub socjalu mogą podnieść podstawę, a tym samym zadowolenie pracownika? A jakie zadanie na ten temat mają inne osoby zatrudnione w ARTEK. Czekam na Wasze wpisy.

Dawid
@Jakub

Przede wszystkim powinniście zmienić stosunek do pracowników, nie traktować/robić ich swoich niewolników. Powinno się zwiększyć ilość szykujących towar o jedną osobę. Uregulować czas pracy w wymiarze 8h. Gdyby firma podchodziła do pracowników jak do ludzi to jestem przekonany, że mniej byście się ogłaszali. Są brygady, gdzie brygadzista pracuje a są brygady, gdzie siedzi i przegląda strony internetowe. Brakuje dobrej atmosfery. Człowiek po 8h chce wyjść z pracy, a nie tyrac, bo się brygada nie wyrabia, bo tyle jest zamówień! Możecie proponować nawet 8 tysięcy złotych, ale póki firma nie podejdzie do pracownika jak do człowieka to będziecie szukać i szukać ludzi. A coraz częściej ludzie się zwalniają, bo widzą, że w Zielonej Górze można zarobić podobne pieniądze, wyjść po 8h z pracy, wrócić do domu i mieć czas i siły na spędzenie wolnego czasu z żoną, dziećmi.

Mirek

Czytając powyższe opinie o tej firmie jak i śledząc ich częste ogłoszenia o rekrutacji kierowców można wyciągnąć wniosek , że wszystkie negatywne jak i częściowo pozytywne opinie są w pełni wiarygodne. Żadna "porządna" firma nie będzie tak często prowadzić rekrutacji kierowców to jest nie możliwościa żeby 4 -5 tygodni dawać ogłoszenie , że poszukuje się kierowców.

TakNie
This company, its a trap

Dużo znajomych mi mówiło, żebym zajrzał co ludzie napisali o firmie i żaden komentarz mnie nie zdziwił. Każdy kto przeżył (usunięte przez administratora)wie, że na pewno nie wróci do tej firmy. Podjąłem się tam pracy z przyczyn losowych, prawie 1.5 roku. Kompletny brak szacunku do ludzi itd. Zwolnilem się parę miesięcy temu i nie żałuję. Współczuję wszystkim, którzy muszą tyrać w tej robocie - zapominając co to jest wolne, godność człowieka. Nic innego od siebie nie dodam, ponieważ każdy kto się tutaj wyżalił napisał prawdę. Przez okres w którym byłem zmuszony tam pracować czułem się więźniem. Teraz to już za mną, jestem szczęśliwy, że ta firma to dla mnie przeszłość i lekcja z której wyciągnąłem wnioski na przyszłość.

Tak5Nie
Załamana

Wszystkie te opinie są PRAWDZIWE , kto się szanuje to UCIEKA

Rrr

Wyzysk, mobing, kolesiostwo, w miesiącu faktycznie masz może 3dni wolnego, najniższa krajowa reszta w premi będziesz tyral cały miesiąc a coś się kierownikowi na koniec nie spodoba lub będzie chciał dać większą premie koledze to dostaniesz pół lub w ogóle nie dostaniesz premii a bedziesz bardzo często tyrał za niego.. Kierownicy tam to analfabeci cześć nawet średniego nie ma, przy tym awansowali dzięki teściowej... Ogólnie będą z ciebie robić idiote chodź sami nimi są. Fałszowanie kart pracy jest codziennością. Odmrazanie i odświeżanie starego mięsa w kantorku koło rozbioru to norma poprostu codzienność. Codzienne lizanie du.. sobie nawzajem od dyrektorów po kierowników to jedna wielka smyranina nie powiem co na ich wyjazdach się dzieje... Jak tam już nie pracujesz to się z tego śmiejesz że byłeś częścią tego (usunięte przez administratora) Jak zależy ci na życiu osobistym i rodzinnym to nie polecam. Kierowcy jeżdżą czasem za pół darmo robią popołudnie i g.. Za to dostają. Opinie pozytywne o tej firmie to bzdury sami sobie je piszą bo nikt kto tam pracuje nie będzie miał dobrego zdania o firmie.

Tak24Nie

@Rrr

W swojej wypowiedzi zarzuciłeś firmie ARTEK stosowanie mobbingu wobec podległych pracowników. Jest to poważne przestępstwo, dlatego chciałabym zapytać, czy na pewno takie zjawisko występuje w tym miejscu pracy? Jeżeli jesteś pewien swojego wpisu, to zachęcam, abyś skorzystał z nowej funkcji na forum gowork.pl i zgłosił ten fakt, odpowiednio go uzasadniając i podając konkretne przykłady. Mógłbyś jeszcze w swojej wypowiedzi bardziej precyzyjnie wyrazić zdanie o premiach, które oferuje pracodawca? Ile realnie można zarobić, pracując w tym miejscu? Zachęcam do uzupełnienia swojego wpisu.

To prawda
@Patrycja

Każdy kto pracuje może tutaj to potwierdzić.

Tak12Nie

@To prawda

Jeżeli możecie to potwierdzić, to tym bardziej zachęcam do skorzystania z nowej funkcji na forum i opisania szczegółowo sytuacji, które będą to potwierdzały. Czy firma ARTEK poszukuje obecnie nowych pracowników? Jeżeli tak to na jakie stanowiska? Proszę o informację na ten temat.

To prawda
@Patrycja

Oni wiecznie kogoś poszukują,bo w tej firmie nikt kto się szanuje długo pracować nie będzie

Tak14Nie

@To prawda

W dalszym ciągu pracujesz w firmie ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa? Wiesz może, czy firma znalazła już nowych pracowników? Zostali oni przyjęci, czy może nie przeszli okresu próbnego? Zachęcam, abyś opisał, jak obecnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy. Twoja wypowiedź będzie pomocna dla każdego z nas.

Adamo
@To prawda

To kogo obecnie poszukują?

@Patrycja

Hahaha! Nie przeszli okresu... Przepraszam co? Oni biorą każdego do tej roboty, szybko się zwalniają, bo nikt nie jest na tyle głupie, żeby ebać za gorsze. Kto normalny wychodzi z roboty codziennie po 12 h? W jakiej firmie nie płacą za nadgodziny? W życiu nie pójdę do artka.. I jestem pewien, że na 10 osób, wróci jedna osoba z braku lepszej propozycji o pracę. I co? Dalej myślicie dlaczego ludzie się zwalniają? Bo nie macie szacunku do ludzi. Nara frajerzy

Tak2Nie

Spryciul
Nazwa działu: Finanse

Choć minęło tyle lat wspomnienia z obozu wciąż żywe. (usunięte przez administratora), zastraszanie, fałszowanie listy obecności, 3 dni wolnego w miesiącu, praca po 12 godzin to tylko czubek góry lodowej. Szanuj się i nie marnuj swojego czasu na tą pożal się Boże firmę

Tak3Nie
Iga
@Spryciul

Widzę że w tej firmie nic się nie zmienia...

Ciekawa

Witam serdecznie. Proszę o opinie na temat pracy, jako sprzedawcy oraz zarobkach itp. w zielonej górze. Z góry dzięki.

winka
@Ciekawa

Chcesz pracować jak wół i tak być traktowana idz . Ciężka praca w zimnym , mokrym i śmierdzącym miejscu.Kasa 2000 do 2200 na rękę jako sprzedawca. Nie polecam

Ciekawy

Powiedzcie mi jak finansowo i godzinie wygląd A tam praca kierowcy?

Patrycja

@Mloda1009, dziękuję za Twój komentarz, z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że jest miła atmosfera w miejscu pracy, to również bardzo dobra informacja dla osób zainteresowanych pracą w ARTEK, gdyż atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Jakie jeszcze zalety możesz wymienić tego pracodawcy?

Tak5Nie1

Patrycja

@Ja, dziękuję za Twoją odpowiedź. To bardzo dobra informacja dla osób zainteresowanych podjęciem pracy u tego pracodawcy, że firma płaci za nadgodziny i nie ma problemu z urlopem. Możesz nam jeszcze powiedzieć czy firma ma system benefitów pozapłacowych dla swoich pracowników oraz pakiet świadczeń socjalnych?

Tak1Nie3

@Patrycja

W zeszłym roku dostaliśmy na święta paczki i to było wszystko. Powiem tak jeżeli ktoś myśli że za siedzenie w sklepie płaca to się gruba mylą:-/ bo żeby zarobić trzeba się narobić ale jak jest miła atmosfera to inaczej Ci się pracuje.

Norbi

Zastanawiam się czy tak dobrze wam się pracuje i dlatego nikt nie pisze?

@Norbi

Mi pracuje sie bardzo dobrze.Polecam. Wszytko tez zalezy od załogi.

@Ja

Dokładnie dużo zależy od zespołu z jakim się pracuje :-) chciałam zmienić pracę,ale nie oszukujmy się Żubr dobrze płaci bo przeszło 2 na rękę samej podstawy na cały etat to wydaje mi się że to dobre wynagrodzenie.

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Anita

Firma cały czas prowadzi rekrutację. :-) jest ciężko w pracy,ale żeby zarobić trzeba się narobić:-) są plany miesięczne do wyrobienia i od tego jest premia. Wiadomo,że są miesiące gdzie się nie wyrobi planu :-( ale i tak wypłata jest dobra.

TakNie1

Patrycja

@Ja Napisz, proszę, trochę więcej szczegółów. Jakie rzeczy sprawiają, że pracuje Ci się dobrze? Czy grafik jest dobry, czy są w nim uwzględniane prośby pracowników, czy urlopy są udzielane w terminach uzgodnionych z pracownikami, a nie narzuconych, czy wynagrodzenia są na czas, czy firma daje możliwości rozwoju, awansu, czy atmosfera w pracy jest dobra? Będziemy ci wdzięczni za wszelkie informacje o bieżącej sytuacji pracowników w ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa.

@Patrycja

Jak jest zgrana załoga i dba się o rotacje towaru i zamawia z głową to na sklepie nie ma starego mięsa. Zwroty też są, za nadgodziny płacą i to nawet ładnie. Termin urlopu same sobie wybieramy.

Tak1Nie1

Patrycja

@jasiek a Ty długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć jak Ty oceniasz ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa jako pracodawcę? Czy Ciebie spotkała sytuacja, jaką opisujesz?

X
@Patrycja

Witam.Pracuje bardzo długo w firmie.Lubie strasznie swoją pracę lecz ostatnio coś zaczyna się psuć.Nie ma ludzi do pracy i my pracownicy którzy zostaliśmy myślę z bardzo dużym doświadczeniem w swojej branży dostajemy tak naprawdę po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Musimy wykonywać swoją pracę za dwóch i nie możemy wykazywac nadgodzin.Nie jesteśmy wcale doceniani choćby głupie bony na święta czy paczki dla dzieci to już jest bardzo duża motywacja.Nigdy nie myślałam o zmianie pracy ale ostatnio rozważam ta decyzję.

Tak19Nie

Ziuta
@X

Witam,pracuje już w tej firmie parę ładnych lat i stwierdzam,że czas na zmianę.Juz kiedyś chciałam odejść ale tak się złożyło,że zastałam w ciążę i po macierzyńskim wróciłam.Ale to był błąd.Teraz jestem definitywnie nastawiona na zmianę bo coraz bardziej wymagają,a marne grosze dostajemy.W innym sklepie też takie wynagrodzenie dostanę za mniej odpowiedzialną pracę w sensie nie robienia zamówień i przyjmowania towaru,brak odpowiedzialności materialnej.Trzeba się tu głowic co zrobić z niesprzedanym mięsem bo zwrotów nie ma,narzucają dodatkowy towar jaki im zalega na firmie,a my musimy go sprzedać.Trzeba mieć w lasach ulozone według śmieszniej standaryzacji.Brak słów na tą firmę.Taka wielka firma,a nie ma socjalnego? Żadnych bonów czy pączek na święta. Każą z popudniowki na rano przyjść,po skończonym miesiącu pracy każą kierownikom pisać na nowo listę pracy za poprzedni miesiąc by nie było takiej sytuacji ze zmianami.Jak brakuje jakieś osoby z załogi to każą robić nadgodziny nawet nie pytając się czy chcemy.Pracujemy na maszynach nie spełniające wymogów bhp.Juz nie jedna osoba ucieła sobie palca na krajalnicy. Nie doceniają pracownika w żaden sposób. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Jerzy

Jak już ktoś odszedł z firmy z jakichś powodów to teraz oczernia?

ja123

hej wszystkim . Jeżeli by ktoś mógł niech opowie o pracy w Nowej Soli mi chodzi tylko o stanowisko sprzedawca z góry dziękuje :)

@ja123

Mi pracuje się super. Tylko zależy na który sklep trafisz.

Szczęśliwy były pracownik

Mobbing, oszustwa na pracownikach i klientach, zastraszanie pracowników, zaniżanie wypłat. NIE POLECAM! Mrożenie śmierdzącego mięsa to standard, rozmrażanie i płukanie w occie aby na koniec to co się nie sprzeda zmielić i sprzedać jako świeże. Sezon grillowy - smierdząca karkówka , łopatka i wszystkie starocie sprzedawane jako karkówka na grilla. Fałszowanie kart pracy. Zmuszanie do wybierania dni urlopowych w/g potrzeb kierowcictwa tak samo jak układanie grafików. Urlop w lato- tylko dla kierowników reszcie się nie należy. będąc praconwnikiem nie wolno się sprzeciwić niczemu, począwszy od zmiany w grafiku bądź terminu urlopu skończywszy na odmówieniu sprzedaży starego towaru, bo kierowniczka zabiera premię . Machloje, mobbing, zastraszanie, poniżanie i manipulacja. (usunięte przez administratora) i nic wiecej. Cieszę się, że opuściłam wasze szeregi !

Tak8Nie

@Szczęśliwy były pracownik

U mnie w pracy tak nie ma. Jest spoko, urlopy wszystko Ok

Patrycja

@Bartek, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i dobrze , że w Twoim przypadku jest ono pozytywne. Daj koniecznie znać za jakiś czas jaka wyglądają Twoim zdaniem realia pracy w ARTEK. @były, rozwiń swoja wypowiedź proszę. Co firma ta powinna zmienić, by pracowało się tam lepiej?

Bartek

Cóż można powiedzieć jak się krótko pracuje? Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

TakNie

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa? Napisz o tym!

były
@Administrator

pracowałam krótko - nie polecam

Remiks

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie? Może dowiem się coś więcej?

JA

@TUZINEK EWKA DALEJ TAKA JEBNIĘTA?

Tak36Nie

Lubuskie
@JA

Która??

Patrycja

@anonymous jak rozumiem myślisz o zmianie pracy ze względu na brak doceniania długoletnich pracowników. Czy jednak próbowałaś rozmawiać na ten temat ze swoim przełożonym? Piszesz o tym, że szef nie wie, jak wygląda praca na jego sklepach. Czy jeśli i tak planujesz zmianę pracy, to warto spróbować porozmawiać o Twoich dotychczasowych warunkach zatrudnienia, bo jak sama wspominasz, gdybyś czuła się doceniona, to w pracy byś została.

kurarosołowa
@Patrycja

witam a jak sie pracuje w sulechowie na stoisku ,jaka atmosfera .

Tak6Nie

Marucha

Witam serdecznie chciała bym podjąć pracę w charakterze sprzedawcy. Czy ktoś może napisać jak to wygląda ? Głównie chodzi mi o atmosferę i traktowanie człowieka.

anonymous
@Marucha

Witam.Praca fajna jesli to lubisz.Przede wszystkim cierpliwość do klientów.Nie na duży sklep tylko na mniejszy tak samo na tym wyjdziesz.Większe sklepy nie wyrabiaja narzuconych kosmicznych planów i zarabiają mniej od tych mniejszych a narobią się podwójnie.Nie dawaj się kierowniczce walcz o swoje bo tutaj każdy patrzy tylko na siebie.

Tak5Nie

Patrycja

@X dziękuję za odpowiedź. Czyli brak pracowników sprawia, że pozostali w firmie przejmują ich część obowiązków. Rozumiem, że przed zwiększeniem intensywności pracy byłaś z niej zadowolona. Od jak dawna trwa taka sytuacja? W związku z tym pewnie firma poszukuje nowych osób do pracy. Na stronie internetowej Artek można znaleźć oferty pracy do wielu działów w firmie. Mogłabyś też powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Jak wygląda Twój typowy dzień? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się dołączeniem do firmy.

Tak8Nie

anonymous
@Patrycja

Witam.Kiedys na sklepie bylo nas 8 osób teraz zostalo 6.Na rano przychodzilysmy w 3 osoby teraz w 2.Przychodzilysmy na 5.30 teraz na 4.30.Firma dala podwyżkę od września którą miałyśmy odczuć.Nic z tego.Dostajemy plany miesięczne które nie są realne do wykonania.Dwoimy się troimy polecamy towar nawzajem się nakrecamy i tak nic z tego.Po 15 latach w pracy dostac podstawe za niewykonane plany to absurd.Firma nie widzi co się dzieje że ceny grają największą w tym rolę.Duży wpływ ma również kierowniczka.Jeśli ona ma wszystko gdzieś to tym bardziej reszta.Wiem ze się powtarzam ale naprawdę lubię to co robie od 16 roku życia pracuje w tej branży a w firmie jestem 15 lat wiem już trochę co nie co.Ale myślę że tak być nie może.Sklepy które mają większe obroty nie zrobią planu zarobią mniej od mniejszych sklepów które zrobią plan o 100.000 mniejszy.Mam juz dosyć.Już nie wspomnę że pracujemy bez dwóch etatów i nic z tego nie mamy a praca jest nadal taka sama.A na marginesie firma oczekuje od nas abyśmy szkoliły dziewczyny na komputerach tylko pytanie kiedy?Jestem osobą bardziej skryta która nie powie nic w oczy ale ogólnie jeśli firma doceniła by pracowników z wiekszym doświadczenie ze starzem to nie myślała bym o zmianie pracy.Szkoda mi ale nigdy tak nie było jak jest teraz.Szef nic nie wie co się dzieje na jego sklepach.Zero zainteresowania.

Tak9Nie

Patrycja

@Witaminaco rozumiesz mówiąc, że firma nie docenia pracowników? Czego według Ciebie brakuje w ARTEK? Merytoryczne komentarze, które pokażą słabe i mocne strony firmy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy.

Witamina

Nie polecam, wyzysk, brak szacunku, obiecują złote góry a przy wypłacie zdziwienie. Nie doceniają pracowników i to się na nich odbija :) Samemu niech pracują na stanowisku kierowcy od 21 do 12 rano i jeszcze popołudniówkę od razu załadować i do 18 rozwozić :)

Tak6Nie

Zainteresowany

Potrzebują przedstawiciela handlowego...czy ktoś coś wie na temat tego typu pracy? Zarobki?

Zostaw opinię o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie