ARTEK Sp. z o.o. sp.k.
counter
2 93 144 5 1
Zosia
 Rekomendacja

Witam to co napisał Anonimek to cała prawda sama byłam świadkiem przy robieniu zakupów (usunięte przez administratora) to dziewczyny stały na baczność po prostu tak się jej bały współczuje im że muszą pracować z taka osoba jak można na nie krzyczeć przy klientach.Co do obsługi na tym sklepie nie mam nic do zarzucenia panie bardzo miłe,uprzejme i zawsze uśmiechnięte.Z towarem już gorzej ale to ona karze im takim sprzedawać zepsuty i kilka razy myty by się wstydziła...Jeden wielki mobbing!!!Gdzie jest jakieś szefostwo nad tą całą Panią Lilianną!!!!

Tak8Nie
Lee

Brak słów na tą firmę. Atmosfera okropna. Nikt ci nie pomaga, a jak już to z wielkim dąsem. Absolutnie nie polecam. Dźwigasz tony a i tak mają cię za śmiecia. W żadnej firmie w której pracowałem jako picker to tak jak mnie tam potraktowali to masakra. Z daleka od Artka.

Tak5Nie
Klient

W jednym z waszych sklepów jest Pani, która jest arogancka wobec klientów. Codziennie ma zły dzień i cierpią na tym klienci, najważniejszy jest klient czy mycie maszyn i blatów? Bo ta Pani jak jest sama na zmianę to nie chce obsłużyć bo musi umyć maszyny o wyjść na czas z pracy. Parę razy sprzedano mi stare mięso i wędliny. Ogarnijcie się jak to czytacie bo sanepid czeka za rogiem na was. Kiedyś była taka sytuacja: 2 Panie na sklepie kolejka po same drzwi wyjściowe, kobiety tak już były zmęczone że jedna uciela sobie palca na maszynie ja się pytam gdzie był w tym czasie kierownik, albo prezes. Straciliscie jednego klienta przez te długo w kolejki i ta Pania A na pewno nie jest to jeden ostatni klient. Ten sklep który to czyta wie o kogo chodzi. Weźcie się wreszcie do pracy bo jesteście na prawdę fajne dziewczyny i swoje problemy zostawiajcie za drzwiami.

Klientka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
 Problem

Chciałabym złożyć skargę na pracownice P. K (usunięte przez administratora)z ul. Batorego jest bardzo nie miła wobec klientów jak i również wobec swoich koleżanek z pracy. Jak jej tam nie było to zakupy robiło się naprawdę z chęcią teraz nawet tam nie wchodzę jak Ta Pani jest na zmianie.

Ula
@Klient

To się zatrudnij zobaczymy twój humor

Tak4Nie
Pan
@Ula

Jakoś też pracuje w handlu i wszystkich klientów traktuje tak samo, a nie jak jakieś zło.

@Klient

Człowieku a chciałbyś jeść mielone z zasyfionej maszyny? Ciesz się pajacu że ktoś tam pomyślał żeby maszynę umyć. A jak wchodzisz 5 min przed zamknięciem to twój kłopot;) a pewnie kobiecie za nadgodziny nikt nie płaci to pomysl intelektualistów czy sam byś siedział charytatywnie i się uśmiechał do roszczeniowego cwoka

☺była pracownica Nowy wpis
@Klient

Nie wiem o jaki sklep chodzi ale na wszystkich jest tak samo-to gwarantuję. Firma ta to jeden wyzysk, brak szacunku dla pracownika. Pani regionalna L.A to zakłamana, fałszywa osoba, która ma poparcie u góry a zwłaszcza u Pani I.K. Szef nawet nie wie co one wyprawiają z ludźmi, jak nimi poniewierają. To ile kilogramów trzeba przewalić rano, natargać się przez całą zmianę to wie ten co pracował na takim dziale, to ile dodatkowych obowiązków jest, które trzeba zrobić na zmianie( a wszystko w między czasie) to wiedzą tylko Ci, którzy tam pracowali. Proszę mi uwierzyć, że mycie maszyn było wtedy, kiedy dziewczyna kończyła zmianę bo za nad godziny nikt tam nie zapłaci. Takiej firmy z taką POLITYKĄ FIRMY jak oni mają nie spotkałam nigdy wcześniej ani potem. Dużo by pisać bo książka by wyszła ale zapewniam, że od drugiej strony lady wygląda wszystko inaczej. Byłam kiedyś klientem też, potem pracownikiem, teraz ani klientem ani pracownikiem. Najgorsze jest to,że nie ma tam wsparcia, robią co chcą a pracownice się martwią co zrobić z mięsem, ścinkami bo potem płaci się z własnej kieszeni manka. Proszę się tam zatrudnić na chwilę a daje max tydzień i zrozumie Pani, że ogarnąć się tam nie da po prostu. Dewiza firmy to LATAĆ NA WYSOKOŚCI LAMPERII a potem człowiek schodzi na czworaka z łóżka, zapierdziela z rwą kulszową do pracy bo dziewczyn szkoda zostawić. Troszkę więcej empatii proszę bo traktuje się nas z góry z każdej strony. Pracy ogólnie nie polecam tam bo łeb zryty się ma ale są męczennice stare bo boją się ruszyć z miejsca. Żenada

Klient Nowy wpis
@Klient

Czyli ona kończy pracę o 18 A do 20 jest samoobsluga ? Ja rozumiem że Pani w które przyjeżdżają nie płacą im za nadgodziny ale nie do przesady może przerwać na chwilę jak stoją 3 osoby(usunięte przez administratora) A co najgorsze to nawet się nie odezwie żeby chwilę poczekać, jak jest tak źle to zróbcie coś z tym mobbing jest karalny

Ja Nowy wpis

Tam problemem nie są klienci. Tylko ludzie którzy zarządzają. Czasami warto być dla czlowieka- człowiekiem a nie świnią. Do kadry zarządzającej -Jeśli prowadzicie firmę waszego szefa w taki sposób. I szef jest z was zadowolony to brawo dla was. Jesli uważa że zastraszanie , przeklinanie, wyzywanie , znęcanie sie nad pracownikami jest dobrym sposobem to gratuluję sposobu myslenia. To wy kadra zarządzająca reprezentujecie szefa . A co sie tyczy bylych pracowników. Pamiętajcie ryba zawsze psuje sie od głowy .... Jaki szef taka firma.... Tam sie nigdy nic nie zmieni.... Albo wy zmienicie pracę.... Albo zaakceptuje to co sie tam dzieję i będziecie z tym żyć. Czasami warto pewne sprawy przemyśleć i podjac pewne kroki .

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Olek

Czy ktoś pracował w biurze ,mam pytanie czemu często dodają ogłoszenia

Byłam tam
@Olek

Ponieważ poniżają tam ludzi

Ciekawy
Kandydat
@Byłam tam

Możesz powiedzieć cos więcej,? Chciałbym aplikować na kierowcę i szukam czegoś na miejscu jest sens aplikować czy raczej omijać

@Olek

Bo mamy kryzys. Trudno o sensownego pracownika na każde wakujące stanowisko, który by chciał w takim cyrku pracować.

Klaudia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 131 dni.
Kandydat

Pytanie: jak wygląda praca na stanowisku referenta ds. rozliczeń?.

Zainteresowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Ile realnie zarabia kierowca w tej firmie?

Zosia
 Rekomendacja

Tak8Nie
@Zosia

W to że koordynator nakazuje sprzedawać zepsuty towar nie wierzę. Jeżeli z towarem jest coś nie tak mamy możliwość zwrócenia go już przy dostawie, a także pisanie reklamacji później. Na naszym sklepie jakość nie ma "mytego" towaru. Jeśli dziewczyny w danym sklepie nie potrafią umiejętnie komponować zamówień i się gotują to jest to tylko ich wina. Jest aktywna sprzedaż, można coś przeceniać jeśli wiadomo, że się tego nie sprzeda zanim przestanie nadawać się do sprzedaży. Jakoś u nas Pani Liliana nie wrzeszczy, niczego nie nakazuje. Jak już pisałam jaki kierownik taki sklep. Nie bronię kadry zarządzającej, bo prawda jest taka, że potrafią być chamscy do bólu. Ale jeśli wywiązuje się ze swoich obowiązków i na sklepie wszystko gra, nie ma braków, notorycznego gotowania się z towarem to o co miałyby się czepiać? Bycie miłym i sprzedaż to nie jedyny aspekt bycia sprzedawcą.

TakNie3
Magda
@Pracownica

Ale z Ciebie lizus nie masz odwagi cywilnej napisać jak jest...

Tak4Nie
@Magda

Odpowiedzialność cywilna ma to troszkę inne znaczenie niż sądzisz. Lizus? Komu miałabym się podlizywać? Macie problem z koordynatorem, czy kierownikiem to dlaczego nie powiecie wprost, skoro mówisz o odpowiedzialności cywinej (która nie jest niczym innym niż przyznawanie się do WŁASNYCH błędów) to same ja miejcie. Trochę zaangażowania, prowadzenie aktywnej sprzedaży i wszystko da się sprzedać zanim się zepsuje. Nie mówię że w firmie jest super, koordynatorzy są ekstra mili, ale jakoś do nas nikt nie wpada z krzykiem, nie obraża nikogo. Tak sobie pozwalacie tak macie.

Ja

Przeczytacie co (usunięte przez administratora)pisze o sobie.... Prowadza dialog z pracownikami dbaja o pracowników -jak dbacie ? zatrudniaja tysiące ludzi- a gdzie wczasowe? Oprócz krzyków, przymusów, wywierania presji, fochów, udawania kogoś kim nie jestescie, kłamstwa, matactwa tam nic nie ma. Przepraszam jest -jeszcze wieczny stres. Firma jest rodzinna ale pracownicy to śmieci do popychania tyle mogę napisac o tej firmie. Jesli jest osoba czytajaca te posty powinna choć czasem sie do nich odnieść.

Tak1Nie

Czy pracownicy ARTEK Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

A jakie są te RÓŻNE formy integracji w naszej firmie?

@Pracownica

Picie piwa na stacji

TakNie

Jak ze studentami w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.? Chętnie zatrudniają?

Pracodawca

@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska i od dyspozycyjności

@ARTEK Sp. z o.o. sp.k.

Proszę odnieść się do negatywnych opinii byłych pracowników

TakNie

Na niektórych sklepach stanowisko kierownika lub zastępcy zajmują osoby, które nie posiadają odpowiednich umiejętności prowadzenia sklepu oraz cech do bycia dobrym kierownikiem. Na dodatek bardziej ceniony jest zespół osób dobrze dogadujących się ze sobą niż zespół osób ciężko pracujących.

Pani

Tak, nie każe sprzedawać zepsotego towaru. Ale jak się zamawia 5kg kiełbasy A dają 10kg ?Jak by wszystko wiedziały najlepiej na świecie. A później te kiełbasy są myte po 100razy bo nie ma kto za nie zapłacić. pracownic nie będą płacić . Pani koordynator nie czyta grafików bo nigdy nie wie kto jest na jakiej zmianie każe pracować po 6 dni w tygodniu i jeszczsze ma czelność mówić że się nie poświęcamy dla firmy

Tak1Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Audi.

Czy możesz poszerzyć swoją opinię,co konkretnie masz na myśli.......????

Tutaj wystarczy przyjść

TakNie

Jak jesteś ambitna i do tego pracowita to ta praca nie jest dla Ciebie.Tu zatrudniają ludzi do towarzystwa a nie pracy,dlatego na sklepie wygląda tak, a nie inaczej. Może kadra zarządzająca zobaczy kto chodzi do pracy i komu na niej zależy. Odnoszę wrażenie że kierownik rządzi koordynatorem i dyrektorem a nie odwrotnie.CDN

@Pracownik

Serio? Przecież to stek bzdur. W tej firmie pracownik jest nikim, ma zapieprzać i nie wymagać a już broń boże liczyć na szacunek czy słowo uznania. Na swoją kierowniczkę złego słowa nie powiem, jaki kierownik taki caly sklep. Niestety panie stojące wyżej w hierarchii tej firmy nie mają za grosz kultury. Niby damy a zachowują się zwyczajnie po chamsku, myśląc, że mogą zrównać pracownice z ziemią, bo są "u władzy".

Tak2Nie

Jak jesteś ambitna i pracowita to ta praca nie jest dla ciebie. Zatrudniają tu ludzi do towarzystwa, a nie do pracy, dlatego na sklepie wygląda to tak, jak wygląda, a wygląda to źle... Odnoszę wrażenie, że kierownik rządzi koordynatorem i dyrektorem, a powinno być odwrotnie. Może w końcu kadra kierownicza zobaczy kto chodzi do pracy i komu na niej zależy. CDN

TakNie

Czy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Anon
@Pytanie

Nie zawsze, zależy jak. Jeżeli zaczynasz prace od 1 to umowa o prace na 3 miesięcy, a jeżeli n.p od 18 to dadzą ci do końca miesiąca umowę zlecenia.

Lolek

Jak tak dalej pójdzie do kadra zarządzająca sama będzie musiała ruszyć tyłek do pracy zwolnienia pracowników w czasie kryzysu . Nie polecam zero szacunku do pracownika, socjalu żadnego nie ma współczuję ludzia którzy muszą tam dalej pracować bo trzymają ich kredyty lub inne zobowiązania i nie mają szansy czegoś zmienić z obawy tego co będzie lub braku czasu na szukanie nowej pracy. Firma najlepsze lata ma za sobą, dopóki Pani prezes będzie tam rządzić za wiele się nie zmieni, polecam wizytę u psychistry może tam jej pomogą

Anonimek

Z tego co czytam nie piszecie nic o tym co się dzieje na sklepach. Jestem jednym z klientow waszego sklepów i widzę, że dziewczyny są zastraszane nie mogą się odezwać to tej Pani co przyjeżdża chyba jakieś kierownik regionalny . Co chwilę są nowi pracownicy bo pewnie nie wytrzymują. Chodzę do waszych sklepów w dwóch miejscowościach, ale to co ostatnio usłyszałem w jednym z nich jak panie rozmawialy ze soba to przerosło wszystko i postanowiłem napisać tutaj bo tak się dziać nie może. Sprzedajcie stare kiełbasy, moja wnuczka ostatnio się zatruła nie wiem czyja to jest wina. Wracając do atmosfery jak chcecie krzyczeć na te biedne dziewczyny to róbcie tak żeby nie słyszał tego klient. A zresztą w tych dwóch miejscowościach są tak mule i sympatyczne Panie że nie wiem co jest nie tak zamiast im pomóc to są krzyki. Przyjeżdżają z takimi gminami że aż ja się ich boję czasami. Proszę zróbcie coś z tym bo szkoda tych miłych Pan.

Tak7Nie
Lee

Tak5Nie
@Lee

A czego się chłopie spodziewałeś? Tam kolegów nie masz. Prędzej jeden na drugiego pójdzie donieść niż Ci pomoże. Czytajcie ludzie opinie i zastanówcie się 10 razy czy na pewno chcesz tam, że się tak wyrażę "pracować". A jak przyjdzie Ci pomysł, żeby sprawdzić się to przemyśl 200 razy aż Ci przejdzie tam myśl. Aaa to jest (usunięte przez administratora) nie praca - tak dla jasności :).

Zostaw merytoryczną opinię o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ARTEK Sp. z o.o. sp.k.