ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa

Zielona Góra

Opinie o ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa

Marucha

Witam serdecznie chciała bym podjąć pracę w charakterze sprzedawcy. Czy ktoś może napisać jak to wygląda ? Głównie chodzi mi o atmosferę i traktowanie człowieka.

anonymous
@Marucha 11.10.2017 17:29

Witam.Praca fajna jesli to lubisz.Przede wszystkim cierpliwość do klientów.Nie na duży sklep tylko na mniejszy tak samo na tym wyjdziesz.Większe sklepy nie wyrabiaja narzuconych kosmicznych planów i zarabiają mniej od tych mniejszych a narobią się podwójnie.Nie dawaj się kierowniczce walcz o swoje bo tutaj każdy patrzy tylko na siebie.

Patrycja

@X dziękuję za odpowiedź. Czyli brak pracowników sprawia, że pozostali w firmie przejmują ich część obowiązków. Rozumiem, że przed zwiększeniem intensywności pracy byłaś z niej zadowolona. Od jak dawna trwa taka sytuacja? W związku z tym pewnie firma poszukuje nowych osób do pracy. Na stronie internetowej Artek można znaleźć oferty pracy do wielu działów w firmie. Mogłabyś też powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Jak wygląda Twój typowy dzień? Takie informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się dołączeniem do firmy.

anonymous
@Patrycja 05.10.2017 13:22

Witam.Kiedys na sklepie bylo nas 8 osób teraz zostalo 6.Na rano przychodzilysmy w 3 osoby teraz w 2.Przychodzilysmy na 5.30 teraz na 4.30.Firma dala podwyżkę od września którą miałyśmy odczuć.Nic z tego.Dostajemy plany miesięczne które nie są realne do wykonania.Dwoimy się troimy polecamy towar nawzajem się nakrecamy i tak nic z tego.Po 15 latach w pracy dostac podstawe za niewykonane plany to absurd.Firma nie widzi co się dzieje że ceny grają największą w tym rolę.Duży wpływ ma również kierowniczka.Jeśli ona ma wszystko gdzieś to tym bardziej reszta.Wiem ze się powtarzam ale naprawdę lubię to co robie od 16 roku życia pracuje w tej branży a w firmie jestem 15 lat wiem już trochę co nie co.Ale myślę że tak być nie może.Sklepy które mają większe obroty nie zrobią planu zarobią mniej od mniejszych sklepów które zrobią plan o 100.000 mniejszy.Mam juz dosyć.Już nie wspomnę że pracujemy bez dwóch etatów i nic z tego nie mamy a praca jest nadal taka sama.A na marginesie firma oczekuje od nas abyśmy szkoliły dziewczyny na komputerach tylko pytanie kiedy?Jestem osobą bardziej skryta która nie powie nic w oczy ale ogólnie jeśli firma doceniła by pracowników z wiekszym doświadczenie ze starzem to nie myślała bym o zmianie pracy.Szkoda mi ale nigdy tak nie było jak jest teraz.Szef nic nie wie co się dzieje na jego sklepach.Zero zainteresowania.

ja123

hej wszystkim . Jeżeli by ktoś mógł niech opowie o pracy w Nowej Soli mi chodzi tylko o stanowisko sprzedawca z góry dziękuje :)

Patrycja

@jasiek a Ty długo już pracujesz w firmie? Możesz powiedzieć jak Ty oceniasz ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa jako pracodawcę? Czy Ciebie spotkała sytuacja, jaką opisujesz?

X
@Patrycja 25.09.2017 11:18

Witam.Pracuje bardzo długo w firmie.Lubie strasznie swoją pracę lecz ostatnio coś zaczyna się psuć.Nie ma ludzi do pracy i my pracownicy którzy zostaliśmy myślę z bardzo dużym doświadczeniem w swojej branży dostajemy tak naprawdę po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Musimy wykonywać swoją pracę za dwóch i nie możemy wykazywac nadgodzin.Nie jesteśmy wcale doceniani choćby głupie bony na święta czy paczki dla dzieci to już jest bardzo duża motywacja.Nigdy nie myślałam o zmianie pracy ale ostatnio rozważam ta decyzję.

Patrycja

@Witaminaco rozumiesz mówiąc, że firma nie docenia pracowników? Czego według Ciebie brakuje w ARTEK? Merytoryczne komentarze, które pokażą słabe i mocne strony firmy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem w niej pracy.

Witamina

Nie polecam, wyzysk, brak szacunku, obiecują złote góry a przy wypłacie zdziwienie. Nie doceniają pracowników i to się na nich odbija :) Samemu niech pracują na stanowisku kierowcy od 21 do 12 rano i jeszcze popołudniówkę od razu załadować i do 18 rozwozić :)

Zainteresowany

Potrzebują przedstawiciela handlowego...czy ktoś coś wie na temat tego typu pracy? Zarobki?

Dramat pod każdym względem !!!!!!

JA

@TUZINEK EWKA DALEJ TAKA JEBNIĘTA?

hejo

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać jako początkujący sprzedawca? W końcu ważne jest to, że oprócz dobrej podstawy są jeszcze jakieś premie do tego, to wążne jest dla każdego pracownika.

Jarek

Słyszałem, że w firmie artek jest dużo godzin pracy, trochę trudne warunki, ale wynagrodzenia są bardzo dobre, czasami powyżej średniej krajowej. Jeżeli to prawda to myślę o angazu tam

ziuta

Uwierz w te negatywy osobiscie pracuje juz kilka lat w tym bagnie ale koniec tego kończę z tym.Odkąd zmieniła nam się koordynatorka to nie da się pracować, ciągle coś jej nie pasuje, ale jak coś potrzebuje to odrazu jest miła dla tej osoby.

ziuta

Ta firma to niewypał, nie polecam tam pracy.Jeden wielki wyzysk, ciągłe manka, za które trzeba słono płacić.Ciągłe narzekanie koordynatorki, że ciągle coś jest źle ułożone itp.Koordynatorka na Poznaniu to też niewypał, nie zna się na pracy za ladą a się ciągle udziela,że coś jej nie pasuje.Ciagła praca po godzinach, listy obecności ciągle przepisywane są by inspekcja pracy nie dopatrzyła się, że są przekręty z godzinami pracy (dziś idziesz na 13:30-21:30 a na następny dzień idziesz na 5:30-13:30 i czasami w ten dzień przychodzisz na 17 na inwentaryzacje i do wieczora).Nakazują sprzedać dana ilość danych wędlin w ciągu miesiąca dając w nagrodę 1 zł za sprzedany kilkogram, a koordynatorka dostaje mega duże ilości bonów do siebie za to,że dany rejon tyle sprzedał. I kto tu ma najwieksze zyski? Bonów ani paczek na święta już bardzo dawno nie było. Szef nie widzi co się dzieje na sklepach ważne że interes sie jakoś kręci. A o urlopach to zapomnijcie, nie chcą dawać twierdząc, że nie ma ludzi na ten czas więc pracować trzeba cały czas.To jest mega nieporozumienie.Tu musi zabrać się za to wszystko jakaś odpowiednia instytucja bo tak dalej nie może być,jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami.

Mariola

Byłam zachwycona obsługą i samym sklepem na Zdrojowej w Zielonej Górze. Ale to już w czasie przeszłym niestety. Zmieniła się obsługa i zaraz widać to w sklepie: zmienił się zapach, towar byle jak wystawiony w ladach, obsługa nic nie umie, w trakcie mojej obecności w sklepie ktoś oddawał sprzedane mu nieświeże mięso - katastrofa. Kiedy tylko trafiłam na kogoś z poprzedniej obsługi - zaraz " na patrz widać" odmianę - ktoś kto umie i komu się chce. Może trzeba dbać o obsługę w sklepie bo to ona właśnie tworzy wizerunek marki. Jeśli o nich nie zadbacie dobrzy uciekną a zostaną tylko tacy którym się nie chce, bądź nie umieją, bądź do niczego się nie nadają. Doceńcie proszę tych których my klienci również doceniamy.

neapol

nie polecam nikomu kto ceni swój czas i pieniądze . Chyba , że lubisz przyjść sobie do pracy na 20 , wyjść np o 6 rano i na 12 wrócić na renament ( to tak dla przykładu ) . Wieczne ucinanie premii , godziny nadliczbowe , brak szacunku ze strony kierownictwa , fałszowanie list obecności żeby w papierach grało ... długo by ta wymieniać ..Tak było za moich czasów . Czy teraz też tak jest ? Nie wiem . Wyleciałem za pyskowanie i sprzeciwianie się wobec polityce tej chorej firmy

Zocha

Brak realizacji zamówień od stałych klientów,zmieniła się kierowniczka z Leszna z Zamenhofa i jest bałagan

żartowniś

reksio

ile zarabia tam zastępca kierownika ktoś może napisać....

była P !!!

Praca w tej firmie to jakaś kara za grzechy... Pracowałam tam przez 1,5 roku bo nie miałam wyjścia, takie życie. Bywało tak, że przez 3 miesiące nie było mnie wcale w domu, premie które (niby) dostawałam nawet nie starczały na pokrycie manka. W TEJ FIRMIE NIE MA ZWROTÓW!!!!! Koordynatorzy nic nie robią bo boją się odezwać żeby przypadkiem nie podpaść pani EWIE. A jak się odezwiesz o zapłatę za nadgodziny to wysyłają na e-mail firmowy jakieś głodne teksty że niby my wiemy że to od nas zależy jak będzie ustawiony grafik, ale jeśli nie ma komu pracować no to jak to zrobić??!!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH NIE PCHAJCIE SIĘ W TO BAGNO BO JA DO DZIŚ ŻAŁUJĘ!!!

my

Niestety ale ta wypowiedź nijak nie odnosi się do faktycznych zasad i atmosfery jaka panuje w tej firmie. Zastraszanie i szantażowanie a do tego donosicielstwo. Niestety :-( szkoda. Bo atmosfera w pracy to podstawa sukcesu firmy i lojalności pracowników.

ja

Bony to nie dobra wola pracodawcy, tylko pieniądze pracownika z funduszu . To tak na marginesie.

bobo

Cała masa alkoholików! szkoda gadać

bart91

znowu po staremu z kasą! Wypłaty coraz mniejsze i to znacznie mniejsze to jeszcze część na konto a premia w kopertach pod stołem! tak to ja moge sobie dorobić na boku a nie zapi....lać na 300% normy! Przecież tu sie ciągle biega rzucając TONY dziennie i człowiek po 8 godzinach nie wie jak sie nazywa a gdzie tu jeszcze reszta pracy. Dobija cie fakt jeszcze, że ty masz jeszcze robić a kierownik daw.. bucz.. nie których puszcza do domu po 2-3 godzinach bo to kolega przecież, inny sie rucha gdzie popadnie i wystawia paragony bo coś nie tak było przy szykowaniu towaru i musisz za to zapłacić. Tragedia ta firma naprawde nie ma po co tam siedzieć bo tylko można ucierpieć wśród tych głąbów i obecnie niewiele zarobić bo 2000 to max co można tam dostać. W hurtowniach konkurencyjnych zarobisz więcej

lola

Do Kriss... zgadzam sie ze kazdy ma przawo wyboru , oczywiscie ze nikt nikogo nie trzyma na sile w tej firmie ,ale z ta premia to jest tak ze podnosi sie plany miesieczne tak zeby tej premi nie bylo!!!Natomiast bonow na swieta juz dwa lata jak na oczy ich nie widzimy wiec nie wiem moze sa wyjatki ktore dostaja !!!Skoro tak firma dobrze prosperuje to pytam sie gdzie sa te bony , bo zeby na swieta Bozego Narodzenia nie dac pracownikowi zakichanych paru groszy to juz sie teraz raczej w zadnej firmie nie zdarza!!!!A i jeszcze o atmosferze pracy ,jesli jest problem na sklepie i mowi sie to otwarcie Pani koordynator a ona po pewnym czasie udaje ze problemu nie ma i nic z tym nie robi , to pytam sie u kogo mamy szukac pomocy zeby atmosfera a zarazem problemy byly rozwiazane .Szkoda ze widzac jak wyglada praca na sklepach i jak traktowane sa dziewczyny przez swoje kierowniczki prawie mobingowane, nic z tym nie robi !!! To jest zenujace , ze bardzo buzo sie od nas wymaga nie dajac nawet zrozumienia .

Kriss

Nie do wiary. Czy żyjemy w czasach gospodarki centralnie sterowanej? Nie. Żyjemy w czasach kapitalizmu. Wszyscy narzekają na firmę Artek. Tymczasem droga wolna. Każdy może założyć własną działalność gospodarczą, a w przyszłości otworzyć swoją hurtownię. Zrobicie konkurencję dla Artka. Zatrudnicie ludzi na etatach 8 godzinnych, z wypłacaną co miesiąc premią oraz bonami na święta. Co stoi na przeszkodzie? Każdy potrafi tylko krytykować. Prawda jest natomiast taka, że firma jak na rynek zielonogórski, oferuje przyzwoite warunki pracy, jak i płacy. Są owszem etaty wymagające nadgodzin, ale nie jest to w żadnym wypadku praca za darmo. Natomiast zarzuty odnośnie chamstwa i braku kultury wśród pracowników firmy. Jak to jest, że każdy widzi chamstwo u innych, a u siebie nie? Przecież zła atmosfera nie bierze się z znikąd. Nie wywołuje jej jedna osoba. Dlatego proponuje aby każdy zaczął od siebie, a wówczas i rzekome złe fluidy znikną.Dotyczy to zresztą nie tylko pracy w firmie, ale i życia osobistego. Więcej pozytywnej energii i życzliwości.

bArtek
@zola 21.02.2017 07:53
Pracowałam tam dośc długi czas na róznych stanowiskach. Wyzysk. Praca po 12-14 godzinn dziennie. Lista obecnosci to fikcja. Pł...

Zgodnie z r.p.u.z.k. kobiety mogą wykonywać następujące prace związane z przemieszczaniem ciężarów: 1) Ręczne podnoszenie i przenoszenie ciężarów o masie nieprzekraczającej: a) 12 kg - przy pracy stałej, b) 20 kg - przy pracy dorywczej (do 4 razy na godzinę w czasie zmiany roboczej).

jasiek
@Kriss 26.01.2015 22:15

I tak piłeczka się odbija a prawda jest taka że jak dasz komus palca to wezmie rękę tak samo i pracodawca się chce nachlapac, najgorzej ze odbija to się na porzadnych ludziach którzy chcą pracować i są szczerzy a wiadomo są i sprawy rodzinne zdrowotne i tego typu wszystko trzeba pogodzić ale oczywiście wladza zawsze czuje się pokrzywdzona najbardzie oszukiwana bo od dużych obrotow im się w łbach poprzestawialo i zwalnia cennych pracownikow bo ten ma pilna sytuację zyciowa to mi w tym dniu kasa nie leci to co Kowalskiego trzeba zwolnic, to już podlega pod sad pracy, ale karma dziala

?

Dużo jest pracy po godzinach.. fryzjer ? dentysta ? nie ważne ich to nie interesuje.. musisz zostać i tyle. Zapomnij o fryzjerze , dentyscie i o czym kolwiek innym a i z góry mówię zapomnij o życiu prywatnym tylko praca , praca i praca no i wyzysk ludzi , chamstwo i nic więcej. Pozytywne komentarze o artku ? ciekawe kto je pisze pewnie sam artek..

irminaa33

Taka LEna nie ma pojęcia jak pracuje się w tej firmie. Powodzenia życzę. To najgorsza firma, jaką można spotkać - mobbing na porządku dziennym i praca po godzinach za darmo. Mam nadzieję, że inspekcja pracy w końcu zrobi z tym porządek

hahahaha

to nie wina centrum....

?

Bo wszystkie "opisy sytuacji" są natychmiast kasowane... Jak nie chcesz mieć kolejnej najstraszniejszej to odradzam...

xxx

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecam:) chamstwo i jeszcze raz chamstwo..

to nie marki tej firmy

oni tylko tym handlują - praca tam nie ma nic wspolnego z renomą

doriss@

Najgorsza firma na jaką trafiłam.Totalny wyzysk człowieka, zero szacunku dla pracownika, nie wspomnę o premiach.Ty możesz (usunięte przez administratora)jak wół a i tak najwiecej kasy dostaje kierownik i zastępca.Manka w tej firmie to jakiś kosmos!nie ma miesiąca żeby było dobrze.wiecznie jest minus.Nigdy w życiu nie wrócę tam.a o bonach czy jakiekolwiek kasie na święta możesz zapomnieć.szef to jest sknera,tak samo jak dyrektorka.psychiczna w cholerę.

reksio
@doriss@ 09.10.2014 22:11

ile zarabia tam zastępca kierownika ktoś może napisać....

nie

Nie warto - czy taka odpowiedź nie łamie aby regulaminu?

ja

No właśnie drogi Artku. Prawda w oczy kole, co??? Swoją drogą, jak to świadczy o samym portalu, że kasuje opinie, które ani nie są obelżywe ani chamskie, tylko szczere i prawdziwe.

znowu

I znowu wykasowano wszystkie opinie - ciekawe dlaczego?

Zostaw opinię o ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa