Opinie o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ARTEK Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. w Zielona Góra

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Audi.

Czy możesz poszerzyć swoją opinię,co konkretnie masz na myśli.......????

Anol

Tutaj wystarczy przyjść

Jak jesteś ambitna i do tego pracowita to ta praca nie jest dla Ciebie.Tu zatrudniają ludzi do towarzystwa a nie pracy,dlatego na sklepie wygląda tak, a nie inaczej. Może kadra zarządzająca zobaczy kto chodzi do pracy i komu na niej zależy. Odnoszę wrażenie że kierownik rządzi koordynatorem i dyrektorem a nie odwrotnie.CDN

Pracownica

Serio? Przecież to stek bzdur. W tej firmie pracownik jest nikim, ma zapieprzać i nie wymagać a już broń boże liczyć na szacunek czy słowo uznania. Na swoją kierowniczkę złego słowa nie powiem, jaki kierownik taki caly sklep. Niestety panie stojące wyżej w hierarchii tej firmy nie mają za grosz kultury. Niby damy a zachowują się zwyczajnie po chamsku, myśląc, że mogą zrównać pracownice z ziemią, bo są "u władzy".

Jak jesteś ambitna i pracowita to ta praca nie jest dla ciebie. Zatrudniają tu ludzi do towarzystwa, a nie do pracy, dlatego na sklepie wygląda to tak, jak wygląda, a wygląda to źle... Odnoszę wrażenie, że kierownik rządzi koordynatorem i dyrektorem, a powinno być odwrotnie. Może w końcu kadra kierownicza zobaczy kto chodzi do pracy i komu na niej zależy. CDN

Czy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Anon

Nie zawsze, zależy jak. Jeżeli zaczynasz prace od 1 to umowa o prace na 3 miesięcy, a jeżeli n.p od 18 to dadzą ci do końca miesiąca umowę zlecenia.

Sprzedawca

Brak kultury kierowniczki w Lesznie, zero konkretnych informacji...brak kompetencji do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych

Lolek

Jak tak dalej pójdzie do kadra zarządzająca sama będzie musiała ruszyć tyłek do pracy zwolnienia pracowników w czasie kryzysu . Nie polecam zero szacunku do pracownika, socjalu żadnego nie ma współczuję ludzia którzy muszą tam dalej pracować bo trzymają ich kredyty lub inne zobowiązania i nie mają szansy czegoś zmienić z obawy tego co będzie lub braku czasu na szukanie nowej pracy. Firma najlepsze lata ma za sobą, dopóki Pani prezes będzie tam rządzić za wiele się nie zmieni, polecam wizytę u psychistry może tam jej pomogą

Anonimek

Z tego co czytam nie piszecie nic o tym co się dzieje na sklepach. Jestem jednym z klientow waszego sklepów i widzę, że dziewczyny są zastraszane nie mogą się odezwać to tej Pani co przyjeżdża chyba jakieś kierownik regionalny . Co chwilę są nowi pracownicy bo pewnie nie wytrzymują. Chodzę do waszych sklepów w dwóch miejscowościach, ale to co ostatnio usłyszałem w jednym z nich jak panie rozmawialy ze soba to przerosło wszystko i postanowiłem napisać tutaj bo tak się dziać nie może. Sprzedajcie stare kiełbasy, moja wnuczka ostatnio się zatruła nie wiem czyja to jest wina. Wracając do atmosfery jak chcecie krzyczeć na te biedne dziewczyny to róbcie tak żeby nie słyszał tego klient. A zresztą w tych dwóch miejscowościach są tak mule i sympatyczne Panie że nie wiem co jest nie tak zamiast im pomóc to są krzyki. Przyjeżdżają z takimi gminami że aż ja się ich boję czasami. Proszę zróbcie coś z tym bo szkoda tych miłych Pan.

Lee

Brak słów na tą firmę. Atmosfera okropna. Nikt ci nie pomaga, a jak już to z wielkim dąsem. Absolutnie nie polecam. Dźwigasz tony a i tak mają cię za śmiecia. W żadnej firmie w której pracowałem jako picker to tak jak mnie tam potraktowali to masakra. Z daleka od Artka.

@Lee

A czego się chłopie spodziewałeś? Tam kolegów nie masz. Prędzej jeden na drugiego pójdzie donieść niż Ci pomoże. Czytajcie ludzie opinie i zastanówcie się 10 razy czy na pewno chcesz tam, że się tak wyrażę "pracować". A jak przyjdzie Ci pomysł, żeby sprawdzić się to przemyśl 200 razy aż Ci przejdzie tam myśl. Aaa to jest (usunięte przez administratora) nie praca - tak dla jasności :).

Opinie pozytywne na temat tej firmy, to po prostu czysta kpina! Pracowałem w hurtowni długi czas. Praca nie należy do lekkich - to prawda! Nie zgadzam się, że atmosfera w tej firmie jest dobra. W mojej brygadzie pracowali sami lesserzy, plotkarze, fermenciarz, narkomanii, donosiciele od magazyniera aż po brygadziste. Mój brygadzista większość czasu spędzał na przeglądaniu różnych portali niż pracy. Szantaż emocjonalny, mobbing (art. 943), wyzwiska pod Twoim adresem i robienie z kogoś idioty to codzienność (mam nagrania, smsy). Najgorzej maja Ci co szykują zamówienia. Idziesz do pracy na 6 rano i nie wiesz o której wyjdziesz - oczywiście w karcie pracy musisz napisać, że byłeś 8 godzin, a jak napiszesz, że byłeś dłużej to brygadzista da Ci nowa kartę do podpisania. Praca tam to kara! Ciekawostki: Były przypadki, że podjeżdżał samochód i brał palety za co później musieli ponosić koszty pracownicy - mimo, że nie jest to zawarte w umowie (z resztą znajdą co miesiąc coś za co Ci przytna z wypłaty). W tej robocie są lepsi i gorsi. Ty będziesz zapier...ć, a brygadzista wyjdzie szczęśliwy o 12 do domu, na drugich zmianach czeka tylko, żeby skończyć trasy 0,1,2, bo może iść do domu i nawet palcem nie kiwnie, żeby Ci pomóc, podobnie jak i magazynierzy, którzy wychodzą po 8 godzinach. Nowi przychodzą pracować od dwóch dni do dwóch tygodni maks. Nikt kto tam pracuje lub pracował nie ma dobrej opinii. Wymiar 8 godzin pracy jest tylko na umowie. Za godziny dodatkowe Ci nie płacą, bo podobno masz wliczone 105 zł do wypłaty. Do pracy chodzisz na trzy zmiany: 1. (rano) zmiana: od poniedziałku do soboty. 2.(środkowa) Od poniedziałku do piątku 3.(nocka) Od niedzieli do do piątku (z piątku na sobotę). W kartach pracy nie zapisujemy, że byliśmy w weekend tylko podpisujesz się w dzień poprzedzający (mowa o 1 i 3 zmianie). Chętnych do pracy tam nie ma. Wiecznie brakuje ludzi, bo nawet zarobki nie przekonują. Kto najczęściej pracuje w tej firmie? Ludzie co nie mają wyboru, którzy spłacają kredyt albo mają dzieci do wykarmienia oraz tacy, którzy nie mają wykształcenia większego niż podstawowe, narkomani wiecznie na nosie. Wolne masz  tylko półtora dnia. Zarobki to 2488 zł plus premie, czyli ok. 2800 zł na miesiąc i jeszcze pani dyrektor powie Ci, że zarabiasz za dużo. Benefit kosztuje ok. 200 zł, gdzie w obecnej mam za 50 zł. W przypadku kierowców obowiązują normy paliwa, jeśli przekroczysz to zabierają Ci z wypłaty (im dłuższą trasa, tym mniejsza norma) płacisz za gary, jeśli się nie zgadzają (jeden pojemnik 16 zł). Jednemu z kierowców brakowało 50 pojemników i się po tym fakcie zwolnił. Mógłbym napisać więcej... Tylko szkoda mojego czasu myśląc o tej firmie. Jeśli wasze podejście do pracowników się nie zmieni to, któregoś sama pani dyrektor będzie musiała szykować zamówienia i je dostarczać. Nie wierzysz to po prostu polecam wysłać CV popracować tydzień (najlepiej miesiąc) i sam będziesz mógł wyciągnąć wnioski. Coraz częściej ludzie się zwalniają, bo każdy ma dość! Szybko zrozumiesz dlaczego na OLX.pl  poszukują ciągle kogoś tutaj do pracy! Drodzy pracodawcy! Artek nie jest niezastąpiony na rynku pracy - są firmy co proponują lepsze warunki niż w tym Auschwitz. Ten zakład to (usunięte przez administratora)! Reasumując Nie polecam!

Patrycja

Dziękuję, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa, mimo że było to dla Ciebie trudne w związku z negatywnymi wspomnieniami związanymi z tym miejscem pracy. W opinii zawarłeś poważny zarzut odnośnie do mobbingu. Chciałbym dowiedzieć się, czy wraz z pozostałymi pracownikami próbowaliście może ten fakt zgłaszać i walczyć z tym, aby to zjawisko zostało wyeliminowane w przypadku tego pracodawcy? Mógłbyś napisać, dlaczego pracownicy hurtowni mieli tak nieokreślony czas pracy, a pracownicy magazynowi pracowali równo 8 godzin? Zachęcam do uzupełnienia swojego wpisu.

@Patrycja

Oczywiście, że nie. W brygadzie, której byłem na szczeblach byli kolesie. Brygadzista z kierownikiem na nocce oglądali w internecie filmiki wraz z ekspedytorem, a fakturzysta za nich zapierda**ł. Wymiar 8h to fikcja,siedziałem tak długo aż skończyłem trasy w zależności od zmiany: 1. Żubry, 2. Od 10,20,30 do 14,24,34 3. 15,25,35 do 18,28, 38 plus żubry I i II. Prędzej dostałbym się na audiencje do papieża niż dostałbym wolne, bo np. Mam wizytę z dzieckiem u lekarza. Na szczęście jestem w nowej pracy i współczuję ludziom, którzy dostają marne grosze za tyranie. Nie pozdrawiam firmy Artek i nikogo z tej firmy.

@Anonim

Skoro w Twojej opinii fikcją było przepracowanie 8 godzin, ponieważ zawsze zostawałeś dłużej, to zastanawia mnie, czy mogłeś liczyć z tego tytułu na dodatkowe wynagrodzenie? Pracodawca wynagradzał Ci w jakiś sposób te nadliczbowe godziny, które spędziłeś w pracy?

Pracownica
@Jakub

Za nadgodziny nie płacą,firma odrazu zaznacza to prawda ze robi sie dluzej ale w karcie trzeba wpisac 8 godzin.Ja sama bylam zmuszona robic nadgodziny ,nie dostałam pieniedzy w godzinach też nie oddają gdyż wiecznie jestes potrzebny? Jednym slowem szukają takich co będą najlepiej pracować od 5 -21 i najlepiej za darmo

Leszno

Pracowałam na stoisku mięsnym Artek nie mam dobrej opini o pani koordynatorce nie będę wymieniała jej imienia,bo wszyscy się chyba domyślają o kim mowa.Moge napisać że zrobila mnie w bambuko nie powiedziała mi jak mnie przyjmowała do pracy że to tylkjo jest praca na okres 3 miesięcy to znaczy na okres urlopów i po tych trzech miesiącach mnie zwolniła bez słowa wyjaśnienia i to w ostatni dzień umowy mi oznajmiła.Zrobiła to beszczelnie i po świńsku moim zdaniem.

Bożena
@Leszno

@Leszno Nie bardzo rozumiem. Możesz rozwinąć wątek Twojego zwolnienia w ARTEK? Jaką umowę otrzymałaś przy zatrudnieniu w tej firmie? Czekam na Twoją odpowiedź.

Czy do pracy na magazynie potrzebna jest książeczka sanepidowska? Kto pokrywa jej koszt?

@Zainteresowany

Do pracy na magazynie potrzebna jest książeczka sanepid-owska, jeżeli kandydat jej nie posiada wówczas wyrabia ją na koszt pracodawcy.

kamada

Firma ARTEK - to takie miejsce, gdzie tylko niewielka część pracowników jest przyjazna i pomocna. Bardzo dziwne miejsce do pracy, dlatego na portalach cały czas potrzebują pracowników do wszystkich działów. Nie ma w tej firmie nic pozytywnego, kompletnie nic i ciężko jest znaleźć choć jeden aspekt, który mógłby być uznany za pozytyw. Wiem że niektórzy powiedzą MALKONTENTKA, ale nie jestem nią. Jak chcecie doświadczyć chamstwa to aplikujcie do firmy ARTEK.

@kamada

Mogłabyś nieco bardziej szczegółowo rozwinąć swoją wypowiedź? Napisałaś, że w firmie trudno jest znaleźć cokolwiek, co można by było uznać za pozytyw, dlatego ciekawi mnie, jak wygląda poziom wynagrodzeń? Czy w Twojej ocenie nie są one adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków? Mam nadzieję, że zechcesz napisać coś więcej.

Yyyy

To wszystko prawda, co tutaj napisali. Niestety wykorzystuje się tu pracowników.

Julia
@Yyyy

Widzę, że podzielasz zdanie innych użytkowników w tej kwestii. I oczywiście w pełni respektujemy tu Twoje zdanie. Ale może postarałbyś się wymienić jakieś pozytywne aspekty, związane z pracą w ARTEK? Są oni obecni na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Firma z taką tradycją musi zatem posiadać. jakieś atuty. Możesz zdradzić nam, jak długo oraz na jakim stanowisku tam pracowałeś? Co z atmosferą między pracownikami - była w porządku?

Kkk

Nie ma żadnych.

Julia
@Kkk

Rozumiem. Jednakże to w dalszym ciągu jest wypowiedź, która absolutnie nic nam nie mówi. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na to forum wchodzą osoby, które są zainteresowane pracą w ARTEK i w związku z tym chciałyby uzyskać jakieś merytoryczne informacje na temat firmy. Może powiedz nam coś na początek o samym wynagrodzeniu. Określiłbyś je jako w miarę dobre, czy niekoniecznie? Bardzo zachęcam Cię do udzielenia nam rzetelnej odpowiedzi.

Cruz
@Julia

Ja odpowiem. Pieniądze są nienajgorsze. Jednak w zestawieniu z czasem pracy (6 dni w tygodniu) i tym, że praca ta jest bardzo ciężka fizycznie, to wypłaty nie są powalające.

@Cruz

Wiesz może, czy z upływem czasu od zatrudnienia rośnie również ewentualne wynagrodzenie? Wspomniałeś, że pracujemy 6 dni w tygodniu. Rozumiem, że każda sobota jest obowiązkowa? Liczę na Twoją dalszą dyskusję, ponieważ widzę, że dysponujesz informacjami związanymi z pracą w firmie ARTEK.

@Julia

Każda sobota jest obowiązkowa i nie wpisujemy się w kartę pracy, a na nockach w niedzielę wpisujemy się na poniedziałek. Tak jakbyśmy nie pracowali w niedzielę. Kasa? Je...nie ponad 8 h są to małe pieniądze. Idziesz do pracy na 6 i nie wiem czy wyjdę o 14 czy o 18. Także podziękuję. Zainteresowanym odradzam, uciekaj gdzie pieprz rośnie

@Anonim

Praca w nienormowanym czasie powinna być odpowiednio wynagradzana, a według Ciebie tego brakuje. Czy inne dodatkowe bonusy w postaci premii lub socjalu mogą podnieść podstawę, a tym samym zadowolenie pracownika? A jakie zadanie na ten temat mają inne osoby zatrudnione w ARTEK. Czekam na Wasze wpisy.

Dawid
@Jakub

Przede wszystkim powinniście zmienić stosunek do pracowników, nie traktować/robić ich swoich niewolników. Powinno się zwiększyć ilość szykujących towar o jedną osobę. Uregulować czas pracy w wymiarze 8h. Gdyby firma podchodziła do pracowników jak do ludzi to jestem przekonany, że mniej byście się ogłaszali. Są brygady, gdzie brygadzista pracuje a są brygady, gdzie siedzi i przegląda strony internetowe. Brakuje dobrej atmosfery. Człowiek po 8h chce wyjść z pracy, a nie tyrac, bo się brygada nie wyrabia, bo tyle jest zamówień! Możecie proponować nawet 8 tysięcy złotych, ale póki firma nie podejdzie do pracownika jak do człowieka to będziecie szukać i szukać ludzi. A coraz częściej ludzie się zwalniają, bo widzą, że w Zielonej Górze można zarobić podobne pieniądze, wyjść po 8h z pracy, wrócić do domu i mieć czas i siły na spędzenie wolnego czasu z żoną, dziećmi.

Mirek

Czytając powyższe opinie o tej firmie jak i śledząc ich częste ogłoszenia o rekrutacji kierowców można wyciągnąć wniosek , że wszystkie negatywne jak i częściowo pozytywne opinie są w pełni wiarygodne. Żadna "porządna" firma nie będzie tak często prowadzić rekrutacji kierowców to jest nie możliwościa żeby 4 -5 tygodni dawać ogłoszenie , że poszukuje się kierowców.

This company, its a trap

Dużo znajomych mi mówiło, żebym zajrzał co ludzie napisali o firmie i żaden komentarz mnie nie zdziwił. Każdy kto przeżył (usunięte przez administratora)wie, że na pewno nie wróci do tej firmy. Podjąłem się tam pracy z przyczyn losowych, prawie 1.5 roku. Kompletny brak szacunku do ludzi itd. Zwolnilem się parę miesięcy temu i nie żałuję. Współczuję wszystkim, którzy muszą tyrać w tej robocie - zapominając co to jest wolne, godność człowieka. Nic innego od siebie nie dodam, ponieważ każdy kto się tutaj wyżalił napisał prawdę. Przez okres w którym byłem zmuszony tam pracować czułem się więźniem. Teraz to już za mną, jestem szczęśliwy, że ta firma to dla mnie przeszłość i lekcja z której wyciągnąłem wnioski na przyszłość.

Załamana

Wszystkie te opinie są PRAWDZIWE , kto się szanuje to UCIEKA

Rrr

Wyzysk, mobing, kolesiostwo, w miesiącu faktycznie masz może 3dni wolnego, najniższa krajowa reszta w premi będziesz tyral cały miesiąc a coś się kierownikowi na koniec nie spodoba lub będzie chciał dać większą premie koledze to dostaniesz pół lub w ogóle nie dostaniesz premii a bedziesz bardzo często tyrał za niego.. Kierownicy tam to analfabeci cześć nawet średniego nie ma, przy tym awansowali dzięki teściowej... Ogólnie będą z ciebie robić idiote chodź sami nimi są. Fałszowanie kart pracy jest codziennością. Odmrazanie i odświeżanie starego mięsa w kantorku koło rozbioru to norma poprostu codzienność. Codzienne lizanie du.. sobie nawzajem od dyrektorów po kierowników to jedna wielka smyranina nie powiem co na ich wyjazdach się dzieje... Jak tam już nie pracujesz to się z tego śmiejesz że byłeś częścią tego (usunięte przez administratora) Jak zależy ci na życiu osobistym i rodzinnym to nie polecam. Kierowcy jeżdżą czasem za pół darmo robią popołudnie i g.. Za to dostają. Opinie pozytywne o tej firmie to bzdury sami sobie je piszą bo nikt kto tam pracuje nie będzie miał dobrego zdania o firmie.

@Rrr

W swojej wypowiedzi zarzuciłeś firmie ARTEK stosowanie mobbingu wobec podległych pracowników. Jest to poważne przestępstwo, dlatego chciałabym zapytać, czy na pewno takie zjawisko występuje w tym miejscu pracy? Jeżeli jesteś pewien swojego wpisu, to zachęcam, abyś skorzystał z nowej funkcji na forum gowork.pl i zgłosił ten fakt, odpowiednio go uzasadniając i podając konkretne przykłady. Mógłbyś jeszcze w swojej wypowiedzi bardziej precyzyjnie wyrazić zdanie o premiach, które oferuje pracodawca? Ile realnie można zarobić, pracując w tym miejscu? Zachęcam do uzupełnienia swojego wpisu.

To prawda
@Patrycja

Każdy kto pracuje może tutaj to potwierdzić.

@To prawda

Jeżeli możecie to potwierdzić, to tym bardziej zachęcam do skorzystania z nowej funkcji na forum i opisania szczegółowo sytuacji, które będą to potwierdzały. Czy firma ARTEK poszukuje obecnie nowych pracowników? Jeżeli tak to na jakie stanowiska? Proszę o informację na ten temat.

To prawda
@Patrycja

Oni wiecznie kogoś poszukują,bo w tej firmie nikt kto się szanuje długo pracować nie będzie

@To prawda

W dalszym ciągu pracujesz w firmie ARTEK Centrum Dystrybucji Mięsa? Wiesz może, czy firma znalazła już nowych pracowników? Zostali oni przyjęci, czy może nie przeszli okresu próbnego? Zachęcam, abyś opisał, jak obecnie wygląda sytuacja w tym miejscu pracy. Twoja wypowiedź będzie pomocna dla każdego z nas.

Adamo
@To prawda

To kogo obecnie poszukują?

@Patrycja

Hahaha! Nie przeszli okresu... Przepraszam co? Oni biorą każdego do tej roboty, szybko się zwalniają, bo nikt nie jest na tyle głupie, żeby ebać za gorsze. Kto normalny wychodzi z roboty codziennie po 12 h? W jakiej firmie nie płacą za nadgodziny? W życiu nie pójdę do artka.. I jestem pewien, że na 10 osób, wróci jedna osoba z braku lepszej propozycji o pracę. I co? Dalej myślicie dlaczego ludzie się zwalniają? Bo nie macie szacunku do ludzi. Nara frajerzy

Spryciul

Choć minęło tyle lat wspomnienia z obozu wciąż żywe. (usunięte przez administratora), zastraszanie, fałszowanie listy obecności, 3 dni wolnego w miesiącu, praca po 12 godzin to tylko czubek góry lodowej. Szanuj się i nie marnuj swojego czasu na tą pożal się Boże firmę

Iga
@Spryciul

Widzę że w tej firmie nic się nie zmienia...

Ciekawa

Witam serdecznie. Proszę o opinie na temat pracy, jako sprzedawcy oraz zarobkach itp. w zielonej górze. Z góry dzięki.

winka
@Ciekawa

Chcesz pracować jak wół i tak być traktowana idz . Ciężka praca w zimnym , mokrym i śmierdzącym miejscu.Kasa 2000 do 2200 na rękę jako sprzedawca. Nie polecam

Ciekawy

Powiedzcie mi jak finansowo i godzinie wygląd A tam praca kierowcy?

Patrycja

@Mloda1009, dziękuję za Twój komentarz, z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że jest miła atmosfera w miejscu pracy, to również bardzo dobra informacja dla osób zainteresowanych pracą w ARTEK, gdyż atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę. Jakie jeszcze zalety możesz wymienić tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o ARTEK Sp. z o.o. sp.k. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ARTEK Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARTEK Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ARTEK Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARTEK Sp. z o.o. sp.k.