Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. w Zielona Góra

Administrator Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.?

Powiedzmy że Mirek Nowy wpis

To już nie to samo co kiedyś Ale i tak jest naprawdę fajnie. Pensja zawsze na czas, karpiowe, jajeczne, benefity i pakiet ubezp. zdrow. PZU za grosze. nie ma korpo nalecialosci A większość ludzi jest przyjazna i miła we współpracy.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Fest

Wkład jest zerowy..... A nawet można powiedzieć że działają wręcz w drugim kierunku

Małgorzata
@Fest

jak mam to rozumieć? bo zastanawiam się nad pracą w tej firmie, ale zaczynam mieć wątpliwości.

@Małgorzata

I słusznie że masz wątpliwości. W tej firmie zrobią wszystko żeby Ci pokazać że jesteś kimś gorszym. A oni są wszechwiedzący i najlepsi- dyrektorzy z Bożej łaski

Mariusz
@Martens

Wszystko, to znaczy co dokładnie robią? Może ktoś napisać jakieś przykłady?

Małgorzata
@Martens

to po co im pracownicy? nikt wcześniej się nie postawił?

@Małgorzata

Bo jak masz inne zdanie od zakompleksionego konusa i mu się postawisz to możesz sobie szukać pracy..... Bo będzie Ci uprzykrzał życie

Elżbieta
@Martens

W jaki sposób uprzykrzał życie?

@Elżbieta

W każdy możliwy.

Marcin Nowy wpis
@Martens

Czyli co? Zwolni cię z pracy czy obetnie premie? A tak na marginesie to w ogóle są premie albo jakieś inne dodatki?

Magda Nowy wpis
@Marcin

Zatrudnij się.... Popracuj..... Jak Cię wy.... na kasie sam sobie odpowiedz. A zwolnić to oni mogą samochód przed ograniczeniem.

Lipton

Witam. Byłem zaproszony na rozmowę . W ogłoszeniu jak byk napisali UMOWA O PRACĘ...po godzinie rozmowy Pan chyba dyrektor zaczął mi rozrysowywać jak to wspaniale byłoby mi na działalności gospodarczej! Oczywiście w grę wchodziła tylko UMOWA o PRACĘ. Gość widać że sprany mózg... odpowiedź miała być ...Ale jakoś się panu nie udało zadzwonić.... (pomijam fakt że zrobiłem ponad 400 km żeby dać się zwyczajnie zrobić w jajo)... od taka wizytówka firmy Fast ....Nie polecam! Nawet jak się dostaniesz ten dziwny koleś nazywający siebie dyrektorom to raczej nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku ....

@Lipton

Nic się nie zmieniło... Ponoć wszyscy PH są na działalności i są wniebowzięci... ;-)

@Lipton

Nic się nie zmieniło...

@666

Wniebowzięci? To znaczy, że na B2B jest tak dobry zarobek? Ile można wyciągnąć za robione targety. Podasz mniej więcej stawkę?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Leszno

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Ktos

Niestety stali pracownicy na produkcjach,ktorzy pracuja ladne pare lat maja sie za Alfy" i "Omegi nie traktuja nowych" do konca fer. Trudno o akceptacje w ich zespole.

Bożena
@Ktos

@Ktos, co masz na myśli mówiąc: "nie traktują nowych do końca fair"? Możesz podać opis konkretnych sytuacji, których byłeś świadkiem, a które potwierdzają nieodpowiednie zachowanie pracowników z dłuższym stażem względem tych nowo zatrudnionych?

Bożena

Widzę, że w Fast poszukują kogoś na pracownika produkcji. Opowiecie mi coś więcej o tym stanowisku? Zastanawiam się z ilu osób składa się zespół i jaka atmosfera panuje w firmie?

Natalia

@Misiek, jeśli chodzi o ogłoszenie do działu kolorowania, to ja też chciałbym się dowiedzieć. Interesuje mnie jeszcze, co wchodzi w pakiet benefitów, o którym Fast pisze.

Misiek
@Natalia

Chodziło mi DTH na Podkarpacie

Sparco

Fast to parodia firmy i pracodawcy

Adrian

@NO NAME, nie mogę znaleźć interesujących Cię informacji na stronie internetowej firmy, ale może warto byłoby aplikować i spróbować? Może już udało Ci się czegoś dowiedzieć? Jeśli starasz się o pracę w firmie, możesz opisać przebieg rekrutacji oraz swoje pierwsze wrażenia.

NO NAME

witam. proszę o informacje na temat pracy doradcy technicznego(PH) . WARUNKI ,ZAROBKI,FLOTA,ITP.ITD. DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM.

Nick8

Firma z długoletnim stażem i fajną kadrą. Prezesi bardzo kontaktowi i dbający o swoich pracowników. I na szczęście nie ma tu korporacyjnych naleciałości. Polecam

seba

Proszę napisać coś więcej o firmie Fast,jakie są warunki pracy,zarobki,na jakie stanowiska lub działy są zapotrzebowania,czy tolerują osoby z orzeczeniem?

bastek

Jakie warunki oferuje pracodawca?

mlody

Firma ok, atmosfera w porządku, pieniądze na czas. Z szefami mam mało do czynienia, ale gdy chce się porozmawiać z jednym z szefów nie ma problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.
  • Foluszowa 112
    65-751 Zielona Góra
  • NIP: 9290113271 KRS: 0000020621

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.