REAC Components Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy firma REAC Components Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Spawacz
Kandydat

Witam. Obecnie pracuje za granica. Mam 12 lat ciągłej pracy jako spawacz mag. Głównie przemysł ciężki ( zbiorniki, cysterny, duże konstrukcje stalowe). Spoiny pod badania RT Vt Mt. Pracownik z takim doświadczeniem jak ja może liczyć na godną wypłate?. Powiedzmy na start 4500 zl netto bez nadgodzin?

@Spawacz

Szanowni Państwo, proszę nie zadawać pytań odnośnie warunków finansowych ponieważ nie będziemy udzielać takich informacji w tym miejscu - aplikując do nas np. odpowiadając na nasze zamieszczone ogłoszenia lub bezpośrednio na rekrutacja@reac.pl, zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie do siedziby firmy i wówczas są poruszane tematy warunków zatrudnienia. Z wyrazami szacunku Reac Components

Spawacz Nowy wpis
@REAC Components Sp. z o.o.

Zadałem pytanie ponieważ zastanawiałem sie nad zjazdem z emigracji. No ale po rozmowie telefonicznej, wnioskuję że nie ma sensu u was pracować. Zaoferowaliście osobie która ma wszystkie aktualne uprawnienia na MAG i TIG łącznie z grupą materiałową FM3 w HL045 stawke 22 zl brutto. Śmieszne lekko... Życze powodzenia. Pozdrawiam Schweißer 135/141

Nowy wpis

@Spawacz

Szanowny Opiniodawco, proszę nie kłamać na forum, nie informujemy o wynagrodzeniu podczas rozmowy telefonicznej. Ta kwestia jak i inne odnoście, warunków zatrudnienia są omawiane na spotkaniu w siedzibie firmy. Sądzimy że Pan takiego spotkania z nami nie odbył, lub nawet Pan nie chciał się pofatygować na spotkanie Również pozdrawiamy :)

misia Nowy wpis

Nie Polecam tej firmy. Kilka uwag jest dość bardzo istotnych. Moja opinia wywodzi się z tego iż w tej firmie, żeby dostać premię czy też podwyżkę to dostaną tylko wybrane osoby(usunięte przez administratora)Kolejną uwagą to jest to, że normy są z (usunięte przez administratora)wyciągnięte z kosmosu, prawdopodobnie są tak zawyżone, aby nie można było dostać premii. Nowy pracownik, który przychodzi do zakładu dostaje dużą większą stawkę niż niektórzy starzy dobrzy i z fachem pracownicy. Jest to tak skonstruowane, by zatrzymać człowieka. Wracając do podwyżek to że pracowałam kilka lat w tej firmie to podwyżka była co roku, gdzie było ustawowo dawane, i mamy 1 zł brutto. Fajna podwyżka prawda ? Wszystko drożeje a pracownik żyje z wypłaty do wypłaty. W tej firmie jest też duży przemiał ludzi nawet bym rzekła że Bardzo duży. Następną uwagą jest podejście do pracownika, mam na myśli głownie to, że (usunięte przez administratora)ma lekceważące podejście do pracownika, jego obchodzi tylko to, aby normy były zrobione. Rozmowa o podwyżkę to nawet nie ma o co rozmawiać niestety :(. Ważną uwaga i co bardzo jest istotne człowiek przychodzący do zakładu chce się rozwinąć w pracy np. kursy doszkalające czy też zrobienie uprawnień a tutaj jest to, że człowiek przychodzi i ma robić gdzie nawet nie jest doceniany, Na kursy idą tylko spawacze tu bym powiedziała, że wybrani albo ci co mają do odnowienia uprawnienia, a gdzie dla reszty ludzi jakieś kursy ? Słyszałam nie raz, że mi nie są potrzebne. W takim momencie człowiek zaczyna myśleć o zmianie pracy na lepszą gdzie zostanie doceniony i będzie miał możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.(usunięte przez administratora).Istotne jest jeszcze, że w firmie panuje ręka, rękę myje. Uważajcie na donosicieli, możecie ich poznać, że zaczynają was pytać o sporo rzeczy. Kilka osób to obserwatorzy są i kombinatorzy. Plus w tej firmie to że jest w miarę czysto. Zmiana powinna być taka, żeby zmienić brygadzistę, a tutaj brygadzista to dobry sąsiad dyrektora to tak w skrócie powiem, resztę domyślcie się sami . Zacznijcie Doceniać dobrych ludzi z fachem w ręku bo to dzięki nim firma jeszcze stoi. Wasza misia

On34
Kandydat

Nie polecam firmy ze względu na bardzo nie przyjazne wrecz negatywne kontakty biuro a produkcja. (usunięte przez administratora) Atmosfera bardzo zła i co do płac wiele jest do źyczenia.

@On34

Szanowny Panie, z uwagi na kulturę nie wypada nam komentować Pana zachowania na spotkaniu rekrutacyjnym. Kwestia ewentualnego zatrudnienia i wynagrodzenia nawet nie została z Panem poruszona ponieważ nie miało to sensu. Życzymy Panu powodzenia w innej organizacji :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko LIDER ZMIANOWY / BRYGADZISTA. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
PabLo

Uważam, że praca nie jest ciężka. Trzeba po prostu robić a nie oglądać się czy brygadzista czasami nie idzie. Atmosfera trochę się popsuła, ale mimo tego jest ok. (usunięte przez administratora)W większości zakładów nie ma mowy, aby odejść na chwilę po to by się napić. Są zakłady, że krzywo patrzą na człowieka, gdy wychodzi do toalety. W Reac nie ma z tym problemu. Czysto i pod dachem. Dużą część negatywnych ocen wystawiały chyba osoby, które nie wiedzą co to takiego ciężka praca. Pozdrawiam.

Wanda
@PabLo

Oglądać się czy brygadzista nie idzie? To co Wy tam tacy przestraszeni w tej robocie?

@PabLo

Szanowni Państwo, w zakładach pracy obowiązują normy, standardy. Regulują to przepisy prawa pracy, przepisy BHP oraz wewnątrzzakładowe. Nasza firma w tej kwestii nie odbiega od normy. Życzmy sobie wzajemnie udanej współpracy

Jak wygląda ścieżka kariery w REAC Components Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Pytanie

Szanowni Państwo! Wiele osób przez rozwój zawodowy rozumie awans i to najczęściej pionowy. Tymczasem nie jest to jedyna droga rozwoju. Musimy pamiętać, że liczba stanowisk menedżerskich w organizacji jest ograniczona, a rozwój to poszerzanie swoich umiejętności i kompetencji, które są niezbędne do wykonywania zadań na aktualnym i przyszłym stanowisku.

Czy firma REAC Components Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@Pytanie

Szanowni Państwo, w naszym zakładzie nie zauważyliśmy zjawisk polegające na niesprawiedliwym i nieobiektywnym różnicowaniu ludzi, ze względu na ich osobistą cechę taką jak m.in. płeć, wiek, niepełnosprawność, orientacja seksualna, narodowość, pochodzenie etniczne, religia. Proszę pamiętać, że każdy z nas może stać się zarówno jej ofiarą, jak i być jej świadkiem - warto wówczas zareagować!

sezamek

Niedawno odszedł najlepszy brygadzista. Naprawdę szkoda. Takie samo zdanie ma 3/4 zakładu. Inni mogliby się od Niego uczyć. Miał prawidłowe podejście do ludzi. Przede wszystkim rozmawiał z pracownikami jak również ich szanował. Życzymy powodzenia.

@sezamek

Niezmiernie nam miło słyszeć taką opinię, jednak na niektóre sytuację nie ma się wpływu, życzymy powodzenia wszystkim naszym kolegom/koleżankom, którzy zdecydowali się na rozwijanie kariery, zdobywanie nowych doświadczeń poza naszą organizacją.

@REAC Components Sp. z o.o.

"Miał prawidłowe podejście do ludzi. Przede wszystkim rozmawiał z pracownikami jak również ich szanował" To jednak powinno Państwu dać do myślenia. Pozdrawiam.

@sezamek

Mamy nadzieję, że Pan/Pani także z szacunkiem odnosi się do współpracowników.

@REAC Components Sp. z o.o.

Zawsze z szacunkiem i do każdego. Pozdrawiam

Aktualność
Szanowni Państwo,
średnia wynagrodzenia, która jest podana w ogłoszeniu, to średnia wynagrodzenia na RYNKU W POLSCE!
Ta informacja jest dodana przez portal GoWork.pl.
Firma Reac Components Sp. z o.o. nie ma wpływy na jej treść.
Jak również przepraszamy, że są Państwo wprowadzani w błąd

Z wyrazami szacunku
Reac Components Sp. z o.o.
Olek

Pracowałem tam jakiś czas temu, nie mogłem narzekać na zarobki a atmosfera była Ok,wszędzie są jakieś nie porozumienia I będą, także miło wspominam tam czas pozdrawiam chłopaków którzy mnie jeszcze pamiętają hej

@Olek

Dziękujemy za pozytywną opinię:) Życzymy sobie i innym, aby ludzie nie sugerowali się plotkami bo „Plotka to hydra lernejska o dziewięciu głowach. Nie sposób jej zniszczyć, bo na miejscu jednej odciętej głowy wyrastają dwie nowe”- / Agatha Christie/

Kamil
Kandydat

Witam mam kilka pytań odnośnie pracy jako operator cnc , jakiegi rodzaju są to maszyny , czy jest to praca jako operator/ustawiacz/programista . Czy tzw operator zielonego guzika z wprowadzanie korekt.

@Kamil

Witam, Pracujemy głównie na sterowaniu fanuc i simens ( maszyny maho Daewoo xyz ), jest to oferta dla operatorów bądź dla osób które chcą się przyuczyć do nowego zawodu, zdobyć doświadczenie -

Młody

Opłaca się iść na CNC ?

@Młody

Szanowni Państwo, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnik/operator CNC, również do przyuczenia, zapraszamy osoby chętne do kontaktu telefonicznego, lub odpowiadając na nasze zamieszczone ogłoszenia, ustalamy termin spotkania z wybranymi kandydatami, w celu omówienia warunków zatrudnienia pozdrawiamy Reac Components

Łysy
@Młody

Na frezarkach kobiety zasuwają a mężczyźni. . Hm ?

@Łysy

Szanowni Państwo, tego typu uwagi są nie stosowne, jeśli pracownik zauważa nieprawidłowości, ma zastrzeżenia co do warunków pracy, powinien to zgłosić przełożonemu "Łatwo jest hejtować w sieci, a może powinno się poświecić tyle czasu na ulepszanie siebie, by mieć mniej czasu na krytykę? " pozdrawiamy Reac Components

Kandydat

Witam Czy w tej firmie można ubiegać się o przyjęcie na staż wakacyjny w ramach programu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra"?

@Pytanie

Reac Components nie bierze udziały w takim projekcie pozdrawiamy Reac Components

Obecny

Jak tam po podwyżkach? :)

@Obecny

Szanowni Państwo wpis j.w. nie jest stosowny, proszę pamiętać że tego typu komentarze naruszają dobro firmy, podjęcie konwersacji jest nie możliwe.

Kandydat

Witam, czy firma wykonuje już gotowe elementy? I czy są wysyłane bezpośrednio do klienta?

@Kandydat

Witam, produkujemy części składowe z których nasi klienci składają wyroby końcowe. My jako producent części nie wprowadzamy naszych wyrobów na rynek. Pozdrawiamy Reac Components

Natalia
Kandydat

Jakie zarobki na pakowaniu na dwie zmiany?

Loki

Witam wszystkich Praca w reacu daje wiele do życzenia, mianowicie kursy w teorii są ale to tylko dla wybranych ludzi No spawacz lecz nie dla wszystkich, każdy chcialby podnieść swoje kwalifikacje ale niestety jak mówią tobie jest to tobie nie potrzebne czyli w skrócie pic na wodę fotomontaż, tylko pupilki mogą iść i to oczywiście z pierwszej zmiany tej zmiany team lidera. Przy samej rozmowie obiecują podwyżki podnoszenie swoich umiejętności jak i kwalifikacji a w praniu wychodzi (usunięte przez administratora) Kilkakrotnie byłem prosić o podwyżkę i mówiono mi ze na razie nie mogą mi dać ale za 2- 3 miesiące już coś będą wiedzieć. Oczywiście po tym okresie mówią ze zarabiam za dużo i to jest nie fair co do innych pracowników. A nowy pracownik dostaje taka sama co stary albo nawet i większa stawkę co jest założone a przyjdzie taki pan (usunięte przez administratora)co nie ma bladego pojęcia i ma większa stawkę ode mnie gdzie ja mam większe doświadczenia i gdzie tutaj sprawiedliwość ? Co do team lidera to bym człowieka zwolnił tak jak kolega napisał niżej i dodałbym ze on uważa ze jego zmiana czyli pierwsza jest lepsza i tam każdy może nadgodziny robić jak i soboty a innym nie da. Jest to człowiek niestety specyficzny i bardzo chamski. Ludzi nie doceniają w pracy szczególnie tych co długo pracują i maja fach w ręku a podwyżkę się dostaje jak już człowiek odchodzi wtedy chcieli by zatrzymać. Team leader daje nie wszystkim podwyżki spawacza niektórzy ludzie pracują od roku i nic zawsze jakieś ale by tylko nie dać a najlepiej jeszcze zabrać , No i premie ale za to z drugiej premie zabiera aby dać swoim pupilków, na robotach stawka jest tak śmieszna i nawet tam nikt podwyżki jeszcze nie zobaczył i tak samo na szlifierni a tam jest ciężka praca człowiek stoi całe bite 8 godzin i zapierdziela w hałasie. Co do samego zakładu plus to ze jest czysto a minusów jest więcej aż mi się nie chce wszystkiego wymieniać . Pozdrawiam ciepło

Jak wygląda ścieżka awansu w REAC Components Sp. z o.o.?

Welding
@Pytanie

To prawda co kolega napisał. O awansie zapomnij (usunięte przez administratora)Kilka razy byłem o podwyżkę i zawsze słyszałem ze na razie nie mogę ci dać więcej ponieważ zarabiasz więcej od innych i jest to nie fair wobec kolegów. Na początku obiecywał wszystko będzie tzn podnoszenie umiejętności a nawet podwyżka, a co do czego dochodzi to ty nie potrzebujesz lub zarabiasz za dużo wobec innych. Tak naprawdę przy rozmowie ile sobie wytargujesz to tyle będziesz miał. (usunięte przez administratora).Jak się zwalniasz to już tez ciekawie się robi nagle przyjdą i podwyżkę chcą ci dać a wcześniej nie mogli bo się tłumaczyli ze za dużo zarabiasz ( straszne prawda ?) Na spawalni tez dużo braków jest ludzie przychodzą i odchodzą po kilku dniach za tak śmieszne pieniądze i tak samo na szlifierni jest a ram ciężka praca i słabo płatna. Niektórzy są bardziej uzdolnieni i mogli by pracować na innych stanowiskach lecz takich ludzi nikt nie docenia . Tak w skrócie to ludzie pracują niektórzy od roku czasu i podwyżki nie dostali wgl a No i rywalizacja pomiędzy pierwsza a druga zmiana. Co do pracy hmm daje wiele do życzenia ale ludzie są spoko za to Pozdrawiam wszystkich i cała ekipę ze spawalni.

G@nzo

Zmiany jakie zachodzą w tym zakładzie są niepokojące. Tutaj mam na myśli głównie dział spawalni, magazyny oraz KJ-tu. Idąc wg czasu. Najpierw magazyny później KJ a nie tak dawno spawalnia. Atmosfera się psuje. Co do spawalni, to wyprzedził mnie (usunięte przez administratora) który zostawił bardzo trafną uwagaę: "jednemu młodzieńcowi ostatnio woda sodowa uderzyła do głowy.." Zakład powinien przemyśleć pewne rzeczy skoro odchodzą ludzie nie tylko z produkcji. Rezygnuje kolejny brygadzista. Jeżeli to co mówią na halach jest prawdą, to w najbliższym czasie odejdą z tego zakładu kolejne osoby. Szkoda, że ludzie z biur nie interesują się tym co się dzieje na produkcji. Jedna firma a dwa światy. Są oczywiście rzeczy, które zachęcają do pracy w tym zakładzie. Niestety coraz mniej. Tak jak wspominałem wcześniej. Atmosfera się psuje!! Nie poruszam tematu FINANSE ponieważ to już inna rzecz, na temat której można książkę pisać. Pozdrawiam Wszystkich

Czy w firmie REAC Components Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Siemanko
@Pytanie

Witam, jeżeli chodzi o szkolenia to nie ma żadnych, tyle co się sam nauczysz albo ktoś życzliwy ze współpracowników

@Pytanie

Szanowni Państwo, organizowane są szkolenia cykliczne dla pracowników, kierujemy na szkolenia tj. operator wózka widłowego, spawacz-uprawniające do zdobycia certyfikatu lub odnowienia certyfikatu. Pracownik może wystąpić również z wnioskiem o zorganizowanie kursu, dopłatę do szkolenia, kursu.

Jakie szkolenia????
@REAC Components Sp. z o.o.

Ja pytałem kilka razy o kurs spawania.. "tak", "oczywiście", "jak najbardziej"..takie słyszałem odpowiedzi..okazało się, że jest to zwykłe mydlenie oczu..człowiek chce się uczyć i rozwijać..I NIC Z TEGO.. Z czasem zorientowałem się, że panuje tam zasada "równi i równiejsi"..wybrana grupa pupili i kilku donosicieli a reszta (...).. Taka rotacja ludzi, że głowa boli.. Jeszcze niedawno można było powiedzieć, że atmosfera jest w miarę ok..czasami jeszcze lepsza.. niestety również to znalazło się na równi pochyłej.. ..jest tu kilka osób, które naprawdę potrafią pracować i się angażują, ale...nie ma tytułu pupila i ich starania idą na marne..

@Jakie szkolenia????

Szanowny Panie, czy kurs spawacza jest wymagany na Pana stanowisku? Dodam, aby pracować na wspomnianym stanowisku jest niezbędny taki kurs i uprawnienia. Wobec powyższego pracownicy pracujący na stanowisku Spawacza posiadaj owe uprawnienia. Proszę złożyć wniosek do kadr o zorganizowanie i dofinansowanie dla Pana kursu. Wniosek zostanie rozpatrzony. Jak również jeśli mam Pan uwagi, spostrzeżenia co do zachować innych, warunków pracy, proszę o kontakt bezpośredni. Uwagi tego typu w sieci nie przemawiają do nas. Jest to przejaw tzw. hejtu w sieci - któremu stanowczo się sprzeciwiamy. Pozdrawiamy Reac Components

Sulik
@Jakie szkolenia????

Jednemu mlodzieńcowi ostatnio woda sodowa uderzyla do głowy.ponoć awansował.zapewne to jest powodem.

Jakie szkolenia????
@REAC Components Sp. z o.o.

"Jak również jeśli mam Pan uwagi, spostrzeżenia co do zachować innych, warunków pracy, proszę o kontakt bezpośredni. Uwagi tego typu w sieci nie przemawiają do nas. Jest to przejaw tzw. hejtu w sieci - któremu stanowczo się sprzeciwiamy." Witam Państwa. Nie jestem żadnym hejterem a człowiekiem szczerym niezależnie od tego do jakiej osoby się odnoszę. Zawsze i do każdego mam szacunek. Nieistotne jest dla mnie to, jakie druga strona ma poglądy oraz jaką pełni funkcję. Również Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.