REAC Components Sp. z o.o.

Opinie o REAC Components Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
średnia wynagrodzenia, która jest podana w ogłoszeniu, to średnia wynagrodzenia na RYNKU W POLSCE!
Ta informacja jest dodana przez portal GoWork.pl.
Firma Reac Components Sp. z o.o. nie ma wpływy na jej treść.
Jak również przepraszamy, że są Państwo wprowadzani w błąd

Z wyrazami szacunku
Reac Components Sp. z o.o.
Olek

Pracowałem tam jakiś czas temu, nie mogłem narzekać na zarobki a atmosfera była Ok,wszędzie są jakieś nie porozumienia I będą, także miło wspominam tam czas pozdrawiam chłopaków którzy mnie jeszcze pamiętają hej

@Olek

Dziękujemy za pozytywną opinię:) Życzymy sobie i innym, aby ludzie nie sugerowali się plotkami bo „Plotka to hydra lernejska o dziewięciu głowach. Nie sposób jej zniszczyć, bo na miejscu jednej odciętej głowy wyrastają dwie nowe”- / Agatha Christie/

Kamil

Witam mam kilka pytań odnośnie pracy jako operator cnc , jakiegi rodzaju są to maszyny , czy jest to praca jako operator/ustawiacz/programista . Czy tzw operator zielonego guzika z wprowadzanie korekt.

@Kamil

Witam, Pracujemy głównie na sterowaniu fanuc i simens ( maszyny maho Daewoo xyz ), jest to oferta dla operatorów bądź dla osób które chcą się przyuczyć do nowego zawodu, zdobyć doświadczenie -

Młody

Opłaca się iść na CNC ?

@Młody

Szanowni Państwo, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko pomocnik/operator CNC, również do przyuczenia, zapraszamy osoby chętne do kontaktu telefonicznego, lub odpowiadając na nasze zamieszczone ogłoszenia, ustalamy termin spotkania z wybranymi kandydatami, w celu omówienia warunków zatrudnienia pozdrawiamy Reac Components

Łysy
@Młody

Na frezarkach kobiety zasuwają a mężczyźni. . Hm ?

@Łysy

Szanowni Państwo, tego typu uwagi są nie stosowne, jeśli pracownik zauważa nieprawidłowości, ma zastrzeżenia co do warunków pracy, powinien to zgłosić przełożonemu "Łatwo jest hejtować w sieci, a może powinno się poświecić tyle czasu na ulepszanie siebie, by mieć mniej czasu na krytykę? " pozdrawiamy Reac Components

Firma REAC Components Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Witam Czy w tej firmie można ubiegać się o przyjęcie na staż wakacyjny w ramach programu „Modernizacja Kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra"?

Reac Components nie bierze udziały w takim projekcie pozdrawiamy Reac Components

Witam, czy firma wykonuje już gotowe elementy? I czy są wysyłane bezpośrednio do klienta?

@Kandydat

Witam, produkujemy części składowe z których nasi klienci składają wyroby końcowe. My jako producent części nie wprowadzamy naszych wyrobów na rynek. Pozdrawiamy Reac Components

Natalia

Jakie zarobki na pakowaniu na dwie zmiany?

Witam wszystkich Praca w reacu daje wiele do życzenia, mianowicie kursy w teorii są ale to tylko dla wybranych ludzi No spawacz lecz nie dla wszystkich, każdy chcialby podnieść swoje kwalifikacje ale niestety jak mówią tobie jest to tobie nie potrzebne czyli w skrócie pic na wodę fotomontaż, tylko pupilki mogą iść i to oczywiście z pierwszej zmiany tej zmiany team lidera. Przy samej rozmowie obiecują podwyżki podnoszenie swoich umiejętności jak i kwalifikacji a w praniu wychodzi (usunięte przez administratora) Kilkakrotnie byłem prosić o podwyżkę i mówiono mi ze na razie nie mogą mi dać ale za 2- 3 miesiące już coś będą wiedzieć. Oczywiście po tym okresie mówią ze zarabiam za dużo i to jest nie fair co do innych pracowników. A nowy pracownik dostaje taka sama co stary albo nawet i większa stawkę co jest założone a przyjdzie taki pan (usunięte przez administratora)co nie ma bladego pojęcia i ma większa stawkę ode mnie gdzie ja mam większe doświadczenia i gdzie tutaj sprawiedliwość ? Co do team lidera to bym człowieka zwolnił tak jak kolega napisał niżej i dodałbym ze on uważa ze jego zmiana czyli pierwsza jest lepsza i tam każdy może nadgodziny robić jak i soboty a innym nie da. Jest to człowiek niestety specyficzny i bardzo chamski. Ludzi nie doceniają w pracy szczególnie tych co długo pracują i maja fach w ręku a podwyżkę się dostaje jak już człowiek odchodzi wtedy chcieli by zatrzymać. Team leader daje nie wszystkim podwyżki spawacza niektórzy ludzie pracują od roku i nic zawsze jakieś ale by tylko nie dać a najlepiej jeszcze zabrać , No i premie ale za to z drugiej premie zabiera aby dać swoim pupilków, na robotach stawka jest tak śmieszna i nawet tam nikt podwyżki jeszcze nie zobaczył i tak samo na szlifierni a tam jest ciężka praca człowiek stoi całe bite 8 godzin i zapierdziela w hałasie. Co do samego zakładu plus to ze jest czysto a minusów jest więcej aż mi się nie chce wszystkiego wymieniać . Pozdrawiam ciepło

Jak wygląda ścieżka awansu w REAC Components Sp. z o.o.?

Welding

To prawda co kolega napisał. O awansie zapomnij (usunięte przez administratora)Kilka razy byłem o podwyżkę i zawsze słyszałem ze na razie nie mogę ci dać więcej ponieważ zarabiasz więcej od innych i jest to nie fair wobec kolegów. Na początku obiecywał wszystko będzie tzn podnoszenie umiejętności a nawet podwyżka, a co do czego dochodzi to ty nie potrzebujesz lub zarabiasz za dużo wobec innych. Tak naprawdę przy rozmowie ile sobie wytargujesz to tyle będziesz miał. (usunięte przez administratora).Jak się zwalniasz to już tez ciekawie się robi nagle przyjdą i podwyżkę chcą ci dać a wcześniej nie mogli bo się tłumaczyli ze za dużo zarabiasz ( straszne prawda ?) Na spawalni tez dużo braków jest ludzie przychodzą i odchodzą po kilku dniach za tak śmieszne pieniądze i tak samo na szlifierni jest a ram ciężka praca i słabo płatna. Niektórzy są bardziej uzdolnieni i mogli by pracować na innych stanowiskach lecz takich ludzi nikt nie docenia . Tak w skrócie to ludzie pracują niektórzy od roku czasu i podwyżki nie dostali wgl a No i rywalizacja pomiędzy pierwsza a druga zmiana. Co do pracy hmm daje wiele do życzenia ale ludzie są spoko za to Pozdrawiam wszystkich i cała ekipę ze spawalni.

G@nzo

Zmiany jakie zachodzą w tym zakładzie są niepokojące. Tutaj mam na myśli głównie dział spawalni, magazyny oraz KJ-tu. Idąc wg czasu. Najpierw magazyny później KJ a nie tak dawno spawalnia. Atmosfera się psuje. Co do spawalni, to wyprzedził mnie (usunięte przez administratora) który zostawił bardzo trafną uwagaę: "jednemu młodzieńcowi ostatnio woda sodowa uderzyła do głowy.." Zakład powinien przemyśleć pewne rzeczy skoro odchodzą ludzie nie tylko z produkcji. Rezygnuje kolejny brygadzista. Jeżeli to co mówią na halach jest prawdą, to w najbliższym czasie odejdą z tego zakładu kolejne osoby. Szkoda, że ludzie z biur nie interesują się tym co się dzieje na produkcji. Jedna firma a dwa światy. Są oczywiście rzeczy, które zachęcają do pracy w tym zakładzie. Niestety coraz mniej. Tak jak wspominałem wcześniej. Atmosfera się psuje!! Nie poruszam tematu FINANSE ponieważ to już inna rzecz, na temat której można książkę pisać. Pozdrawiam Wszystkich

Czy w firmie REAC Components Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Siemanko

Witam, jeżeli chodzi o szkolenia to nie ma żadnych, tyle co się sam nauczysz albo ktoś życzliwy ze współpracowników

Szanowni Państwo, organizowane są szkolenia cykliczne dla pracowników, kierujemy na szkolenia tj. operator wózka widłowego, spawacz-uprawniające do zdobycia certyfikatu lub odnowienia certyfikatu. Pracownik może wystąpić również z wnioskiem o zorganizowanie kursu, dopłatę do szkolenia, kursu.

Jakie szkolenia????
@REAC Components Sp. z o.o.

Ja pytałem kilka razy o kurs spawania.. "tak", "oczywiście", "jak najbardziej"..takie słyszałem odpowiedzi..okazało się, że jest to zwykłe mydlenie oczu..człowiek chce się uczyć i rozwijać..I NIC Z TEGO.. Z czasem zorientowałem się, że panuje tam zasada "równi i równiejsi"..wybrana grupa pupili i kilku donosicieli a reszta (...).. Taka rotacja ludzi, że głowa boli.. Jeszcze niedawno można było powiedzieć, że atmosfera jest w miarę ok..czasami jeszcze lepsza.. niestety również to znalazło się na równi pochyłej.. ..jest tu kilka osób, które naprawdę potrafią pracować i się angażują, ale...nie ma tytułu pupila i ich starania idą na marne..

@Jakie szkolenia????

Szanowny Panie, czy kurs spawacza jest wymagany na Pana stanowisku? Dodam, aby pracować na wspomnianym stanowisku jest niezbędny taki kurs i uprawnienia. Wobec powyższego pracownicy pracujący na stanowisku Spawacza posiadaj owe uprawnienia. Proszę złożyć wniosek do kadr o zorganizowanie i dofinansowanie dla Pana kursu. Wniosek zostanie rozpatrzony. Jak również jeśli mam Pan uwagi, spostrzeżenia co do zachować innych, warunków pracy, proszę o kontakt bezpośredni. Uwagi tego typu w sieci nie przemawiają do nas. Jest to przejaw tzw. hejtu w sieci - któremu stanowczo się sprzeciwiamy. Pozdrawiamy Reac Components

Sulik
@Jakie szkolenia????

Jednemu mlodzieńcowi ostatnio woda sodowa uderzyla do głowy.ponoć awansował.zapewne to jest powodem.

Jakie szkolenia????
@REAC Components Sp. z o.o.

"Jak również jeśli mam Pan uwagi, spostrzeżenia co do zachować innych, warunków pracy, proszę o kontakt bezpośredni. Uwagi tego typu w sieci nie przemawiają do nas. Jest to przejaw tzw. hejtu w sieci - któremu stanowczo się sprzeciwiamy." Witam Państwa. Nie jestem żadnym hejterem a człowiekiem szczerym niezależnie od tego do jakiej osoby się odnoszę. Zawsze i do każdego mam szacunek. Nieistotne jest dla mnie to, jakie druga strona ma poglądy oraz jaką pełni funkcję. Również Pozdrawiam.

Aktualność
Szanowni Państwo!
Nawoływanie do nienawiści w sieci, tak samo jak w realu jest przestępstwem!
Wszelkie przejawy takiego zachowania powinny być zgłaszane organom ścigania
Hejtowi mówimy STOP!
Bq

Pracuję tutaj już 4 rok i powiem tak. Ta firma tonie w pozorach, które sama tworzy. Rdzeń firmy w postaci świetnych, stałych pracowników, fachowców, którzy znają tą robotę od podstaw, konsekwentnie się kruszy. Dobry pracownik jest warty tyle co nic. Nowa osoba ma na start takie same lub nawet lepsze warunki co wieloletni tutejszy pracownik, chociaż same stawki nie powalają na kolana, są takie jak wszędzie indziej. Od dwóch lat staram się o podwyżkę a bez przerwy jestem karmiony kolejnymi obietnicami. Nie ma w tej firmie żadnego systemu motywacyjnego, który miałby sens. Dobrze ma tutaj tylko garstka pupilków, którzy swoją pozycję zbudowali na przymilaniu się przełożonym i donosicielstwie. Majstrowie ciągle wymagają więcej i więcej, nie zapewniając nic w zamian. Już od jakiegoś czasu jest polityka polegająca na wielozadaniowości, czyli każdy pracownik w razie potrzeby ma pracować na innych stanowiskach i działach, oczywiście bez żadnych benefitów z tym związanych. W skrócie - eksploatacja pracowników, czy jesteś nowy czy doświadczony, nie stanowisz tutaj żadnej wartości, nikt nie próbuje nawet powalczyć o to by zatrzymać ludzi, dzięki którym ta firma wciąż jeszcze stoi. Po prostu znudziłeś się i narazie. Rotacja pracowników jest tak duża, że ciężko się połapać kto jest tu nowy a kto nie. Większość nowych jest tutaj do pierwszej wypłaty i idą gdzie indziej. Sama praca nie byłaby zła, gdyby nie to jak przedmiotowo jest tu traktowany pracownik. I to się czuje. Przełożony obiecuję złote góry, by na drugi dzień udawać że Cię nie widzi. I tak ta firma funkcjonuje. Jej dni są raczej policzone bo przy takiej polityce traktowania pracowników, za jakiś czas nie będzie komu tutaj robić, ani nie będzie nikogo, kto by pokazał nowym na czym ta praca polega. Firma dobra na start, ale jak macie inną możliwość, nie zastanawiajcie się i uciekajcie stąd.

@Bq

Dziękujemy za zaufanie jakim Pan/Pani obdarza firmę - przeszło 4-letnie :) nie mniej jednak uważamy, że tego typu uwagi na które Pan/Pani wskazuje są niestosowne i nie obiektywne. Nie sądzimy aby dni firmy były policzone - to tylko opinia nie mająca uzasadnienia.

Bq
@REAC Components Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Zakładam że napisała ją osoba z biura. Dlatego bądźmy szczerzy - Państwo tam na górze niestety macie znikome pojęcie o tym co się dzieje na dole. Praktycznie nigdy Was tutaj nie ma. Nie rozmawiacie z nami, pracownikami. Śmiem twierdzić, że gdyby zrobić wywiad środowiskowy wśród pracowników, jego wynik mocno by Państwa zaskoczył. Stąd apeluje do przedstawicieli tam na górze, by naprawdę zmienili podejście do pracownika. Jesteśmy ludźmi, tak jak Wy. Z nami można się dogadać ale proszę, traktujcie nas poważnie, przestańcie mydlić nam oczy lub obiecywać coś, w co sami nie wierzycie. Tak duża rotacja pracowników nie bierze się znikąd.

kjfhbkjwhbf

Ja mam natomiast pytanie dlaczego usuwane są wypowiedzi, które nie zawierają danych osobowych, (usunięte przez administratora)itp..???

@kjfhbkjwhbf

Zakładamy, że treści nie właściwe są usuwane przez administratora, często są to wulgaryzmy, opinie nie merytoryczne, ujawniające tajemnicę przedsiębiorstwa.

hshshs
@kjfhbkjwhbf

Moją też usunęli.Nie jesteś jeden. Nie zamieszczam wulgaryzmów, nie ujawniam żadnych tajemnic przedsiębiorstwa, obraźliwych określeń itd..

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Firma Reac Components gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia: tj. umowę o pracę (na okres próbny, na czas określony i nieokreślony), wynagrodzenie wypłacane na czas zgodnie z regulaminem, pakiet socjalny, Chętne osoby do podjęcia pracy u nas zapraszamy do kontaktu: osobiście w siedzibie firmy lub kontakt telefoniczny lub e-mail

niech się biuro obudzi..!!!

W związku z panującym koronawirusem apeluję do biura..pójdźcie po rozum do głowy i ZAMKNIJCIE TYMCZASOWO ZAKŁAD..!!!

Marges
@niech się biuro obudzi..!!!

Zawsze możesz iść na chorobowe, teraz nawet nie pytają lekarze o powód a wysyłają na chorobowe. Nikt Ci nie każe tu pracować. A biuro nic nie może zrobić , prawdopodobnie SZWECJA decyduje. W tym czasie to radzę się cieszyć że się pracę ma i jest za co rodzinę utrzymać. Połowa już zbankrutowała.

Donatello

Racja w 100%

Lucky Luck
@Marges

Wolisz zaryzykować i pracować bez zmian czy w przypadku nieszczęścia osierocić dziecko/i..? Zakład zdecydowanie powinien być tymczasowo zamknięty!! Ten wirus to nie przelewki..

nick
@niech się biuro obudzi..!!!

Zastanów się co byś chciał.. Jeśli masz urlop - chwała za to, że będziesz mógł go wykorzystać, jeśli nie - przykro, zostajesz bez środków do życia. Zgadzam się z Marges - nie pasuje - idź zwolnienie lekarskie lub poszukaj innej pracy. Jeśli zamkną zakład -nie dostaniesz wynagrodzenia, chyba, że masz jeszcze urlop, to zapłacą za urlop. Niestety polityka pracowników to jak najszybciej wykorzystać urlop i być szczęśliwym. Większość z osób myśli ze jak zamkną to będą dostawać wypłatę - grubo się mylisz. Czy pomyślałeś, że jak to nazwałeś biuro myśli także o Tobie? Towar zamówiony należy wykonać abyś mógł dostać pensje. Poczytać, posłuchaj, zastanów się, trochę wiedzy z prawa pracy przyda się. Wirus - straszny - jak sam będziesz ostrożny, stosował się do zaleceń, nosił maseczki, wymagał tego od innych i zwracał uwagę kolegom i koleżankom, ze są chorzy i chyba nie powinni być w pracy, a nie żądza pieniądza i twierdzenie, mi się nic nie stanie jestem okaz zdrowia i odporności albo twierdził, inni nie noszą to i ja nie, jak będę wyglądał albo inni będą się śmiać. Wszyscy są tak samo odpowiedzialni za rozprzestrzenianie się wirusa, każdego.

@nick

Szanowni Państwo! mamy ciężki okres z uwagi na obecną sytuację na świecie dot. COVID-19. W każdym z nas zapewne mieszają się uczucia: jak się mam zachowywać? co robić? co powinni zrobić inni aby nas chronić? Niestety nie ma to "złotego środka". Tylko i wyłącznie od nas samych zależy czy uda nam się zwyciężyć, choć jak widać nie jest to proste. Pracodawcy zapewniają środki ochronne, zalecają aby ich używać, ale także sami musimy się do tego przyzwyczaić, że to może na jakiś czas być normą. Musimy przestrzegać podstawowych zasad: - częste mycie rąk - noszenie maseczek ochronnych - stosowanie odpowiednich środków podczas kaszlu, kichania - unikanie dotykania oczu, nosa, ust aby nie przenieś wirusa z powierzchni na siebie - zachowanie bezpiecznej odległości między sobą a innymi osobami - jeśli mamy gorączkę, kaszel, trudności w oddychaniu, zasięgnijmy pomocy medycznej - jeśli mamy łagodne objawy ze strony układu oddechowego, pamiętajmy o podstawowych zasad ochrony podczas kaszlu, kichania oraz higieny rąk, pozostańmy w domu do czasu powrotu do zdrowia, jeśli to możliwe. Dbajmy o siebie nawzajem! Życzymy wszystkim pracownikom zdrowia.

Biegnę Boso

Robiłem dosyć długo w tej firmie, początki wiadomo były trudne,ale gdyby nie ludzie dojezdni z (usunięte przez administratora),oni dzielil się wiedzą z nowymi pracownikami wiadomo były zgżyty pomiędzy nowymi a starszymi pracownikami,wszyscy jakoś dawali radę , ale zawsze znajdowało się kilka czarnych owiec i mieszali do tej pory tak jest,jest rywalizacji pomiędzy 1a 2zmiana ,(usunięte przez administratora)

@Biegnę Boso

Dziękujemy za opinię, proszę pamiętać jednak aby w swoich wypowiedziach nie zamieszczać danych osobowych, wulgaryzmów, informacji dotyczących tajemnicy przedsiębiorstwa.

Szanowni Państwo, opinie nie merytoryczne, naruszające tajemnicę przedsiębiorstwa, dobro osobiste, zawierające dane osobowe, wulgaryzmy są treściami bezprawnymi.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Reac Components Sp. z o.o.?

Nar78

Jak normalnie robisz i głupa nie palisz to jest git .

Paździoch

Fantastyczny zakład. Wspaniała atmosfera, wysokie ciśnienie atmosferyczne. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania. Można powiedzieć, że(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o REAC Components Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w REAC Components Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REAC Components Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REAC Components Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

REAC Components Sp. z o.o.