Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

nowy

A jak się zapatrujecie na przeniesienie produkcji całkowicie do starachowic? Krążą wciąż plotki , które sa już raczej prawdą. Nawet na wikipedii jest napisane, że planowane jest przeniesienie zakładu do starachowic a zarząd się wypiera bo się boi że ludzie uciekną za wcześnie ;) Wszystkich nowych zatrudniają przez pośrednictwo pracy MAN Power. No cóż latwiej ich będzie się potem pozbyć....

atosss

Pracowałem w MANie przez kilka lat jako przedstawiciel handlowy i doszedłem wniosku,że oni wszyscy rządzą się jakimiś dziwnymi prawami. W tej firmie nie chodzi o sprzedaż, ale o procedury , raporty, układy itp. (usunięte przez administratora)

LUPIN

atylla jeżeli myślisz, że jak firma robi imprezy integracyjne to jest fajnie?? Jesteś pusty!

loczek

Jakies przyjecia sie zapowiadają?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Poznaniak

Ogólnie na każdej stronie z pracą jest ogłoszenie, że potrzebują na wózek do Sadów. To nie chodzi o MANa? Czy tam jakaś duża firma jest jeszcze?

Poznaniak

Jak płacą na wózku widłowym? Duży (usunięte przez administratora)jest w Sadach ?

misiek

chcaialbym dodac cos od siebie. pracowalem tam prawie 2 lata w administracji- logistyka. beznadzieja i nie chodzi o prace, bo ta sama byla ok, ale gore.... ciagle jakies statystki na nas wymyslali, cele dodatkowe, na ktore nie masz czasu bo jak leci kilkanascie jednostek, nie wiesz w co rece wlozyc.... motywacja...zadna, podwyzek dobie kryzysu...zadnych, ogolnie uciekac gdzie pieprz rosnie. nauczylo mnie jednego - nigdy wiecej takich koncernow, z najgorszym co moze byc- polskim niemcem jako twoj kierownik

jermaczek

witam w starachowicach spawaja i przeworza tu do nas

Sad

Czy w Sadach spawacie szkielety autobusów czy robią to w Starachowicach?

Do wszystkich obecnych na forum: Niezmiernie śmieszne są wypowiedzi ludzi , którzy uważają pracę w MAN za cytuję \"obóz\" itd. 1)w żadnym wypadku nikt nikogo nie trzyma w pracy - jeżeli tu jest tak źle -dlaczego nadal tam pracujesz? 2) znajomości - jest to najczęstsza z wymówek , jezeli z powodu własnego lenistwa nie widać postępu w rozwoju własnych kwalifikacji 3) niestety bardzo dużą część uzytkowników forum stanowią ludzie , ktorzy twierdzą , ze ponad 2000 tys PLN jest to uragajaca kwota za pracę na produkcji - niestety , ale 90 % narzekajacych ludzi posiada wykształecenie z Wyzszej Szkoły Tego i Owego w malowniczo polozonej miejscowosci. Reasumując zapraszam do MAN - zarobki sa OK zarówno jezeli chodzi o produkcje jak i o pracownikow uwmyslowych. Na koniec proszę wszystkich forumowiczów o zadanie sobie pytania: co takiego umiem , co czyni mnie wyróżniającym pracownikiem , za co otrzymam większe wynagrodzenie , niz przez wszystkich negowane 2000 PLN. Pozdrawiam MANiak

ef

Powiedz od razu, że jesteś "manowskim" BMW komu walisz takie ściemy ???

Aby pracować w MANie wystarczy umieć sie podpisać,chociaż brak tej zdolności nie wyklucza.Im człowiek bardziej prosty tym łatwiej nim sterować.

manniek

predator - 2011-03-22 16:47:14 dajcie (usunięte przez administratora) kawe cukier śmietanę zupę za darmo bo cały czas łazi i sępi jak niedostanie czego żąda to zaraz obgaduje i kabluje !!!! (usunięte przez administratora)to może będzie uważał co papla na lewo i prawo. pozdro...

predator

Szukajacy dobrej pracy

Witam, czy ktoś mi powie jak wygląda praca w biurze?Podobno firma poszukuje konstruktorów. Jak do można dojechać komunikacja z centrum Poznania?

Tuptuś

SS Man to jedna wielka patologia. Nie powiem, że zarobki są złe, ale irma robi pracowników w (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Żeby utrzymaćsię w tej firmie trzeba mieć solidne plecy (usunięte przez administratora) W manie panuje bardzo zła atmosfera, to prawda trzeba uważać co sie mówi.

mały

nie pisz farmazonów źe po 2latach masz 4 grupe!!!zarobki podałeś 5 i 6 grupy bez nadgodzin i soboty!!man jako firma nigdy nie płaciła kokosów bez nadgodzin!!!! bałagan i nerwówka zawsze był jak tylko pamiętam!!! pracuje już 11lat w tej firmie i tylko pan (usunięte przez administratora)....y czymał to wszystko w jakimś porzątku!!!teraz mistrzowie chodzą jeszcze bardziej jak pawie....!!brygadziści odwalają zanich robote!!!a praca niejest najgorsza !!!takich warunków nieznajdziesz z doskoku i bez doświadczenie i umiejętności w motoryzacji gościu!!!

vigo

A jak wygląda praca w biurze ? Wie ktoś ?

W tej chwili to jest mega tandeta, robią 10 autobusów w 10 godzin (a ma być 11), poszli na ilość, a nie na jakość, obniżyli normy jakości, pracownicy cały czas zapier**** więc robią wszystko na "odwal się". I na koniec, nigdy nie idźcie na zabudowę wewnętrzną na tzw. poręcze szkoda zdrowia i nerwów.

bonzo

człowieku pracuje tam od ponad 4 lat, na 5 grupie masz gołej wypłaty 2450zł, ale kto tych co mają 5 grupy jest mała garstka. Ogólnie jak na niemiecka firmę to panuje tam taki chaos i to co tam się produkuje to jest po prostu wielka tandeta opatrzona logo swiatowego koncernu.

diagnosta

Firma MAN była jedną z najlepszych w pierwszych 5 latach swojego istnienia. Pozniej kierownictwo zmieniło się na polskie. I zaczęło się donoszenie, wytykanie bzdurnych uchybień. Kto szybszy ten lepszy. Brak poszanowania dla pracy czlowieka.Najwieksza kariere robili tzw BMW(bierny, mierny ale zawsze wierny). Najlepiej 6 klas szkoly podstawowej. Wiekszosc bardzo dobrych fachowcow wyjechala za granice, niektorzy odeszli. Calkowita samowolka i balagan. Zastraszanie, nerwowka (usunięte przez administratora)To obraz zarzadzania calego polskiego kierownictwa. Uwagi na temat pracy i placy nalezy zostawic dla siebie twoj wspolpracownik juz byl z tym u kierownika. Nie wymieniam nazwisk, poniewaz byloby ich zbyt wiele, ale np wszyscy wiedza, dlaczego p. (usunięte przez administratora) zostal odsuniety itp itd. Jesli masz doswiadczenie w branzy motoryzacyjnej i chcialbys pracowac w MAN, to najlepiej jako pracownik tymczasowy. Masz mozliwosc przyjrzenia sie z dystansem na te prace i wyciagniecia wnioskow. A przy braku zamowien i tak Ciebie zwolnia.

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty