Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Zbigniew Nowy wpis

Wcześniej nie płacili za nadgodziny i delegacje, przynajmniej tak wynikało z komentarza. A jak jest teraz? Można już dostać kasę szczególnie za prace po godzinach? Jak by co to jaka jest wtedy stawka?

byly Nowy wpis
@Zbigniew

To samo co wcześniej

Piotr Nowy wpis
@byly

To był powód Twojego zwolnienia się? Czy o coś innego chodziło?

pepp Nowy wpis
@Piotr

To dostateczny powód

Oluś

Ile się zarabia jako mechanik/serwisant w Rdm lub ogólnie w tej firmie ?

Teodor

No cóż tak bywa ale o tyle dobrze, że jest możliwość przejścia do zakładu w Starachowicach

Czy w sadach ruszyła rekrutacja?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy Operator Produkcji
Tarnowo Podgórne
Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS

Szkolenia

Jasne o ile w połowie nie wpadnie kierownik i nie zabierze pracowników bo stwierdzi że niema ludzi do pracy ???????????????????????????????? żałosna ta firma

Wojciech
@Szkolenia

Zdarzają się takie sytuacje, że w firmie tej brakuje rąk do pracy? Jeżeli tak jest, to zastanawiam się, jak pracodawca ten próbuje rozwiązać ten problem. Liczę, że napiszesz coś w tym kierunku.

qqqq

A Co sie dzieje z Szala z koninka.................

MAN MAN

Cześć, praca w biurze oddział w Gdańsku. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

MAN MAN

Cześć, czy ktoś ma jakieś doświadczenie praca w biurze w Gdańsku. Ktoś coś?

Zmartwiony

witam, poszukuje informacji o czlowieku(usunięte przez administratora)z Tarnowa Podgornego z Mana,ktory byl w Sadach kierowikiem i ktory w niefany sposob doszedl do swojego stanowiska pracy a zrobil mi duza krzywde...,jesli ktos cos wie to prosze w sposob anonimowy podac mi informacje bede bardzo wdzieczny.

Zygmunt

Czy to prawda, że MAN wraca do Sadów?

zmartwiona

to co sie dzieje teraz w MANie w Tarnowie Podgórnym to jest skandal, pracownicy pracujący tam kilka kilkanaście lat nie dostają wynagrodzenia za nadgodziny ani delegacje na które są wysyłani przymusowo, obiecują wypłaty tych pieniedzy za miesiąc albo dwa, pracując na umowę o pracę to jest skandal nikt nie pracował ani nie jechał na raty robić autobusów w MANie na drugim końcu Polski żeby teraz firma gdzie pracownicy są zatrudniani są na etacie mieli czekać na należne im pieniądze ileś miesięcy bo z jakiej racji i jakim prawem? nie podpisywali żadnych dodatkowych umów ani aneksów do umowy ze za nadgodziny i delegacje będą mieli płacone w ratach albo na koniec roku, ciekawe w takim razie w jakiej kondycji finansowej znajduje sie teraz firma skoro od ponad roku dzieja sie tam takie szopki a ponadto majstrowie wybieraja sobie pracowników do lepszej i gorszej pracy

Były
@zmartwiona

O czym Ty mówisz? Przecież firma w Sadach jest od roku zamknięta.

mike
@zmartwiona

Kolega co Ci odpowiedzial ma rację.Firma Man Bus w Sadach jest zamknieta juz od roku.Zostal tylko serwis i salon sprzedazy ciezarowek po sasiedzku obok dawnej fabryki autobusow.

Hanna

@Były czy możesz to jakoś udowodnić? System KRS nie wyszukuje mi firmy po nazwie, więc nie mogę tego sprawdzić. Zawsze jak piszecie takie stwierdzenia to je udowadniajcie. @zmartwiona czyli od ponad roku pracownicy zgadzają się na braki wypłat? Czemu pozwalacie na takie sytuacje? Był ktoś to wyjaśnić w kadrach zarządzających firmą MAN Trucks & Bus?

Hanna

Zakładka Kariera na stronie firmy MAN Trucks & Bus jest podzielona na 4 sektory: uczniowie, studenci, absolwenci i osoby z doświadczeniem. To oznacza, że w firmie każdy znajdzie miejsce. Można zdobyć już doświadczenie w szkole, czy na studiach jak i zdobyć pierwszą pracę a i jest miejsce dla specjalistów. To ukazuje firmę w dobrym świetle, prawda?

Hanna

@Pazurek Zawsze warto zajrzeć na stronę firmy MAN Trucks & Bus i do zakładki kariera. Tam powinny być bieżące informacje. Jeżeli nie byłoby żadnej oferty to i tak warto napisać do pracodawcy w celu ustalenia czy nie planuje robić rekrutacji. Gdyby jednak nie robili to zawsze zapiszą sobie twoje CV w bazie danych i przy następnej rekrutacji możliwe, że je wykorzystają.

Pazurek

Czy MAN Trucks & Bus nie ma w chwili obecnej zapotrzebowania na nowych pracowników? Jeśli ktoś ma wiedzę proszę podzielić się tym. Jakie wymagania stawiają kandydatom?

jojo

witam czy ktoś moze cos powiedziec o rozliczeniu podatku od odprawy czy ktoś juz dostał kase

Hanna

@GLOBAL piszesz o nieprofesjonalnym zachowaniu. Co masz konkretnie na myśli? Czy jakaś sytuacja wzbudziła Twój niepokój? Napisz nam więcej na ten temat.

GLOBAL

NIE POLECAM TEN SERWIS, naciągacze i nieprofesionalne zachowanie w SERWISIE MAN RYBNIK.

Okolony

@Ktos Czy możesz wyjaśnić o co chodzi z tym podatkiem? Nigdzie nie mogę się dowiedzieć szczegółów a bardzo mnie to interesuje. Słyszałem, że ma się coś zmienić?

Hanna

@Jurgen jesteś/byłeś pracownikiem MAN Trucks & Bus? Na jakim stanowisku jesteś/byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska. Jakie pozytywy dostrzegasz w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty