Fabryka Mebli Balma Sa

Tarnowo Podgórne

Opinie o Fabryka Mebli Balma Sa

Plastus

W tej firmie pracują sami cichociemni. Odradzam - małe zarobki, kierownictwo ciężko strawne.

Tt

Zarobki słabe szkoda gadać a kierownik i reszta osób brak kompetencji do zarządzania

blabla

bardzo mała wiedza zarządu na temat prowadzenia biznesu, nikt nic nie wie - każdy robi swoje. Nie polecam

gajao

Ja wam powiem, ze firmato nie tylko p roducent mebli biurowych. Oferują wysokiej jakości meble do biura, meble gabinetowe, a także lady recepcyjne, stoły konferencyjne, regały i szafy naprawde wszelkiego rodzaju no i spokojnie można zaorbić u nich do 3 tys i wiecej średnio.

nick

Słaba polityka handlowa co w przyszłości przełoży się na wynik finansowy. Obecnie nasza fabryka "wypina" się na swoją sieć sprzedaży i zaczyna tworzyć w miastach własne salony firmowe.

stolarz
@nick 30.07.2015 10:04

spokojna malo platna praca po 8latach 1700-1800zl

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Fabryka Mebli Balma Sa? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Balma Sa - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Mebli Balma Sa