Opinie o Fabryka Mebli Balma S.A. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Balma S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Mebli Balma S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Balma S.A. w Tarnowo Podgórne

Cześc wszystkim, szukam pracy w sprzedazy i wyświetliła mi się oferta pracy dla specjalista ds. zakupów tutaj do firmy. Doradzicie mi czy aplikować, czy trafiłabym na dobre warunki, traktowanie pracownika po ludzku, a nie jak robot?:D Niesety nie zawarli w ofercie widełek, podpowiedzcie ile one wynoszą, i czy czasem wpadnie jakas premia czy podwyżka.

Kandydat Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą w Balma. Czy na tzw produkcję przyjmują kobiety? Gdzie można aplikować kandydaturę?

Schadol

Szkoda gadać pensja 3800 z premia 1000zl po 15latach biurowi zadowoleni z porażek jakie dają na produkcję klepanie po plecach i donosicelstwo i te choinki na święta za 30zl brawo a najlepsi są mistrzowie patrzą w oczy sobie i buziaczki dają bo niewiadomo który jest najlepszy ajes tylko jeden najlepszy

Krystyna Nowy wpis
@Schadol

Za jaką konkretnie pracę tego typu premie miałyby przysługiwać, które w tym momencie przytaczasz? Jakie wyniki? Widzę, że była wzmianka o świętach. Czy zbliżająca się WIelkanoc też będzie tu jakkolwiek obchodzona?

Fabryka Mebli Balma S.A. szuka kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 ?

kobieta Nowy wpis

Pięknie opisane, że można tyle zarobić. Jednak prawda jest zupełnie inna. Pensja składa się z podstawy i premii, którą można stracić nawet przez błędy innych działów bo pan dyrektor ma taki kaprys.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Mebli Balma S.A. na stanowisko Specjalista ds. płac i kadr? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
MK

Pani na rozmowie zapewniała że otrzymam odpowiedź o wyniku rekrutacji (młodszy specjalista ds.zakupòw) jednak takiej odpowiedzi nie otrzymałem. Nieładne zachowanie, niezbyt dobrze świadczy o firmie.

Krystyna
@MK

No jeśli to prawda to akurat niefajnie z ich strony. Tutaj jest tylko jedna Pani od rekrutacji czy więcej? Ciekawa jestem czy po takiej opinii tutaj dalej by się to powtarzało

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Fabryka Mebli Balma S.A.?

Nie

Tak

Bardzo dobrze. Praca ciekawa. Ludzie przyjemnie i uczynni.

RoBuR

słaba firma najśmieszniejsza rozmowa kwalifikacyjna XD przesłuchanie jak by nie wiadomo kogo szukali. A potrzebują zwykłych pracowników, wynagrodzenie też śmiech po pół roku pracy 2500 i jeszcze nie wiadomo obietnice bez pokrycia 2100 podstawa, czyli jak wszędzie. Ogólnie atmosfera średnia ludzie też, nie polecam. Ogólnie wszyscy pracownicy tylko narzekają na firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić godnie za wykonywaną pracę

@RoBuR

Z tego, co zrozumiałam, przechodziłeś w firmie rozmowę kwalifikacyjną, czy ostatecznie podjąłeś zatrudnienie? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Widzę, że największą wadą jest dla Ciebie wysokość wynagrodzenia, a co powinno się poprawić w relacjach między pracownikami?

@RoBuR

To samo NOTI. Niby wszystko w porządku ale nic nie jest w porządku. Firmy jakich wiele w Polsce. Słabe podejście do ludzi,zwykłych pracowników. ,,Maski,,na twarzach

ana
@Gość

maski bo jest wirus?

:P
@ana

:) młody wali gora, gora wali młodego :) nie stać was wiec gdzie perspektywy ?

Ty

Siema kozioł jeszcze jest kierownikiem produkcji tak czy nie proszę o info

Tak, jest. Nie ma sensu wracac :'(

Delikes
@Ty

Mili,nieszczerzy i do końca myslisz,ze wszystko jest dobrze ale niestety okazuje się,ze to tylko tak ładnie wyglada na początku. Ładnie miłe rozmawiają A za plecami smarują i zmyslaja, zaś też kierownictwo czy mistrzyni myślą nie wiadomo co jak fałszywe ploty chodzą w firmie noti. Nadgodziny niby nie obowiązkowe A i tak na to zwracają uwagę.

Łucja
@Delikes

Z tego co piszesz atmosfera pracy w firmie jest średnia. Czy osobiście spotkałeś się z tego tytułu z jakimiś nieprzyjemnościami ze strony innych pracowników? Co do nadgodzin, o których wspominasz to zastanawiam się czy są one dobrze płatne. Dasz znać?

Guest

Niestety cały czas

@Guest

Wisi w sieci ogłoszenie PUP Poznań o pracy w Noti dla stolarza - meble skrzyniowe i szkieletowe, w 2019 płacili od 14,50 brutto za godzinę. To ile wychodzi w 2021 roku? Najniższa godzinowa?

Zbigniew
@Szlifierka

Czemu masz takie zdanie o kierownictwie? Atmosfera jest kiepska czy zarobki? Możesz jaśniej?

Jolanta

@Tt, przytaczałam informacje ze strony internetowej Balmy, nie są to żadne nieprawdziwe fakty na ten temat. Opisywane są tam nagrody, szkolenia dla pracowników, dlatego trudno było mi uwierzyć w takie stawki i braki w kadrze.

Tt
@Jolanta

To Fakt nagrody jak najbardziej są dla szefa produkcji jakaś auto albo coś innego jak i szkolenia to Fakt ale dla potencjalnych nazwijmy robaczków jest ale figa z makiem i to na tyle a co do reszty czyli zarobków organizacji pracy i td szału nie ma i na razie nie będzie dlaczego bo taka jest polityka tej firmy oczywiście kto pracuje albo pracował to wie jak jest tylko szkoda że tak musi być To Fakt nagrody jak najbardziej są dla szefa produkcji jakaś auto albo coś innego jak i szkolenia to Fakt ale dla potencjalnych nazwijmy robaczków jest ale figa z makiem i to na tyle a co do reszty czyli zarobków organizacji pracy i td szału nie ma i na razie nie będzie dlaczego bo taka jest polityka tej firmy oczywiście kto pracuje albo pracował to wie jak jest tylko szkoda że tak jest

@Jolanta

Trzeba tu przyjsc by poczuć klimat a nie w internecie czytac

Staszek

Świetna firma, dobry fachowiec w tym co robi więc polecam pracę bo jest dobrze!!

Swój

Zła atmosfera, współzawodnictwo i donosicielstwo. Działy konkurują między sobą, a konkurencja nie śpi tylko idzie do przodu. Kumple i kumpele po znajomości, rodzinne układy, produkt przeciętny a drogi.

Było minęło, więcej nie wróci

Chcecie konkretów dotyczących pracy w w/w firmie? Miałem "przyjemność" tam pracować i jedyne co zostało mi w pamięci to okazywanie szacunku do "starych pracowników"... A raczej jego braku. Osoba pracująca przez 20 lat w tej firmie, chcąca zmienić swoją sytuację finansową (owszem, są podwyżki, rzędu 0,60 zł/h brutto) na rozmowie z dyrektorem usłyszy, że "za bramą stoi 10 chętnych na jego miejsce i nikt go tu na siłę nie trzyma". Praca niby na jedną zmianę ale jak przychodzi co do czego zmuszają do pracy zmianowej. W tej firmie odnosi się wrażenie, że dyrektorzy są dla siebie największymi wrogami, a każdy dział "podkłada sobie świnie" nawzajem. Ogólnie firma nagradza za donosicielstwo, więc jeśli umiesz włazić komuś w du*ę i donosić na swoich kolegów to jest to praca dla Ciebie. Wyjazdy integracyjne? Jak najbardziej, ale dla wybranych. Nie powinno to być zaskoczeniem, iż Ci "wybrani" to tylko osoby pracujące w biurze, których zresztą jest coraz więcej (biurowi się przyjmują, fizole odchodzą) "Fizole" są traktowani z góry. Małe pieniędze, ogromne wymagania. Latem- makabryczne upały i zaduch (najgorzej jest chyba na stolarni i na maszynowni, gdzie maszyny również emitują ciepło). Zimą natomiast- zimno tak, że osoby pracujące na magazynie muszą mieć założone kilka warstw ubrań i włączone farelki). A co na to zarząd? Nic. Może czasem się zlituje i latem kupią wodę pitną, bo takowej w firmie nie ma na codzień. Owszem, są dystrybutory wody, ale tak stare, że pamiętają chyba dinozaury, a woda z nich smakuje okropnie... Niestety, już nie będzie tak jak za czasów starego prezesa ????

Ewelina
@Było minęło, więcej nie wróci

Rozumiem, a czy warunki, o których piszesz zostały zgłoszone do odpowiednich instytucji, gdy pracowałeś w Balmie? Jeśli tak, to co wskóraliście? Wcześniej @Ty sugerował, że firma szuka ciągle nowych pracowników, ale widzę tylko ogłoszenie dla handlowców, i to w Warszawie, nie w Tarnowie Podgórnym: https://balma.pl/onas#career

Henry

Spoko firma z bardzo dobrymi opiniami w internecie więc nie rozumiem czego wam brakuje?

Ty
@Henry

spoko to chyba tylko w internecie a rzeczywistość jest trochę inna dobra firma nie szuka ciągle pracowników

@Ty

@Ty, jak wygląda rzeczywistość pracy w Fabryka Mebli Balma S.A.? Fajnie byłoby poznać jakieś konkrety. Rozumiem, że faktyczna sytuacja odbiega dla ciebie od tego, co mówiono na rozmowie rekrutacyjnej.

No chyba że pracujesz w biurze

zawiedziony

Praca na pół roku- tyle wystarczy Ci cierpliwości na oczekiwanie obiecanych ''wkrótce'' normalnych pieniedzy. Ach... typowa ''polaczkowa'' fabryka:(

Jolanta

@maciej, trochę wyjaśniłeś o co dokładnie w pracy w Balmie chodzi. Chociaż zastanawia mnie, że firma zdobywająca wyróżnienia w prestiżowych konkursach biznesowych płaci takie stawki? Czy nie można liczyć na podwyższę po jakimś czasie?

Tt
@Jolanta

Proponuję zatrudnić się w Balmie i zobaczyć jak się pracuje w renomowanej firmie z tyloma nagrodami i wyróżnieniami gdzie tak dobrze jest ze nawet Ukraińcy niechcą pracować tl

Maciej

Miałem ''przyjemność'' trochę popracować na produkcji ww firmie i zdecydowanie doradzam. Kierownictwo to sami ''gupiomądrzy'', więc trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali żeby się użerać z tymi prostaczkami. A i kasa to głodowe stawki. Poważnym ludziom radzę trzymać się z dala.

Jolanta

@Życzliwy, mógłbyś rozwinąć swoją dość krótką wypowiedź? Napisz coś więcej, ponieważ osoby, które myślą nad aplikowaniem do Fabryka Mebli Balma na pewno chętnie przeczytają, co jest nie tak i co Tobie nie pasuje. Dla takich osób każda dawka informacji na temat firmy i pracowników, pracodawcy są jest na wagę złota. Pomoże podjąć decyzję o tym, czy warto lub nie warto starać się tam o pracę.

gosc

Witam,czy ktoś może pracował jako magazynier w/w firmie.Firma się ogłasza,szuka magazyniera-czy warto aplikować na powyższe stanowisko.Chodzi mi o info-zarobki na jakim poziomie,czy warto?Za cenne wskazówki życzliwym bardzo dziękuję.

Życzliwy
@gosc

Nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Balma S.A. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Balma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Balma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Fabryka Mebli Balma S.A.