Fabryka Mebli Balma S.A.

Adres: Poznańska 167, 62-080 Tarnowo Podgórne

NIP: 7772337068 KRS: 0000097896

Fabryka Mebli Balma S.A.
2 27 20 5 1

Opinie o Fabryka Mebli Balma S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

RoBuR
 Opinia

słaba firma najśmieszniejsza rozmowa kwalifikacyjna XD przesłuchanie jak by nie wiadomo kogo szukali. A potrzebują zwykłych pracowników, wynagrodzenie też śmiech po pół roku pracy 2500 i jeszcze nie wiadomo obietnice bez pokrycia 2100 podstawa, czyli jak wszędzie. Ogólnie atmosfera średnia ludzie też, nie polecam. Ogólnie wszyscy pracownicy tylko narzekają na firmę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: płacić godnie za wykonywaną pracę

Tak4Nie

Ewelina
@RoBuR 22.10.2018 13:00

Z tego, co zrozumiałam, przechodziłeś w firmie rozmowę kwalifikacyjną, czy ostatecznie podjąłeś zatrudnienie? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Widzę, że największą wadą jest dla Ciebie wysokość wynagrodzenia, a co powinno się poprawić w relacjach między pracownikami?

Gość
@RoBuR 22.10.2018 13:00

To samo NOTI. Niby wszystko w porządku ale nic nie jest w porządku. Firmy jakich wiele w Polsce. Słabe podejście do ludzi,zwykłych pracowników. ,,Maski,,na twarzach

Tak1Nie

anonymous
 Opinia

No chyba że pracujesz w biurze

zawiedziony
 Opinia

Praca na pół roku- tyle wystarczy Ci cierpliwości na oczekiwanie obiecanych ''wkrótce'' normalnych pieniedzy. Ach... typowa ''polaczkowa'' fabryka:(

Tak4Nie

Opinia

@Tt, przytaczałam informacje ze strony internetowej Balmy, nie są to żadne nieprawdziwe fakty na ten temat. Opisywane są tam nagrody, szkolenia dla pracowników, dlatego trudno było mi uwierzyć w takie stawki i braki w kadrze.

@Jolanta 30.05.2018 11:41

To Fakt nagrody jak najbardziej są dla szefa produkcji jakaś auto albo coś innego jak i szkolenia to Fakt ale dla potencjalnych nazwijmy robaczków jest ale figa z makiem i to na tyle a co do reszty czyli zarobków organizacji pracy i td szału nie ma i na razie nie będzie dlaczego bo taka jest polityka tej firmy oczywiście kto pracuje albo pracował to wie jak jest tylko szkoda że tak musi być To Fakt nagrody jak najbardziej są dla szefa produkcji jakaś auto albo coś innego jak i szkolenia to Fakt ale dla potencjalnych nazwijmy robaczków jest ale figa z makiem i to na tyle a co do reszty czyli zarobków organizacji pracy i td szału nie ma i na razie nie będzie dlaczego bo taka jest polityka tej firmy oczywiście kto pracuje albo pracował to wie jak jest tylko szkoda że tak jest

Tak12Nie

Opinia

@maciej, trochę wyjaśniłeś o co dokładnie w pracy w Balmie chodzi. Chociaż zastanawia mnie, że firma zdobywająca wyróżnienia w prestiżowych konkursach biznesowych płaci takie stawki? Czy nie można liczyć na podwyższę po jakimś czasie?

@Jolanta 22.05.2018 18:45

Proponuję zatrudnić się w Balmie i zobaczyć jak się pracuje w renomowanej firmie z tyloma nagrodami i wyróżnieniami gdzie tak dobrze jest ze nawet Ukraińcy niechcą pracować tl

Tak11Nie

Maciej
 Opinia

Miałem ''przyjemność'' trochę popracować na produkcji ww firmie i zdecydowanie doradzam. Kierownictwo to sami ''gupiomądrzy'', więc trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali żeby się użerać z tymi prostaczkami. A i kasa to głodowe stawki. Poważnym ludziom radzę trzymać się z dala.

Tak11Nie

Opinia

@Życzliwy, mógłbyś rozwinąć swoją dość krótką wypowiedź? Napisz coś więcej, ponieważ osoby, które myślą nad aplikowaniem do Fabryka Mebli Balma na pewno chętnie przeczytają, co jest nie tak i co Tobie nie pasuje. Dla takich osób każda dawka informacji na temat firmy i pracowników, pracodawcy są jest na wagę złota. Pomoże podjąć decyzję o tym, czy warto lub nie warto starać się tam o pracę.

gosc
 Opinia

Witam,czy ktoś może pracował jako magazynier w/w firmie.Firma się ogłasza,szuka magazyniera-czy warto aplikować na powyższe stanowisko.Chodzi mi o info-zarobki na jakim poziomie,czy warto?Za cenne wskazówki życzliwym bardzo dziękuję.

Życzliwy
@gosc 22.02.2018 19:19

Nie warto.

Tak2Nie

Plastus
 Opinia

W tej firmie pracują sami cichociemni. Odradzam - małe zarobki, kierownictwo ciężko strawne.

Tak13Nie

Opinia

Zarobki słabe szkoda gadać a kierownik i reszta osób brak kompetencji do zarządzania

Tak26Nie

blabla
 Opinia

bardzo mała wiedza zarządu na temat prowadzenia biznesu, nikt nic nie wie - każdy robi swoje. Nie polecam

Tak20Nie

gajao
 Opinia

Ja wam powiem, ze firmato nie tylko p roducent mebli biurowych. Oferują wysokiej jakości meble do biura, meble gabinetowe, a także lady recepcyjne, stoły konferencyjne, regały i szafy naprawde wszelkiego rodzaju no i spokojnie można zaorbić u nich do 3 tys i wiecej średnio.

Tak9Nie
nick
 Opinia

Słaba polityka handlowa co w przyszłości przełoży się na wynik finansowy. Obecnie nasza fabryka "wypina" się na swoją sieć sprzedaży i zaczyna tworzyć w miastach własne salony firmowe.

Tak9Nie

stolarz
@nick 30.07.2015 10:04

spokojna malo platna praca po 8latach 1700-1800zl

Tak15Nie

Opinia

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Fabryka Mebli Balma Sa? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Fabryka Mebli Balma S.A. - Tarnowo Podgórne