Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

majka

Co za prostaki tu wypisują te brednie. Tak myślę że co niektórzy to prostaki z VW. Brak mi słów jak jeden drugiemu potrafi być nie życzliwy. Tylko niech te cwaniaki i prostaki z VW pamiętają że kiedyś może spotkać ich to samo . Bo nic wieczne nie jest . Co ma początek to ma ich koniec. A co do picia kawy i robienia sobie przerwy do 30 min w Man to i tak samo robią w VW . Uderz w stół a nożyce się otworzą. A w VW takie przerwy robią sobie też lizusy . Bo w każdej firmie tacy ludzie są !!!!!!!!!!

zawodowiec
@majka

po (usunięte przez administratora) brales ta kreske a teraz ryczysz (usunięte przez administratora) baranie, myslales ze bedziesz siedzial z (usunięte przez administratora) na krzeselku a na konto poleci z 4-5 kola, teraz ci smieciu chate zabiora za dlugi i bydziesz ryczol jak baran.Trzeba sie wziasc do roboty i (usunięte przez administratora) w Amazonie z a1300 na lapke na kreche nie straczy chata idzie sie walic pod mlotek, i tak trzymac trza myslec do przodu anie na biezaco

ccc

Trochę optymizmu, myśleliście że MAN będzie trwał wiecznie ? Żyjemy w dość bogatej gminie, praca jest w innych zakładach, budują się nowe firmy (nie mówię tu o Amazonie) A zachowujecie się jak dziecko któremu zabrano zabawkę. Nic samo nie przyjdzie, o pracę trzeba się starać i chcieć pracować. Skończyło się byczenie w MAN. Zauważyłem że najwięcej beczą Ci co nie mają żadnych zobowiązań finansowych, płaczą jak to im teraz będzie źle jak zamkną MANa. Co mają powiedzieć Ci co są pod kreską na 25-35lat... Prawda jest taka że jak ktoś będzie chciał pracować, ma trochę oleju w głowie to sobie poradzi zawsze. A nygusy będą lamentować i szlochać bo u innych pracodawców już kawy nie będzie można pić 30minut, po czym na drugie tyle iść na fajkę.

grzelus76

ZAOFERUJE PRACĘ dla 4 operatorów maszyn sterowanych numerycznie Frezerów doświadczenie na Sinumeriku,Fanuku,Heidenheinie. Proszę o kontakt grzelus76@wp.pl

alojz

buahahhaha w VW zwalniaja a przyjma bambrow z MAN-a? no chyba ze ktos mysli o zakladzie we wrzesni to pewnie tak ale tam zarobki beda oscylowac w granicach 2tys z racji ogromnego bezrobocia w powiecie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Kayserek

Zapraszamy do Kayser w Batorowie. Zarobki nie są złe,blisko na dojazdy nie stracicie.Lepsze to niż Amazon.

pracownik vw
@Kayserek

Wszyscy z mana przechodzący do vw poznań czy do Wrześni przejdą taką samą rekrutację jak zwykły pracownik. Jest mi przykro ale taka jest prawda, jak pojawiły się u nas pogłoski że powstaną nowe związki zawodowe z mana to zapadła decyzja o takiej samej rekrutacji.

Rekrutowany
@pracownik vw

No i co z tego, boisz się tej rekrutacji nieudaczniku ! Boicie się nygusy rekrutacji do VWP bo Wasze mikro móżdżki nie ogarną prostego testu na inteligencję oraz nie poradzicie sobie rozwiązać zadania w grupie... hahahaaaaa. Większość z Was nie potrafi zdania sklecić, wypowiedzieć się publicznie, a co dopiero przejść "normalna rekrutację" do VW. Życzę powodzenia odważnym, wygranym nie jest ten co dotarł do mety, wgranymi są ci co stoją już na linii startu ! Pozdrawiam

tokarz
@Rekrutowany

Skad W MANie tacy robole , tam pracowalo 2 zwyklych tokarzy na maszynach z demobilu m jeszcze musieli robic za silnik jak pradu nie bylo

Elektryk

Ile tam zarabiają elektrycy?

ROBOL z VW
@Elektryk

Obecnie nie potrzebuja elektrykow bo chetnych jest full ale we wrzesni napewno sie przydadza w 2015.A zarabiaja ok 2200-2500 netto ale zatrudniaja tylko przez agencje pracy. Opowiesci ze vw was przyjmie to marzenia no chyba ze we wrzesni.

stary

Mamy szanse na odprawy.Włoski strajk

Luk
@stary

Jasne to prywatna firma, więc nic strajk nie da oprócz tego, że nie dostaniemy premii oraz ewentualne zwolnienie dyscyplinarne... A na miejsce strajkujących przyjdą man powery lub do przyuczenia ze Starachowic. Zostaliśmy ładnie wy... przez Niemców i tyle. I prawda jest taka, że nigdzie już tyle nie zarobimy na montażu chyba, że weźmiemy 2 etaty lub jakimś cudem dostaniemy się do VW.

alojz

zYCZE pracownikom MAN-a powodzenia w rekrutacji w amazonie bo to tylko wam zostalo. NIEMIEC was wyruchal bez mydla bo odprawy by musial dac potezne ale ze dogadal sie ze zwiazkami to macie propozycje pracy w starachowicach. W VW nie macie szans na prace i to najmniejszej no chyb a ze jacys specjalisci wysokiej klasy lub zwiazkowcy ze znajomosciami.

!

Życzę powodzenia wszystkim Kolegom z MANa!!!

anonim,....

Man bogata firma w Sadach polskich pracowników chce pozbawic odpraw proponują zatrudnienie w odległych firmach dla niektórych to prawie 200kmw obie strony nie mówiąc o Satrachwicach odległych o 450km i więcej. Przy obecnych zarobkach nie starczy na paliwo . Niemieccy pracownicy przy likwidacji Man na terenie niemiec otrzymali wysokie odprawy czym my się od nich różnimy chyba tylko tym ,że jesteśmy POLAKAMI wyzyskiwanym przez "Niemca".

Manowiec
@anonim,....

A no tym się różnimy że nasze polskie prawo pracy nie gwarantuje nam po 300tys. odprawy. To nie Niemcy, obudźcie się szamotulaki-pniewaki i reszto podpoznańskich bamberków ! Na co WY liczycie, cieszcie się że dostaniemy chociaż 3mc odprwkę i zielone światło do VW Poznań. Nie warczcie na rękę pana która was karmi.

eeee

Przecież taki młody czy stary "Waha" nawet do koszenia trawy sie juz nie nada.....

koles

A myślisz, że gdzie indziej tyle dadzą takim "specjalistą" od np. montażu rurek, klap lub pianek w autobusach? Poza firmą o takim samym profilu nigdzie nie dadzą ci nawet 2k zł, a wiesz czemu? Bo dla innych firm taki pracownik jest g... wart. Niektórym dopiero teraz się oczy otworzą co znaczą na rynku pracy. W innych mniejszych firmach liczą się specjaliści (spawacze, operatorzy cnc itp)i ci zarabiają koło 3 tys. Idź np. obok do Kazimieruka to ci powiedzą, że możesz najwyżej trawe kosić albo pomagać operatorowi za 1500 zł. Szansę na dobrą pracę z mana mają oczywiście elektronicy, lakiernicy, spawacze, mechanicy i oni z łatwością znajdą sobie inne zajęcie, a reszta z montażu zostanie w czarnej (usunięte przez administratora) zarabiając 2 razy mniej niż dotychczas. I radzę się za wczasu rozglądać za inną pracą bo gdy zacznie to robić nagle 600 osób to może być ciężko.

boys

I stalo sie cala produkcja jedzie do Starachowic.Mysle ze niemcy pozalukja tego kroku. Znam ludzi ze Starachowic pracowalem z nimi na tasmie kilkanascie miesiecy. Sam pracowalem 10 lat w Sadach na tasmie.bedz lizostwa i donoszenia na kolegow nie bylo szans o podwyzkach grup .Bylem w grupie nielicznych ktorzy tego nie robili i sam znalazlem sobie prace i zwolnilem sie z auszwic sady.A co do przenosin Jak cała produkcja bedzie juz w Starachowicach to nie beda juz robic za 1500 na reke.HIHI A to sie niemcom nie spodoba i co wtedy zrobia firma stanie i po produkcji.Ludzie sa tam bardziej zjednoczeni jak w wielkopolsce. Pozdrawiam obecnych i bylych pracownikow MAN SADY

alojz

Nie ma sie co martwic mozecie isc do amazona robic tam biora jak leci wiec wiesniakow z MAN tez wezma a jak nie pasi to mozecie sie przeprowadzic do starachowic lub isc do VW do wrzesni.

nowy
@alojz

Sam jesteś wieśniak, jak myślisz , że ludzie z MANa pójdą do Amazona za 1600zł po 10 godzin pracować , jak w Manie mają prawie 2 razy tyle.

prorok

I stało się. Informacja, że zakład przeniesiony zostanie do Starachowic została oficjalnie ogłoszona.

Nie ma co się zatrudniać bo zakład i tak jeszcze tylko z dwa lata w Sadach i zamykają i wszystko siup do Starachowic a wy ludzie się martwcie że bezrobotni zostaniecie.,

nowy

Witam, jak wygląda praca w manie jako kierowca testowy? dostalem taka propozycje ale nie bardzo wiem na czym polega praca? czy tylko na jezdzie i testowanie autobusu jakies raporty..itd czy cos jeszcze trzeba robic?

adam

czytam czytam i smiać mi się chce z tych ludzi co narzekają pracowałem w tej firmie w sadach przez agencje pracy na magazynie i podobało mi się ludzie w porządku praca nie aż tak trudna czy ciążka i co najważniejsze praca na 2 zmiany weekendy wolne ;-) i te 2200 netto za taka prace to wcale nie jest zle ci co tak narzekają to zapraszam do brigestona 3zmianny 4 brygady za 2500 ;-)i od razu docenią to co mają ;-) pozdrawiam

Tede
@adam

i co juZ nie pracujesz ? Tak (usunięte przez administratora) było?

Witam wszystkich, chciałbym zapytać jak wygląda praca w MANie w Starachowicach np. jako konstruktor?jak atmosfera w pracy? zarobki? Ukończyłem studia I stopnia na specjalności CAD/CAE i chciałbym podjąć pracę. Proszę nie pisać,że "Studenciaki" robią masę błędów bo niestety każdy wymaga co najmniej 2 lata doświadczenia... a jak go zdobyć?trzeba od czegoś zacząć.A co do błędów, no coż nie nauczy się ten, kto nie próbuje!

Daguś

Dokładnie. Zatrudniają przez pośrednika MAN Power. I jak tu dobry zespół zbudować skoro np. z logistyce w dyspozycji jest taka duża rotacja, że teraz połowa ludzi to ludzie na warunkach MAN Power czyli same studenciaki bez doświadczenia robiące błędy i co za tym idzie dodatkowe koszty. I to ma być oszczędność dla zakładu???

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty