Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne
Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżafizyczna

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • kontrola ruchu kołowego i osób

Wymagania:

  • niekaralność
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie

Z racji tego, że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę zlecenie
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED
  • szkolenie wstępne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV,

kontakt pon.-pt. w godz. 09:00-15:00

pod numer: 8.8.5.8.7.9.8.5.9