Seris Konsalnet Holding S.A.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Jurek
Inne
 Pytanie

Jak to jest z tymi wypłatami 10 tego ? A potem dosylaja 30 jeszcze? Czy 30 danego miesiąca i potem 10

Ragal Nowy wpis
Pracownik
@Jurek

Za jeden miesiąc całą dostajesz ostatniego, a 2 miesiąca całość do 10.

maszeruj3 Nowy wpis
Pracownik

Polecam Seris, pracuję już 4 lata - wypłąta zawsze na czas. Problemów brak z menagerem.

Daniaja
Pracownik
 Pytanie

Czy wszyscy pracujący w seris otrzymują wypłatę co drugi miesiąc, 10tego i 30tego?

Ragal
Pracownik
@Daniaja

Tak, a jeśli pytasz dlaczego tak jest, to patrz wyżej lub niżej, masz ZUS płacony co 2 miesiąc ;))

yehor Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Поляки не платят мне полную почасовую ставку. Чиновники Сериса оскорбляют украинцев. Почему ?

Elvis Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@yehor

A ty nie powinieneś bronić ojczyzny?

Pracownik Administracyjno - Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Spotkanie poprzedzające kontakt telefoniczny. Obiecane stanowisko i brak odzewu... brak szacunku do człowieka bo w tym czasie miałam inne propozycje i odrzuciłam

Pytania

Nic specjalnego

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Luki
Kandydat

Pytanko.Czy Konsalnet płaci raz w miesiacu na cerfach

Ragal
Pracownik
@Luki

Tak, raz w miesiącu. Tylko sprawdzaj uważnie, bo czasem lubią zgubić godziny ;)

JS
Kandydat
@Ragal

Gubić? A w jakich okolicznościach? Na co zwracać uwagę? I jeśli sam prowadzisz sobie ewidencje to wszystko w razie czego na sam koniec będzie spoko? Dogadywałeś się tak?

Ragal
Pracownik
@JS

Najlepiej samemu podliczyć i wysłać do menagera już podliczone.

Hurasek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Inne
 Pytanie

Niedawno podjąłem tutaj pracę czy będą mnie cisnąć jak nie będę łapał? Chce tylko dorobić

Mexicano
Były pracownik
 Pytanie

Firma kiedyś była naprawde porządna i jedna z najlepszych w tej branży. Niestety schodzi powoli ale stopniowo coraż niżej na dno. Jedyne plusy w tej chwili to to że pieniądze są na czas i to że nie brakuje w firmie obiektów. No i może to że bez problemu można brać doróbki - dla tych co nie mają / nie chcą mieć życia. To chyba tyle. Jakie są minusy ? - Nigdy nie wiesz do końca ile zarobisz. Firma daje dwie umowy, jedną ozusowana drugą nie. Tyle że liczy to wszystko jakąś mozambijką matematyką i raz wychodzi za godzinę za mało, innym razem za dużo. - firma ma duże problemy z rekrutacją ludzi i obsadą obiektów. Wiecznie próbuje sie wciskać dodatkowe zmiany. To że ludzie sie przez to zwalniają bo nie mają ochoty robić 12/12 przez 10 czy 15 dni pod rząd to już nieważne. Aby tylko skleić grafik na miesiąc. Co będzie potem - nieważne aby tylko zamknąć miesiąc. - firma nie patrzy kogo rekrutuje. Działa zupełnie na zasadzie sztuka jest sztuka. Czasem można odnieść wrażenie że im bardziej ktoś ma nierówno pod sufitem tym chętniej biorą. Kończy sie tak że zatrudniają bezdomnych, sciemniaczy, krętaczy i rożne dziwne przypadki które wysadzają pracę na obiekcie. Później inspektorzy kryją te przypadki specjalnej troski aby tylko spinały sie godziny. To że kończy sie tak że nikt nie chce robić z takimi elementami i odchodzą ludzie to nieważne. Sztuka jest sztuka. - firma bierze nowe obiekty cały czas. Nikt nie myśli że nie jest w stanie obstawić tego co już ma. Jak weźmie więcej będzie lepiej. Do tego często bierze obiekty trudne na których rotacja ludzi jest ogromna. Oczywiście nie pasuje ci obiekt bo nie zatrudniałeś sie jako ćwiczący do połmaratonu robiący 30 kilometrów dziennie to dowidzenia. - firma mimo że ma braki osobowe niemal na każdym obiekcie potrafi wywalać ludzi jak tylko sie o cokolwiek upomną. Jedyne dopuszczalne telefony do inspektorów to pytanie o dodatkowe godziny. Cokolwiek innego - pytania czy chcesz iść do domu albo szukać innej pracy. Tu nagle nieważny grafik i czy jest obsada godzin. Upomnienie sie o cokolwiek jest w tej firmie takim afrontem że zwolnić choćby obiekt stał pusty z tego powodu. Firma dobra jak ktoś stracił robotę i musi mieć skądś kasę żeby cokolwiek zarabiać aby żyć. Na dluższą metę nie polecam. Przychodząc do tej firmy pamiętaj - zaczynasz jako nikt, i nigdy nie wyjdziesz poza pozycję w tabelce z liczbą godzin. Dla firmy zawsze będziesz tylko sztuką walącą godziny. Choćbyś był chwalony na obiekcie i robil robotę dobrze to dla tej firmy będziesz niżej niż jakis śpiący po kątach bej który robi na dwa obiekty po 480 godzin miesięcznie.

Nn1990
Pracownik
@Mexicano

Niestety tak jest ;// w rejonie gdzie pracuje na każdym obiekcie serisa ciągle wystawiane oferty pracy. Nie dziwię się że nikt za najniższą nie chce pracować. Tak jak piszesz plus taki że kasa na czas, co do rozliczania, mając umowę zlecenie składki odprowadzane co 2 miesiąc. Więc pracują rok, liczy ci się to jako 6 miesięcy więc....

2
Rafał
Pracownik
@Mexicano

Po części muszę się z Tobą zgodzić. Jednak problemy z chętnymi do pracy dotyczą całej branży. Seris ma tę przewagę, że jest wypłacalny. Ja pracuję tu od 2008 roku. Zaczynałem na handlówkach, przerobiłem biurowce, magazyny. Byłem koordynatorem na dużym biurowcu. Miałem nawet propozycję awansu na menadżera, ale odmówiłem ze względów finansowych. Obecnie jestem dowódcą zmiany na dużym obiekcie logistycznym, pracuję 15-16 zmian po 12 godzin i na razie nie szukam niczego innego.

3
Pomodo
Pracownik
@Mexicano

Wina (usunięte przez administratora) gdyby nie te drastyczne skoki z minimalna nie było by części problemów. Firma i tak robi cop może w HR.

Były pracownik
Były pracownik
@Nn1990

Dziwię się że ludzie nie składają do pip o ustalenie stosunku pracy. 2 umowy zlecenie na tym samym obiekcie z tymi samymi obowiązkami toż to znamiona umowy o pracę nosi. Jak by każdy wysłał do pipu i ew do sądu pracy odechciało by się im tego omijania prawa .

Nn1990
Pracownik
@Były pracownik

Miejmy nadzieję że w końcu ktoś to zrobi ;))

Zorientowany
Pracownik
@Były pracownik

To nie jest omijanie prawa, tylko wykorzystywanie luk jakie ono tworzy. W tym przypadku jest ono korzystne zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Niekorzystne jest wyłącznie dla organizacji przestępczych typu ZUS

Zdzichu
Pracownik
 Pytanie
@Rafał

Jak się pracuje na biurowcu , bo chcę się zatrudnić na obiekcie w Warszawie ? Ty odpowiadasz za przeciwpożarówkę czy tylko dowódca zmiany, albo w ogóle ktoś inny ..Co jest fajnego a co uciążliwego na biurowcach ?

Rafał
Pracownik
@Zdzichu

W biurowcu, w którym pracowałem był strażak. On był odpowiedzialny za system ppoż. To chyba najlepsza fucha jaka może być. Ja, jako koordynator byłem teoretycznie odpowiedzialny za wszystko, za dowódcę zmiany, za pozostałych pracowników ochrony no i za strażaków.

Były pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Zorientowany

Aha to jak takie korzystne to dlaczego nikt nie ma wyboru ? I niby gdzie te korzyści ? Urlopu nic nie będzie ,stawki wyższej też nie a zazwyczaj u Was miałem te najniższa , a do tego składki na przyszłe emerytury nie do że na na dwie umowy z czego tylko od jednej odprowadzone będą ( od drugiej już nie trzeba ) wiec składki są za 6 miesięcy a nie za rok dobrze pisze ? i to jeszcze zależy od jakiej kwoty z tej umowy składkowej będzie odprowadzone i Ty będziesz gadać że to nie jest omijanie prawa ? Bardzo proszę zatem o te korzyści pracownika ?? Bo może jestem głupi i może ja ich nie zauważyłem ?? Proszę o wyjaśnienie i rozwianie wątpliwości , napewno każdy się dowie o tych korzyściach obopólnych i zakończy ten temat na oczach forumowiczów. Twierdzisz że ZuS (usunięte przez administratora) ? To cos zmienia żeby bujać się nakładkach pracownika ? Niechce mi się z tobą pisać. Pewnie kolejny lizodooop będzie mi tu makaron na uszy kręcić

Zorientowany
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

To po co piszesz ? Każdy, kto ma IQ większe od pierwotniaka zrozumie dlaczego lepiej zarabiać więcej niż mniej..

Horus
Pracownik
@Mexicano

Nie do końca się z Tobą zgodzę , choć z pewnością wpływ na sytuację w pracy ma w głównej mierze Twój menadżer. Pracuję w tej firmie już dość dłygo i nie jest tak źle. Teren Piotrków Tryb. o każdą nadgodzinę menadżer się pyta nie ma żadnego przymusu przyjścia do pracy.Darmowy kurs Pof dla chętnych , kasa zawsze na czas, możliwość jakiegoś tam awansu na dowódcę czy nawet menadżera. Oczywiście jest też sporo minusów ale generalnie w porównaniu z innymi firmami tego typu nie jest najgorzej.

Rafał
Pracownik
@Horus

Ja już kiedyś to tu pisałem. Odpowiedzialny za komfort pracy jest wyłącznie menadżer. Są tacy jak Twój, co szanują wolny czas pracowników, a są tacy, którzy wydzwaniają non stop, nie patrząc na dzień i godzinę. Firma jako taka jest w porządku. Płacą na czas, są duże możliwości awansu, szkoleń , dodatkowych ubezpieczeń, Lux med itp. Zło, o który często tu piszą niesie za sobą menadżer lub nieznajomość prawa pracy przez samych pracowników

Jacek
Pracownik
 Pytanie
@Mexicano

Mexicano wy narzekacie,że macie za dużo roboty,a ja od 11 lipca do dziś siedzę w domu z zerem przepracowanych godzin.Mam aktualną umowę zlecenie i nikt w żaden sposób nie przekazał:koleś jesteś zwolniony i szukaj sobie innej roboty!I co mam powiedzieć,jak 10 września na konto wpłynie mi zero zlotych???

bankier
Pracownik
@Mexicano

Zgadza się w całości

1
Elvis
Pracownik
 Pytanie
@Jacek

Od 11 lipca czekasz na zlecenie ??? Serio ??? Wygląda na to, że odpowiada Ci taki stan. Robić się nie chce, a zarazem każdy jest winny oprócz mnie.

bankier
Pracownik
@Nn1990

Można dostawać nawet zlecenie co miesiąc ze składką na ZUS ale netto będzie mniej.

Daniaja
Pracownik
 Pytanie
@Nn1990

Tzn, że co drugi miesiąc nie jestem ubezpieczona?!

1
Nn1990
Pracownik
@Daniaja

Ubezpieczenie chyba płacą, bardziej chodzi o te składki jak emerytalne itp, tzn pracujesz rok a do emerytury liczy ci się 6 miesięcy.

Daniaja
Pracownik
@Nn1990

Weszłam na moje konto w ZUSie i tam w tabeli co drugi miesiąc opłacana składka emerytalna, zdrowotna, rentowe. Coś jednak chyba jest nie tak.

1
Daniaja
Pracownik
 Pytanie
@Zorientowany

Pod jakim względem to korzystne dla pracownika? Jedna umowa ze składkami, druga bez.

Kowalski
Pracownik
 Pytanie
@Daniaja

Wypłaty dostajesz co drugi miesiąc to i ZUS masz płacony co drugi miesiąc. Żałujesz ?

Daniaja
Pracownik
@Kowalski

Nie żałuję, fajna miła praca. Tylko takie praktyki są chyba nie fer dla pracownika.

qPA
Inne
@Mexicano

Tekst napisany rzetelnie, bez wulgaryzmów i nienaganną polszczyzną....;)

olek
Inne
@Zorientowany

Nie pyskuj.

Nowykrk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jakie są stawki na carrefurach ?

Ragal
Pracownik
 Pytanie

Czy wy macie wypłacany ekwiwalent za pranie ? U nas na obiekcie kładą największy nacisk na to by zawsze mieć śnieżno biała i wyprasowana koszule, więc człowiek codziennie pierze i prasuje jak ciula, a ani grosza nie widzi. Jak jest u was ?

Sebb
Pracownik
@Ragal

Biedronka Warszawa ekwiwalent 500 zł od wielu miesięcy

Nais
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Pracownik
 Pytanie

Cześć do którego dnia miesiąca powinny się pojawić paski płacowe w apce nais? Mam tylko pasek z UZ a co z paskiem z UOP? Gdzie dzwonić i pytać o co chodzi?

Ernest
Pracownik
 Pytanie

Jak długo na umowie zlecenie nigdzie nie będę wysylany do pracy?Siedzę w domu ponad miesiąc.Nie dostałem wypowiedzenia,czyli nie jestem zwolniony?Umowa zlecenie do końca roku z zakazem konkurencji.Juz dawno bym znalazł pracę u konkurencji(w firmach gdzie pracowałem),a tak czekam nie wiem na co?

Beata
Kandydat
@Ernest

Jakie jeszcze są warunki na tej wspomnianej umowie? piszesz o zakazie konkurencji ale czy nie ma przy tym deklaracji, że będziesz mieć zapewnioną robotę? zwłaszcza ten cały miesiąc mnie zastanawia. Jak ustosunkowała się do tego sama firma podczas konsultacji?

Ernest
Pracownik
@Beata

Nie ma w umowie gwarancji pracy.To nie budowa czy zakład,gdzie codzien ktoś musi być,to się jeździło co trzeci dzień.Paragraf 1 punkt 1: Zleceniodawca zleceniobiorcy wskazuje obiekt,gdzie ma pracować.A, że to Biedronki,no to w okolicy jeździłem.Zleceniodawca zastrzega sobie prawo wypowiedzenia umowy po nienależytym wykonaniu zlecenia przez zleceniobiorce.Zlecedionawca ustala karę 1000 zł.za kazde zdarzenie z winy zleceniobiorcy.Kar zero.Obu stronom przysługuje prawo wypowiedzenia umowy zlecenia z okresem 7 dni.Najwazniejsze punkty umowy przytoczyłem.Nikt umowy nie wypowiedział.Moj bezpośredni przełożony menedżer ochrony: będzie praca,dam ci znać!Nie pracuję,ale nic mi niewiadomo, żebym był zwolniony(koleś nie sprawdziłeś się,niestety musimy się rozstać,bo nie jestem z twojej pracy zadowolony,bo to,bo tamto...).Nieraz inni tu pisali: ganiają mnie po innych obiektach.Zero życia osobistego.300 godzin w pracy miesięcznie.A ja jestem na drugim biegunie.Jestem zatrudniony,ale siedzę w domu z zerem godzin i z zerową wypłata.

Paweł33
Inne
 Pytanie
@Ernest

a co stoi na przeszkodzie wypowiedzenia umowy pracodawcy ???????????????????????????????????????

Ernest
Pracownik
 Pytanie
@Paweł33

Nie ma żadnych przeszkód,żebym złożył wypowiedzenie.Ten czas wolny traktuję jako urlop bezplatny,na którym zbiore winogron.A za jakiś tydzień będę musiał się rozmówić z moim szefem,bo w takiej sytuacji nie będę tkwił.A tak się sklada, że na obiekty handlowe inne firmy non-stop dają ogłoszenia.Jesli mam umowę ważną,to chyba jest oczywiste, że mniej czy więcej godzin od normy 168 godzin powinienem przepracować.Owszem może się zdarzyć, że przez miesiąc na zleceniu siedzi się w domu,bo gdzieś ktoś wyżej się nie dogadał i mnie menedzer ochrony nie ma gdzie wysłać,mimo że w paru sklepach w których byłem nie ma na stale ochroniarza,tylko skoczki zapchaj dziury tam wpadają.Jedynie gdzie nie byłem to w biurowcach.Obiekty handlowe, zakłady,budowy zaliczone.Byly takie sytuacje.Rano się koło 6 budzę patrzę, światełko w smartfonie miga.SMS od szefa:jak się obudzisz szybko do mnie dzwoń!!!I się okazuje, że miałem mieć dzień wolny a mam gdzieś do innego miasta do Biedronki jechać,albo miałem jechać do miasteczka A i szybka zmiana planów i jadę do miasteczka B chociaż na 8-10 godzin,jak nie chcę na 12 godzin.Tak wygląda moja dyspozycyjność-trzeba to jadę.14 lipca w pracy zrobiłem rekord kroków ponad 52 400 i przeszedłem 31 kilometrów w patrolu mobilnym z kolegą, który większość służby przesiedział na monitoringu,a ja się przeplatalem w cywilu wśród klientów.Na forach innych firm też wszystkie zdziwione:jak na ważnej umowie nie pracujesz,ani dostałeś wypowiedzenia?To jakas dziwna sytuacja.Zwolniony?Za co,jak nic nienawywijalem? Pytałem na forum,bo myślałem, że ktoś coś takiego sam miał,albo kogoś takiego zna i odpowie,jak to się skończyło?Mimo wszystko dziękuję BEACIE i PAWŁOWI 33 za odpowiedzi.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!

Elvis
Pracownik
@Ernest

Bierz mundurek , legitymację i oddaj wraz z wypowiedzeniem.

Ernest
Pracownik
@Elvis

Legitymację mam,a z mundurku mam tylko koszulę,reszta spodnie czy buty z ARMY,także nie mam dużo do oddawania.Koledzy z którymi pracowałem w SKAREMIE na zakładzie u takiego Nagiera,który po paru miesiącach zawsze znalazł dziurę w całym i od kierowników regionalnych żądał nowych pracowników.I też się zdarzyło,że umowę miałem do końca czerwca,a on kazał mnie zabierać w marcu,za coś co się zdarzyło dwie zmiany po mojej!!!W piecu jakieś łożyska poszły coś tam w starym gracie się popsulo...Nie mieli dla mnie w tym okresie pracy i dali mi ugodowe rozwiązanie umowy za wspólnym porozumieniem stron,żeby mi nie płacić.Zeby nie palić mostów nie szedłem na żadne chorobowe i nie leciałem sobie w kulki z nimi.Koledzy mówią:masz jeszcze długą umowę,zaraz 1,5 za chwilę minie 2 miesiące jak nie pracujesz nie ze swojej winy i siedzisz bez kasy,bez wypowiedzenia...to niech ci przynajmniej płacą za stracony czas...Dziwna sytuacja z której musisz się wymiksować,bo roboty w ochronie czy w supermarketach nie brakuje tu na poludniu Polski.A jeszcze ze stopniem niepełnosprawności...od ręki niemalże zatrudniają.

Ernest
Pracownik
@Elvis

PS.Na żadnym moim świadectwie pracy nie ma żadnego chorobowego-zero godzin!!!Co się podobało kierowniczce w DAR-POLU::bo inni,jak ich tylko zatrudnię mają 10 chorób,a na obiekt kogoś muszę wysłać,bo sama nie będę siedziała.I muszę kogoś przerzucić z innego obiektu,albo zatrudnić nowego człowieka.A taki chodzący pracownik to skarb!!!

Marcin
Pracownik

Ma ktoś już przelew

Kaśka
Pracownik
 Pytanie

Płacą dziś??

Pracodawca

@Kaśka

Dzień dobry, pytania dotyczące wynagrodzenia należy kierować na adres e-mai hr@seris.pl.

chętny do pracy
Kandydat
 Pytanie

Czy ta firma przyjmuje też może do pracy w ochronie , ludzi z symbolami 01-U lub 02-P na orzeczeniu o st . niepełnospr. ??.

Pracodawca

@chętny do pracy

Dzień dobry, pytania dotyczące zatrudnienia należy kierować na adres e-mai hr@seris.pl.

So
Pracownik

Wczasy pod gruszą wiadomo kiedy będą wypłacone

zapytanie
Pracownik
@So

Tez chcialbym wiedziec, wniosek zaakceptowany 1 wrzesnia.

Umowa o pracę - dorabiający
Pracownik
 Pytanie

Umowa o pracę wypłata za- lipiec 2023 - netto 2492 zł. Czemu ? Dlaczego zarabiając minimalną na etacie dostaję tyle ?

Nn1990
Pracownik
 Pytanie
@Umowa o pracę - dorabiający

Przepracowałeś cały miesiąc ? Pełny etat ?

Dorabiający
Pracownik
@Nn1990

Tak pełny etat .

Tede
Pracownik
 Pytanie
@Umowa o pracę - dorabiający

PPK, ubezpieczenie?

Kaska
Były pracownik
@Umowa o pracę - dorabiający

I tak nierobie za,dużo o całe 2tys

Monika
Pracownik
 Pytanie

Pół roku pracuje na umowie zlecenie i dowiedziałam się, że jestem w ciąży, wszystkie składki opłacane są w ZUS-ie. Czy będę mogła pracować do porodu i otrzymywać wszystkie świadczenia z ZUS-u, czy po prostu mnie zwolnią?

Kaska
Pracownik
@Monika

Nierób zwolnić

1
...
Pracownik
 Pytanie

Dostał ktoś wypłatę ?

Ochraniacz
Pracownik
@...

Credit Agricole cisza

Zzz
Pracownik
@...

Jutro będzie

Zenek
Pracownik
@...

Rano była

XLIWIAYX
Pracownik
 Pytanie

Witam, czy ktoś miał taki przypadek, że stawka godzinowa z miesiąca na miesiąc była niższa? Co dostanę wypłatę to okazuje się że wychodzi mi mniej za godzinę niż w poprzednim miesiącu. Umowa zlecenie.

Marcin
Pracownik
@XLIWIAYX

Dostajesz RMUA tam jest kwota jaką zarobiłeś dzielisz to przez godzimy w mc jakie przepracowałeś i wychodzi ci stawka ile masz na godzinę

Zorientowany
Pracownik
@Marcin

Tylko trzeba pamiętać o tym, że menadżer mógł źle wpisać ilość godzin. Możliwe jest też, że pracownik źle liczy swoje godziny.

wygadany
Pracownik
@Zorientowany

Tak, bo często pośpiech etc. I źle godziny policzone, a wystaczy na spokojnie jeszcze raz policzyć i poprawić :)

Kacper
Pracownik
 Pytanie

Hej jeśli ktoś pracuje na umowie o pracę i zlecenie to pensja przelew może by 7go czy 8go ? Mam konto w CreditAgricole

Kowalski
Pracownik
@Kacper

7 albo 8 na 100% jeśli chodzi o umowę o pracę. Zlecenie 7 albo 8 na 90©

1

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 993.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 936, z czego 287 to opinie pozytywne, 255 to opinie negatywne, a 394 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

  Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.
Przejdź do nowych opinii