Seris Konsalnet Holding S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Myk

Przypominam firmie że etat na marzec i kwiecień to 168 dla pracownika na umowę stałą.

Kowalski
@Myk

A co to jest umowa stała ?

PX
@Myk

Prócz przypominania możesz wyjaśnić czemu to jest tak istotne z perspektywy nowych pracowników? Z jakich powodów taka informacja została dodana na forum co to zmienia w warunkach pracy?

PX

@PX

Istotne bo na obiektach niema tyle godzin i trza dorobac na innych obiektach.

.... Nowy wpis
@Kowalski

Ja mam... tylko że w budowlance....

Rycho125 Nowy wpis

Kochani pytanko. Czy pracownicy na biedronkach mają dodatek bhp na pasku?

Zorientowany Nowy wpis
@Rycho125

Mają

Kuba

Czy łatwo dostać umowę o pracę?

@Kuba

Na Biedronkach łatwo. Na innych obiektach nie wiem

SV
@Sebb

No ja właśnie oglądam ofertę dla kwalifikowanego na Teofliów, która tutaj jest dostępna to piszą, że na zlecenie tylko można. Co takiego wyjątkowego jest w naszej Biedronce, że w niej na umowę o pracę nie jest tak ciężko?

Sebb Nowy wpis
@SV

Na Biedronkach trzeba pracować. Nie można całe dnie siedzieć i oglądać filmy na telefonie. Trzeba użerać się z klientami. No i przede wszystkim kilka razy w miesiącu trzeba złapać złodzieja

Slawek

Kiedy płacą dodatek na ryczałt samochodowy

Kleszczewo

Kleszczewo

Zbigniew

Dzień dobry, ile jest czasu na wypłatę "wczasów pod gruszą ?

Iza
@Zbigniew

A mg takie coś mamy bo jak się pytałam to moja koordynatorka powiedziała że nie ma

Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Witam.Jak są płatne nadgodziny?

Xxxx

U was też zrobili że mimo statusu ucznia będzie wszystko w jednym przelewie i przelew będzie tylko 10?

Elvis
@Xxxx

Zawsze tak było

X
@Elvis

Nie zawsze , miałem cały czas jako status ucznia na zleceniu przychodziły dwa przelewy . Teraz zmienili i mimo statusu ucznia i zleceniówki ma przyjść jeden całościowy .

Matti
@X

No bo tak powinno być. Uczeń, student - jedna umowa, jeden przelew. Brutto=netto. Jak tak nie miałeś, tzn, że dla firmy nie byłeś uczniem.

Bandi

Czy pracujący na monitoringu CCTV w marketach mają obowiązek pracy przy kasach samobsługowych i ciągłego zatwierdzania i pomocy w obsłudze kasy samobsługowych . Czy tylko u mnie w markecie gdzie pracuje tak jest .

@Bandi

Poczytaj regulami i jakie obowiązki ma pracownik ochrony. I masz odpowiedź.

@Bandi

Na Biedronkach jest zakaz.

czupakabra
@Bandi

Nie masz takiego obowiązku, poza tym nie jesteś pracownikiem upoważnionym do tego, by zatwierdzać kasy. Od tego są sprzedawcy. To jest wymysł kierownictwa sklepu, bo im ciągle ludzi brakuje.

@czupakabra

Taka jest prawda . Kierownictwo sklepu che wykorzystywać ochronę.

1967

Witam. Czy ktoś na umowie o pracę ma również problem w biedronce z wolnymi weekendami? Kierowniczka sklepu twierdzi ze ochrona musi być w weekendy i nie chce dać ani jednego wolnego.

Hm
@1967

A od kiedy to kierowniczka uklada grafiki ochronie? No co jest już takie cyrki na obiektach są.

@1967

Kierowniczka robi grafik dla ochrony, a obsadę ma zapewnić menadżer. Jak kierowniczka może decydować o tym czy pracownik ochrony ma wolne albo go nie ma ???

@Hm

Akurat na Biedronkach kierowniczka decyduje w jakich godzinach ma pracować ochrona, natomiast grafiki dla swoich pracowników powinien układać menadżer, albo sami sobie ustalają między sobą

Hm
@Sebb

Bardzo ciekawe że tak powiem bo nie spodkałem się z takim praktykami widocznie jest spora manipulacja z strony kierownictwa sklepu. Ale tak to jest jak jest frima nie broni praw pracownika. Bo jak to jest że kierownicy sklepu narzucają pracownikowi ochrony co ma robić. I tak podobno jest na wielu obiektach. A menadżer cisza bo tak ma być.

@Hm

Kierowniczka jest klientem i klient decyduje w jakie dni i w jakich godzinach chce mieć ochronę. Menadżer jest od tego, aby zrealizować jej żądania, natomiast pracownik ochrony nie jest jej podwładnym, więc ona nie może mu nakazywać w jakie dni ma pracować. Jeżeli na sklepie jest mało godzin i tylko jeden pracownik ochrony, to obowiązkiem menadżera jest zorganizować mu zastępstwo.

X
@1967

Nie jestem na umowie o pracę a na zleceniówce i mam ustalone że 2 weekendy pracuje i dwa wolne . Mogę sobie wybrać które.

czupakabra
@1967

To menedżer ochrony decyduje kto pracuje i kiedy w Biedronce. Powinieneś mieć zmiennika tj. kogoś dostać na zastępstwo, gdy ty nie możesz pracować. Tak jest w każdej Biedronce.

Mycha

Witam ,wie ktoś może na którego będą wypłaty w tym miesiącu?

Xxxz
@Mycha

Pewnie ktoś dostanie już dziś i jutro też będą wpływać.

Co powie urząd skarbowy?

Dzisiaj jest ostatni dzień w którym powinienem dostać Pit.Jutro dowem się w US jaka jest kara dla zleceniodawcy za nie dostarczenie PIT-U Ja się rozliczę pomijając seris zobaczymy jaki będzie finał.

Powie żeś kretyn
@Co powie urząd skarbowy?

Pity były udostępnione w tym tygodniu

Xxx
@Co powie urząd skarbowy?

Będziesz składał korektę rozliczenia bo urząd ma wszystkie pity.

obserwator
@Co powie urząd skarbowy?

firma przecież udostępnia wszystkie dokumenty kadrowe a wśród nich również PIT na portalu dedykowanym dla pracowników, portal ten to NAIS, wystarczy zalogować się i korzystać :-)

Sebb

W Biedronkach, w których ja pracuję nie ma czegoś takiego. Inna sprawa, że sam robię ok 240 godzin i mam co miesiąc średnio 10-15 ujęć. Ciekaw jestem na których sklepach narzucają takie normy ?

@Sebb

Za te ujęcia masz premie?

Mam 200-300zł, ale były miesiące, że było więcej

Yodaa PL

1967 Kierowniczka Biedronki Robi Grafik dla Pracowników Ochrony zależy Ile ci wyjdzie Godz w Marcu Dolicz do tego źe w Tyg masz Jeden albo Dwa Dni Wolne oczywiście jak pracujesz od Rana bo jest Pewna G.M. jak ktoś wie o kogo mi chodzi to jeden Zmienik jak pracuje od Rana ma wolny dzień albo po obiedzie ale zależy kto ma Obiekty. pozdrawiam serdecznie

@Yodaa PL

Kierowniczka robi grafik dla ochrony O tym kto i kiedy będzie go realizował decyduje menadżer

Pytający

Czy w seris są do wykorzystania wczasy pod gruszą?

Zorientowany
@Pytający

Tak

@Pytający

Kiedyś było teraz dostają nieliczni a nie sorry raczej nikt bo prug został podkręcony tak by się zgadzało komuś. Zapraszam do regulaminu firma dba o regulami co roku jest aktualizacja. Ta aplikacja nais super sprawa polecam

Nachwilę

Czy zgadza się wszystkim pierwsza wypłata na kopalniach?Bo nas oszukali,nocek nie wypłacili,zus nie opłacony...dodatek za dowodzenie nie wypłacony.Obiecanych kart lunchowych na dzień dzisiejszy nie dostaliśmy.Poprzednia firma kok była o niebo lepsza i solidniejsza.Konsalnet nie wywiązuje się należycie z umowy.

Darek co nie lubi fujarek
@Nachwilę

Jak się nie podoba to się zwolnij .

@Nachwilę

Dzień dobry. Dziękujemy za przekazanie opinii. Chcemy zapewnić, że każda uwaga jest dla nas istotna i będzie poddana analizie. Prosimy o kontakt z Menadżerem Ochrony odpowiedzialnym za obiekt, celem szczegółowego wyjaśnienia sytuacji. Jesteśmy zdecydowani podjąć wszelkie niezbędne działania w celu rozwiązania problemu i zapewnienia wszystkim pracownikom odpowiedniej realizacji umowy.

Zenko

Mnie, się pracowało bardzo dobrze wypłaty były OK,tylko p.Hub...słuchał się pracownika Św. ... . W Bieru....

Rycho125

Panie i panowie pity są na naisie

&1

Orientuje się ktoś kiedy można liczyć na pieniążki z korekty wynagrodzenia ? W jakich dniach jeśli chodzi o luty ?

Rebus
@&1

Dziś była

Biedra

Czy mieliście wliczony ekwiwalent za etat tzn za ubrania policzone, bo ja nie i pytanie czy to pomyłka czy już po prostu nie będzie liczone za odzież

@Biedra

Miałem mniejszy niż w ubiegłym roku , dostałem 400zł

TF
@Sebb

Na jakiej zasadzie jest zliczany ten ekwiwalent za etat za ubrania? Każdy po prostu będzie miał te 400 zł, które piszesz? Jak go odebrać? Trzeba specjalnie się upomnieć?

@TF

Menadżer mi mówił, że to taka forma zwiększenia wypłaty z umowy o pracę. W zeszłym roku miałem 500 zł , a teraz 400 zł, dlatego że płaca minimalna poszła do góry więcej niż podwyżka od klienta.

Ja mam 400 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1045, z czego 329 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 451 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.