Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Kamil

Mam pytanie dotyczące pracy w ochronie w systemie 24/48. Czy w czasie tych 24 godzin pracy można się zdrzemnąć czy przez całą dobę 0 snu?

@
@Kamil

Też mnie to zastanawia jak to jest.

791403 Nowy wpis
@Kamil

Powinieneś Kupic poduszkę i kocyk ????

Oki Nowy wpis

Trafiłem na robotę jako rejonowy specjalista ds. bezpieczeństwa w Katowicach. Firma faktycznie daje niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości???

Kowalski Nowy wpis
@Oki

Rejonowy specjalista raczej nie potrzebuje umundurowania

Przemo

Osoba pracująca na ochronie z obsługą monitoringu jest to praca w której w głównej mierze siedzi sie i obserwuje sie kamery i zgłasza sie to komuś czy samemu reagujemy?

Sebb Nowy wpis
@Przemo

To zależy. Jak jesteś jedynym pracownikiem ochrony na obiekcie to reagujesz. Jak jest kilka stanowisk, to przekazujesz informacje komuś, kto jest wyznaczony do interwencji

Pabloochrona

Witam wszystkich jak to wygląda miałem zleceniówkę zakończyłem prace pare dni temu wypłata wpadnie i tak czy siak chyba 10.08 ?

@Pabloochrona

Wpłynie szybciej gdyż 10.08 to sobota

Kontakt telefoniczny, spotkanie z managerem, spotkanie ze zleceniodawcą, spotkanie z dyrektorem agencji. Wszystko na tak. Obiecana praca za kilka dni. I... Nikt nie dzwoni, pan manager nawet nie raczy odebrać telefonu. Totalna porażka... Wystarczyło zadzwonić i powiedzieć, że wybrali inną osobę.. Cokolwiek... Ale nieodbieranie telefonów? Chamstwo i lekceważenie ludzi...

Merytoryczne, branżowe, o umiejętności miękkie. Atmosfera dobra. Pan manager słaby...

Katrin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Mam pytanie czy ktoś pracuje w ochronie w Teolinie między Brzezinami a Łodzią, jak tam się pracuje?

Benek

Witam ,pracuje od niedawna na Biedronce i mam pytanie do pracowników ochrony.Czy wy też musicie zanosić protokoły z kradzieży na policję i składać zeznania?Kierownik obiektu na ķtórym jestem ,wymaga tego.Dowiedziałem się ,że to nie mój obowiązek tylko kierownika

Wielki Robi
@Benek

Benek Kierownikowi Sklepu dajesz i on musi to mieć bo to są Biedronki Straty a nie ty jak złapiesz Złodzieja co ci ukradnie towar ponad 1 albo koło 2 tys to wtedy policja ci daje kwintet i jedziesz na Zezniania kierownik to zabierał protokoły z Ujęć i Udaerwmnie a Kradzieże to idziesz do Kierownika Sklepu Biedronka tak powiem nie wiem czy dobrze piszę ale u mnie tak jest i nie muszę jechać na Komendę. Benek

@Benek

Zawiadomienie powinien złożyć kierownik lub ktokolwiek z Biedronki. Ochroniarz zostanie wezwany jako świadek. Często jest odwrotnie. Najpierw idzie ochroniarz, składa zeznania, zanosi protokoły, ale i tak później musi złożyć zawiadomienie ktoś ze sklepu

Koyot
@Benek

Poszkodowany musi zgłosić kradzież. Pracownik ochrony fizycznej nie jest stroną prawną sporu, nie jest poszkodowany, może być jedynie świadkiem.

Alka

Przepracowałam w Konsalnet cały czerwiec wypracowałam 204 godziny dostałam za 164 i reszty nie mogę się doprosić.Jakas masakra . Mało tego miałam mieć umowę o pracę od 1.07 wysłali mnie na badania i ciągle bez pieniędzy bez umowy. Manager 10 dni temu napisał że wszystko wyrówna i będzie ok. Guzik xxxxx

@Alka

Jeżeli menadżer 10 dni temu powiedział, że dostaniesz wyrównanie, tzn, że dostaniesz je między wtorkiem, a czwartkiem. A z tymi badaniami byłaś w firmie, żeby zatrudnić się na umowę o pracę?

Ula

Chłopak znalazł ofertę przy pracy w ochronie sklepu z obsługą monitoringu Prażmów. Pisali o onboardingu od samego początku współpracy. Faktycznie może liczyć na przyuczenie jeśli nie pracował w ochronie?

@Ula

Raczej bez przeszkolenia nikt go nie dopuścić do pracy.

Operator
@Ula

Ja bez problemu nie mając doświadczenia dostałem pracę na monitoringu, więc myślę, że to kwestia dogadania się.

Ciekawski
@Ula

A to zależy co to za chłopak

dtyhf

Wypłata już jest CA

@dtyhf

Nie kłam bo nie ma mam konto w CA

Xxxx
@dtyhf

Wypłaty to będą ale jutro a nie dziś a dziś wieczorem mogą mieć ci co mają w CA.

...
@Kacper

A jak to wogole jest z tymi wypłatami jeśli przepracowałem część czerwca to będę miał do 10 lipca wypłatę czy aż w sierpniu?

Gosc

Kasa jest etat

@Gosc

Potwierdzam za etat dostałem o 15:20 mam konto w CA

@Gosc

No i dostałem też za zlecenie przed 17.

dtyhf
@Kacper

No to widzisz ty kłamałes

Biedronka
@Xxxx

Wawa i okolice czy na zleceniu wychodzi wam po 25zl netto na godzinę?

@Biedronka

Na zleceniu mi wychodzi ok 28 zł, ale mam poniżej 26 lat.

Kot

Oficjalnie chopy 11:10 PKO elegancko siadła kasa

Tede

Pko jest zlecenie nie ma umowy o pracę

Xxxx
@Tede

To jutro czekamy na etat

....

Czy dziś będą wypłaty ze zlecenia skoro pracuje od czerwca?

@Pracodawca
@....

Nie

Pracuje na biedronce i zbliża się wypłata, w jaki sposób oni rozliczają godziny? Według tej książki co sie wypełnia czy w systemie co kierownik wbija bo u mnie to ta książka to jest mam wrażenie wypisywana na odpier..., czy tego systemu biedronkowego ale tam nie ma mojego nazwiska przecież...

@Nowy

U mnie wygląda to tak, że menadżer bierze wydruk godzin z systemu bieronkowego, a z książki nazwiska pracowników.

Olek

Witam, jestem pracownikiem na umowę zlecenie od 3 czerwca i kiedy mogę liczyć na wypłatę, bo nie dostałem jeszcze nic

@Olek

Chyba 10 Lipca dostaniesz albo Dziś pytanie takie czy masz Komornika czy nie bo to też jest ważne Le.jak.nie.masz.to.tak.myśle że w Lipcu ci wypłacą kasę.

@Olek

Na umowie masz do 15 każdego miesiąca, ale zawsze płacą wcześniej. Pewnie 10 lipca będziesz miał kasę na koncie.

Daniaja
@Olek

Powinieneś za czerwiec dostać w tych dniach do 28 czerwca. Ja dostałam już wczoraj.

polers

siemka dostał juz ktos może wypłate

@polers

Jak masz umowę o pracę czy Zlecenie?

KK

Tak, dziś pierwszą transzą ok 10.00

Daniaja
@polers

W środę po 17tej PKO BP dostałam.

Jak to jest z tym zleceniem tzn stawką godzinową od 1 lipca ile powinno być netto? Pytanie do tych co robią na biedronkach.

Zorientowany

Jeśli pracujesz za najniższą krajową to dostaniesz 40 groszy podwyżki brutto, czyli z 27.70 na 28.10. Jak masz wyższą stawkę niż 28.10 to teoretycznie wcale nie musisz dostać podwyżki. W ogóle w takich sprawach kontaktuj się z menadżerem

Zbychu

Chciałbym dorobić sobie jako Pracownik Ochrony na umowie zlecenie. Widziałem komenatarze z zapytaniami kiedy wypłata. Czy firma często spóźnia się z wypłatą należności dla pracowników? Można liczyć na dobrą stawkę godzinową czy minimalna?

@Zbychu

Firma nigdy nie spóźnia się z płatnościami. Płaci dużo wcześniej niż jest w umowie, bo najczęściej 9-10 dzień miesiąca, a ma czas do 15go. Stawki są różne,ale jak masz dopuszczenie do broni obiektowej, to można trafić fajny obiekt.

Yoda

Jak co dziś pensja jest na Koncie mBank pozdrawiam

Yoda

Siemanko witam wszystkich może ktoś z was będzie wiedział teraz na umowę zlecenie to teraz będzie którego 28 czy 27 o wypłata mówię o tych ochroniarzach co pracują na umowę o zlecenie bo chyba mu umowa o pracę to każdy ma 10 każdego miesiąca tylko chodzi mi o pracowników co pracują na umowę zlecenie To kiedy trzeba będzie 27 czy 8 bo 30 wypada w niedzielę A wiadomo banki są zamknięte w weekend

Czyżyk

Na 100% 27 albo 28 dla dwóch zleceń

@Yoda

Czwartek lub piątek do południa powinno przyjść

@PabloOchrona

Też tak myślę źe albo Jutro w Czwartek albo w Piątek

Miro

Ja już mam :) Milenium

@Yoda

Mi już dziś wleciała wypłata

Da radę zatrudnić 17 latka?

@Kandydat

Nie musisz mieć 18 lat

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1124, z czego 362 to opinie pozytywne, 271 to opinie negatywne, a 491 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.