Seris Konsalnet Holding S.A.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Bob Nowy wpis

Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak tu działają wypłaty na zleceniu? Jeśli teraz dostałem wyplate za lipiec 10.08, to za sierpień dostanę do końca miesiąca tak?

Kowalski Nowy wpis
@Bob

Jak masz dwie umowy na zleceniu to tak

Andrzej

Płaczecie jaki Konsalnet zły więc może pora na pare słów prawdy. A) ochrona to nie jest łatwa branża B) jak ktoś liczy na spanie i ściemnianie to wszędzie mu będzie źle C) jak ktoś zachowuje sie jak półmózg to niech sie nie dziwi że go zdejmują z obiektu - większość ludzi wylatuje bo nie ma na tyle rozumu by zamknąć dziób zrobić swoje i iść do domu Tyle wstępu Sam Konsalnet to wbrew płaczkom jedna z lepszych firm w branży. - płaci na czas i NIGDY nie ma obsówy z kasą (co jest norma w większości firm) - rozlicza się uczciwie na konto (nie ma kopert z kasą i umowy na 1/8 etatu za 500 zł i innych cudów, to że ktoś płacze że mu za mało dali niech nauczy sie mnożenia stawki razy godziny a nie beczy) - firma daje dość dobre stawki ( dla tych co nie wiedzą dalej w branży można znaleźć stawki po 10-12 zł) - nie ma idiotycznych kar za brudne buty i inne fantazje żeby nie dać kasy - firma ma dużo obiektów i nie bierze wszystkiego jak leci typu osiedla itp. - firma zatrudnia bez problemu osoby zdrowe - do pracy w firmie NIE JEST wymagana grupa ani emeryturka/renta - nie jest to firma-cieciownia żerująca na kalekach i emerytach Firme polecam dla osób chcących normalnie pracować, zarobić jakieś pieniądze. Nie polecam pijakom menelom alimenciarzom i innym cudakom - wasze miejsce jest na cieciówce na budowie w jakiejś śmiesznej AO "gumofilec security"

@Andrzej

Lepiej bym tego nie ujął.

Czas
@Andrzej

Bzdura obiektów niema i trza szukać w innych miastach godzin by zrobić etat. Firma i tak idzie w innym kierunku niż ochrona obiektów.

@Czas

Nie ma pisze sie rozdzielnie. Trza to jakaś wiejska gwara. Mówi sie trzeba. Jeżeli masz problemy z takimi podstawami polskiego to nie dziwi mnie że nie ma obiektu dla ciebie. Firma NIE JEST CIECIOWNIĄ gdzie przyjmuje sie byle kogo byle siedział w rozpadającej sie budzie na budowie albo osiedlu. Zrób kwalifikacje, doucz sie języka polskiego to może obiekt sie znajdzie.

@Andrzej

Jestem na wakacjach a pracownicy niech czekają na zapłatę za czerwiec.!!!

@Jw

Piłeś ??? Nie pisz !!!

@Matti

Liż dalej może coś skapnie. Ja bym się napił ale nie mam za co. Czekam na swoje pieniądze.

Arek
@Andrzej

Widzę że jak brak argumentów to czepiasz się ortografii. Jak macie ludzi do pracy z dwoma fakultetami i dopuszczeniem do broni to nie szanujecie. Że stawkami za godzinę też różnie ma być 17 na rękę a jest 16.50. resztę sobie dopowiedz

Halina
@Arek

A jaka wysokość wynagrodzenia jest wypisana na umowie? Pracodawca ma przecież obowiązek trzymać się zapisów umowy i nie może obniżać wysokości wynagrodzenia- czy zostało to gdzieś zgłoszone?

hhh
@Andrzej

no tak nie do konca składki ze zleceniówek odprwadzane co 2 miesiac dlatego wyplata na zleceniu 10 i 30 progi do wszelkich bonusów takie ze pracujac i mieszkajac samemu wszystko przekraczam jednemu płacą za pranie innemu nie a zapewnienie pracownikowi chocby mineralnej a w zyciu płacą na czas (to ich obowiązek smutne ze za coś takiego chwali sie firme) podsumowując jako tako a kto ma spac i bumelowac i tak da rade :)

Arek
@Halina

Co innego na umowie co innego przy przyjęciu a co innego na konto. Nie ma z kim na ten temat rozmawiać.

@Andrzej

Wypraszam sobie, pracuje na budowie i mam umowe na rok srednio dostaje 5 k bez cudw. Jestem kwalifikowanym i mam książeczkę. Pracowalem w konsalnet i dziekuje bardzo. Ty sobie pilnuj i siedz calmi nocami za 3.5 kafla a ja za 5 tke poleze sobie na budowie.

Bolo
@Marcin

Kwalifikowany z bronia na budowie. Ha ha ha ha. Pobudka panie kwalifimowany chyba w jakiś sposolób specjalny ? Może jesteś kwalifikowany przes grupę P ? A broń to kij od szczotki ? Fantazjuj dalej. Beka z ciebie.

Czas
Kandydat
@Bolo

Obstawiam że te Pan robi dwa miesiące w miesiącu bo są i tacy co ich życie to tylko praca

Koordynator
@Andrzej

Dobrze gada dać mu wódki. I jest socjal.

Luke
@Jw

Zostan

Crionics666
@Andrzej

Pracowałem ponad 13lat w tej firmie ,cały czas trzeba liczyć hajs bo wiecznie coś sie nie zgadzało,teraz może i płacą na czas ale zanim konsalnet stał sie konsalnetem,był skorpionem ,a i za czasów konsalnetu zdarzały sie wpadki z terminowymi wypłatami. Ta branża to fikcja a zamknąć gębę,zacisnąć zęby i robić swoje to najszybszy sposób do wypalenia zawodowego,bo tylu mi sie po drodze przewinęło pajacyków co mnie roboty uczyli ze jedyne czego żałuję to tego że nikomu wcześniej nie przypier..liłem w ryj za cwaniactwo. Jak jesteś ogarniety i umiesz wprost powiedzieć co Cie boli to też polecisz,także na to nie ma reguły. Owszem są gorsze firmy ,które kręcą bardziej lub mniej lecz mnie osobiście do zmiany branży zmusiło to ze ta firma jako podwykonawca liże dupe jednej dużej spółce tak bardzo ze PO w tej branży stał się nikim,pomiotem nad którym jest prawie każdy ,i niestety przez to jesteś z góry oceniany jako cieć. Z branży odszedłem sam, mostów nie spaliłem pomimo tylu lat nerwów żałuje ze ta branża jest tak zepsuta.

@Bolo

ineligentny to Ty nie jestes dlatego masz obiekty takie do jakich aspirujesz. Jesli ktos mam pozwolenie na bron nie oznacza ze musi pracowac na obiektach z bronia czy nie ? i nadal wole na budowie za 5 k polezec a ty z ta szczotka nie wiem jakie masz sporsne marzenia :) w sumie nie interesuje mnie a ty rach ciach 19.70 czeka na ochroniarza opoki

Bolo
@Marcin

Nie wiesz jakie mam obiekty książeczko z budowy. Jak na razie to masz pozwolenie na kaleczenie odmiany przez przypadki co nawyżej. "Jesli ktos mam pozwolenie" - to.jakaś gwara budowlana, ukraińska czy ruska ? Najpierw wymyślasz coś o szczotkach ale nie chcesz wiedzieć ? Gratuluje logiki. I rozumu a raczej jego braku Wracaj studiować te książeczke swoją - polecam podręcznik polskiego do podstawówki - tam poucz sie odmiany. Beka z ciebie ukraińcu

Łukasz
@Bolo

Ja takze pracuje na ochronie na budowie ,mam pozwolenie na bron z tym ze kolego to ze mam uprawnienie nie znaczy ze biegam z gnatem obiektowym pilnujac koparek :'-) poprostu oracuje jako zwykly cieć i podpusuje sie co kokega wyzej pisze- budowie da sie dobrze zarobic i wyleżeć , oczywiscie nie na wawie bo tam specyfika jest inna tj kontrole i na sztywno 24 h Ps nie pisze tutaj o konsalnet

Obserwator Nowy wpis
@Arek

Wlasnie mam.podibny problem co innego na umowie a do ręki wychodzą grosze 2.098zl za 186h to płakać się chce ze tak ludzi robiona w ciula

Bbb

Ja pracuje na dwoch osiedlach w warszawie robie dwa etaty w jednej firmie tylko ze po 24 h jade na drugie osiedle oddalone 20 min w miesiącu wychodzi mi 480 h lub 504 na godzine mamy 15zl na reke czyli robie systemem 48 na 24 nie ma tragedi zadnych punktow kontrolnych nie mam w pomieszczeniu naszym na jednum jak i drugim osiedlu mamy wersalke telewizor jest prysznic kuchenka warunki dobre i co najwazniejsze robie tylko dlatego tyle godzin bo nie mam zadnych kontroli szef przujezdza tylko z wypłatami i najważniejsze spie od 22 do 4.30 wuplata za przpracowany miesiąc do 5 zero stresu a kto tam patrzy na monitor ogląda sie filmy mecze i spanie dlatego ja osobiscie nie wyobrazam sobie pracy i was pozdrawiam

@Bbb

Szef przyjeżdża z wypłatami ???? To co to za "agencja" ?

Łukasz Nowy wpis
@Bbb

Wszystko fajnie.. Z tym ze nie kazdy chce by jego zycie bylo w pakamerze osiedlowej.. Mam rodzine i male dzieci, mam tez swoje pasje i zainteresowania czy chociazby czasem wyjsc do baru z kumplami pogadac przy piwku a nie tylko praca.. 24/48 to Ty musisz byc doslownie 3 tyg w pracy.. H w takie zycie. Ps pozdrawiam Cie i tym postem nie chcialem Cie w zaden sposob ponizyc czy obrazic

Trt

Jak to jest, że wypłata za maj, która była 10.06, była po stawce 15,50 za h (17% podatek pit, a obecna za lipiec (12% podatek pit po obniżce ) wychodzi 14,70 za h? Wam też takie bzdury wyszły po przeliczeniu?

@Trt

To pytanie zadaj wysokiej klasy specjalistom z pisu

Beka z pisu
@Trt

Trzeba czytać wiadomości. Jak nie zlożyło sie PIT 2 to masz pobierana większa zaliczke na podatek dochodowy. Żale kieruj na Nowogrodzka w Warszawie do siedziby pisu, do ministra finansów albo samego morawieckiego albo kaczora.

specjalista w dziale operacyjnym
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja składała się z dwóch etapów, na drugim było spotkanie z Panią Prezes. Standarowe pytania, bardziej opisywanie zakresu obowiązków gdyż było to nowe stanowisko pracy. Brak kontaktu ze strony firmy mimo że dostałam zapewnienie o pozytywnym jej przebiegu. Bardzo nieuczciwe zachowanie. Wypadałoby zadzwonić i podziękować po dwóch spotkaniach za poświęcony czas. Miało to miejsce w wakacje rok temu, ale przestrzegam przed taką możliwościa.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Obserwator

Prawie 19:00 a dalej na koncie nic nie ma! Mowili ze do 10 płacą za zlecenia z jarmarku w Gdańsku kurwa jak nie bedzie do czwartku to inna rozmowa bedzie.

Hupil

I co jest już pensja

Obserwator
@Hupil

Jest 15:45 a wypłaty nie ma.

Iza z Katowic

Jutro będzie wypłata

Vtr
@Iza z Katowic

Milenium Bank teraz wpłynęło

Andrew
@Vtr

Ile do reki na zleceniu za godzine ?

bkgg
@Vtr

mi wpłynęła jedna część. Czy mogę się spodziewać jutro2 ??

Pensja

Czy ktoś ma wypłatę? Ze zlecenia? Jak ktoś ma umowę o pracę to kiedy mniej więcej pojawiają się przelewy?

@Pensja

Jak ci miesiąc, 9 albo 10.…

zdenerwowany

MBank nie dostał. Nie mogą wysłać ciut wcześniej, bo co tam...

Andrzej
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Ile macie do reki przy 19,70 brutto ? Bo kazdy placi inaczej jak tutaj ?

Pensja

Wpływ ze zlecenia pierwsza transza 1400 ziko o 16:50

Tede

Zlecenie jest pko

Zzz

Czy dostał już ktoś wypłatę?

Cccc
@Zzz

Tak, budżetówka......

Len
@Zzz

Dostał już ktoś wypłatę przez credit agricole

Polo

Ja
@Len

Nie

Thv

Dostał już ktoś wypłatę na konto?.

Ciężko pracujący
@Thv

Nikt nie dostał.

Ar

Witam jak ktoś dostanie wypłatę w Credit Agricole niech da znać

Iza z Katowic

U nas jeszcze nie ma

Boczelli

zawsze jak mi sie nudzi w pracy to zagladam w okolicach 10 zeby sprawdzic czy cyrk a ma ktoś już przelew sie zaczoł xd nic tylko chipsy i chrupac

Twój kierownik jednostki
Klient
@Boczelli

Zajmij się lepiej zadaniami związanymi z ochroną osób i mienia. Jak należysz do tych obiboków to najlepiej jakbyś "zaczoł" czytać słownik ortograficzny. Przynosisz tylko wstyd swoim kolegom po fachu.

@Boczelli

29.06 i 30.06 będą przelewy za zlecenie, ale już od jutra zacznie się zaśmiecanie tego forum, choć i tak to nic nie zmieni :)

@Kowalski

Potencjalnie jestes na utrzymaniu matki , dlatego sie tak boczysz. Naj pewniej nie masz wpisu kpof bo Twoje wpisy sugeruja o Twojej pracy.

@Marcin

Nie wiem jakim tokiem myślenia kierujesz się wyciągając takie wnioski. KPOF zrobiłem 5 lat temu. Zupełnie niepotrzebnie, bo do niczego mi się nie przydało. Zrezygnowałem po 3 latach, jak trzeba było robić badania, a to niepotrzebne koszta. Pracuję na handlówkach. Robiłem po 250-260 godzin, a teraz muszę ponad 300, bo rata kredytu wzrosła o ponad 400zł, a inflacja wciąż rośnie. Mimo że coraz więcej zarabiam, to kasy wystarcza na coraz mniej. A czy wypłata wpłynie 9 czy 10 nie żadnego znaczenia. Ważne że zawsze jest w terminie.

AJJ
@Kowalski

Bo kpof to nieopłacalna zabawa. Samemu wszystko opłacać, kursy, badania, papierologia, a korzyści... Stawka często ta sama.

Konradd
Kandydat
@Boczelli

Mam pytanie czy ktoś się orientuje, że jest taka ogólna zasada, że jak ktoś pracuje w pracy stojącej na ochronie to ma większą stawkę niż ci co np, wykonują pracę siedzącą (pomijając kwestie formalne typu studenci zawsze mają większą stawkę). Tzn. np. monitoring w drogerii czy osiedla jest z reguły stawka niższa niż np. na butikach/odzieżówkach gdzie trzeba cały czas stać. Czy to raczej kwestia obiektu na jaki się trafi, a nie czy się siedzi czy stoi w pracy.

@Konradd

Nie ma takiej zasady. Stawke wyznacza to ile firma wynegocjuje za godzinę cieciowania / ochrony. Możesz stać jak słup i mieć mniej niż siedzenie na biurowcu. Stawke też wyznacza obiekt. Im gorszy i nikt nie chce na nim robić tym stawka z reguły wyższa

marcin
@AJJ

masz racje nie oplacalna zabawa jak sie jest takim zacnym ocroniarzem i sie stoi w sklepach :-') nie obrazajac nikogo ale uwazam ze handlowka jest dla osob ktore sie nie odnajduja na rynku pracy . W sklepie moze stac i dziadek bez nogi

boczelli
@Twój kierownik jednostki

bardzo bym chciał zgłembic tajniki ochrony osob i mienia ale niestety wszystkie szkolenia odbywają sie poprzez podpis na kartce a co do wstydu to ani mnie to pazy ani ziębi :) i wole zdecydowanie chipsiki i to przekrzykiwanie o przelew tu

Konradd
@boczelli

boczelli: parzyć piszemy przez "rz".

@Kowalski

Jesli Twoje aspiracje to handlowka i biurowiec gdzie moze stac pierwszy lepszy heniu to wpis Ci jest zbedny.

Były Pracownik

Wypłata na czas, solidne podejście do ochrony mienia, sprzęt służbowy działający bez zarzutu, ludzie w porządku, jedynie był problem ze znalezieniem spodni w odpowiednim rozmiarze i po czasie wyszły drobne braki w szkoleniu wdrażającym.

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Seris Konsalnet Holding S.A.? Czy można liczyć na pełen etat?

Koordynator

@..

Etat czy zlecenie ?

Mateusz
@Koordynator

Dzień dobry, Jestem pracownikiem seris laam umowa o pracę plus renta w tym miesiącu za czerwiec otrzymałem wypłatę niższa o ponad 80 zł wie ktoś o co chodzi? Czekam na pasek i będę dzwonił do kadr, może też ktoś tak ma?

@Mateusz

Jestem na wakacjach a pracownicy niech czekają na zapłatę, może też pojadą do lasu na wakacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 682.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 646, z czego 167 to opinie pozytywne, 220 to opinie negatywne, a 259 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Seris Konsalnet Holding S.A., to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.