Seris Konsalnet Holding S.A.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Kandydatka Nowy wpis
Inne

Chciałam dorobić jako pracownik ochrony na zlecenie. Czytałam, że stawki potrafią być zmienne i płatności nie zawsze są na czas. Jak sytuacja wygląda aktualnie ? Mogę liczyć na stałą stawkę godzinową i premiową za godziny nocne ?

Rycho125 Nowy wpis
@Kandydatka

Kasa zawsze jest na czas. A co do premii to zależy od obiektu no i Menagera

Black

Czy ktoś też tak ma na zleceniu, że co miesiąc wychodzi inna stawka na godzinę?

Fufak
@Black

Tak, co chwilę mniej lub więcej. Wychodzi na to że stawka jest obliczana względem godzin etatowych - za dane godziny wychodzi najniższa...

Czyżyk
@Black

Ja mam tak co drugi miesiąc, w którym płacę ZUS. Wtedy im więcej godzin przepracuję to moja stawka jest większa.

Fidek88 Nowy wpis
Inne
@Czyżyk

Jak można się zgadzać na takie coś ..

Czyżyk Nowy wpis
@Fidek88

A co w tym dziwnego ? Umówiłem się z menadżerem na stawkę brutto 29,50 i taką stawkę mam płaconą za każdą przepracowaną godzinę. Za godziny za które płacę ZUS wychodzi mi mniej netto niż za te, za które nie płacę zusu. To chyba logiczne ?

Chłop

Dostaliście na umowie o pracę odrazu drugi przelew z zlecenia?

Kowalski

Bolo LoLo

W Santander już są

PYTAJĄCY
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

czy w PKO SA dostaliście z umowy o pracę?

Bubus

Dostał już ktoś za zlecenie ?

Richard
@Bubus

Nie ma tylko o pracę

GPI

Santander z umowy o pracę.

Szakal

I jak macie przelewy bo mi po godz 11 wpłynął tylko z umowy o pracę a zlecenie cisza ING Śląski

Tede
@Szakal

U mnie jest to samo pko

@Szakal

To dostaniesz później jak co koło 17 może jak masz już jedną to i druga też dostaniesz

Pablo

Dostał ktoś już wypłatę?

Tede

Tylko z security

Xxxx

Nie rozumiem systemu płatności. Jak przyjąłem się na zlecenie od 1 czerwca to kiedy będę miał pierwszą wypłatę? I kiedy będzie potem następna?

Kacper
@Xxxx

Dostaniesz 10 lipca i 30tego potem 10 i 30 września itd...

Daniaja
@Xxxx

Za czerwiec dostaniesz 28 czerwca. Za lipiec do 10 sierpnia, za sierpień do 30 sierpnia. I tak co dwa miesiące dwie pensje.

@Xxxx

Jak ktoś dostanie Wypłate to niech ktoś napisze tu.

Weteran Seris
@Xxxx

Jesli sie przyjoles 1 czerwca to dostaniesz 28 czerwca wyplate na zleceniu, potem 10 Lipca.

Ochrona Musi Być
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam i co macie już Wypłatę?

Ochraniacz

Dostał już ktoś przelew z Credit Agricole?

Rycho125
@Ochraniacz

Tak. Po godz 9

@Rycho125

To teraz my czekamy na Wypłatę

@Bolo..PL

Koło 15 jakoś będą pewnie bo jak wysłali rano to przyjdą 2 turą.

@Bolo..PL

Po 11 weszło w Millennium.

@Bolo..PL

Jak dostaniesz kase to napisz

Roberto

Nie czekajcie dzisiaj na pieniądze bo firma nawet przelewów nie zrobiła. Chronią się tym,że na umowie mają czas do 15-stego. Może w poniedziałek wam wejdą. Bez sensu czekanie dzisiaj.

Daniaja
@Roberto

Szkoda że nie płacą co miesiąc , za zlecenie.

Zorientowany
@Daniaja

Płacą co miesiąc za zlecenie, tylko co drugi dużo wcześniej niż powinni

Kacper
@Roberto

I też niewiadomo jak będzie w poniedziałek bo przelewy potrafią iść na jeden dzień jak wyślą np po 12tej

@Daniaja

Dla tego w Jednym Miesiącu mamy Dwie Wypłaty oczywiście chodzi o tych co mają Umowę Zlecenie tak jak i ja w Poniedzałek mogą być ale na Spokojnie Poczekamy wiadomo każdy z nas ma wydatki na Życie i nie tylko

@Roberto

Ja to myślę że jutro rano wyślą pieniądze i tak do 14:30 mogą być już pieniądze też zależy w jakim banku mają inni pracownicy a ja mam w Santander więc u mnie to jest różnie no więc jak jest ta druga tura to mogą być koło 15:00 a w innych bankach nie wiem jak mają więc bym bądźmy dobrej myśli że jutro mogą być pieniądze ci co mają umowę o pracę i zlecenie

@Daniaja

Za zlecenie płaca,ale w jednym miesiącu masz dwa przelewy z czego np w lipcu nie masz potem masz w sierpniu dwa itp. Chyba ze masz komornika wysyłaja całość na komornika oba przelewy.

Arek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy ktoś już dostał wypłatę w ING Bank Śląski? Bo ja jeszcze nie, ale dzisiaj musi być bo mam do 10

Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

W milenium już ktoś dostał?

Xxx

W Millennium własnie weszla wypłata z umowy o prace.

Ggggg
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

A z pekao z żubrem ktoś dostal?

Dostał ktoś wypłatę ?

Uop
@Xxx

Przelew za umowę o pracę jest. Zlecenie pewnie w poniedziałek

Fufak
@Xxx

Nie będzie dziś, dopiero w poniedziałek

Raczej w Poniedziałek będą bo jak teraz nie ma to po Weekendzie trzeba Czekać

Nick

PKO jest

@Uop

Mam umowę o pracę i nie mam wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1109, z czego 358 to opinie pozytywne, 270 to opinie negatywne, a 481 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.
Przejdź do nowych opinii