Seris Konsalnet Holding S.A.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Bubus
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Dostał już ktoś?

@Nice

Credit Agricole ma firma

Pytający
@Xxxx

a ktoś w CREDIT A. już dostał?

@Pytający

Nikt nie dostał wypłaty. Albo będzie ostatnim księgowaniem albo po weekendzie

nie

@Pytający

Ja mam creditagricole i cisza niestety.

Bolo..PL
@Hello

To trzeba Czekać do Poniedziałku może albo mogą Być po 17:00. Jak dziś Firma mogła wysyłać Przelewy trzeba Spokojnie Czekać

@Hello

Może wejdą pod wieczór. Albo dopiero po weekendzie niestety

Anonim

Dostał już ktoś wypłate

@Anonim

Nie,nawet ci co mają w credit nie dostali

@Xxx

Może wejdą pod wieczór. Albo po weekendzie będą robić.

Bubus

Dostał już ktoś kase?

@Bubus

Nikt nie dostał będą po weekendzie

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Kontakt telefoniczny, spotkanie z managerem, spotkanie ze zleceniodawcą, spotkanie z dyrektorem agencji. Wszystko na tak. Obiecana praca za kilka dni. I... Nikt nie dzwoni, pan manager nawet nie raczy odebrać telefonu. Totalna porażka... Wystarczyło zadzwonić i powiedzieć, że wybrali inną osobę.. Cokolwiek... Ale nieodbieranie telefonów? Chamstwo i lekceważenie ludzi...

Pytania

Merytoryczne, branżowe, o umiejętności miękkie. Atmosfera dobra. Pan manager słaby...

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Hello

Masz umowę o pracę czy umowę zlecenie?

To 15tego dostaniesz

A na umowę o pracę będą 7 czy 10?

Lonzoo

No nie wiem pracuje na zleceniu przeszło rok i nigdy nie dostałem wynagrodzenia później niż 10

Daniaja
@Hello

Do 10 najpóźniej , na zlecenie.

@788

7go mogą mieć ci co mają konto w tym samym banku co firma ale i tak nawet na to bym się nie zastawiał...

Cchzlgzgz

Dokładnie

Wielki Robi

A taka Jest Różnica źe Umowę o Prace masz co Miesiąc do 10 każdego Miesiąca a Na Zlecenie masz teraz dostaniesz za Maj 7 Czerwca chyba i jak cały miesiąc Czerwiec to dostaniesz 28 Czerwca w Piątek potem następna Wypłata 9 Sierpnia Będzie

Bolo..PL
@Hello

Jak pracownicy dostaną w tym samym dniu to inni też dostaną ale mogą dostać pod wieczór tak po 17:00 18:00 godziny jak dzisiaj zrobią przelewy Bo dzisiaj 7 czerwca to więc albo najpóźniej w poniedziałek jak ktoś będzie miał to niech ktoś tu napisze Pozdrawiam serdecznie i miłego weekendu życzę

PYTAJĄCY
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy ktoś dostał już może przelew?

Bolo..

Siemanko mam Nadzieję źe Dziś my dostaniemy wypłate jak nie dziś to.pewnie w Poniedziałek na Bank.jak ktoś będzie miał to niech da Info tu czy ma już Pensję.

Wujek Vader..

Mam nadzieję że wszyscy dostaniemy jutro Pensję mogą być może pod Wieczór.ci co mają w tym samym Banku co Firma to niech jutro ktoś napisze czy ma już Pensję pozdrawiam:⁠-⁠)

Wujek Vader..

Jak Dobrze Pójdzie to Jutro 7 Czerwca Wszyscy Dostaniemy Wypłatę ci co mają nawet Umowę o prace i Zlecenie.no ci co mają Komorników to mogą być źli co.mają Umowę Zlecenie tak jak ja to mogą 100% zabrać naszą wypłatę ale trzeba to powiedzieć że to jest nasz jedyny dochód pensji Pozdrawiam Serdecznie

Poland Fans.

Jak Dobrze Pójdzie to może Kasa Będzie w Piątek 7 Czerwca Wieczorkiem.

Anonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Wypłaty kiedy będą ?

dawidson246

A co zrobić jeżeli menadżer zaniża stawkę godzinową tzn przyjął nam niestety za naszą zgodą 21.01 bez względu czy to 10 czy koniec miesiąca.

@dawidson246

To zależy ile masz brutto i ile godzin miesięcznie robisz

@Kowalski

Dwie umowy zlecenia i każda z najniższą krajową

@Kowalski

A jeżeli chodzi o godziny to różnie za maj wyszło 198 a za czerwiec wyjdzie mi 160

Odział Łódź

Mam do was pytanie czy u was też przejmuje wszystkie obiekty solid ? Bo u nas od 2 lat tragedia dużo obiektów przegranych a wszystko zgarnia solid dają najniższą stawkę wstawia dziada ledwo żyjącego i tak się kręcić ! A szkoda bo konsalnet był zawsze dobra firma

Kacper
@Odział Łódź

Hej też tak zauważyłem. Jakie obiekty ma lub miał seris?

Janosik

Wypłaty dzisiaj czy jutro?

Gosc

Jutro

@Janosik

No pewnie jutro. Dzisiaj jeżeli ktoś dostanie to Ci co mają konta w tym samym banku co firma. Ja zazwyczaj mam do 13.

Pytający
@Gosc

skąd wiadomo?

Gosc

Dzwonilem

Xxxx
@Pytający

Zawsze są w ostatni dzień.Nigdy nie miałem,dzień przed.

Dziś albo jutro

@Xxxx

Bzdura. UoP bardzo często jest wcześniej niż 10go, a umowa zlecenie zawsze jest wcześniej niż 15go, najczęściej do 10go.

Rycho125

Dziś w CA po godz 13 już byla

@Xxx

A jaki bank ma Konsalnet

Credite Agricole

Anastazja
Inne

Podobają mi się te pytajniki.

Rolss

Jak do tej pory byłem zadowolony z pracy ale mam zamiar wręczyć wypowiedzenie koordynatorowi ze względu że chce żebym odpracował L4 pomijam że to niezgodne z prawem kolejna kwestia jest taka że zmiennik bierze wolne kiedy chce a mi nie wolno i mam za niego pracować mimo iż już w tym miesiącu mam 180 h to jeszcze 40 dołożył mi za niego przemilczałem fakt że miałem mieć wolne 2 maja to na dzień przed dowiedziałem się że muszę przyjść do pracy bo zamiennik wziął wolne.

Znobiusz

Płacą?

@Znobiusz

Płacą, bez problemów

Kandydat

Czy Konsalnet płaci za ujęcia na obiektach przemysłowych jak się pracuje na umowe zlecenie.

Upup

Trudny temat owiany tajemnicą

@Teo

To zależy od menadżera. Jak uzna, że jest to jakiś nadzwyczajny efekt, to dostaniesz premię.

Robert

Czy komuś też kończy się umowa w maju?

@Robert

Pewnie nie jednemu. A w czym problem?

Robert
@Zorientowany

Odprawę dawają?

@Robert

Jak ktoś przechodzi na emeryturę to tak.

Lalka
@Zorientowany

Ale przy zwolnieniach pracowników też masz odprawę nie tylko na emeryturę

@Lalka

Przy zwolnieniach grupowych owszem, ale pytanie dotyczyło i kończącej się umowy.

Poland Fans.

Teraz następna wypłata 10 Czerwca na Zlecenie i Umowę o Prace?

Poland Fans

Rycho125 Pewnie Tak i pod Wieczór jak dobrze Pójdzie zależy kto ma bank ja tak do 17 max do 18 są ale Pewnie jak Ty tak Piszesz to.moga.być.7 Czerwca w Piątek. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1124, z czego 362 to opinie pozytywne, 271 to opinie negatywne, a 491 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.
Przejdź do nowych opinii