Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Zniesmaczony

Byłem ostatnio na rozmowach kwlifikacyjnych w MANie, i co zauważyłem to góra wymagań bez końca ale jak podałem kwotę, która by mnie interesowała to mało co nie pospadali z krzeseł. Tym samym dali wyraz braku profesjonalizmu, bo ich reakcja powinna być neutralna, a tak dali znak, że w MANie nie ma co liczyć na dobre zarobki. Kolejną oznaką braku profesjonalizmu jest fakt, że nie otrzymałem żadnej informacji o wynikach rekrutacji. Ogólnie mówiąc jechałem do MANa z nastawieniem, że jest to konkretna firma, ale nic bardziej mylnego. Może kiedyś było lepiej, ale teraz to kiszka.

Mati

Jeśli jesteś zatrudniony bezpośrednio w MAN-ie to dostajesz premię, jeśli przez pośrednika to nie. Jednak obecnie nie ma wielkich szans na zatrudnienie bezpośrednio w MAN-ie (chyba, że masz jakieś znajomości). Ja osobiście nie polecam tej pracy, po zmianach jest ciągła nerwówka, pełno błędów(usunięte przez administratora). Weź też pod uwagę, że za kilka miesięcy skończą się im zamówienia (tak jak było w ubiegłym roku) i albo Cię zwolnią albo będziesz siedział w domu za marne grosze, a później będziesz musiał to odrabiać robiąc po 10 nadgodzin w tygodniu, za które Ci nie zapłacą. Więc jeśli już masz zamiar pracować w tej firmie, to zatrudnij się przez pośrednika, będziesz miał umowy miesięczne zarobisz trochę kasy i za 3-4 miesiące się zwolnisz (lub oni zwolnią ciebie).

lech

jak wygląda sprawa z premiami,i czy wogóle są jakieś????

Te zarobki to jest za pełen etat czyli 5 dni po 8 godzin, nadgodziny są rozliczane na koniec okresu rozliczeniowego. W tygodniu mamy po 10 nadgodzin, więc myślę, że źle nie jest patrząc na inne tego typu firmy, owszem od lipca będziemy pracować od pn do pt po 10 godzin, ale wszystkie soboty będą wolne.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
mac

to przynaj sie jeszcze ile robisz godzin w tygodniu. ten bank godzin to wyzysk w pialy dzien. terz plan na sierpien to same 10 od pon do piatku. ja tam uciekam z tej firmy bo tam lepiej juz nie bedzie. pozdro

M

Jestem na 4 grupie co miesiąc wpływa mi 2350-2400zl ;] pracuje prawie 2 lata:)

Chyba sam nie wiesz co piszesz, 1,7 tys i umowy miesięczne mają pracownicy tymczasowi zatrudnieni przez agencję, a nie pracownicy Mana.

robol

....chyba nie wiesz co piszesz kolego~!jakie 2 koła .dwa koła masz po 2 latach pracy chyba ze po pracy sobie dorabiasz!przyjmóją teraz samych worków i miesięczna umowa.ogólny bałagan i bajzel na lini.nie dbają o doś.pracowników.wyzysk.w koncu to niemiecka firma w Polsce.

kolo

Zatrudniają, musisz mieć doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub znajomego, który Ci załatwi tam pracę. Nie jest to bezmyślna praca na produkcji tylko trzeba się bardziej przyłożyć, bo wszystko jest kontrolowane i punktowane, więc trzeba części pomierzyć i podocinać bardzo dokładnie, nie możesz zrobić żadnych rysek na balustradach, zostawić żadnego opiłku metalu itp. Ale za to jako jedni z nielicznych płacą na starcie powyżej 2k zł i pracują tam w miarę normalni ludzie.

Forest

Znajoma powiedz mi są tam jakieś miejsca pracy ?? jak dotąd doświadczenie pracowałem we Fabryce Wrigley Poland jako pracownik sezonowy przez okres roku.

znajoma - 2009-08-25 12:48:12 Powiem tak atmosfera jak w każdej pracy na produkcji, czyli wiadomo trzeba uwazac co sie komu mówi i wogóle ogólnie to zarobki w Sadach sa ok nawet bardzo ok:) pakiet socjalny bdb, nie ma żadnych przekretów MAN jest konkretnym pracodawca. Polecam Banda oszustów kryzysowych

znajoma

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty