Opinie o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Jakon Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tucha
Były pracownik
@Aleksandra

Absolutnie zdalnie pracować się nie da, niezależnie od stanowiska..

Natka Nowy wpis
Inne

Czerwona lampka mi się zapala jak widzę jakieś sugestie o niepłaceniu. Niby o podwykonawcach mowa ale co na to pracownicy zatrudnieni bezpośrednio na umowie o pracę? nie ma z pieniędzmi problemów?

@ klaudiusz Nowy wpis
Pracownik

Janusze i Grażyny biznesu żerujący na podwykonawcach i młodzieży. Zlecają prace, nie płacą. Nie polecam tej firmy, zwłaszcza oddział w Płocku na budowie Olefin III.

Danuta Nowy wpis
Inne

witam. na ile polecacie starać się o pracę jako specjalista ds. formalno-prawnych? Widziałam ofertę ze strony i w zasadzie wpisuje się w wymogi. Wstępnie będę szukać pracy w okolicy. Na plus są dla mnie te elastyczne godziny pracy z opisu. A jakie wypadają przy tym średnie zarobki?

xyz
Kandydat
 Pytanie

Ja mam pytanie do osób piszących że w firmie Jakon są praktykowane zwolnienia z dnia na dzień. Czy osoby które były tak zwolnione miały umowy czy były zatrudnione na czarno? Bo jeśli miały umowę o pracę to przysługuje im okres wypowiedzenia.

Misiu
Były pracownik
@xyz

Niektóre firmy dziękują komuś za współpracę z dnia na dzień, pracownik otrzymuje wynagrodzenie za czas wypowiedzenia, ale nie mają stawiać się w pracy. Z tego co się orientuję w Jakonie jest właśnie taka praktyka.

Nowy
Kandydat
 Pytanie
@xyz

Na jakie zarobki i benefiy może liczyć projektant z uprawnieniami ? Z tego kojarzę to zawsze firma korzystała z zewnętrznych biur projektowych.

abc Nowy wpis
Były pracownik
@Misiu

Tak, właśnie taką stosowali praktykę. Nie mogłem się dowiedzieć co było powodem wypowiedzenia umowy. Przełożony powiedział mi, że "nie może mi powiedzieć", kadrowa, ze nie wie. Wszystko zgodnie z prawem, ale niesmak jest. Uważam, że kilka słów na temat przyczyn rozwiązania umowy należy się zwalnianemu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jakon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierownik Budowy w Jakon Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

anonim
Inne

Benefity dla jednego ze stanowisk o które spytano i tak przypadają na każde stanowisko? ktoś pytał o projektanta, a co ze specjalistą ds. rozliczeń w kontekście zarobków? ile wynoszą? Ktoś w ogóle pytał czy jest się narażonym na podziękowanie za współpracę na tym stanowisku. czemu?

anonim
Inne

Nie łapie jaki sens miałyby te zwolnienia. Teraz są 22 oferty pracy w firmie, po co zwalnialiby, żeby szukać nowych osób na te same miejsca? Wow. A ów Specjalista ds. Rozliczeń w Warszawie i Tarnowie Podgórnym, też jest narażony na zwolnienia ot tak? Chce aplikować, ale nie po to, aby znów szukać pracy za chwilę.

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Po rozmowie jesteś? Jeśli tak to co Ci powiedzieli, że takie wrażenie odnosisz? Ja kiedyś tez chciałem przyjść ale musiałam inna robotę kończyć. Teraz parę ofert w sieci widziałem, że maja, jako kto szedłeś i co proponowali?

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy Jakon Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

:)
Były pracownik
@Pytanie

Tam nie ma pracy zdalnej :)

Aleksandra
Inne
@:)

Hybrydowej też nie?

:)
Pracownik
@Aleksandra

Też nie.

niezadowolony
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

do pracy zdalnej? W firmie jakon? nie ma czegoś takiego

Kamila
Inne
@:)

A dlaczego? Podczas pandemii też siedzieliście w biurze?

John
Były pracownik
@Kamila

Oczywiście! Był totalny zakaz pracy poza biurem.

Aleksandra
Inne
@John

Czyli jednak praca zdalna się skończyła... A nawet jak ktoś chory i nie chce na L4, to nie da się dogadać?

;)
Pracownik
@John

Może za 50 lat zarząd na to wpadnie. Najważniejsze że elektryczne auta mają .

Tucha
Były pracownik
@Aleksandra

Absolutnie zdalnie pracować się nie da, niezależnie od stanowiska..

MONIKA
Inne

100 % POZYTYWNA OPINIA.....PRZEMIŁE OSOBY ...BARDZO KOMPETENTNE ZAWSZE POMOCNE ...JESTEM BARDZO ZADOWOLONA .....MIŁO . KUPIŁAM MIESZKANIE I MIAŁAM PEŁNE WSPARCIE OD PRACOWNIKÓW JAKON, POLECAM I POZDRAWIAM .

Urszula
Inne

Szukam tutaj osoby, zorientowanej w przedziale zarobkowym na stanowisku Specjalista ds. Marketingu i PR. Na ile znajomość języka niemieckiego jako dodatkowego zdecyduje o wyborze? Może były pracownik odpowie? Albo ktoś z zespołu M&PR? Będę wdzięczna

Zbrojarz Mis
Pracownik
 Problem

Jak tak wielka firma mająca budowę na PKN Orlen w Płocku może zatrudniać kierowników bez mózgów bez wykształcenia którzy nie wiedzą co się dzieje na budowie to są po prostu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)przepisy BHP

Pytanie
 Pytanie

Czy Jakon Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Paweł
Pracownik
@Pytanie

Odpłatnie. Cena to około 80zł/miesiąc za MultiSport PLUS

Urszula
Inne
@Paweł

No to nie dużo. Są jeszcze jakieś benefity poza multisportem? Macie jakieś premie świąteczne albo coś takiego?

Jack
Były pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych.dajcie sobie spokój z tą firmą. Nie szanują podwykonawców.brak pomieszczen dla ludzi .PAKAMER. tylko w zimnych pomieszczeniach na budowie ludzie jedzą i się przebierają. Strasznie

abcd
Kandydat
 Pytanie
@Jack

A ma Pan śwaidomośc, że to powinien zapewnić pracodawca firmy podwykonawczej? Nie pracowalem w Jakonie, pracuje w innej firmie budowlanej, ale zawsze to wyglada tak ze wszystko jest z góry ustalone podczas podpisywania umowy. Nigdy chyba nie spotkalem sie z sytuacją gdzie generalny wykonawca (w tym wypadku Jakon) zapewnia pracownikom podwykonawcy osobne kontenery. Jak juz to pretensje do swojego szefa, że oszczędza na odpowiednich warunkach dla pracowników.

Łukasz
Pracownik
@abcd

Zapewnienie kontenerów socjalnych w większych firmach jak najbardziej jest praktykowane ale oczywiście za opłatą. Jest to również negocjowane i zapisane w umowie. Na swoich budowach zlikwidowaliśmy pakamery socjalne na budowie, ale to musi iść odgórnie.

Magdalena
Inne

Wspominacie, ze firma ma program praktyk. Ktoś wie czy są bezpłatne? Albo czy jest szansa, że potem przyjmą normalnie praktykanta, który się sprawdzi do pracy? :)

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może czy w Jakon Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Piotr
Pracownik
@Pytanie

Tak. Mają już program praktyk otwarty.

Elżbieta
Inne
@Piotr

Jak taki staż wygląda w Jakonie? Czy wiele można się na nim nauczyć? Fajnie by było gdyby wypowiedział się ktoś kto go tutaj odbywał :) I przede wszystkim - Na jakich zasadach działa? Czy jest płatny?

Piotr
Inne

Nie wierzę w dobrą atmosferę w pracy w tej firmie. Wnioskuję to po tym, jak traktują klienta i jaki potem klient musi mieć stosunek do pracowników tej firmy. Opiszę krótko wprowadzanie zmian lokatorskich na inwestycji Ellada Park. Dodam, że zmiany lokatorskie dotyczą jeszcze instalacji nie istniejących - są to tylko zmiany projektowe. Przesunięcie wyłączników i gniazd nadblatowych na poziom 110 cm 115 zł za sztukę 6 szt - 1.265 zł. Zmiana położenia grzejnika jeszcze nie istniejącego 268 zł. Wykonanie światła nad stołem kuchennym (projektant zapomniał) - 750 zł. Wykonanie dodatkowego gniazdka - 226 zł. Wykonanie dodatkowego punktu poboru wody - 620 zł. Przesunięcie 2 punktów poboru wody zamiast pod wannę - jak pod prysznic - 240 zł. Jak rezygnuje się z niektórych pozycji z początkowej wyceny to potem okazuje się, że ceny za poszczególne pozycje są w ostatecznej wycenie inne - np. światło nad stołem, które moim zdaniem powinno być uwzględnione w pierwotnym projekcie (kto widział jadalnię bez światła nad stołem)- najpierw wycena opiewała na 300 zł potem na 740 zł, przesunięcie wszystkich wyłączników na wysokość 110 cm - w pierwszej wycenie jest robione bezpłatnie "w ramach dobrej współpracy", w drugiej wycenie, tak jak pisałem wcześniej, jest wyceniona na 1265 zł. Na koniec okazuje się, że muszę drugi raz zapłacić za przesunięcie 2 wyłączników, których przesunięcie było już wcześniej wycenione, bo projektant nie uwzględnił tego, co narysowałem na rysunkach, które przesłałem wraz z opisem zmian lokatorskich. Chyba musiał nie ich nie oglądać. Jak dyskutuję z tym faktem i mówię, że nie zapłacę drugi raz za przesunięcie wyłącznika, bo już raz za nie zapłaciłem słyszę w odpowiedzi, "do dziś wieczora ma Pan czas albo na zaakceptowanie wszystkich zmian albo nie robimy żadnych zmian". Jak tu szanować człowieka, który posługuje się szantażem i odrzuca każdy twój logiczny argument. Nie wiem czy to jest polityka firmy Jakon - czy porzykład idzie z góry od kierownictwa i zarządu, czy jest to odosobniony przypadek kierownika na budowie Ellada Park. Przecież to się na tej osobie odbije. Tak samo ja żadnych kompromisów będę podchodził przy odbiorze.

Piotr
Inne
@Piotr

to jest niesamowite, jak zmiany lokatorskie mogą wpłynąć na postrzeganie dewelopera. W innych mieszkaniach wcześniej przeprowadzałem zmiany lokatorskie z Atanerem i Archicomem. Żadnych problemów. Pełen profesjonalizm. I trochę inaczej niż w Jakonie - nie traktują zmian lokatorskich przez pryzmat maksymalnego "wydojenia" klienta. Jakon wycenia zmiany projektowe na poziomie takim, jakby te instalacje już istniały. Zleciłem je Jakonowi tylko dlatego, że nie stracę gwarancji na zmieniane elementy. Niestety cena za zmiany projektowe czasem przewyższa koszt wykonania takich zmian w gotowym mieszkaniu.

Klaudia
Inne

Mieliście ostatnio jakieś ciekawe szkolenia ?

blay

coś wiecie czy płaci podwykonawcom? bo słyszałem bardzo złe opinie w tej kwestii.

waldek
@blay

Płaci ale z oporami . Oczywiście z kaucjami też jest problem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Podwykonawca
@waldek

A skąd masz taką wiedzę? Za dobrze wykonaną pracę pieniądze są zawsze w terminie. Gorzej z firmami, które wykonują swoją pracę niewłaściwie lub nieterminowo.

Paweł
@blay

Niestety każdy podwykonawca ma problem z ostatnią faktura, nie polecam

Janosik
Inne

Generalizując to firma wypracowała sobie opinię dobrego pracodawcy więc wystarczy dobrze robić swoje, polecam

janosik
@Janosik

Nie do końca to nie mój szef !!! Lecz jak nie ma do kogo to do niego !!! W zbyt zajęci a służbówka tylko w dzień o odpowiednich porach ? Ten cóż kpina ....

Żubr
@janosik

Dobre sam nie wiem kogo mam słuchać !!!! Pracuje x lat dla młodych !! Hahaha bo młody się nie zna !!! BURAKI

Zostaw merytoryczną opinię o Jakon Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jakon Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Jakon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakon Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jakon Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sowia 4
  62-080 Tarnowo Podgórne
 • NIP: 7780110505 KRS: 0000011322
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Jakon Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii