TPBus Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Opinie o TPBus Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@arek przyjęli Cię do pracy może? Jeśli tak to powiedz jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i jak wyglądały pierwsze dni pracy. Takie informacje pomogą tym którzy będą aplikować.

arek

A do pracy kierowców przyjmują ? ktos wie ? bo szuKam pracy na autobus

ola

Tak tak można jeździć na peke. Super

Adik

z tego co się orientuje to od tego roku 2017 uruchomili peke na tpbusy Ja też się tym sie wcześniej interesowałem .

oli

mam peka wiec mam nadzieje że moge na nią jeździć tymi linami tak ?

jula
użytkownik zarejestrowany

ale firma moze ubiegac sie o jakies dofinansowania na ich pojazdy, tym bardziej ze piszecie ze sa panstowoymi przewoznikami, moze nie wiedza lub nie maja ludzi od tego,faktycznie złomami nie da sie w daleka trase wybrac

nowy
użytkownik zarejestrowany

Jestem zainteresowany podjęciem w współpracy z firmą TPBus Sp. z o.o., jednak nie widzę żadnych ofert może ktoś coś wie?

Zostaw opinię o TPBus Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPBus Sp. z o.o.