Opinie o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty w Tarnowo Podgórne

obserwator

Szczerze mówiąc-jeżeli prawdą jest to co mówi się o "wyczynach" tych pseudokierowniczków- to nie ma czego żałować,albo raczej kogo żałować i faktycznie poprzednie zapisy o żenadzie ze strony MAN-a nie mają w tej sprawie zastosowania-bo faktycznie ta ich bujanka i lansik została nareszcie chyba przerwana i tu działania firmy są w porządku.A propos nowych kierowników koordynatorów ze Starachowic-jeżeli taka będzie kadra managerska w tamtej Firmie to "Szczęść Panie Boże"

"kierowniczek'
@obserwator

bardzo łatwo anonimowo obrzucać błotem, jak to Polacy, oby i Ciebie nie ochlapało

sdfghjkl

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie. Kariera do łba uderzyła, lansik i bujanka na maxa! Niestety kariery już w VWP nie zrobią... heheee !!!

jojo

no i głowy sie posypały a tylko jedno złapali a 4 kierowniczków poleciało, i to pewnie nie koniec

obserwator

Niestety żyjemy w kraju rządzonym przez liberałów, którzy na będąc "na sznurku" wielkich prywatnych pracodawców przeforsowali kodeks pracy z takimi pojęciami jak min.niedopełnienie obowiązków pracowniczych czy tzw.utrata zaufania które to pod tymi pojęciami umożliwiają zwolnienie pracownika w każdej chwili.Ponadto w ustroju liberalnym miarą wartości człowieka jest wysokość wytworzonego przez jego pracę kapitału dla pracodawcy.Zatem poruszane wyżej zwolnienia są jakby bardzo naturalne i zrobione w białych rękawiczkach oczywiście z zachowaniem tzw.reguł.Nie znane są w tej chwili szczegóły tych posunięć pracodawcy ale jeżeli to jest tzw.pokazówka zastraszająca to ciśnie się na usta jedynie słowo:żenada

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Elektryk - elektronik od zaraz?
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
mann

jak zawsze dbają o swój tyłek , a ty szaraku płać składki,może dostaniesz paczkę na święta

mann

tak MAN żegna się z pracownikami

mann

i zaczęło się, czystki w wieloletniej kadrze kierowniczej , pod byle pretekstem "niedopełnienie obowiazków "? zwolnienia , żeby nie płacić pracownikom odpraw i zatrudnić za mniejsze już czekających "scyzoryków"

stefan
@mann

a co na to związki zawodowe...???

taki jeden

kto pana Zimnego z Man-a i co może o nim powiedzieć.. -rzekomo ma przyjść ze swoją sekretarką do VW w Swarzędza dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

robus

co tam biedoki slychac u was w MAN u nas w WV zyje sie na bogato a bendzie jeszcze lepiej bo premie dodatkowe wyplacaja co miesiac teraz i rozne dodatki tak ze bejmow nie bedzie kiedy wydac.

przyszly pracownik WV

tez stawiam na Wv tam beda mogl sie wykazac swoimi umiejetnosciami i pracowitoscia ktora w Manie nikt nie potrafi docenic, moze zdobede fotal lidera albo i lepiej, ciesze sie ze bede mogl pracowac w tak renomowanej firmie jak WV i niezle zarabiac kolo 4-5 tysiakow z nadgodzinami, do takiej pracy przychodzi sie z przyjemnoscia i checia do pracy,a nie cie ciagle doluja, niektorzy nie wytrzymuja tego napiecia i padaja na zawaly jak muchy, ciekawe swoja droga ilu z nas jeszcze padnie nimm dotrwa do konca tego bagna

aggag

Tak czy tak jak przyjdziemy do VW to pokazemy tym idota z VW jak sie normy wyrabia a jak dobrze sie postaramy to wielu z nich poleci.Znam mistrza i lidera wiec zle mi nie bedzie.W koncu rodzina to rodzina.Paru sie zwolni i bedzie miejsce dla 2 moich kolegow.

idiota
@aggag

smiechu warte ^^

Misio

Nie myślą o zamknięciu MANa,tylko już zamykają.Do końca 2016 roku zakład ma byc zamknięty a produkcja przeniesiona do Starachowic.

portier

wielebny ? nie znam takowego? Wiem tylko tyle ze w Manie sie zle dzieje coraz blizej likwidacji tej (usunięte przez administratora) firmy tym gorzej, lataja wszyscy kierownicy jakby mieli sraczke, a szanowne kierownictwo wogole dostaje szalu dowodzac to zmianami ciw organizacji dojsc do zakladu, jeszcze ciut ciut a trzeba bedzie zrobic truchtem 3 kiola w okól firmy zeby wejsc do niej to wymysl pani z utrzymania ruchu , poniewaz trzeba dac znac firmie ze istnieje takie stanowisko i zeby reszta choloty zauwazyla ze ktos do (usunięte przez administratora) tu w koncu rzadzi, chociaz oficjalnie obowiazki tego dzialu pelni firma zewnetrzna, nastepnum tematem jest starszenie ludzi chorobowym, w jednym pismie mowi sie o w tym roku panuje ponad normowe chorobowe a w drugim daje sie do wiadomosci pracownikom ktorzy chorowali w zeszlym roku gdzie chorobowe bylo w zakladowj normie, wiec o co chodzi o zastrzaszenie pracownikow, moze o zwolnienia zeby bylo wypalcenie mniejszej ilosci odpraw?Jak mozna zauwazyc tak znanej i wiodacej na rynku motoryzacyjnym prym nie zalezy na dobrym imieniu firmy , lepiej jakby wszyscy pracownicy i uzytkownicy produktów tej firmy widzieli ich jako wyzyskiwaczy a wszystko zmierza ku temu kierunkowi, cos jest nie tak panie prezesie?A jesze jedno w tym wszystkim jak zawsze bierze sie udzial tylko tych pracownikow ktorzy biara czynny udzial w procesie produkcyjnym o tch ktorzy sa na stanowiskach administracyjnych sie milczy i nie bierze pod uwage, wiec ciekawe za co pobiera swoje nie male pobory

były

nareszcie wielebny wezmie sie za robotę a nie łazić i ciagle gadać o związkach.

MAnowiec

W MANie dobrze sie zarabia na produkcji kolo 4 kola w biurkach do 10 dochodza wiec szkoda tym swinskim pomoitom takiej roboty gdzie nic nie robia akase maja, nie wspominajac o dupowlazach i kieraskach co kompletnie nic nie robia ciezka im przy biurkach siedzie ci scieme walic za super kase, teraz beda ryczec w WV gdzie wyscig szczurów albo na bezrobociu,dobrze bylym swiniopasom

sulisz

no i jak dla mnie jest to całkowicie normalne. Nie wiem co Wy akurat o tym myślicie , ale wielu z Was gdyby było na miejscu osoby odpowiedzialnej za rekrutacje to moim zdaniem postąpiłoby w ten sam sposób. Także nie ma co się obrażać tylko liczyć na swoją szanse i szukać jej przy nadarzającej się okazji

Konrad

Starachowice to wielkie jedno kolesiostwo jak masz znajomości to zawsze cie gdzieś wtrynią po hali łazi tych oszołomów bóg wie za czym robi się sztuczne stanowiska całe rodziny już po pokojach biurach siedzą a zwykłym szarym pracownikom tylko normy się podnosi bo nie ma wyrobienia Wprowadzili śmieszne kalkulatory produktywności i obcinają czasy co trochę a ten śmieszny MPS wali w hu.a i nic nie robi banda oszołomów i nic więcej jak się nie wstydzą mierzyć czas ze stoperem to nie jest taśma z mięsem tylko produkcja autobusów zawsze wynikną jakieś problemy poprawki braki albo złe detale Nierobów przybywa a pracowników fizycznych ubywa Teraz pracuje na ciężarówkach 5 koła zarabiam i nikt mnie nie wkurw.a za przeproszeniem i nikt nie stoi za plecami a wcześniej pracowałem przez agencja w Manie. Nie ma co ukrywać w Starachowicach i okolicach jest wielkie bezrobocie i MAN to wykorzystuje firma jest w specjalnej strefie ekonomicznej pracownikowi mnie zapłaci niż w sadach transport odejdzie można by wymieniać tak w nieskończoność Starachowice to żyła złota dla Man bo najniższe zarobki w całym koncernie to właśnie w Starachowicach

Mat

Cześć Mam do Was pytanie ? Zastanawiam się czy kandydować na stanowisko konstruktora mechanika w Man Bus St-ce. Jak oceniacie tam pracę ? Ile zarabia tam konstruktor ? Jak wygląda praca ?

ccc
@Mat

Człowieku idź do VW lub innej podobnej firmy w naszym regionie, Starachowice to zadupie ! Tam nic oprócz MANa nie ma !

ManPowerWork

"majka" poziom Twojej wypowiedz świadczy o Twoim marnym zrozumieniu czasów w jakich obecnie żyjemy. Niestety kredyt jest w obecnych czasach "normalnością" i nie można nikogo za takie decyzję krytykować. Nikt nie bierze takich kredytów ot tak sobie, a Ty jak byś nie miał gdzie mieszkać to co być zrobił, gdzie byś podział się z rodziną ? Niestety Twój mały móżdżek nie nie jest w stanie pojąć tego problemu. Ja będę płacił całe życie kredyt ale będę miał świadomość że chociaż jedno z moich dzieci będzie już miało własny kąt na życiowy start. Poradzę sobie z kredytem, będzie ciężko ale dam radę i nikt mi go nie zabierze, mieszkania zabierają takim jak TY, prostakom i nieudacznikom życiowym, cwaniaczką którzy nie potrafią uszanować pracy która ich karmi. MAN był pewnie Twoją pierwszą pracą, mieszkanie-dom dostałeś po rodzicach, dziadkach, w MANie przebimbałeś naście lat, nie skalałeś się w życiu żadną inną ciężką pracą, a Tu rżniesz wielkiego cwaniaka ! Fajnie było dostawać 3000-3500 co miesiąc za "nic nie robienie" , a teraz Wam strach do (usunięte przez administratora) zajrzał i świadomość znalezienia sobie nowej pracy, pracy za którą żeby dostać 3-3,5tys. trzeba będzie zasuwać bez zbędnego gadania, bez socjalu, bez pełnych składek itd. W MANie zawsze Wam było źle, zawsze narzekaliście, a tak na prawdę większość przez ponad 15lat nie myślała o innej pracy... bo nie było nić lepszego w okolicy dla "zwykłego szczura produkcyjnego" Tak więc teraz otwieramy oczy i pomyślmy dwa razy zanim coś głupiego powiemy !

pracownik vw poznań

Panowie czy wy dostaliście jakiekolwiek odprawy jeśli tak to proszę o podanie przybliżony kwot dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty - Tarnowo Podgórne

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty
2.8/5 Na podstawie 106 ocen.

MAN Bus Sp. z o.o., Tarnowo Podgórne, zakład zamknięty