Opinie o Mariusz Szymojko Akademia Stylu w Julianów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mariusz Szymojko Akademia Stylu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mariusz Szymojko Akademia Stylu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Szymojko Akademia Stylu w Julianów

Radzik

Jeśli jesteś osobą która jest kreatywna, nie boi się swojego talentu i chce podzielić się nim z światem to miejsce jest dla ciebie. Pełen profesjonalizm, empatia i zrozumienie. W tym miejscu każda klientka odnajdzie swoją chwile wyciszenia, relaksu, zrozumienia i w pełni akceptację. Właściciel stworzył miejsce gdzie twoja indywidualność jest pielęgnowana i „czczona”. Klient jest najważniejszy i obsługa robi wszystko aby tak było. Miejsce pracy dla osób kochających włosy, ciekawych nowości ale i uwielbiających klasykę. Miejsce gdzie można rozwinąć skrzydła jednocześnie być pod skrzydłami mistrza. Otwartość i ciepło jest to czym charakteryzuje się salon. Polecam.

Pracuję u (usunięte przez administratora)jest bardzo dobrym pracodawcą, może i wymagającym ale przynajmniej nabieram doświadczenia jako fryzjerka. Mamy zagwarantowane szkolenia w każdej firmie z którą współpracuje, zarobki są wypłacane na czas, umową o pracę. Osobiście polecam Mariusza jako pracodawcę.

Hanka Kupska

Klimat zawsze super, obsługa bardzo miła. Człowiek czuje się tam swobodnie, czas spędza nie jak w kolejce do fryzjera tylko jak w kawiarence przy kawie, ciasteczku, rozmowie wśród ludzi sympatycznych, empatycznych, uśmiechniętych. Pan Mariusz stworzył tam klimat nie do opisania, tam trzeba być. I co więcej zawsze wychodziłam jak po metamorfozie. Od 2 lat korzystam z usług i bardzo polecam. ❤????Niektórzy piszą o specyficznosci , dla mnie to jest szczerość, artyzm, człowiek o wielkim sercu i magicznych dłoniach. Pozdrawiam serdecznie????

Beata

Pracodawca wymagający myślenia, profesjonalizmu, odpowiedzialności, taktu .Rzetelny jeśli chodzi o pensje, empatyczny jeśli wymaga tego sytuacja. Jeśli poszukujecie pracy w której chcecie się rozwijać a nie osiąść na laurach to polecam. Beata

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Milena

@Woj...woj Firma to bardzo dobry pracodawca i jeśli dla kogoś jest za trudno tu pracować to może zmienić pracę!

Asia

W Salonie Mariusz Szymojko pracowałam jako recepcjonistka prawie rok. Czas spędzony w pracy wspominam dobrze. Jak to w każdej pracy bywa, są dni lepsze, gorsze. Nauczyłam się dużo. Rozwinęłam swoje umiejętności międzyludzkie. Mariusz okazał się szefem bardzo wymagającym. Oczekiwał dokładności, sumiennego wykonywania obowiązków. Mogłam spokojnie pogodzić studia dzienne z pracą. Zmieniłam pracę wraz ze zdobyciem dyplomu.

Rafał
@Asia

Napisałaś, że zmieniłaś pracę po ukończeniu studiów. Czy otrzymanie dyplomu sprawiło, że nie byłaś już zainteresowana dalszą pracą w tej firmie? Może warto było przejść na pełen etat, wtedy twoje zarobki z pewnością by wzrosły. Czy myślałaś o takim rozwiązaniu?

Asia
@Rafał

Już trochę czasu minęło, ale może jesteś nadal zainteresowany odpowiedzią. Otrzymanie dyplomu było jednym z powodów mojego odejścia. Pracując w Akademii nie mogłam się już rozwijać. Miałam brak perspektyw na awans, poszerzenia swojej wiedzy, doświadczenia. Praca ta była dla mnie bez przyszłości. Przejść na pełen etat nie był możliwy. Taki system pracy. Jako studentka miałam mniejsze potrzeby finansowe. Mieszkałam z rodzicami.

Jako klientka obserwowałam nieprzyjemne i aroganckie odnoszenie się do pracowników, co nie ukrywam, wywołało u mnie b. nieprzyjemne wrażenie.

Sylwia

Mariusz jest wymagającą osobą, wiedzącą, czego chce i oczekuje. Jednak przy jego boku można się wiele nauczyć. Dzieli się doświadczeniem. Wspiera. Zarobki bardzo przyzwoite. Współpracuję z nim od kliku miesięcy i jestem zadowolona. Planuję jeszcze długo pozostać w salonie.

Agnieszka

Pracuję z Mariuszem ponad półtora roku i jestem zadowolona. Owszem jest specyficznym człowiekiem, jak każdy artysta, jednak bardzo konkretnym, wie czego oczekuje, czego chce, jasno wyznacza cele. Osobiście polecam pracę w jego salonie.

Fajna, ciekawa praca. Pełna wyzwań. U Mariusza pracowałam przez 3 lata. Salon poznałam od podszewki. Każdy ma przydzielone obowiązki. Z góry wie co ma robić. Zatrudniona byłam jako fryzjer. Dużo się nauczyłam.

Iza

Pracowałam w Akademii ponad 2 lata. W tym czasie zdobyłam doświadczenie. Współpracę z Mariuszem wspominam bardzo dobrze. Oczywiście nie zawsze było kolorowo, ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. Wynagrodzenie moim zdaniem na dobrym poziomie - zawsze mogło być lepsze:) Gdyby nie fakt, że zmieniałam miejsce zamieszkania, to bym się łatwo nie rozstała z tym miejscem.

Piasek

Niestety ja nie mogę podzielić się dobrymi wspomnieniami z pracy w tym studio. Niskie wynagrodzenie, brak umów o pracę czy nawet zlecenie. Właściciel bardzo pewny siebie, wykorzystuje znajomych nie rozlicza się z nimi. Bywały dni kiedy było fajnie ale to tylko dzięki fajnym ludziom, po za tym można się tam nauczyć wielu życzy jako pomoc fryzjera ale trzeba być nastawionym na pracę w charakterze fryzjera, pomocy fryzjera, sprzątaczki, i jeszcze przygotowywać jedzenie dla Pana Szymojko. Nie polecam. Wiele osób odeszło z tego salonu bo ten pan bardzo źle ich potraktował.

kate
@Piasek

Nie zgadzam się z opinią. Pracowałam u Pana Mariusza bardzo długo i bardzo miło wspominam tę współpracę! Wiele przez ten czas się nauczyłam i wiele zawdzięczam Panu Mariuszowi! Zdecydowanie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Szymojko Akademia Stylu - Julianów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Szymojko Akademia Stylu?

Kandydaci do pracy w Mariusz Szymojko Akademia Stylu napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Szymojko Akademia Stylu
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Mariusz Szymojko Akademia Stylu