AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO

Opinie o AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO

Sylwia

Mariusz jest wymagającą osobą, wiedzącą, czego chce i oczekuje. Jednak przy jego boku można się wiele nauczyć. Dzieli się doświadczeniem. Wspiera. Zarobki bardzo przyzwoite. Współpracuję z nim od kliku miesięcy i jestem zadowolona. Planuję jeszcze długo pozostać w salonie.

Agnieszka

Pracuję z Mariuszem ponad półtora roku i jestem zadowolona. Owszem jest specyficznym człowiekiem, jak każdy artysta, jednak bardzo konkretnym, wie czego oczekuje, czego chce, jasno wyznacza cele. Osobiście polecam pracę w jego salonie.

Ania

Fajna, ciekawa praca. Pełna wyzwań. U Mariusza pracowałam przez 3 lata. Salon poznałam od podszewki. Każdy ma przydzielone obowiązki. Z góry wie co ma robić. Zatrudniona byłam jako fryzjer. Dużo się nauczyłam.

Iza

Pracowałam w Akademii ponad 2 lata. W tym czasie zdobyłam doświadczenie. Współpracę z Mariuszem wspominam bardzo dobrze. Oczywiście nie zawsze było kolorowo, ale jak w każdej pracy są plusy i minusy. Wynagrodzenie moim zdaniem na dobrym poziomie - zawsze mogło być lepsze:) Gdyby nie fakt, że zmieniałam miejsce zamieszkania, to bym się łatwo nie rozstała z tym miejscem.

Piasek

Niestety ja nie mogę podzielić się dobrymi wspomnieniami z pracy w tym studio. Niskie wynagrodzenie, brak umów o pracę czy nawet zlecenie. Właściciel bardzo pewny siebie, wykorzystuje znajomych nie rozlicza się z nimi. Bywały dni kiedy było fajnie ale to tylko dzięki fajnym ludziom, po za tym można się tam nauczyć wielu życzy jako pomoc fryzjera ale trzeba być nastawionym na pracę w charakterze fryzjera, pomocy fryzjera, sprzątaczki, i jeszcze przygotowywać jedzenie dla Pana Szymojko. Nie polecam. Wiele osób odeszło z tego salonu bo ten pan bardzo źle ich potraktował.

kate
@Piasek 30.06.2016 00:37

Nie zgadzam się z opinią. Pracowałam u Pana Mariusza bardzo długo i bardzo miło wspominam tę współpracę! Wiele przez ten czas się nauczyłam i wiele zawdzięczam Panu Mariuszowi! Zdecydowanie polecam!

Zostaw opinię o AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKADEMIA STYLU MARIUSZ SZYMOJKO