Opinie o ELESTER - PKP w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELESTER - PKP. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELESTER - PKP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELESTER - PKP w Łódź

Tomas

Witam. Jak wygląda tu praca? Można zarobić?1,2 czy 3zmiany?Jak załoga? Planuje złożyć tu papiery.

.......PKP

Właśnie z kwarantanny wrucił pracownik z magazynu 14 dni temu złe się czuł i zrobił sobie badanie na wirusa i po kwaratanie wrucił sobie do pracy jak by nic jak by był na utopie firma nie skazała go na badanie bo nie majam takiego obowiązku wołam narażać innych pracowników bo majam to gdzieś bo wszyscy ważni siedząc sobie na pracy zdalnie nie polecam pracy tu !!

.......
@.......PKP

A pracownicy kontroli mimo ze jeden z nich zachorował jak gdyby nigdy nic nadal pżychodzą do pracy. I nikomu to nie przeszkadza

.....
@.......

Raczej nie mieli wyjścia

Jaki dress code obowiązuje w ELESTER - PKP?

Młody

Swobodny raczej

Pracownik zadowolony

Uzależnienie finansowej w czasach rynku pracownika? Przy praktycznym braku bezrobocia w kraju? Każdy może pracować gdzie tylko chce jak ma trochę chęci.

Gutek

@Pracownik Myślę, że konkurencja mocno pracuje żeby firmę przedstawić w złym świetle. Dobry pracodawca i generalnie jest dobrze!

Pracownik zadowolony
@Gutek

Dokładnie! W czasach rynku pracownika firmy starają się jak mogą żeby utrzymać wartościowych pracowników. To być albo nie być dla firmy w obecnych czasach. Są podwyżki, nagrody, benefit a pracować trzeba jak w każdej firmie. Ja, jako pracownik jestem zadowolony, gdybym nie był to bym zmienił pracę. Taka rzeczywistość.

Hej, czy w firmie ELESTER - PKP płacą za nadgodziny?

Oczywiście. Jeżeli jest zgoda przełożonego na nadgodziny to i zapłata potem jest

Kazimierz

Firma z ogromnym doświadczeniem i wypracowaną pozycja na rynku. Nawet jeśli nie wszystko nam się podoba to generalnie jest dobrze!

Wiecie czy w ELESTER - PKP szukają chętnych na staż?

A co byś chciał robić na stażu?

bismark

Każda firma ma swoich hejterów? Dobrze, że mają dobrą opinię jako pracodawca!!

Weronika

@Zdzicho, rozmowę kwalifikacyjną w ELESTER - PKP oceniasz pozytywnie. Czy mógłbyś w takim razie przedstawić relację z Twojej własnej rozmowy w tej firmie? Czy istnieje możliwość negocjacji warunków zatrudnienia z tym pracodawcą?

ciekawski

Witam, Na jakie zarobki można liczyć na Stanowsku Konstruktor Elektronik / Programista Embedded w PKP-ELESTER z kilkoma latami doświadczenia? Czy kwota 8000 brutto jest osiągalna?

Janek
@ciekawski

Tak, jest to możliwe. Najważniejsze jest to czy jesteś samodzielny i czy poprowadzisz projekty od a do z.

Zdzicho
@ciekawski

Tak osiągalna, idź na rozmowę dowiesz się więcej. Na 8 musisz już coś umieć. Mnie pytali o programowanie w C, Linuxa i elektronikę. Rozmowa ok.

ciekawy_kandydat

Cześć, czy mógłby ktoś napisać na jakie zarobki można liczyć w PKP-ELESTER na stanowisku Konstruktora Elektronika / Programisty Embedded?

Weronika

@haha, rozumiem, że nie odpowiada Ci warunek finansowy w ELESTER - PKP. Co natomiast możesz powiedzieć o pozostałych warunkach i atmosferze w miejscu pracy? Za jakie obowiązki jesteś lub byłeś odpowiedzialny w firmie?

haha

W ELESTER-PKP dobra robota tylko kiepsko płatna.

Weronika

Wchodząc na stronę internetową ELESTER - PKP, w zakładce praca natkniecie się na oferty pracy. Możecie aplikować, np. na stanowisko specjalisty ds. certyfikacji. Zatrudniona osoba rozpoczyna pracę na okresie próbnym. Później może liczyć na pełny etat. Pracodawca oferuje również wynagrodzenie zależne od umiejętności. Ktoś z Was jest zainteresowany ofertą i zamierza aplikować?

Jakiś czas temu zapytałem o pracę w ELESTER-PKP oddział Warszawa. Nie widzę odzewu. Może ktoś ma jakieś doświadczenia co do pracy w warszawskim oddziale firmy? Pozdrawiam

blu
@anonymous

Tam został tylko serwis i jedna osoba od papierkowej roboty. Reszta (programiści, elektronicy), którzy tam siedzieli zawinęli się w ciągu kilku miesięcy po nastaniu panowania pewnego wspaniałego dyrektora.

Joker
@blu

Pewnie wtedy zdali sobie sprawę, że nie nadają się ani na programistów ani na elektroników.

As
@Joker

Ciekawy kiedy dyro i jego pomocnik zdadzą sobie sprawę że nie nadają się do kierowania projektami.

średni

Podsłyszałem ze w Elesterze mały zarzyna dużego. Nie wiem o co chodzi.

Weronika

@Miła, rozumiem, że cenisz sobie pracę w ELESTER - PKP. Z Twojego wpisu wynika chyba również, że firma ta docenia pracowników, którzy się starają. Mogłabyś, odnosząc się do swoich doświadczeń w tej firmie, napisać w jaki sposób pracodawca docenia pracowników? Twój komentarz będzie ważny dla wszystkich zainteresowanych ELESTER - PKP jako pracodawcą.

Miła

Ja nie znam idealnej firmy ale zawsze jest wyjcie z trudnej sytuacji a mianowicie zmiana pracy. ELESTER - PKP to dobry pracodawca a jak ktoś jest dobry w pracy to z pewnością nie będzie narzekał

A jak wygląda praca w Elester_PKP oddział Warszawa? Ktoś mógłby podzielić się informacją ?

Zostaw merytoryczną opinię o ELESTER - PKP - Łódź

• Jak się pracuje w ELESTER - PKP?

Zobacz opinie na temat firmy ELESTER - PKP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELESTER - PKP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELESTER - PKP?

Kandydaci do pracy w ELESTER - PKP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELESTER - PKP